Máte skúsenosti s práčkou Bosch WAA 2027 SBY?

Aku pracku by ste nam odporucili. Rozmyslame nad Bosch WAA 2027 SBY ma s nou niekto skusenost??
Odpovedať
1
2
7
Profilova fotka
ja chcem zhora plnenu a neviem sa rozhodnut medzi Whirpool alebo Electrolux
Odpovedať
Profilova fotka
urcite electrolux. mne odporucali vsetci predajcovia ze wh urcite nie.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja odporucam elektrolux, mame model EWT 10620W a som maximalne spokojna..
Odpovedať
Profilova fotka
my mame objednany tusim 10420 a dufam ze budeme tiez :-D :-) :-D
Odpovedať
urcite elektorlux sme maximalne spokojny s time managerom vyborna vecccc
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam Whirpool a som nadmieru spokojna. Fuzzy logic. Je super.
Odpovedať
ahojte, ja tiez odporucam skor elektrolux. Whirpoolky - som pocula, ze sa dost kazia. Mama ma uz 3 roky elektrolux a ked kupovala, tak jej radil odbornik na opravu praciek. Tiez som si teraz kupila elektrolux a som spokojna. ;-)
Odpovedať
starú som mala wh a bola som s ňou spokojná, vydržala 10 rokov ale teraz že sú wh veľmi kazové tak som kúpila electrolux a som veľmi spokojná,
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nakoniec kupila elektrolux je paradna, chuda maka niekolkokrat tyzdenne
Odpovedať
mate niekto skusenosti s prackami LG - konkretne pracky s motorom direct drive? malo by ist o nejaku novu technologiu, kde nie je remen na motore
Odpovedať
Profilova fotka
mate niekto skusenosti s prackami Samsung? Napr. WF-R1062. Zaujalo ma, ze je velmi plytka, iba 40cm -teda nezaberie vela miesta v kupelni. Odporucate?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam gorenje a pere uuzasne....odporucam
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tiez ma zaujima, ci mate niekto skusenost s prackami LG...hm? dakujem!
Odpovedať
ahojte, dnes sme si pracku LG kupili, zajtra nam ju dovezu, tak uvidim, ako budem spokojna. Zaujalo nas na nej, ze ma novy motor direct drive a ze pri hlbke 44cm operie az 6kg pradla, ma 1200 otacok a je relativne setriaca, co sa tyka spotreby elektriky a vody. Tak som zvedava. :-)
Odpovedať
LG mam tiez, mame ju tri roky a u mna maximalna spokojnost... u nas od LG mame toho viac a zatial bez problemov... a cenovo tiez prijatelne... manzel vyberal,kedze kedysi robil par rokov v elektre...
Odpovedať
Profilova fotka
super babule, dakujem moc pekne! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja mama ma LG a je velmi spokojna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame tiez LG pracku, perie uz takmer 4 roky bez poruch, akurat mi ide na nervy, ze ked doperie, 7krát strasne hlasno pipa :-p A tiez celkom nechapem, naco je dobra detska poistka na tlacitka, ked to nefunguje na vypnutie pracky... Ked bola dcerka mensia, mala v oblube prist k pracke a vypnut ju... ;-) Ale neviem, ako to funguje u inych praciek... Inak perie dobre a je celkom ticha.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame elektrolux, parada. uplne zversky v nej periem aj tie domace take koberce, pretoze som si inteligentne kupila biele :-D
Odpovedať
My si ideme kupovat teraz novu pracku. Poradte mi na co si mam davat pozor a co by mala pracka obsahovat. som uplny laik. Ale nechcem drahu. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
nasa elektrolux stala asi 16000...7kg pradla, priame sprchovanie, odklad zaciatku prania, kategorie ma myslim a,a,a
Odpovedať
a co siemens . mate niekto skusenost?
Odpovedať
Profilova fotka
zelinka, moja mami ma siemens, teraz teda kratko, asi mesiac, dva, dokupili ju uz k bosch-ke co mame doma. no a zatial spokojnost :-) jedine co ju otravuje je pipanie - ked skonci pranie. ale inak je super, trosicku sa nam zda hlucnejsia ako ta predtym, ale to zas vyvazia same pozitiva - ma aj super rychly program, tusim 15 minut, da sa nastavit teplota, otacky aj program zvlast... mozem aj pozriet ktory model to bol...je tusim teraz v akcii... no a dlhe roky mala bosch, a teda aj ma a ta je perfektna...a siemens a bosch su jedna vyrobna hala ci ako, tak by mala aj siemens slapat ako hodinky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak presne to pipanie by aj mne liezlo na nervy..mamka je ale celkom rada - je uz starsia a takto sa jej pracka prihlasi, ze uz doprala, keby na to nahodou zabudla :-D
Odpovedať
no tak to som rada. mne zalezi hlavne na tom aby mala nizku spotrebu vody co ta simens ma (41l/5kg) lebo my mame sachtu :-| a hlavne ta samostatne nastavitelna teplota... a tiez sa mi nepaci napr. na wirpulkach ze sa tam neda nastavit samostatne teplota ale uz mas predvolene teploty spolu s programom. clovek si moze vybrat len 30°, 40° , 60a 90. to je o nicom. mozno je zamer vyrobcu dobry ale to by som povedala ze je tak pre ludi co s pranim zacinaju a nevedia co si mozu dovolit...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, potrebovala by som poradit, riesim prackovu dilemu :-D mam na vyber dve pracky, uplne rovnaka cena na centy, obe su super, jedna z nich je este lepsia, avsak je cela cierna (okrem dvierok a bubna :-D) a to ma trosku/dost brzdi. na obrazku vyzera sice fakt pekne, ale jedna vec je obrazok a druha realita - mat to postavene v kupelni... co na to hovorite vy? dat prednost vyzoru alebo funkciam a parametrom? ja som nad tym stravila uz kopec casu a neprisla som k zaveru ziadnemu... :-N videli ste uz nazivo ciernu pracku? ak ano, ako to na vas posobilo?
Odpovedať
Chichi, a máš niečo čierne ešte v kúpeľni? Aby to potom nevyznelo ako čierna machuľa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemam :-N
Odpovedať
tak kúp uteráky :-D :-D :-D
Odpovedať
alebo zubnú kefku :-D :-D
Odpovedať
1
2
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?