Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
dodog a nejdeš teda dovybavovať za mňa veci?? :-D :-D :-D už toho nie je veľa, iba vodárom zase šiblo a dotiahnuť elektrikárov, lebo aj tý sa stavajú na zadné :-D :-D :-D ja toho už mám plné zuby a niečo už aj za zubami :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
maska plne zuby toho budes mat az vtedy keby sa to vlieklo dlhsie ako rok ver mi... to by si mala vsade nielen za zubami :-D :-D dodog vyzera to tak ze dnes mas na tu strechu celkom pekne pocko a ani prsiplast nebudes potrebovat
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dnes zalievali strop a stáááále nám pršíííííí. Radšej ani nechcem vediet aky bude ten beton... Som hovorila ze bude pršať, ale chlapi si furt len svoje :-(
Odpovedať
Maska vieš ako... najlepšie je ke´d si niečo robíš sama...pokiaľ sa to dá.My sme dnes strechu dokončovali v daždi.Ale som povedal že zatiaľ nikto nepôjde dolu kým tam budem ja. No a kým sa riadne rozpršalo už bola lepenka na streche:-) a nezatieklo. :-) A teraz už odcházím, lebo to ideme natrieť kazachstanu. :-p
Odpovedať
dodog. no to mi je jasné, ale kto iný za nás urobí to čo treba?? super, teším sa, že sa ti darí a že máš zakryté. dážď hlásia celý budúci týždeň.. katastrofa :-( :-( :-( je mi lúto každého, čo musí stáť a nedá sa nič robiť na domčekoch :-| :-| :-| mna osobne pri mojej povahe, by ma tiafalo riadne :-D :-D :-D ja musím mať všetko hneď, zato ma aj teraz triafa, ked majú vodári a elektrikáry čas :-p :-p a to projekty na dom nám začali robiť od 2.3. 2010... :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
elka7..................no presne nasa situacia............aj my sme zaliali strop..........a uvidime co s toho vznikne po par dnoch dazda...........takze ani neviem ci sa mam tesit s toho ze je zaliate alebo nadavat ze na to prsiii
Odpovedať
Profilova fotka
Už ma to nebaví, stále len samé problémy. Som zvedavá, či sa to bude musieť opraviť.. a samozrejme že sa to predraží..
Odpovedať
elka neporadili vam to zakyt foliou? ale tak ked ste betonovali rano tak trosku to vytvrdlo snad a bude to ok. aj ked asi to vyplavi z betonu cement ci co to tam je.
Odpovedať
Profilova fotka
Neporadili, ale nedalo sa hore ani ako dostať, keď betónovali chodili cez schody ktoré tiež betónovali. tie keď zarovnali tak sa hore už nedalo ísť. Posl. domiešavač bol až po 13.30. Necháme sa prekvapiť, ako to dopadne.
Odpovedať
tak drzim palce aby to bolo ok
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem ;-)
Odpovedať
elka....my sme mali posledny domiesavac o 16..........a vtedy uz aj prsalo..........tiez neviem ako to dopadne... uistili nas ze to nebude mat vplyv na kvalitu betonu a na statiku.......max ze povrch nebude hladky...........tak sa nechame prekvapit
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby, tak vám niektorým závidím, že už voľačo robíte :-| My musíme najprv postaviť ocelové stojky, na ktorých bude držať strecha a až potom môžme začať murovať :-( A keďže stále prší, tak sa nedá zvarovať a min. týždeň sa tam ani žeriav nedostane :-( už som z toho pršania nešťastná :-( :-( :-(
Odpovedať
ahojte tak hlasim ze nas strop je aj napriek dazdu uplne v poriadku..........nastastie teraz dva dni neprsi a je krasny tvrdy vyschnuty takze uz moze prsat........a my nemusime polievat..............tesim tesim 8-) v.elen.......aj vam to pojde uvidis...............aj nase zaciatky boli hekticke.......a vsetko koli pocasiu
Odpovedať
No tak trochu omeškane...ale prístavba zastrešená steny uzatvorené, okno osadené.Už len zatepliť strop a steny..Ak bude mať murár čas tak na budúci týždeň može vybetonovať-keďže už betón nezmokne 8-) , natiahnuť na steny sieťku a lepidlo. :-)
Odpovedať
Vcera som bola pozriet na stavbu, a domcek mi priam rastie pred ocami, uz mame 9 radu , chystame sa dat preklady nad okna a dvere a este jednu radu a buduci tyzden ideme objednat strop z miaka od Heluzu, nakolko panelovy strop nam tam nemaju ako osadit :-S .Uz sa to zacina podobat, a snad druhe poschodie pojde rychlejsie.Drzim palce a hlavne nech uz neprsi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my sme včera zaliali deku a tým pádom sú základy hotové :-) :-) :-) teda ak nerátam tepelnú a hydroizoláciu. sa teším ako malé decko :-D
Odpovedať
my sme natierali krov a na buducí týždeň už začnú zo strechou
Odpovedať
kpilkova...super.........my sme stihly zaliat pred dazdom teda v dazdi ale teraz 3 tyzdne cakaaaaat
Odpovedať
ja si dnes idem kreslit priecky do domceka....kto sa prida??? :-| ;-) :-N
Odpovedať
No a my čakáme kedy prestane pršať nech môžeme dokončiť betonovanie a nabiť šindeľ. A potom sa ide robiť fasáda. ....
Odpovedať
94: jááá jááá môžem :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
my sme skusali elektriku ale najskor pojde voda. to sme len tak skusali ako to pojde vydrazkovat he he. :-)
Odpovedať
to len my ešte stále stojíme :-( :-( :-( vodáry ani elektrikáry sa nerozhýbali 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
maska maju daky cas no co uz. ale ak by to trvalo dlhsie ako 30dni asi by som tam volala alebo co. inak pocasie je otrasne. aj ked my mame v dome celkom teplo no vonku je otras. nechcela by som sa hrabat teraz este len zozeme. inak presne pred rokom nam kopali akurat zaklad a bolo uplne horuco.
Odpovedať
mima ale aj tak sa pustíme do základov na budúci týžden. vraj to si môžme, len tehly potom už nie.. tak uvidíme aj podla počasia. dnes som objednávala železo... :-D :-D :-D mala si ma vidieť ako poctivo som počítala a prepočítavala aby to bolo ok, ked príde mužíček domkou už konečne ;-) ;-)
Odpovedať
fuj ja zelezo uz nechcem ani vidiet. ked sme robili vence sa mi snivalo o ohybani roxorov a viazani toho celeho :-N
Odpovedať
mna to ešte len čaká teraz cez víkend, chceme všetko nachystať zo švagrom.. moje nechty už pošli :-D :-D a ani nechcem vedieť, aké budem mať ruky po víkende od drôtikovania :-D :-D len už aby prestalo pršať, lebo to je katastrofa 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
a zaklady nam robila firma cize tam sme neriesli nastastie my nic. len na konci po odovzdani diela bolo treba zaplatit
Odpovedať
a co budes drotovat? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?