Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
Este strajkujeme?...nemam prehlad..........je tu nejak ticho............a nam robia strop...juchu 8-)
Odpovedať
94 asi to nepomohlo. mne ani tak neslo o kasarku ci tadeu lebo ich nepoznam islo mi skor o to ako sa tu zacalo sefovat. napisu ze kazdeho kto porusuje pravidla upozornia a potom ak sa nenapravi zablokuju. tadeu ako sama napisala neupozornili a predsa ju blokli. proste pride mi to ako kocurkovo tu uz. no a este som chcela ze my mame okna dvere to som pisala a potom mame hotove podbitie :-)
Odpovedať
ide vam to prerfektne mima........super... 8-)
Odpovedať
94 super, teším sa na fotečky :-D , inak búracie už popodpisované, ešte tých elektrikárov a môžem to znova podať na stavebné, ale už sa neteším radšej, aby sa zase niečo nepokazilo :-(
Odpovedať
a este musim povedat a pochvalit sa dufam ze je to dovolene ze som to robila ja a moja polovicka uuuuplne sami. :-D :-D to len tak aby tu nebolo ticho mam dobru naladu. zda sa ze dazd uz je na ustupe :-)
Odpovedať
nemam foto erika.........nebola som.....fnuk fnuk pojdem zajtra.............ale ze makali aspon 10 dnes a salovali strop........... kludne sa tes..........uz to pojde uvidis..... a mima .......ste sikuli......a dazd no neviem neviem....u nas ho hlasia na cely tyzden....
Odpovedať
parada u nas leje je burka :-S
Odpovedať
94 aký robíte strop?
Odpovedať
my sme mali strop premac a sme s ním moc spokojný a nevyšiel ani draho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. vidim ze vsetci poctivo makate :-) aj napriek tomuto nevyspytatelnemu pocasiu... u nas nastastie prsalo len trocha v nedelu, ale na kazdy den hlasia nejaky dazd a my este stale nemame deku zaliatu ]-( ale uz zostava iba polozit a zviazat kari a ked sa bude dat mozme zaliat :-) :-) :-)
Odpovedať
kpilkova....ja ani neviem ako sa ten strop odborne vola........ale teraz to saluju...ci debnia ci ako sa to vola.....a potom tam daju zelezo a zaleju
Odpovedať
my mame tiez premac strop...94 hej saluju okolo celeho domu potom tam idu strmienka a ine zeleza tiez dobra robota nam to trvalo minimalne dva tyzdne kym sme to dvaja vyskladali :-D ale podarilo sa.
Odpovedať
Článok sa načítava...
aký je to ten pramac strop?? dakujem
Odpovedať
http://premac.sk/betonove-vyrobky/prv...
Odpovedať
dakujem michal............Erika tento asi robime....musim ist dnes kuknut....hih
Odpovedať
michal, aj ja dakujem, už mi je to jasné, len som nevedela že toto je premac. díky
Odpovedať
Aj my sme davali premac a boli sme spokojni, aj ked tie nosniky boli tazke, chlapci to zmakli :-)
Odpovedať
my sme to vyriesili velmi jednoducho. Vlastne moj otec. Do steny sme priskrutkovali ocelovu trubku s priemerom cca 10 cm a do nej sa urobilo take rameno, aby sa s tym dalo otacat. Na to rameno sa dal elektricky navijak a vytiahli sme hore vsetko bez problemov. Bolo to nieco ako zeriav. Nemam tu foto v praci, ale vecer dodam. Za dve hodinky sme mali strop vytiahnuty a ulozeny. Vyuzili sme to potom aj na par ostatnych drobnosti, ktore bolo treba vytiahnut hore.
Odpovedať
No to je super napad, to nas veru nenapadlo.. zato sme zapriahli par chlapcov mladikov z posilky, ti isli s radostou ;-) kolko cm betonu ste zalievali???? aku rozlohu?? dik
Odpovedať
a zasa hlásia dážd pomooooooooc :-(
Odpovedať
u nás prší :-((( a aj v noci lialo...
Odpovedať
maska je to nanic veru aj u nas. ale tak my mame aspon strechu a okna uz cize nam to dako nevadi. vonku nepotrebujeme nic teraz robit. len vy ostatny to mate blbe. ale nic si z toho nerob my sme minuly rok mali to iste
Odpovedať
mima, mi ani nemôžme, lebo sa to všetko doslova "drbe" u tých elektrikárov teraz zase, ked nieje jedno tak druhé... ]-( ]-( my to máme komplikované, lebo vzadu na pozemku je ešte jeden dom obývatelný a všetky IS vedu popod dom, a nevedia to pochopiť, že to musíme všetko prerobiť, až ked dostaneme stavebné povolenie a potom musíme ísť meter od suseda. ony sú ako tatari na tých úradoch ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
No zajtra dávam strechu ak aj v pršíplášti. :-| A potom pod strechou už môžeme pokračovať. 8-)
Odpovedať
tak snad vam nebude prsat. my sme robili strechu vo februari ked bolo akurat jeden tyzden pekne celkom. mrzlo este ale strechari to zvladli. za 5 dni mali hotovo cely cas im poobede svietilo slniecko a po 5 dnoch aj snezilo prsalo a bolo skaredo cize nam aspon toto vyslo ok. maska uradnici to chapu velmi dobre len podla mna vsetci cakaju ci si to nerozmyslis a nieco pekne nedonesies v suchotavej igelitke ]-( ]-(
Odpovedať
maska aj u nas prsi.... :-D :-D :-D
Odpovedať
mima1, ano v igelitke. Veľké kladivo...nech si to čím skôr vybijú z hlavy. ]-( :-D
Odpovedať
tiez som toho nazoru ze staci kladivo. my sme nedali nic tiez a preto nam trvalo stavebko asi rok aj nieco velmi sikove tety :-D :-D a tiez slecna co to vybavovala cele. este dnes sa mi nozil otvara vo vrecku ked si nato spomeniem. ale ja tiez nerobim tak ze cakam kym mi nieco donesie do prace pekne pripadne obalku. takze nedam ani ja
Odpovedať
Ani nie. To predo mnou aj bývalý primátor opieral dvere ke´d som začal kričať nech mi ho zavolajú.( a ja som sa na neho pozeral cez druhé dvere) :-D :-D :-D si mysleli že nejaký dement čo sa nevyzná a iné som nepočúval, len to sa nedá a nejde to a tak. Tak som im povedal že čo a ako. A oni - to odkiaľ viete,? A zrazu sa všetko dalo behom 5 minút vyriešiť.Takže hurá do vybavovania...normálne mi to chýba. :-)
Odpovedať
nám zamerali strechu a čakáme :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?