Výstava nábytku v Nitre marec 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte stavitelky, v sobotu sa chystame do Nitry na vystavu nabytku a zariadenia. Bola tam nietorá z Vás pozriet? Aky maju vyber a da sa tam aj dobre nakupit za nizsie ceny? My tam chceme kupit resp. objednat obkladacky do kupelne a sanitu, ak by sa dalo aj spotrebice do kuchyne.
dai, a čo drezy so svetielkami
8-) neviem stolverka, mam z toho zmiesany pocit... mne sa svetielka pacia :-) mame taky projekt na osvetlenie v byte ze budeme mat asi milion obvodov - a tesim sa nato ako male decko :-D ale mala si pravdu - az tak ma to nenadchlo ako som cakala . elegantnejsie sa mi zdali tie obycajne kamenne ;-)
dai, ja tiež milujem svetielka, a vôbec vidím v osvetlení veľký potenciál - preto je dobré inštalácie mať 100 % pripraven a rámci projektu, kcuyne, kúpelne, oby a vôbec- všetkého, lebo potom sú sekačky nepríjemné, ale človek sa im asi aj tak nevyhne. ;-) Drezy so svetlom - som rada, že nakoniec máme rovnaký pohľad na ne- ;-) ;-)
píšem jak pako, sorry
to mas pravdu stolverka, tie sekacky su strasne... my este v byte nebyvame, maju nam ho odovzdat az o mesiac, ale dovolili nam spravit si zmeny pokial je byt v stave holobytu - potom im ho odovzdame spat a oni nam dorobia podlahy a kupelne... sme boli vcera pozriet - manzel to 10 minut predychaval :-) doteraz vyzeral ten byt obyvatelne ale vcera to bolo strasne. vsetky steny dosekane... zase uz polozene nejake sadrokartony... cize moemntalny stav je strasny ale uz si viem predstavit finalny vysledok ( robime vsetky predpripravy - aj na ozvucenie aj na svetielka - vo vsetkych miestnostiach...) - myslim ze keby to nespravime teraz tak sa na nieco taketo uz nikdy neodhodlame :-|
odhodláte dai, ver mi, až príde ten čas. Manželia sa odhodlávajú ťažšie ;-)
ako nas poznam , tak sa skor prestahujeme ked nas to prestane bavit, ako by sme prerabali :-D teraz je to nieco ine - mame kde byvat a chceme aby bol ten byt podla nasich predstav, ked sa tam nastahujeme, keby tam uz byvame tak by sme to uz neriesili...
ludkovia nechcem byt nejaky buric....vsetko je pekne na vystave nabytku bol som sa tam pozriet aj ja ale...mame tu velke ale .....vsetok tovar co tam je sa da kupit v HU v Gyori (alebo ako sa to pise neviem po HU).pozri napr:www.praktiker.hu alebo len porovnaj ceny medzi KIKA.sk aKIKA.hu.............nechcem nejak propagovat madarov ..ale myslim ze cena rozhoduje
Profilova fotka
jozko a co konkretne sa ti pacilo?
ahojte, boli sme tam pozriet. Pacila sa nam sedacka Cosmo, o ktorej ste sa tu na fore dost bavili, vazne o nej uvazujeme. A kupila som si tam orientalny taburet, velmi mi padol do oka.
Ahojte,ja som bola včera tiež na výstave.Nie som náročná,ale veľmi ma to neuchvátilo.Strašne veľa sedačiek,z ktorých sa mne páčili 3 a aj to boli síce pekné ale nepraktické.Kuchyne ma sklamali,išla som tam hlavne kvoli tomu,boli pekné,ale čakala som,že tam budú priam ohurujúce.Ale za to sa mi páčili vane a niektoré batérie boli fakt nádherné,ale samozrejme aj nádherne drahé.Uchvátili ma akurát šatníky a vstavané skrine.Čakala som viac,ale trošku inšpirácie sa nalepilo.
my sme tiez boli. nebola som extra nadsena, ale zasa, zohnali sme aspon par kontaktov, co nam pomozu - napr. na zabezpecenie domu, celkom sa mi pacili japonske steny (predtym som nazivo nevidela), velkoplosne kachlicky, obzreli sme bazeny .. sklamalo ma, ze to bolo hlavne o sedackach :-S kuchynske linky tiez nic moc, celkovo nabytok mi prisiel na jedno kopyto. asi som moc narocna :-D
Článok sa načítava...
Uplne suhlasim daktarin same sedacky a kuchyne nic moc prave na tie som sa najviac tesila celkovo som bola sklamana.
Profilova fotka
daktarin ale nie si narocna, tohorocna nitra bola fakt onicom
Ahojte, pravidelne chodievam na vystavu, ale tento rok bola asi najhorsia :-( nic len sedacky kde sa clovek pozrel.. ani kuchyne ani kupelne len plno ludi ... a to som sa tesila ze tam nieco vyberieme
neviem, myslim, ze kuchyne na vystave v nejakej vacsej miere je narocne vyskladat a tak. To skor chodte priamo k predajcom. Z kuchyn tam ozaj toho vela nebolo. A celkovo som tam videla na mna az prilis vela gycov. Ale mozno je to nas vseobecny vkus, inak by to tam asi nemali, neviem...Kuchyne sa nam pacia v Decodome, aj Ikea.
Profilova fotka
no mne sa tam pacili akuart kuchyne dankuchen nejake nemecke ... ked som nazizla do veneta cucine tak som to rychlo zavrela a usla, asi nemali cas to poriadne poskladat - dufam
Profilova fotka
dan kuche su rakuske :-)
Profilova fotka
ah sorry
Profilova fotka
aqui, sorry, ja som to nemyslela, ako nejaku buzeraciu, ja len tak pre uplnost udajov. aj mne sa ich kuchynky pacili x-)
len ju buzeruj, do nej sa vojde :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D aqui nie je ziadna mäkotinka, ze ;-)
dan kuchen ma ocarila. jedna z nich bola super. uplne podla mna bola. mne sa napr pacilo vela veci. nardi chladnicka jedna, sirius digestor ktory ale stal 63tisic :-p :-p :-p a potom zas zamky od mul-t-lock na odtlacok prsta :-) dalej ma oslovila jedna postel od javoriny a tak. podla mna bola vystava dobra.
Profilova fotka
stolverka chces dostat? :-D chichi v poho, ja si aj o rexovi myslim ze je nemec mima, lepsie povedane ocarili ta asi tak 2-3 pavilony ... mna sice neocarili, ale aspon splnili ocakavania :-)
Profilova fotka
mna by ale ocarilo, keby tam niekto ponukal NAOZAJ krasne a napadite kusy do predsieni ...
aqua to je asi pravda. ale splnilo to moje ocakavania pretoze viem ze nikdy nebude vystava taka ze by sa mi pacilo vsetko. myslim ze naj bol pavilon kde boli bosh siemens a taketo vseliake veci. ale ze by boli vsetky dobre nie. no nevadi. aj tak som nasla dost veci co by som chcela.
Profilova fotka
Tebe aqui su tie predsiene asi sudene :-D ;-) a co Vieden? som pocula ze tam ej vystava tieto dni dakedy...mozno tam si daju viac zalezat
neviem kto tu spominal drezy so svetielkami no tak som sa schvalne kukla co to je a poviem vam ze podla mna dobra blbost. akoze drez za 14tisic a svetielka za 11tisic. a hned vedla potom boli led svetielka kde meter stal od 400 do 800 korun :-D :-D
bell, čo si sama nevymyslíš, nemáš. A nedáš si povedať. ;-) Chichi, veď mi pomôž tú tvrdohlavú babu presvedčiť. :-D nechcem, dostať, nebi ma bell =-) :-D
Profilova fotka
idem asi napisat jeden email do javorinky a druhy do kremnice do briku a uvidime co mi pani dizajneri povedia ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?