Menu Forum

Akú umývačku riadu preferujete?

10. dec 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
aankaa (32 r.)
Registrovala sa 17. marca 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 4 príspevky. Má 5 priateľov. Kokšov - Bakša, okres Košice-okolie.
  • Zariaďujem dom
    okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
aankaa (32 r.)
Registrovala sa 17. marca 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 4 príspevky. Má 5 priateľov. Kokšov - Bakša, okres Košice-okolie.
  • Zariaďujem dom
    okres Košice-okolie
 @megdesign Dakujem emoticon
13. jún o 12:09  •  zariaďuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rokesa
Registrovala sa 10. júla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
rokesa
Registrovala sa 10. júla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Trenčín.
 Baby prosim poradte mi pokazila sa mi umyvačka mala som whirpulku 12 rokov teraz sa rozhodujem siemens ale bosh ta ista cena aj programy neviem sa rozhodnut dizajnovo sa mi pači viac bosh ale čo kvalita
4. júl o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karoliusa
1
Registrovala sa 25. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 71 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
karoliusa
1
Registrovala sa 25. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 71 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
 @rokesa bosch umývačky riadu sú kvalitné, bosch je celkovo dobrá značka a pokiaľ sa ti páči aj dizajn tak nie je o čom
4. júl o 18:03  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
Registrovala sa 7. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 3279 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
Registrovala sa 7. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 3279 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
 @rokesa to je paradajka,alebo rajčina.Hlavne kuk,aby mala rýchly program,ak povolí rozpočet zásuvku na príbor.
4. júl o 19:21  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fajtka
8
Registrovala sa 6. augusta 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
fajtka
8
Registrovala sa 6. augusta 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Žilina.
 Poradte mi prosím, potrebujem umývačku zabudovanú, na 14 sád, najlepšie keby mala horný šuflík na príbory a hlavne dobrú!!! cena okolo 400 eur - ďakujem za rady, mám v tom zmätok
19. júl o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macka23
44
Registrovala sa 18. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 381 príspevkov a 8 albumov. Má 5 priateľov. Okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
macka23
44
Registrovala sa 18. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 381 príspevkov a 8 albumov. Má 5 priateľov. Okres Galanta.
 Ahojte, mam problem s umr. 4 a pol roka pouzivame bosh denne, spokojnost, kym som asi pred mesiacom nezistila ze mi zlieza pogumovanie na kosoch, najprv spodny a teraz uz aj horny. No a ostavaju mi hrdzave flaky na riade emoticon
Skusala som ci sa da objednat len kos. V autorizovanom servise spodny kos 136eur??
Viete mi poradit? Manzo je na prasky z tej ceny, ked priratam tak 100eciek za vrchny, mame polovicu umr emoticon emoticon emoticon
24. júl o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomasjur
Registroval sa 25. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 9 príspevkov.
  • Prestavujem byt
fotoportrét
fotoportrét
tomasjur
Registroval sa 25. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 9 príspevkov.
  • Prestavujem byt
 @fajtka aj máš nejakú predstavu aké funkcie by mala mať? emoticon
25. júl o 12:42  •  prestavuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fajtka
8
fotoportrét
fotoportrét
fajtka
8
 @macka23 @tomasjur
ďakujem, ja som nakoniec nemala čas a vybrala som toto siemensSN64M080EU, vraj je s bosch smv48m30eu rovnaká a dokonca som ju objednala za nejakých 360, čo je rozdiel na predajniach až 150 eur, uvidím čo dojde, je to z českého e-schopu, čo má sídlo v L.M. a som sa informovala v siemense, či je jedno kde to kúpim v rámci záruky a vraj je, hlavne že budem mať doklad o kúpe. Tak som bola potešená a teda uvidím čo dojde emoticon teraz si lámem hlavu s plynovou doskou :D
26. júl o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bartam
Registrovala sa 4. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
bartam
 @vladota3 ahoj, kúpili ste nakoniec umývačku riadu philco PDR 1592 BIT, aj my zvažujeme jej kúpu, tak by som chcela vedieť, či ste s ňou spokojní
28. júl o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kajo873 (29 r.)
72
Registroval sa 11. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 916 príspevkov a 7 albumov. Má 17 priateľov. Trakovice, okres Hlohovec.
  • Už bývam v dome
    okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
kajo873 (29 r.)
72
Registroval sa 11. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 916 príspevkov a 7 albumov. Má 17 priateľov. Trakovice, okres Hlohovec.
  • Už bývam v dome
    okres Hlohovec
 Ahojte máte niekto skúsenosti s touto umývačkou Electrolux ESL 5330 LO https://www.nay.sk/electrolux-esl5330lo-vstav-umyvacka-riadu#podrobny-popis
Prípadne alternatívy od whirpool alebo becko.
Ďakujem
28. júl o 14:37  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vladota3
Registroval sa 9. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 6 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
vladota3
Registroval sa 9. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 6 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Poprad.
 @bartam
Áno, kúpili sme ju v akcii. Bola ešte nejaká zľava navyše počas zápasov našich futbalistov na UEFA EURO 2016.
Zatiaľ po jednom mesiaci používania sme spokojní. Všetko zatiaľ umyla k našej spokojnosti (najčastejšie ECO program + gélové tablety JAR All in One).
Umývaním sa vyrovná našej starej 45cm AEG Favorit (Fuzzy Logic, SENSORLOGIC ) ktorá ešte stále funguje, len sme menili kuchynskú linku a preto sme už kupovali širšiu vstavanú UMR.
Po kúpe (do 30dní) som ju cez net zaregistroval a mám vytlačený certifikát na záruku +36mesiacov po uplynutí bežnej 24 mesačnej záruky. Tento certifikát je potom potrebný pre prípad poruchy, ale je aj ako príloha v potvrdzujúcej emailovej správe registrácie, takže v budúcnosti ho aj tam nájdem.
Uvidíme po dlhšom čase ako sa bude správať. Dosť som čítal aj o značkových UMR čo po troch, štyroch rokoch prestali fungovať, tak hádam PHILCO vydrží o niečo viac ako je tá predĺžená záruka.
PS : na štítku je nápis "Made in Turkey" a tam je veľký závod BEKO a tento vyrába aj pre iné "značky" ako Bosch a Electrolux ...
28. júl o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomasekfero
Registroval sa 17. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 92 príspevkov. Okres Bánovce nad Bebravou.
  • Staviam dom
    okres Bánovce nad Bebravou
fotoportrét
fotoportrét
tomasekfero
Registroval sa 17. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 92 príspevkov. Okres Bánovce nad Bebravou.
  • Staviam dom
 @vladota3 beko vyrava aj pre tieto ine znacky?? emoticon
28. júl o 18:07  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
juliannasimo
Registrovala sa 28. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Stropkov.
  • Prestavujem dom
fotoportrét
fotoportrét
juliannasimo
Registrovala sa 28. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Stropkov.
  • Prestavujem dom
 @tomasekfero z toho som prekvapená aj ja. Takže v podstate keď tak nad tým rozmýšľam tak bude úplne jedno akej značky spotrebiče si vyberiem. Asi skôr by som sa mala zameriavať na funkcie a nie na značku
28. júl o 18:29  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bartam
fotoportrét
fotoportrét
bartam
 @vladota3 vdaka za info...
28. júl o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomasekfero
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
tomasekfero
  • Staviam dom
 @juliannasimo zrejme ano. V dnesnej dobe uz asi ani znacka nie je zarukou kvality ako som si to vzdy myslel
3. aug o 09:38  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
3. aug o 22:03 • jolkam12
fotoportrét
fotoportrét
iwet25
Registrovala sa 20. augusta 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 42 príspevkov a 1 inzerát.
fotoportrét
fotoportrét
iwet25
Registrovala sa 20. augusta 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 42 príspevkov a 1 inzerát.
 ja som kúpila tiež Philco PDR 1592 BIT pred mesiacom so zľavou v Planeu emoticon Zatiaľ spokojnosť, krásne umyje všetko, dávam tablety 3v1. Len mi vadí jedna vec, že nezapípa keď skončí program.
4. aug o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fergac
24
Registroval sa 15. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 90 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Banská Štiavnica.
fotoportrét
fotoportrét
fergac
24
Registroval sa 15. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 90 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Banská Štiavnica.
 @livia341 vyriešili ste ten problém s umývačkou? Chceme ju totižto kúpiť.
14. aug o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aaalena
1
Registrovala sa 10. januára 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 34 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Stará Ľubovňa.
fotoportrét
fotoportrét
aaalena
1
Registrovala sa 10. januára 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 34 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Stará Ľubovňa.
 @fajtka prosím vás aký je to obchod na tú umyvacku?
18. aug o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fajtka
8
fotoportrét
fotoportrét
fajtka
8
 elland.cz, teraz mi to nechce nabehnúť, sú z Mikuláša a v Siemense ma ubezpečili, že zo záručnou opravou sa môžem obrátiť rovno na nich
18. aug o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livia341 (33 r.)
14
Registrovala sa 9. mája 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 97 príspevkov a 3 albumy. Má 9 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
livia341 (33 r.)
14
Registrovala sa 9. mája 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 97 príspevkov a 3 albumy. Má 9 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Už bývam v dome
 @fergac áno vyriešili sme problém, umývačka je ok.
21. aug o 20:38  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fergac
24
fotoportrét
fotoportrét
fergac
24
 @livia341 super dakujem, uz ju mame doma
22. aug o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livia341 (33 r.)
14
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
livia341 (33 r.)
14
  • Už bývam v dome
 @fergac a pre ktorú značku ste sa rozhodli? a spokojný ste?
22. aug o 21:26  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zerex4
Registroval sa 15. augusta 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 42 príspevkov. Okres Žilina.
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
zerex4
Registroval sa 15. augusta 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 42 príspevkov. Okres Žilina.
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 Aky mate prosim nazor na umyvacku riadu Bosch SMS53L18EU nerezovu? Pokazila sa nam ta ktoru sme mali a rozmyslame nad kupou tejto. Mate ju niekto?
23. aug o 10:48  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
 @zerex4 kuk na Mall.sk , SN 25L882 za 400e,alebo SN 25M887 za 459e.
23. aug o 11:44  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brunete
Registrovala sa 12. augusta 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 54 príspevkov.
  • Staviam dom
    Zahorska Bystrica, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
brunete
Registrovala sa 12. augusta 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 54 príspevkov.
  • Staviam dom
    Zahorska Bystrica, okres Bratislava
 Poradili by ste mi prosim ktora znacka umyvacky je dobra? Chcela by som novu a to vacsiu tu 60tku. S ktorou mate dobre skusenosti?
8. sep o 17:00  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evinasa
Registrovala sa 6. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
evinasa
Registrovala sa 6. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky.
 @iwet25 Chcem sa spýtať - za kolko ste ju kupili v Planeu? Mám o nu zaujem, teraz je za 399e....umýva a suší dobre?
8. sep o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwet25
fotoportrét
fotoportrét
iwet25
 @evinasa tiež bola za 399 vtedy, my sme ešte dostali zľavu 5% lebo boli majstrovstvá vo futbale. Spokojná som s ňou veľmi, krásne umýva. Používam tablety 3v1 a funkciu na tablety a aj eco prášok obyčajný aj vtedy to super umyje. Je veľmi tichá, akurát že nemá svetelný lúč alebo niečo čo ukazuje priebeh umývania. Ale mne to nevadí. Na displeji pri výbere programu vždy ukáže čas koľko to bude trvať. Suší dobre, plastové misky nie úplne ale to asi každá. A pri rýchlom programe 30 min. suší slabšie ale to je aj v návode napísané že tam sušenie nie je.
9. sep o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
Registroval sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1747 príspevkov. Má 8 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
Registroval sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1745 príspevkov. Má 8 priateľov.
 @brunete Whirlpool..max.spokojnosť emoticon
9. sep o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linda1984 (31 r.)
Registrovala sa 18. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
linda1984 (31 r.)
Registrovala sa 18. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Hlohovec.
 @brunete my teraz tiez riesime kuchynu a vsetky spotrebice....zatial to vyzera ze umyvacka bude urcite bosh Bosch SMV 48M30, este hladam rady ohladne indukcnej dosky, vstavanej rury a digestora....kedze hladam biele spotrebice, snazim sa to aj nakombinovat emoticon
9. sep o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš