Výstava nábytku v Nitre marec 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte stavitelky, v sobotu sa chystame do Nitry na vystavu nabytku a zariadenia. Bola tam nietorá z Vás pozriet? Aky maju vyber a da sa tam aj dobre nakupit za nizsie ceny? My tam chceme kupit resp. objednat obkladacky do kupelne a sanitu, ak by sa dalo aj spotrebice do kuchyne.
1
11
12
@tyli Navrhy som poobkukavala po internete a chalanom v studiu som povedala svoje predstavy.Nakreslili a potom sme vsetko detailovali.Este stastie ze studio maju v meste kde robim a chodila som tam skoro kazdy den tak po 1 - 2 lebo cas mi to inac nedovoloval. A cena? Vsetko zavisi co tam chces ake kovanie atd. a co je dolezite na tej cene sa dalo dohodnut.
@katrin21 myslim ze len admin tu neni cez vikend moc. ale oni si ho najdu snad zajtra :-)
@maricenka1 sú aj u nás v meste, no tu majú vystavené iba kuchyne a som rada, že som videla ich predsieňový nábytok v Nitre na výstave. zdá sa mi kvalitný a ceny, ktoré tam mali ma potešili. keď som im poslala mailom fotku ako si predstavujem botník, tak odpísali, že sa dá vyrobiť :) doteraz som netušila, že robia aj obývačkové steny, to ma fakt potešilo, pretože z toho čo sa ponúka v obchodoch sa mi nič nepáči. teším sa na tvoje fotky x-)
Profilova fotka
@mima1 hej, viem,dufam, ze narobia poriadky :)
@renovuj budem tykat komu ja chcem :-D :-D :-D aj tak si trapny :-D :-D :-D
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
11
12

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?