Menu Forum

Aká je dobrá cena za zateplenie 130m2?

30. aug 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
robos12
Registroval sa 3. decembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
robos12
Registroval sa 3. decembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Žilina.
 Dobrá cena je taká, ktorá sa Ti vráti a ešte na tom môžeš aj v budúcnosti zarobiť, ale s tým až tak veľmi nerátaj v prípade klasických metôd. Áno ešte tu máme tepelnú pohodu, ale tú si vykúriš zvýšeným príkonom na kotli tiež. A takže, ak by ťa zateplenie vyšlo na cca 7000 Eur a za "prikúrenie" dáš o 3 stovky za rok viac, tak ešte po 20 rokoch si v pluse a po 20 rokoch tie papundekle budeš musieť aj tak opravovať. O tom, že zateplovacia firma nemusí urobiť všetko tak ako by sa patrilo sa môže stať a to sa zvyčajne prejaví až po záruke. Je to trápenie dnes s tými polystyrény a vatami. Ešteže moja rodina dala na moje argumenty a my sme zateplili inak, ale to sem nechcem ťahať lebo sa na mňa vrhnú zateplovací pseudoodborníci, ktorých je tu viac ako čínskych bohov. Máme teplo a niečo to stálo, ale je to rentabilné - bolo to hotové do dňa a nemali sme binec kolem chalupy 14 dní emoticon
3. dec 2015 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simko78
Registroval sa 4. decembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 21 príspevkov. Okres Partizánske.
  • Zariaďujem dom
    okres Partizánske
fotoportrét
fotoportrét
simko78
Registroval sa 4. decembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 21 príspevkov. Okres Partizánske.
  • Zariaďujem dom
    okres Partizánske
 taka aby ste boli spokojny
4. dec 2015 o 11:51  •  zariaďuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jofo_b
Registroval sa 14. februára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
jofo_b
Registroval sa 14. februára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Trnava.
 @marrad
Ahoj. Vieš prosím posunúť kontakt? Staviame dom v Cíferi. Veľmi by sa nám to hodilo.
Ďakujem.
J.
14. feb o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jofo_b
fotoportrét
fotoportrét
jofo_b
 @matusnorko Ahoj. Môžem poprosiť kontakt? Staviame v Cíferi. To zateplenie ma dosť trápi emoticon.
J.
14. feb o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peto99
65
Registroval sa 5. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 3517 príspevkov. Má 13 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
peto99
65
Registroval sa 5. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 3517 príspevkov. Má 13 priateľov.
 @jofo_b 10+3
14. feb o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matusiak (45 r.)
2
Registroval sa 29. decembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 253 príspevkov. Tvrdolínec pod Parou :-), okres Poprad.
  • Stavajú mi byt
    Tvrdolínec pod Parou :-), okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
matusiak (45 r.)
2
Registroval sa 29. decembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 253 príspevkov. Tvrdolínec pod Parou :-), okres Poprad.
  • Stavajú mi byt
    Tvrdolínec pod Parou :-), okres Poprad
 @maruskat a fasadna omietka aka? vatu konkretne aku? Ak ISOVER PROFI,tak je to ok.
15. feb o 16:00  •  stavajú mu byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinez2222
Registroval sa 7. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
martinez2222
Registroval sa 7. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Senec.
 zhanam spolahlivu partiu na zateplenie starsieho RD z kvadrov s brizolitovou omietkou cca 170m2 a zateolit by som chcel 20 cm EPS resp 15 cm sedym. Okres Senec. Dake ceny uz mam len mi chybaju realne referencie.
26. feb o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tvojaritka
1
Registroval sa 5. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 348 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
tvojaritka
1
Registroval sa 5. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 348 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @martinez2222 mohol by si mi do IP poslat nieco co uz mas moc by mi to pomohlo... dakujem
30. aug o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to