Výstava nábytku v Nitre marec 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte stavitelky, v sobotu sa chystame do Nitry na vystavu nabytku a zariadenia. Bola tam nietorá z Vás pozriet? Aky maju vyber a da sa tam aj dobre nakupit za nizsie ceny? My tam chceme kupit resp. objednat obkladacky do kupelne a sanitu, ak by sa dalo aj spotrebice do kuchyne.
Profilova fotka
ahoj aj ja som bol sklamany,okkrem obyvaciek a spalni tam dokopy nic nebolo, hladali sme neaku ispiraciu pre kuchynu no nasiel som ich asi 5 na celej vystave jednoducho bieda :-( :-(
co sa mna tyka - spokojnost. nakupene baterie, objednane vchodove dvere, interierove dvere a sedacka. kuchyne fakt nic moc :-|
ahojte kuchyne nic moc ale zas nasli sa tam dobre veci - teakovy nabytok krasny a za dobre ceny, dvere mali velky vyber aj kupelnovy nabytok sa mi tam pacil
Ja som tiež nebola nadšená. Kuchyne žiadne - nábytkové dvierka pre výrobcov, ale nie pre koncového spotrebiteľa. Obývačky, slabý priemer - len zopár inšpiratívnych kúskov. 1/2 pavilónu matracov - to bolo o ničom. Postele - 2-3 sa nám páčili, inak slabota. Sprchové kúty,whirlpooly a sauny - tie sa nám páčili. Svietidlá a krby - veľké sklamanie. Sedačky - až v poslednom pavilóne sme našli takú,aká by nám vyhovovala ( dĺžka sedu, dekór čalúnenia). Pavilón bytových doplnkov - pomenovanie bolo zavádzajúce, lebo tam boli predajcovia rôznych škrabiek,nožov,hrncov a tanierov.
@ninka23 do toho posledneho som vosla a hned vysla - horsie nez bazar :-) a to som nevedela ze je to nazvane bytove doplnky :-D
@yanka79 Presne ako na trhu. :-D My sme sa tiež s mužom zvrtli.( Aspoň som si ušetrila nožičky).
Ešte som zabudla napísať, ako sme zachraňovali stratené asi 3 ročné dievčatko. Chúdaťko tak plačkala uprostred pavilónu, že ju tam ocinko nechal. Manžel šiel požiadať SBS-kára nech to vyhlásia. Malá odietala prezradiť ako sa volá, tak sa to trošku naťahovalo. Keď nám konečne prezradila, že sa volá Kamilka a bola tam aj s maminou a ocinkom a že ju nedržali za ručičku, tak SBS-kár nahlásil jej popis do vysielačky. Zrazu sa k nám dorútil vyplašený ocinko. Takže všetko dobre dopadlo. ;-)
bytove doplnky su vzdy trhovisko. kazdorocne su tam predajcovia masticiek hrncov noznic a skrabiek. v tomto pavilone sa asi niekto dlho neohreje. ja teda urcite nie. teda lepsie povedane tocili sme sa medzi dverami.
@manilla od koho beriete interierové dvere? mne sa tam páčili od Sapeli.... sedačku od koho beriete?
@tyli dvere od DKP Nitra, a sedacka Molitex. tu sedacku este nemame zavaznu, len mame kupon na vystavnu zlavu 15%. takze ak zbadam krajsiu a lepsiu, pojdem do nej ;-)
Profilova fotka
takze som v zasade ani tento rok o nic neprisla, vdakabohu. :-D
@aquabelle , @mima1 Konečne som pridala aj fotky.
Článok sa načítava...
ahojte, takze v nitre som nebola ale boli sme vo viedni a odporucam - my sme nasli co sme hladali :-) sedacku, citacie kreslo a aj vela firiem s velmi pohodlnym zahradnym nabytkom... ( ak niekto chce kuchyne, tak tych tam bolo neurekom - naozaj super kvalita...)
@dai kde vo Viedni ste boli? tiež som názoru, že je tam lepší výber :-)
ahoj tyli, na vystavisku vedla pratra - Messeplatzt - tu su info - http://www.wohnen-interieur.at/ ( vstupenky sa daju kupit cez net o 3 eura lacnejsie - na vystave sa len vymenia za realne...)
@dai pozrela som si, nuž verím že to tam bolo super. nevedela som o týchto výstavách. už to nestihneme. ako budete objednávať trebárs sedačku? oni vám tovar dovezú, alebo si pôjdete vyzdvihnúť?
ahoj tyli, no, my sme uz boli teraz 3-ti rok po sebe... Vybrali sme si sedacku a kreslo rolf benz - tu ich dodavaju len cez atrium, uvidime ci budeme kupovat cez nich... Naposledy sme si tam vybrali stolicky od huelsty - nechali si robit ponuky od viacerych firiem v Rakusku a u nas ( mali ich v atriu a v design house ) - najlacnejsiu sme si zobrali - na nase prekvapenie to bol design house tu - takze normalna dodavka... Firmy v Rakusku ale nemaju problem vacsinou ti to aj priviezt na Slovensko pripadne uskladnit ( tak sme kupovali postel od ruf betten )
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte, neviete náhodou ako sa volala firma, čo vystavovala predsiene, vešiakové steny na výstave nábytku tento rok? Neviem nikde na nete nájst
@jonyval http://www.mirrors.sk/produkty/venetto/ ja som tam nasla taketo, podla tohto som si dala spravit na mieru
@jonyval http://www.kocis.sk/vesiaky.html
mňa tiež zaujal kočiš, pavilon už neviem, no vystavoval na poschodí...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@renovuj trosku si mimo :-D na kazdu temu odpovedas sprchovymi kutmi. toto nieje reklama |-|
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@renovuj skus nastudovat trosku pravidla fora urcite tam najdes bod 5. kde sa pise :Do odpovedí nevkladaj kontaktné údaje na firmy. Môžeš spomenúť ich meno, avšak adresu, telefónne číslo, e-mail adresu, www adresu atď. do fóra nepíš. Na zaslanie takejto informácie využi internú poštu alebo e-mail.
Profilova fotka
@renovuj najprv si prestuduj pravidla a potom tu prispievaj... nie je podla pravidiel ze takmer do kazdej temy hadzes ten isty prispevok s kontaktami na tvoju firmu... ja osobne klikam vykricnik ku kazdemu takemuto prispevku...
@tyli Kocis f. z BN? Tak od neho mam prave kuchynsku linku ale este ju nemam domontovanu kvoli elektrike. Som s nim nadmieru spokojna. Dala som si urobit este aj detske izby + obyvackovu stenu,j barovy pult + jedalensky a obyvackovy stol..Porobim foto a dam ich sem.
@maricenka1 joj to budem rada ak by si mohla pridať fotky x-) obývačku ti robia podľa tvojho návrhu, alebo si si podľa čoho vyberala? nevieš ako kvalitne robia šatníkové skrine? aj nad tými uvažujem, no nevidela som ich prácu naživo a netuším aké majú ceny. botníky ale dám istotne od nich, aj vešiakovú stenu x-)
Profilova fotka
@renovuj @maznacik007 @mima1 @martinjasen baby, tak toto je uz vazne sila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten clovek sa ma tu drzosť vopchat este aj do temy o vystave nabytku ?????? toto mi vazne pije krv .... Okrem toho, ze je to okata reklama ako delo, vopchal sa uplne do kazdej temy ! to je ale spam-er ... @manilla
Profilova fotka
@renovuj my si tu tykame, vies? tu je to OK a normalne...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?