Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
mima veru som, akurát idem dohadzovať fotky.. sme makali aj dnes ro 16,00 a od zajtra znova od rána do večera ;-) ;-) ;-) ale makáme na svojom, tak sa to dá.. včera som už začala aj lutovať, že som sa do toho pustila, ked je muž na montážach,ale dnes to už prešlo.. vyspala som sa z toho :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tak som zvedava hod nieco.
Odpovedať
maska no parada. a to muz ani nevie co sa postavilo ci jako? aky mate velky pozemok?
Odpovedať
no vidis @maska ze ta to preslo........unava zmizla........ ;-)
Odpovedať
zlatko únava nezmizla... tá je po dnešku ešte vačšia, ale elán ostal a to je podstatné... sny si treba plniť a modré z neba takéto sny neplní :-D :-D :-D takže s chuťou do toho :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
maska este toho bude vela tak sa setri :-D
Odpovedať
mima 6 árov... ale najskôr musíme porobiť tieto siete, lebo by išli priamo popod náš dom a to by nám nikto neschválil :-p :-p na budúci týždeň chceme začať so základmi, tak hučím do muža už teraz aby zobral dovolenku. no uvidíme či mu ju dajú, a ak nie, tak celý dom bude na mne a na ňom financie :-) :-) :-) no nejaká delba práce musí byť :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
frluk: my stavieme z 30-ky salovaciek a izolovali sme bitubitagit v40 (ipa) jednu vrstvu a potom este drenazna trubka plus drenazna folia (pupackova) , hadam nam to za 10 rokov nebude vlhnut:)
Odpovedať
strecha je hotová už môže pršať
Odpovedať
nie este nieee.....nam zateka....stale zametame...hi
Odpovedať
Profilova fotka
veru nech len neprší... v sobotu máme murovať :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Nemôže pršať :-| My máme v sobotu zakladať prvý rad ;-) konečne som sa dočkala, ale počasiu nerozkážeš..hmm :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
v sobotu nie.Po asi pol roku mám voľnú sobotu...ani v práci ani na dome ani nemeriam.TAk bude pekne a basta. x-)
Odpovedať
my máme výkop za sebou a ja sa tááák teším... hrozne, ako malé deti na žuvačku .. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ved sa aj mas na co....hih super...len tak dalej.............my cakame kym poriadne stvrdne strop a sup na strechu..
Odpovedať
nuž dnes bude asi sucho...takže môže schnúť. :-)
Odpovedať
som vam vybavila na dnes celkom pekne pocko :-D :-D :-D aby ste mohli stavat. vidim ze maska to vyuzila na zabetonovanie zakladov :-)
Odpovedať
ahojte, my máme zaliate základy.. počasie nám pán božko doprial, a v pondelok pokračujeme.... :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme dnes začínali murovať a tiež bolo super počasie :-) tak sa teším, že nám to už rastie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidím, že aj vďaka vydarenému počasiu sa včera riadne makalo. a my máme vytiahnuté múry :-) :-) :-) nejak sa mi tomu nechce veriť. asi sa pôjdem dneska presvedčiť, že je to pravda :-D
Odpovedať
@ups je to super pocit...
Odpovedať
ups... už sa aj ja teším na múry, som neverila, že sa dožijem základov a teraz takýýýý elán, že som tam každý deň a pozerám na zaliate základy.. len sa mi to zdá opticky dosť malé... :-( :-( :-(
Odpovedať
maska ono ked sa zabetonuje komplet cela doska tak to bude lepsie. a tiez ked sa vytiahnu mury tak to budes vidiet inak.
Odpovedať
Profilova fotka
@blacksr: veru... fantastický :-) @maska1105: videla som fotočky so zaliatymi základmi - super. nič neboj, ono to bude vyzerať inak keď sa podáte ďalej. už to bude len lepšie a lepšie. hlavne aby vám aj počasie teraz prialo :-)
Odpovedať
baby ja sa už tak tešííííím... zajtra ak nebude pršať ideme dávať debniace tvárnice a okolo stredy zalievať platňu.. stále tomu neverííííím :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@maska1105: ja ti určite nechcem brať elán, ale v stredu zalievať platňu je asi nereálne. ak ešte nemáte položené DT, tak len s tým je dosť roboty (ťažké sú jaj sviňa), tie by trebalo previazať roxormi, spraviť kanál, vodu pod platňou, navoziť medzi DTčka zeminu (resp. štrk/makadam) a to udusať, zašalovať deku, položiť kari... sa to nezdá, ale to všetko zaberie hodne času
Odpovedať
Profilova fotka
ale samozrejme držím palce aby ste to čo najrýchlejšie zmákli :-)
Odpovedať
no musia hehe .... ale nie, ja viem že je to zložité, no tak si povedali naši chlapy.... že ony to stihnú, ale ja tomu neverím, ale keby ju zalievali aj v sobotu, tak mi je to jedno, hlavné že to urobia tento týždeň... :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
maska, treba priložiť ruku k dielu :-D
Odpovedať
finsluzby..............ver ze maska priklada ruku k dielu...............dokonca obe!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?