Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@megdesign Dakujem ;-)
Odpovedať
Baby prosim poradte mi pokazila sa mi umyvačka mala som whirpulku 12 rokov teraz sa rozhodujem siemens ale bosh ta ista cena aj programy neviem sa rozhodnut dizajnovo sa mi pači viac bosh ale čo kvalita
Odpovedať
@rokesa bosch umývačky riadu sú kvalitné, bosch je celkovo dobrá značka a pokiaľ sa ti páči aj dizajn tak nie je o čom
Odpovedať
@rokesa to je paradajka,alebo rajčina.Hlavne kuk,aby mala rýchly program,ak povolí rozpočet zásuvku na príbor.
Odpovedať
Profilova fotka
Poradte mi prosím, potrebujem umývačku zabudovanú, na 14 sád, najlepšie keby mala horný šuflík na príbory a hlavne dobrú!!! cena okolo 400 eur - ďakujem za rady, mám v tom zmätok
Odpovedať
Ahojte, mam problem s umr. 4 a pol roka pouzivame bosh denne, spokojnost, kym som asi pred mesiacom nezistila ze mi zlieza pogumovanie na kosoch, najprv spodny a teraz uz aj horny. No a ostavaju mi hrdzave flaky na riade :-( Skusala som ci sa da objednat len kos. V autorizovanom servise spodny kos 136eur?? Viete mi poradit? Manzo je na prasky z tej ceny, ked priratam tak 100eciek za vrchny, mame polovicu umr ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
@fajtka aj máš nejakú predstavu aké funkcie by mala mať? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@macka23 @tomasjur ďakujem, ja som nakoniec nemala čas a vybrala som toto siemensSN64M080EU, vraj je s bosch smv48m30eu rovnaká a dokonca som ju objednala za nejakých 360, čo je rozdiel na predajniach až 150 eur, uvidím čo dojde, je to z českého e-schopu, čo má sídlo v L.M. a som sa informovala v siemense, či je jedno kde to kúpim v rámci záruky a vraj je, hlavne že budem mať doklad o kúpe. Tak som bola potešená a teda uvidím čo dojde :) teraz si lámem hlavu s plynovou doskou :D
Odpovedať
@vladota3 ahoj, kúpili ste nakoniec umývačku riadu philco PDR 1592 BIT, aj my zvažujeme jej kúpu, tak by som chcela vedieť, či ste s ňou spokojní
Odpovedať
Ahojte máte niekto skúsenosti s touto umývačkou Electrolux ESL 5330 LO https://www.nay.sk/electrolux-esl5330... Prípadne alternatívy od whirpool alebo becko. Ďakujem
Odpovedať
@bartam Áno, kúpili sme ju v akcii. Bola ešte nejaká zľava navyše počas zápasov našich futbalistov na UEFA EURO 2016. Zatiaľ po jednom mesiaci používania sme spokojní. Všetko zatiaľ umyla k našej spokojnosti (najčastejšie ECO program + gélové tablety JAR All in One). Umývaním sa vyrovná našej starej 45cm AEG Favorit (Fuzzy Logic, SENSORLOGIC ) ktorá ešte stále funguje, len sme menili kuchynskú linku a preto sme už kupovali širšiu vstavanú UMR. Po kúpe (do 30dní) som ju cez net zaregistroval a mám vytlačený certifikát na záruku +36mesiacov po uplynutí bežnej 24 mesačnej záruky. Tento certifikát je potom potrebný pre prípad poruchy, ale je aj ako príloha v potvrdzujúcej emailovej správe registrácie, takže v budúcnosti ho aj tam nájdem. Uvidíme po dlhšom čase ako sa bude správať. Dosť som čítal aj o značkových UMR čo po troch, štyroch rokoch prestali fungovať, tak hádam PHILCO vydrží o niečo viac ako je tá predĺžená záruka. PS : na štítku je nápis "Made in Turkey" a tam je veľký závod BEKO a tento vyrába aj pre iné "značky" ako Bosch a Electrolux ...
Odpovedať
Profilova fotka
@vladota3 beko vyrava aj pre tieto ine znacky?? 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@tomasekfero z toho som prekvapená aj ja. Takže v podstate keď tak nad tým rozmýšľam tak bude úplne jedno akej značky spotrebiče si vyberiem. Asi skôr by som sa mala zameriavať na funkcie a nie na značku
Odpovedať
@vladota3 vdaka za info...
Odpovedať
Profilova fotka
@juliannasimo zrejme ano. V dnesnej dobe uz asi ani znacka nie je zarukou kvality ako som si to vzdy myslel
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja som kúpila tiež Philco PDR 1592 BIT pred mesiacom so zľavou v Planeu :) Zatiaľ spokojnosť, krásne umyje všetko, dávam tablety 3v1. Len mi vadí jedna vec, že nezapípa keď skončí program.
Odpovedať
@livia341 vyriešili ste ten problém s umývačkou? Chceme ju totižto kúpiť.
Odpovedať
@fajtka prosím vás aký je to obchod na tú umyvacku?
Odpovedať
Profilova fotka
elland.cz, teraz mi to nechce nabehnúť, sú z Mikuláša a v Siemense ma ubezpečili, že zo záručnou opravou sa môžem obrátiť rovno na nich
Odpovedať
@fergac áno vyriešili sme problém, umývačka je ok.
Odpovedať
@livia341 super dakujem, uz ju mame doma
Odpovedať
@fergac a pre ktorú značku ste sa rozhodli? a spokojný ste?
Odpovedať
Aky mate prosim nazor na umyvacku riadu Bosch SMS53L18EU nerezovu? Pokazila sa nam ta ktoru sme mali a rozmyslame nad kupou tejto. Mate ju niekto?
Odpovedať
@zerex4 kuk na Mall.sk , SN 25L882 za 400e,alebo SN 25M887 za 459e.
Odpovedať
Profilova fotka
Poradili by ste mi prosim ktora znacka umyvacky je dobra? Chcela by som novu a to vacsiu tu 60tku. S ktorou mate dobre skusenosti?
Odpovedať
@iwet25 Chcem sa spýtať - za kolko ste ju kupili v Planeu? Mám o nu zaujem, teraz je za 399e....umýva a suší dobre?
Odpovedať
@evinasa tiež bola za 399 vtedy, my sme ešte dostali zľavu 5% lebo boli majstrovstvá vo futbale. Spokojná som s ňou veľmi, krásne umýva. Používam tablety 3v1 a funkciu na tablety a aj eco prášok obyčajný aj vtedy to super umyje. Je veľmi tichá, akurát že nemá svetelný lúč alebo niečo čo ukazuje priebeh umývania. Ale mne to nevadí. Na displeji pri výbere programu vždy ukáže čas koľko to bude trvať. Suší dobre, plastové misky nie úplne ale to asi každá. A pri rýchlom programe 30 min. suší slabšie ale to je aj v návode napísané že tam sušenie nie je.
Odpovedať
@brunete Whirlpool..max.spokojnosť ;-)
Odpovedať
@brunete my teraz tiez riesime kuchynu a vsetky spotrebice....zatial to vyzera ze umyvacka bude urcite bosh Bosch SMV 48M30, este hladam rady ohladne indukcnej dosky, vstavanej rury a digestora....kedze hladam biele spotrebice, snazim sa to aj nakombinovat :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?