Výstava nábytku v Nitre marec 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte stavitelky, v sobotu sa chystame do Nitry na vystavu nabytku a zariadenia. Bola tam nietorá z Vás pozriet? Aky maju vyber a da sa tam aj dobre nakupit za nizsie ceny? My tam chceme kupit resp. objednat obkladacky do kupelne a sanitu, ak by sa dalo aj spotrebice do kuchyne.
hmm tam je vzdy nieco. my by sme si vedeli vybrat, len keby boli peniazky. inak na vystave sme dostali velmi dobru zlavu na kurenie, takze ak tam ide clovek za niecim konkretnym tak sa vzdy oplati.
Profilova fotka
Mima, urcite sa oplat ist, ale cim skor, ak chces nakupovat. Mozes im nechat na tovar zalohu a podrzia Ti ho do nedele. Aspon tak mi povedali vo firme Kronzi
ja neplanujem zatial nic kupit aj ked by som vela toho dokazala vzdy zobrat odtial. no vzdy si odnasam plnu tasku katalogov. :-D :-D :-D mam ich doma niekolko kil da sa povedat ze aj desiatok kil. stare aj tri roky asi :-D tak tomu bude asi aj teraz.
no my chceme ist tiez ale musim spracovat manzela a dobre ho naladit, lebo on mi tam vydrzi hodinu a potom uz bude chciet odist. ako chlap. :-D
Profilova fotka
2tinax: no ja ako chlap sa tam chystam aj s manzelkou v sobotu 14.3 na cely den ;)
tinax nechaj ho doma. naco sa s nim otravovat. za hodinu nic nestihnes.
Profilova fotka
ahojte, my ideme už v utorok :-) . tiež sme chceli ísť cez víkend,ale manžel nemôže :-D tak si užijeme deň bez "verejnosti" ;-) a ja sa chystám aj nakupovať. len neviem kam by som to teraz dala....
daniela zacina to v stredu nie? v utorok su len novinari a vip. patris k nim? aj mne vybaaaaav
Profilova fotka
mima1_ja patrím k vip. :-D spolupracujeme s roznymi firmami a dúfam,že sa tam dostaneme. pretože ešte čakám na to či aj ja budem mať v utorok voľno.
ja volno budem mat :-D :-D :-D ak by si nesla kludne sa budem volat ako ty :-D :-D :-D
no, ja sa tiez urcite chystam - berieme si volno aj s manzelom na stvrtok , aby nebolo az tak vela ludi... v sobotu to bude podla mna masovka. ja neviem ci nieco kupime ale ked sme kupovali prvy byt pred 6-timi rokmi tak sme si tam vybrali vela veci a ked boli peniaze tak sme ich kupili...( sedacku sme kupovali po roku - po cely rok sme hladali nieco lepsie ale nenasli... a doteraz sme z nej nadseni :-) sice kupujeme novu ale urcite si ju nechame do hostovskej )
Profilova fotka
mima neviem odkial si, ale v ba pri poluse fi sykora mi nukali listky a tam sa mozes zahrat na mna:-) nemam sice teraz pri sbe vizitku tej kocky, ale zas vela ich tam nebude a mozes povedat, ze cca pred 3 tyznami ti ich "zarezervovala" (mala si záujem o kuchynu:-) a tak si si pre ne prisla. :-D
Článok sa načítava...
ok a nie ze si ich vyzdvihnes skor ako ja a budem tam traposit... a vy vsetky ostatne ste toto necitali 8-)
ozaj a ak ste nieco kupovali na vystave ako to prebiehalo. len ste povedali ze mate zaujem a na mieste sa podpisala daka zmluva alebo ako to je? mne sa zda ze sa da kupit aj ten vystavovany tovar ze? kupil niekto niekedy take nieco? o kolko ste to mali lacnejsie
Profilova fotka
neboj, ja som teraz mimo :-) ale verim,ze ich nikomu nedali. mozno cakali, ze pridem skor.
myslim ze dnes to teda zacalo. ak niekto bol nech da vediet ci sa nieco po rokoch zmenilo k lepsiemu a ci sa oplati ist.
mima, my sa chystame az vo stvrtok, ale myslim podla reklam firiem v casopisoch o byvani ze sa urcite oplati... teda ak hladas nieco specialne ( ja som napr. zaregistrovala ze tam maju prezentovat kuchynske drezy s ledovym podsvietenim - to si chcem urcite pozriet ;-) , budu tam aj firmy s ozvucovacou bytovou technikou... ) ja dufam ze tam vybavim vela veci a nacerpam inspiraciu :-)
a tak vzdy tam je nieco naco sa da pozriet. ja sa celkom tesim zas ak pojdeme. pretoze pominule roky tam bolo dost veci co by som si kupila ak by boli peniazky :-D a bolo by to uz kam dat :-) . minimalne postel sedacku kuchynu by som si vybrala. minuly rok ma velmi dostal zamok na vchodove dvere na otlacok prsta. ten chcem vidiet este raz ak bude. a stal len 10tisic :-D :-N ale sak dobry zamok tiez asi nieje lacny. no som zvedava
no a aj ked nikdy nic nekupim pretoze chceme az do noveho tak aspon mam katalogy. ale kvantum. :-N ze uz to doma ani nemam kam dat ale vzdy donesiem.
dai, na mňa tie podsvietené drezy nejaý očarujúci dojem neurobili ;-)
ja som to este nevidela stolverka, tak neviem posudit... hm taky zamok na otlacok je tiez zaujimavy :-D to sa bude urcite mojmu muzovi pacit- ten ma uz teraz vsade mozne pristup cez otlacok prstu a je z toho nadseny
Profilova fotka
bola som dnes na vystave v nr, detske izby ma nenadchli /a tie som hladala/ :-| , no nadchli ma biokrby, aj som jeden vybrala, este musim dat mangelikovi odsuhlasit :-D , peknucke zaclony a zavesy, tiez mam kontakt co som chcela, koberec zn. Esprit.., mali pekne preliezky pre deticky na dvor... :-) , dohodla som si "dorabku" nejakych bazenovych veciciek... 8-) zdalo sa mi, ze tam maju dost veela obyvackovych sedaciek, tiez spalni.. ;-)
Profilova fotka
a este - negativum :-| parkovanie bolo otrasne uz dnes, nechcem vediet co bude dalsie dni, hlavne cez vikend :-|
parkovanie je vzdy zle kazdy rok. ale co uz. ake boli kuchnske linky?
napis nieco o biokrbochv dakej teme to ma zaujima. ake su to a tak.
Profilova fotka
kuch. linky-boli samozrejme aj tie, no nesledovala som.. :-N biokrby-nepotrebujes k nim komin, spaluju špecialny bio-alkohol, nerobia ziadnu spinu, maju normalny ohen, aj vyhrievaju... daju sa zavesit aj na stenu-miesto obrazu :-D , mozes namontovat aj do cinziaku... urcite urobia /hlavne v zime/ prijemnu atmosferu... :-) mam letak fy Toscana, tu je kontakt toscana.sk, alebo biokamin-eu.com /neviem ci sem mozem davat linky/ boli aj ine firmy s tymi krbmi, tito sa mi pacili tak mam letak. Na vystava maju 10% zlavu, napr. nerezovy krb co sa mi naj pacil tam vysiel cca 21 tis. Sk... :-)
Profilova fotka
take technicke info neovladam /akoze kolko tepla to vyrobi a tak :-N /, musim mangelikovi dat nastudovat.. :-N
Profilova fotka
a este... mali aj naadhernee tapety /ten moderny styl/... bolo to tusim v niektorom M-kovom pavilone.. ceny neviem, som odtial preventivne zutekala, lebo uz ma chytila dalsia tuzba prerabat dom.. :-D
aha samozrejme som si pod bio predstavovala nieco ine. nie tieto to poznam to sa mi nepaci rovnako ako tie handrickove :-D :-D ked krb tak teda poriadny nie len nahrazku ako obraz nic v zlom
Profilova fotka
v pohode.. ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?