Aká je dobrá cena za zateplenie 130m2?

Zobraz úvodný príspevok
Mame prvu ponuku na zateplenie. Dali sme si nacenit aj polystyren, aj nobasil.Velky rozdiel medzi cenami nie je:3900eur pol, 5200 nobasil.Cena je komplet pri 130m2 material, aj robota.Lenze nemame este podbitie, zato si rataju 50eur za m2(co je tiez komplet nie len podbitie ale uz + nato polystyren, aj sietka, aj neviem co este).Takze suma s nobasilom vychadza 7000 eur :-| . Co si o tom myslite? =-) .
Odpovedať
@marrad Nemate na tu firmu cislo Moje cislo je 0908545858
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Zdá sa vám táto cena normálna - zateplenie staršieho dvojpodlažného rodinného domu robota, materiál ,lešenie bez sokla 52eur za m2, 8cm nobasil
Odpovedať
@iso1 poriadne prestrelena suma
Odpovedať
@iso1 my sme za 29cm polystyrén platili pod 40€. Aj zo zárukou a faktúrou. Asi majú zlaté kelne
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím. Čo myslíte, je cena za komplet zateplenie stien , podhľady a bočné štíty dokopy 122m², materiál a práca po fasádnu omietku ok? Cena 5.280€ Podhľady s OSB dosky som si robil sám .
Odpovedať
@shotocan ťažko ti odpovedať......keď si nepovedal čím a akou hrúbkou? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ospravedlňujem sa 16cm minerálna vata v tom počítaná nieje. Tú som si kúpil ja. A zle som spočítal m². Je o dokopy 151m² .a aj lepidlo som si kúpil sám .takže suma klesla na 4.800€
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, prosím vás, nemáte niekto kontakt na serióznu a kvalitnú firmu v okolí Liptovského Mikuláša (Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Orava), ktorá by zrealizovala zateplenie dvojpodlažného rodinného domu za rozumnú cenu - tzn. do 20€/m2 vrátane lešenia? Samotný polystyrén mám už kúpený. Ďakujem za pomoc.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Hľadám šikovnú firmu, alebo partiu na zateplenie 580 m2 v Košiciach.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Hladam sikovnu partiu alebo majstrov na zateplenie fasady domu typu bungalov cca 220m2 polystyren 150mm s fasadou v Senici, viete mi niekoho odporucit?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@petopeto2 Dobrý deň, prosím mohli by ste mi napísať ako ste boli spokojný s prácou zatepľovačov, či sa s odstupom času neprejavili nejaké poruchy a poskytnúť mi kontakt na zatepľovačov aj lešenie ? Ďakujem.
Odpovedať
Ahojte, vie mi niekto poradiť zatepľovačov z okolia Trnavy na zateplenie 250m2 za rozumnú cenu vrátanie lešenia a lepenie apu líšt,materiál už mám, ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@majka7777 čo je to rozumná cena ?
Odpovedať
Asi keby to robil niekto zadarmo 😄 @tominohorvath
Odpovedať
@kovixxx 😀zadarmo netreba, stačí za minimálku.
Odpovedať
@majka7777 ja platím chlapom 3,5€ za lešenie a za zateplenie 17-18€. To je bez parapiet. V cene doprava montáž demontáž prenájom lešenia. Lepenie kotvenie,spalety,stierkovanie 2x,penetrak omietka. Keďže si materiál zháňam sám tak zabezpečujem vrecia a bigbag na odpad. Mal som majstrov aj za 13€ ale nič moc. Mal som ponuku aj za 25€ len za prácu. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?