Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@milan209 V predajniach IKEA /nábytok do kuchyne/ sú spotrebiče pokiaľ ma pamäť neklame min. 15.rokov a asi "preto" lebo sú nanič... Ja mám myčku tiež už 14.rok a nemám problém...tak ako aj Ty 13.rok...No ale niekomu sa to nedá vysvetliť, lebo len a len Bosch...SR dodáva dielce... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@atlaska Whirlpool do 8rokov...Pripoistenie na 8rokov Ťa víde toľko ako Bosch v základnej cene... ;-)
Odpovedať
to je jedno,koly tym 8rokom whirpoolku ludia nekupuju. je zaskatulkovana ako vysoko kazova znacka a hotovo. ja nepreferujem ani nemam nic bosh, ani ziadnu inu znacku nepredavam. @technik007
Odpovedať
@katrin21 Mas aj nejaky dokaz, ze je to najporuchovejsia znacka? Alebo len hovoris do vetra? Spravujem server v jednej servisnej organizacii na bielu techniku a ti takyto nazor ani statistiky nemaju, tak neviem odkial cerpas tieto informacie ty.
Odpovedať
@atlaska Nejako si od veci...No ale je to TVOJ NáZOR..Neberiem Ti ho...myslím si svoje..
Odpovedať
@technik007 ked sam servisak sa ako prve opyta Preco ste si kupili prave whirpool? tie sa strasne kazia . hned mam doveru k tej znacke.
Odpovedať
@atlaska Daj to do humorného časopisu...Vypotiť takúto vetu... Tak potom aj Ty máš Whirlpool, alebo ako???
Odpovedať
@technik007 v praci. este nas poucil,ze kavovar kupime mercedes a taku mycku .
Odpovedať
Profilova fotka
@danculd od servisakov a od predajcov.... sestra ked kupovala UMR , tak jej napr. toto priamo na predajni povedali, ked vyberala znacku.... osobne nemam dobre skusenosti s WHP ani s chladnickami, chladnicka od nich, nikdy viac.. a mam pracku a ani tu uz nechcem vidiet, sice funguje, ale neperie tak, ako BOSCH na takom istom programe... proste UCINNOST prania sa tomu hovori, tam je velky rozdiel..porovnavali sme to so susedou.. ona mala BOSCH , aj WHP...... a asi aj ta zivostnost potom samozrejme, aj ked to uz v dnesnej dobe nie je vzdy zarukou.... ale jednoznacne za mna, ked druha pracka, tak uz bude BOSCH... proste tato znacka nas nesklamala a ani znamych, ktorí na nu presli a bolo ich viacero,...
Odpovedať
Profilova fotka
@danculd kdesi daaavno v tejto teme, ked sme riesili kupu UMR, to je bude uz 5r dozadu , tak tam sme aj davali veru linky na testy a na take veci.. a teda WHP tam neboli medzi poprednymi znackami... ani nahodou... Viedol Miele, Siemens a BOSCH a potom ostatne znacky... a vela ludi aj pisalo vtedy, ze je to pravda, ze mali WHP a nikdy viac.... Ale ved kazdy nech veri comu chce.... to mas ako s praškami na pranie... niekto je spokojný s Rexom, niekto si radsej kupi Persil , alebo Ariel.... a rovnako rozhodne neperu.
Odpovedať
@danculd @atlaska Ja som mala whirpool chladnicku - odisla presne po dvoch rokoch , bez sance na opravu. Plasty zozltli tak ze vyzerali akoby mali 20 rokov. Plasty boli uz len esteticka zalezitost ale bola som velmi sklamana. Pracku - po cca 4 rokoch rozsypany - rozdrveny kus betonu ktory vyrobca pouzil na zataz bubna. Mala som obdobie ked sa mi tie spotrebice pacili , aj nejaku mikrovlnku som mala ale tiez nezila dlho. Umyvacku som ale neskusala po tych zazitkoch. To je moja osobna skusenost.
Odpovedať
@ada32 a to som bol neustale v presvedceni, ze whirlpool je kvalita, no evidentne uz nie taka ako kedysi.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja už mám pocit že všetko vyrábajú nekvalitnejšie, je to bied ale je to tak...
Odpovedať
ahojte, ja som som mala len BOSCH a Elektrolux .. do budunosti LEN a LEN BOSCH alebo MIELE.. nic ine..
Odpovedať
@katushka2112 tak tak, aj ked cenovo su ani najdrahsie ale stoja za to.
Odpovedať
@atlaska Stačí Vám všetkým čo máte Bosch ako sa umiestnila napr. v ČR???? Tak už prestante drístať koniny a kraviny..ada32,katrin...Vaša redakcia JPP že??? Prečo asi montujú a predávajú pod zn.IKEA len Whirlpool??? Asi preto, lebo sú " NEKVALITNÉ" :-x :-x :-x keď niečo také vyhlásite tak chcem vidieť aby ste to podložili faktami a nie len kecami JPP...A servisár bol asi nahúlený, keď vyhlási že máte Mercedes vo firme a kúpite takúto UMR....Každý kupuje do firmy len Mercedes.... NEJOBLÍBENĚJŠÍ VOLNĚ STOJÍCÍ MYČKY 2016 V tabulce níže naleznete nejpopulárnější volně stojící myčky na českém trhu podle server Heureka.cz k 17.2.2016. Foto Model Hodnocení Bosch SMS 53L18 91% Whirlpool ADP 7570 IX 94% Beko DSFS 6831 87% Siemens SN 25M883 90% Bosch SMS 50L12 91% Beko DFN 28330 W 93% Bosch SMS 58N98 93%
Odpovedať
@mariansto A čo by robili výrobcovia spotr.techniky, ak by to malo byť na napr. 10.-a viac rokov??? Autá sú kvalitnejšie ako pred 15.rokmi??? Nemyslím výbavu, ale len a len výdrž/motor, karoséria/...Všade musia šetriť kde sa dá...a o tom to je...Alebo sa mýlim???
Odpovedať
@technik007 ja bosh nemam. nedas si povedat ze W ma proste zlu povest, taha sa to s touto znackou od 90tych rokov. Podla recenzii by som si ju tiez nekupila.
Odpovedať
ono zalezi aj od daneho kusu, nie je to dobre takto zovseobecnovat ;)
Odpovedať
@atlaska To máš odkade zase že sa to ťahá od 90tych rokov???? Nepodložené a nepravdivé údaje a hlavne od Teba.To je všetko..Ja nežiadam aby si ju kúpila, chcem len to, aby si tu nepísala to čo nemáš podložené ako som písal. :-x x-)
Odpovedať
@technik007 fakt neviem skade si ty prisiel, vtedy na W kazdy nadaval. skoro kazdemu sa kazili, ludia kupovali vo velkom tuto znacku. ja mam realnu skusenost, ked sa vsetci cudovali ze kupujeme Rosieres, ale ina nebola bez panela. slapala bez poruchy,kym kamoskam sa prave W kazili. nepoznam nikoho kto by prave W kupil znova. Ale uzavrime to nech si kazdy kupuje co uzna za vhodne. U vacsiny tu nieje W doveryhodna znacka. Tebe vyhovuje OK. nech ju ludia kupuju, nech mas kseft.
Odpovedať
Profilova fotka
@technik007 a co ma popularita predajnosti s kvalitou ??????? boze, ty si vazne dost mimo... ludia kupuju hlavne podla ceny... takze sa necuduj, ze lacnejsie znacky budu popularnejsie... my sa ale bavime o inom parametri a nie je to cena... akosi to nechces pochopit.. a vidis , ze aj napriek tomu je BOSCH medzi prvymi tiez... takze co sii vlastne tym dokazal? riesis predajnost. my kvalitu a spolahlivost....
Odpovedať
@katrin21 Ja neviem, popularita má podľa mňa dosť spoločného s tým, ako je vnímaný výrobok z hľadiska kvality :) Ak je niečo globálne vnímané ako nekvalitné, tak to asi nebude medzi spotrebiteľmi až tak obľúbené, že ano :) Rovnako argument, že ľudia pozerajú na cenu u mňa moc neobstojí. Whirpool nie je najlacnejší a ani cenovo nepatrí do kategórie, kde sa zbiehajú najlacnejšie výrobky ... Tam patrí ECG, Candy, Beko, Indesit, Amica ... Takže ak ľudia pozerajú LEN na cenu, nevolia Whirpool. Rovnako na prvom mieste je BOSCH, takže ak by ľudia nakupovali len ako ty vravíš, hlavne podľa ceny, tak by sa na popredných priečkach značka BOSCH asi neumiestnila, že ano :) Zároveň tam dodal aj percentá, ktoré výrobok získal v zákazníckych recenziách. Pre vysvetlenie, ak by mal výrobok 100 percent, znamená to, že 100 percent ľudí je s výrobkom maximálne spokojných. Tu dostala Whirpool viac kladných hodnotení, ako napríklad prvá BOSCH, takže okrem toho, že si ju kúpilo veľa zákazníkov ako nie práve najlacnejšiu voľbu, je s danou kúpou aj najviac zákazníkov spokojných. A ja len znova dodám k výrobkom Whirpool všeobecne ... Obchodný dom IKEA je považovaný, za najlepší na trhu čo sa týka prístupu k reklamáciám. Osobne si myslím, že nikto tak jednoducho a kladne nerieši rklm ako práve IKEA. Práve tá má 90 percent spotrebičov práve od Whirpoolu a nemyslím si, že by si ich do svojho portfólia vybrala preto, že by sa nadmerne kazili a nepredávala ich pod svojou značkou ... Plus k tomu nepridávala rovno aj 5 ročnú záruku ...
Odpovedať
Profilova fotka
@lubk0 ja neviem, je to vec nazoru, ale skor si myslim, ze ked vidim ako prekvitaju cinske obchody, cena bohuzial stale vyhrava nad kvalitou... neposudzujme podla nas, co sme na MS.... vacsinove obyvatelstvo riesi vo velkom cenu, hlavne v slabsich regionoch, lebo logicky na co kto ma, len potial moze vyskakovať.... Inak minule davali nejake testy na spotrebice , co chodi na STV2 a prekvapivo napr. CANDY obstali velmi dobre... na to ze su lacna znacka, prekvapili ...
Odpovedať
@katrin21 Veď ale ja ti stále vravím, že W nie je najlacnejší, tak prečo je obľúbení v nákupoch ? Teraz, 2 stránky dozadu som riešil nákup čo najlacnejšej umývačky riadu, lebo išla na chatu, na ktorú sa v zime nechodí a je využívaná naozaj občas. Preto tam chceli niečo lacné ... 45 CM a volne stojace ... Riešili sme to cez HEJ.SK Najlacnejšia bola ECG za 209 Eur ... Do 260 Eur tam bola ešte AMICA, BEKO, CANDY a tuším, INDESIT ... Čiže oni, čo sa rozhodovali podľa ceny, vybrali kombináciu ceny a značky a zvolili BEKO ... Whirpool bola najlacnejšia za 339 Eur (tj o 130 Eur drahšia, ako najlacnejšia značka) a BOSCH najlacnejší za 399 Eur ... Tým ti len chcem napísať to, že W nie je najlacnejšie takže nebude primárne nakupované kvôli tomu, že má najnižšiu alebo jednu z najnižších cien ... Zároveň ja osobne moc neverím na "meno" značky ... Kazí sa aj Mercedes, aj BMW, aj Bosch, aj APPLE, to je proste jedno ... Ja osobne som rád, keď mi niekto kvalitu zabezpečí zárukou ... Ak by som si z vyššie popísaného zoznamu zobral WHP a priplatil si 57 Eur za 8 ročnú záruku na ND, tak mám 8 rokov pokoj a jediné, čo ma môže stretnúť, je cca 20 Eur za prácu technika ... Toľko bral naposledy za výmenu programera v umývačke AEG, programer stál ale 160 Eur :D A som následne na rovnakej cene ako tá BOSCH umývačka. Akú záruku mi dá BOSCH, že to bude fungovať 8 rokov ? No nijakú, musím len dúfať ... A to, že sa BOSCH kazí tiež, o tom nájdeš na internete dosť :/ Preto ja osobne sa ani moc nespolieham na značku ... Ak by som kúpil najlacnejší ECG a ten sa po 4 rokoch pokazil, tak si môžem kúpiť ďalší ECG a som na cene +- BOSCHu ... Pri niektorých spotrebičoch ten rozdiel nie je až tak markantný, takže ak príplatok za BOSCH nie je nadmerne veľký, kľudne idem do toho ...
Odpovedať
@katrin21 Už som Ti raz písal že si mimo Ty a na tom nemením...
Odpovedať
Profilova fotka
Vsak klud sa tu nehadajte a neponizujte :-)
Odpovedať
Ahojte mate niekto skusenosti s touto UMR co na nu hovorite? Dakujem za kazdy nazor. https://www.datart.sk/Vestavna-mycka-...
Odpovedať
Profilova fotka
@dalikbalik asi ich to ohromne bavi :D
Odpovedať
@carmmen Umyvacka ako kazda ina. Dobre je timelight, variospeed, 1/2 napl, osvetlenie. Zatial umyva ok.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?