Máte skúsenosti s práčkou Bosch WAA 2027 SBY?

Zobraz úvodný príspevok
Aku pracku by ste nam odporucili. Rozmyslame nad Bosch WAA 2027 SBY ma s nou niekto skusenost??
Odpovedať
1
6
7
bosch pracka ?? utekaj prec !
Odpovedať
Profilova fotka
@mamakaja a to uz preco? =-) Ja osobne mam Bosch pracku aj umyvacku riadu - obe maju uz vyse 8 rokov a nebol s nimi najmensi problem. A mam aj Bosch chladnicku, ta uz ma cez 12 rokov, cakam, kedy prestane fungovat, lebo dnes sa veci vyrabaju len na par rokov. Aj v buducnosti sa planujem orientovat na tuto znacku, ja osobne som velmi spokojna... k ani jednemu spotrebicu nebolo treba volat opravara.
Odpovedať
@mamakaja ????? Inak až dodatočne po kúpe som zistila, že Elektroword asi ako jediný predajca udáva objem bubna v litroch. Vo väčšine predajniach o takomto údaji predávajúci ani netušia, hoci niektorí výrobcovia (overené zatiaľ len LG), ho na svojej stránke uvádzajú. Moja slimka má vraj kapacitu 6kg a 42 l objem - prvý test bude, či tam vopchám perinu. Ak nie budem si dlho nadávať. :-N
Odpovedať
@simsalabim inak asi veľa je aj o šťastí - ako pri výbere auta. Suseda má všetko whirpoll a je veľmi spokojná, čo je podľa mňa rarita.
Odpovedať
asi som mala smolu alebo co,prala som pri malom ako kazda mama skoro kazdy druhy den,zacala hucat a najvatsi problem bol ze mi plesnivela,nemala som ju zavretu ani raz stale sa vetrala a nepomahalo ani precistenie savom ci octom vyvarky...proste nic nadobku na prasok som cistila v umyvacke skoro nepretrzite a vnutro zvrchu co sa tam napustala voda mi hnilo stale,a samozrejme zacala po zaruke vydrzala mi menej ako whirpolka, ale inak si pametam aj ze po kupe som bruzdila webom ajedna pisala ze tiez mala ten isty problem pri boschke, vratila som sa dnes k whirp a je ok,ziadna pliesen,pracku mam stale otvorenu po prani a ta baba to pohnala az na kontrolu a vymienali jej nieco a nic nepomohlo,asisu take kusy spotrebicov co imsa kazia a asi v hocakej znacke,,,ale ja uz boschku nikdy,neviem na co su odbornici ale boschka nemusi byt dobra pracka si rura...a aj ine..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@nanika To čo si napísala je úplna pravda.....pracie .prášky pre náš trhu majú iné zloženie,mám to z dobrého zdroja.
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?