Máte skúsenosti s práčkou Bosch WAA 2027 SBY?

Zobraz úvodný príspevok
Aku pracku by ste nam odporucili. Rozmyslame nad Bosch WAA 2027 SBY ma s nou niekto skusenost??
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Stolverka :-D mohla by som tam este vpustit nasho cierneho ovciaka a spravit mu tam lehno :-D nechapem, preco taku fajn pracku vyrobia v ciernej farbe, urcite s tym napadom prisiel daky chlap 8-( :-D (chlapi neurazte sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak s tymi uterakmi to nie je zly napad, to by sa ani prat nemuseli :-)
Odpovedať
Havo je dobrý nápad - k tej pračke taká imidžová vychytávka ;-) Len čo chudák pes? No a Siemens alebo nejaké lavamatky Ťa nelákajú? Alebo božena dáka pekná? ;-)
Odpovedať
ozi chichi a čo má tá práčka také dobré a pekné že ju tak chceš?
Odpovedať
Profilova fotka
Stolverka, ked som prvy raz vzala na byt psa, tak si lahol prave do kupelne na meisto, kde bude pracka :-D tak podla toho viem, ze ej to dobra zona pre ciernu pracku :-D ale nie... lavamatky nepoznam... =-)
Odpovedať
lavamatky sú aegečky. No a máš nad pračkou pľac ešte?
Odpovedať
Profilova fotka
ano, nad prackou nemame nic
Odpovedať
no skôr som Ti IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
no mne by cierna pasovala napr. do takej vinovo cervenej alebo bordo kupelne. ale ked ma snejaku zelenu alebo modru alebo ruzovu tak to asi nie. a podla mna by si mala asi pozerat na funkcie. ale napr. myslim ze LG ma take imidzove pracky vo roznych farbach, len to su vyzsie palky.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem babulky, stolverka aj zelinka... no kupelka je taka nic moc hneda s kremovou, alebo svetlo hneda s tmavsou hnedou ...ale teraz si nepredstavujte tie krasne moderne kolekcie obkladaciek kupelnovych 8-( ono je to ine cafe... 8-( :-D ano, k takej kupelni ako zelinka opisujes by som si to tiez skor vedela predstavit..
Odpovedať
Aj tak je zubná kefka aktuálna aj k bielej pračke. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
stolverka, chichinka :-D :-D :-D
Odpovedať
Šak čo si tu néni, mohlas mudrovať aj Ty, človeče, sa zarážaš kadetade.
Odpovedať
Profilova fotka
ako ja sa tu rehocem ako dostihovy kon
Odpovedať
Profilova fotka
abno aqui, kde si bola??? :-)
Odpovedať
bell podniká, zarába tú lóvu a my dve budeme mať holú pr.. Aká je toto téma? Pračka? Všetkým sa ospravedlňujem, že sem pchám zubnú kefku.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) a este aj cierne uteraky, an to si zabudla stolverka, pockaj ked nas tu takto najdu admini... uteraky, kefky, len nie pracky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tazko pracujem :-D bola som stavat snehuliaka a bunker. 8-) a preco nie striebornu pracku?
Odpovedať
čo striebornú, čierna sa riešila
Odpovedať
baby, vidim, ze sa tu rozoberaju pracky a doplnky k tomu :-D :-D vcera nam odisla pracka, prestala zmykat... ]-( :-| :-p potrebujeme rychlo kupit novu. len nic drahô, staci nam cca 350 E. je to v podstate pre rodicov, a ziadne estra programy sa nevyuzivaju. doteraz sme mali tatramatku (nedam na nu dopustit... fungovala 15 rokov :-D :-D ) poradte nieco zo skusenosti :-D vdaka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, máte niekto skúsenosť s pračkou AEG - Elektrolux Lavamat 47330?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, mám práčku Elektrolux, takú bez-displejovú, ale perfektnú, 6 rokov bez chýb (a dostala dosť zabrať), naprostá spokojnosť, dnes mi však nejako ochorela . Vyperie, ale na konci prania nežmýka a nevypúšťa vodu . Podľa návodu môže ísť o zanesený filter, alebo o zaseknutú hadicu. Filter som teda po dlllllhoooooom čase vyčistila, bol fakt strašne upchatý, chúďa moje. Hadica zaseknutá nie je. Potrubie je tiež OK (ani po odpojení odtokovej hadice z potrubia, nejde voda z práčky von). Neviete ešte v čom by to mohlo byť? Mám podozrenie na pokazené čerpadlo , ale dúfam, že ešte nejaký iný háčik by v tom mohol byť, ktorý viem odstrániť aj sama. Neviem kam tento príspevok patrí, písala som aj do témy elektrolux, tak snáď sa niekto znalý nájde :-N . Dík.
Odpovedať
ssissi, nasi mali podobny problem a nic nebolo pokazene - problem bol, ze vzadu na odtoku do odpadu je taka gulicka na pruzinke ked to rozmontujes (ovsem ak nemas napojenie tak, ze hadica ide rovno do odpadovej rury) ta gulicka sa dviha ked zacne pracka odcerpavat vodu a po case sa ona od praskou cela "oslizi" a treba ju proste vybrat a umyt + sa odporuca vyprat raz za cas naozaj na 90 stupnov, lebo pri vyssich teplotach sa to naopak precisti a nie oslizi
Odpovedať
ahoj cokobene, dakujem za odpoved. odpadova voda nam tecie rovno do potrubia, tak tam problem nebude. A potrubie je OK. Tak uvidime. Chcela som si problem odstranit nejak "sama" :-D , ale asi to bude tym cerpadlom, alebo niecim velmi velmi zanesenym. Uz som zavolala opravara - pride zajtra, aleluja :-N.
Odpovedať
este mi opravar spominal, ze cerpadlo nemusi byt pokazene (oprava 80 eur :-| - pri fakte, ze pracka ma 6 rokov a odist mozu aj dalsie a dalsie komponenty a pri cenach novych, zrejme aj lepsich pracok mi to pride dost), že môže ísť aj o zanesenú nejakú čiernu (nie odpadovú) hadičku - čo by bol lepší prípad :-N. No, už sa v tom nechceme, rýpať, tých čiernych je tam viac :-D, tak nech to nepototo.. Ešte som si všimla, že pri činnosti práčka dosť smrdí - takou zatuchlinou - niečo ako keby som opratú bielizeň nechala niekoľko dní mokrú v práčke... fakt asi bude niečo zanesené, tak som zvedavá, čo zistí.
Odpovedať
no, dievky, servisáka budem asi volať aj ja, lebo pračka velice divne hrčí, jak keby ložiská alebo čo boli na ceste do večných lovíšť. No ale keďže je to trojročný whirlpool :-p tak sa ani nie je čo diviť, že? :-D
Odpovedať
stolverka, nemáš to ešte v záruke? niektoré spotrebiče majú dlhšiu záruku. tak môj nový poznatok - práčka pere, napúšťa vodu, žmýka, vypúšťa... po tom, čo som objednala servisáka :-D :-D :-p . Celý víkend štrajkovala, len bzučala namiesto žmýkania, celú sme ju rozobrali, čistili filter, hadičky... a nič... a dnes? Že ešte skúsim, nech viem servisáka poinformovať, že v ktorom bode to presne nejde a fiči jak oči :-D :-D. Už to nechám tak, nech príde a prečistí všetko, lebo aj tak nie je normálne, že z odtokovej hadice išiel pri vypúšťaní vody strašný bordel (filter ho mal zadržať!!!) - za normálnych okolností ide odtoková hadica rovno do potrubia (dnes do vane), takto ho raz-dva upchá, potvora.
Odpovedať
Vystrašila si ju mrchu :-D Nemám v záruke, len dva roky iste. :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?