Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
:-D aj kávičku moja... akurát som sa to dozvedela .. :-D :-D len nech je už teplo a dáme si ju niekde na teraske ;-) ;-) ;-) ja sa tak teším, až mám strach, že niečo zase praskne :-| :-| ale snáď už nie :-p :-p
Odpovedať
na kavu mozes aj hned..............tedda aj pivko mame doma.............hih
Odpovedať
dva krát sa nenúkaj lebo som o pol 4 u teba :-D :-D :-D
Odpovedať
oki cakam ta..........manzel nebude doma..............mame dobry kavovar prid ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Zuzi díky za super čokoládku :-D :-D :-D :-D určite si to ešte zopakujeme... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a zase prší ]-( ]-( ]-( toto už fakt neni normálne
Odpovedať
u nás zatial nie, no ale kto vie ako bude za chvílu ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
nebude nebude.............mali sme dat nejaku modlidbu proti dazdu........ 8-)
Odpovedať
A už konečne svieti slnko :-D :-D :-D pred desiatimi minútami som čítal horoskop a píšu že samám pozrieť do slniečka a tešiť sa a zabudnúť na dávne krivdy.Tak asi preto vykuklo. :-)
Odpovedať
no to môžme dať aj teraz, ale som rada, že cestou domou sa mňa škerilo aj keď zubaté slniečko :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pridávam sa k modliacim ;-)
Odpovedať
Jožko tak sa do slniečko pozeraj prosím ťa vkuse :-) potrebujeme to už asi viacerí ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dodog..............buduci tyzden ta navstivime.....aj s maskou.........oki?.........dame rande ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
budeme v trojici :-D :-D :-D :-D to bude zábava, ale ja sa teším na vášho kocúrika :-) :-) :-)
Odpovedať
...dáme kávičku?
Odpovedať
jasne. keď nám uvaríš, tak určite áno.. dúfam, že bude teplúčko a budeme môcť sedieť niekde v tráve... ;-) ;-)
Odpovedať
erika zabudla si na mojho muza,hihi............. :-D
Odpovedať
No tak to by som tu mal ako central park... :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
jááj to ideme aj s ním?? tak ok, tak budeme štyria. to si mi ty zabudla povedať :-D :-D :-D :-D dodog: za mňa môže byť aj central park, len nech je tam tráva, zatvorený sme doma už príliš dlho, pri tomto počasí :-p :-p
Odpovedať
Zuzi, ale na budúci týždeň to nepôjde, príde Tibor, ak nebude pršať, tak ideme betonovať základy... :-D :-D :-D nemôžem nechať chlapov samých, lebo nič neurobia :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
maska.......a kedy zacinate? ze by sme sli hned zo zaciatku..............teda ak bude mat dodog cas
Odpovedať
Ja som začiatkom týždňa doma, potom štvrtok alebo piatok aj ja idem do blavy.
Odpovedať
no ja môžem v pondelok alebo v utorok... streda tiež blava s malou u očnej a od štvrtku výkop základov. sa tešíííím to si nemôžem nechať ujsť s foťákom v ruke :-D :-D :-D :-D potom až do pondelka plne obsadené :-S :-S :-S
Odpovedať
Trávičky mám toľko že vám môžem aj domov nabaliť...len ma štve že sa nedá pokosiť lebo fest prší. Ale snáď zajtra.
Odpovedať
utorok?.....
Odpovedať
u mňa ok.
Odpovedať
aj u mna....maskaa?........a o kolkej?.....17:00 v Hrkovciach?
Odpovedať
ja sa prispôsobím... môžme aj v utorok, a keďže ja som prísediaci v aute, tak záleží na dodogovi a vás o kolkej sa vyrazí
Odpovedať
tak teda....dodog utorok o 17?........
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?