Menu Forum

Akú umývačku riadu preferujete?

1. dec 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
carmmen
Registrovala sa 9. mája 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 15 príspevkov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
carmmen
Registrovala sa 9. mája 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 15 príspevkov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 @pzad dakujem za reakciu. Chcela som len vediet ci stoji za tie peniaze alebo staci aj lacnejsiu kupit.
8. apr o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexej1
Registroval sa 7. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 52 príspevkov. Okres Púchov.
  • Zariaďujem dom
    okres Púchov
fotoportrét
fotoportrét
alexej1
Registroval sa 7. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 52 príspevkov. Okres Púchov.
  • Zariaďujem dom
    okres Púchov
 @carmmen tak to dost zalezi aj od toho aky mas rozpocet.. ci si ju mozes dovolit alebo si musis vybrat lacnejsiu
8. apr o 20:51  •  zariaďuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
carmmen
fotoportrét
fotoportrét
carmmen
 @alexej1 tak rozpocet by bol, inak by som nad nou neuvazovala. Len stretla som sa aj s nazorom, ze vela funkcii je zbytocnych. Kedze vyberam svoju prvu UMR tak zistujem, ktore funkcie su potrebne a naco dat pozor.
8. apr o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubatko153 (25 r.)
Registrovala sa 1. decembra 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 7 príspevkov. Má 9 priateľov. Petržalka, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
bubatko153 (25 r.)
Registrovala sa 1. decembra 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 7 príspevkov. Má 9 priateľov. Petržalka, okres Bratislava.
 ahojte. tak po precitani prispevkov od zaciatku r. 2015, som sa "namotala" na umyvacku Bosch SMV48M30EU, aj ked je to vyssia suma ako som planovala investovat...ale... kedze priatel ma umr whirpool a mame s nou problem so smradom, tak asi si radsej doplatim...

chcem sa opytat:
- ma niekto s tym skusenost ze nie umr samotna ale skor ze riad smrdi? podla mna ako keby bol zle umyty (nie spinavy) ale akokeby sa oplachoval v spinavej vode... a najhorsie na tom je ze z toho smrdia aj skrinky???!!! taky zatuchnuty smrad, idem pit z pohara a strasne to vadi. pred navstevou sa hanbim.. mam pohare a taniere zvlast, ta skrinka s poharmi to je strasne, ta s taniermi lepsie.. akokeby sa vnutri v tych poharoch ten smrad drzal viac... nie je to ani tak smrad plesne, skor ako ked nechate namoceny spinavy riad dlhsie, alebo ked babka umyvala riad v studenej vode a dobre sa neumyl.. alebo ako ked vam zacne smrdiet hubka na riad po case...

- spominal sa tu nejaky plastovy smrad v boshke lebo ma plastove dno? cii? citam pri tej Bosch SMV48M30EU ze je nerezova, tak neviem..

dakujem za kazdy nazor a radu emoticon

PS: mame tvrdu vodu, sol doplname aj raz mesacne skoro stale svieti, lestidlo tiez mame na nejakom strednom stupni. uz sme ju aj cistili ale nepomohlo (resp. ten smrad v skrinke neviem ci uz vobec niekedy odstranime :( ) a pouzivali sme jar tekute tbl. tie boli super, teraz som z nudze kupila v DM tie denkt a tiez v pohode..
13. apr o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dalikbalik
Registroval sa 7. decembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 132 príspevkov. Okres Svidník.
  • Staviam dom
    okres Svidník
fotoportrét
fotoportrét
dalikbalik
Registroval sa 7. decembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 132 príspevkov. Okres Svidník.
  • Staviam dom
    okres Svidník
 @8sophia8 ale nemuselo by, ved by sme si mali pomahat a nie takto.
14. apr o 11:30  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mado78
Registroval sa 14. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 26 príspevkov. Okres Ružomberok.
  • Prestavujem dom
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
mado78
Registroval sa 14. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 26 príspevkov. Okres Ružomberok.
  • Prestavujem dom
    okres Ružomberok
 a ake mate skusenosti je lepsia vacsia umyvacka alebo mensia?
14. apr o 16:20  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ada32
Registrovala sa 17. apríla 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 851 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ada32
Registrovala sa 17. apríla 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 851 príspevkov. Má 3 priateľov.
 @bubatko153 občas kúpim čistič do umývačky v lidli. Mala modrá fľaška, pustím umyvacku naprázdno len s tym. Nemate zaneseny kanál?
14. apr o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ada32
fotoportrét
fotoportrét
ada32
 @mado78 podľa toho koľko vás je. Mam ale znamu ktorá žije sama, ale varieva. Po varení sa jej vsetko do umyvacky nevojde a práve tie nepríjemné hrnce umýva potom ručné. Bola by som za väčšiu.
14. apr o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danielahamar (103 r.)
Registrovala sa 23. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 28 príspevkov. Má 14 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
danielahamar (103 r.)
Registrovala sa 23. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 28 príspevkov. Má 14 priateľov. Okres Nitra.
 Má niekto AEG myčku? Mám do nej investovať zatial som si všetko vybrala AEG, tak rozmýšlam
14. apr o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambula626
7
Registrovala sa 13. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 419 príspevkov a 1 album. Má 11 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
bambula626
7
Registrovala sa 13. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 419 príspevkov a 1 album. Má 11 priateľov.
 @mado78 uRCITE 60!!!!!! Mala som tu malú a to je výsmech a nie umyvacka!!!
14. apr o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
Registroval sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1685 príspevkov. Má 8 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
Registroval sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1684 príspevkov. Má 8 priateľov.
 @bubatko153 Kedy bola čistená UMR a čím-aký prostriedok bol použitý na spomínanej UMR??? Ja mám Whirlpool už 14.rok a ešte sa mi nestalo že by smrdelo zo skrinky ako uvádzaš alebo z UMR.. Používam len a len tabl.Finish,leštidlo z Lídla, soľ detto.. Čistič z Teta aj inde okolo 5-6E. PVC flakón..Dáš ju na začiatok hore dnom a po skončení ju vyberieš-samozrejme bez riadu.. emoticon
25. apr o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulubinka (30 r.)
Registrovala sa 8. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 21 príspevkov. Má 1 priateľa. Prievidza, okres Prievidza.
  • Snívam o dome
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
lulubinka (30 r.)
Registrovala sa 8. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 21 príspevkov. Má 1 priateľa. Prievidza, okres Prievidza.
  • Snívam o dome
    okres Prievidza
 ahojte, rozhodujem sa medzi viacerymi umyvackami ale len medzi dvomi znackami a to BOSCH a BEKO.
Ma niekto skusenosti s Beko. kedze s Bosch tu asi kazdy druhy a moc chvalia.
ak by vam to pomohlo vyberam si z :
BOSCH SMV 48m30
BEKO Din 5834
BEKO DSN 26320x
BEKO DSN 28330x
BOSCH SMI 59m35

dakujem
10. máj o 14:19  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aankaa (32 r.)
Registrovala sa 17. marca 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 4 príspevky. Má 5 priateľov. Kokšov - Bakša, okres Košice-okolie.
  • Zariaďujem dom
    okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
aankaa (32 r.)
Registrovala sa 17. marca 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 4 príspevky. Má 5 priateľov. Kokšov - Bakša, okres Košice-okolie.
  • Zariaďujem dom
    okres Košice-okolie
 @petruschka33 dobrý den, manzel mi od znamych doniesol umyvacku tym ADG 4554 M ako pisete ze mate na chalupe, nemam k nej navod prosim nevedeli by ste mi poslat manual? Dakujem
14. máj o 20:58  •  zariaďuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petruschka33 (41 r.)
115
Registrovala sa 11. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov a 10 albumov. Má 38 priateľov. Zvolen, okres Zvolen.
  • Už bývam v byte
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
petruschka33 (41 r.)
115
Registrovala sa 11. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov a 10 albumov. Má 38 priateľov. Zvolen, okres Zvolen.
  • Už bývam v byte
    Zvolen, okres Zvolen
 @aankaa veru neviem, my sme ju kupovali z druhej ruky ale musím povedať, že ,,fachčí" v pohode už niekoľko rokov. emoticon
15. máj o 21:20  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexej1
  • Zariaďujem dom
    okres Púchov
fotoportrét
fotoportrét
alexej1
  • Zariaďujem dom
    okres Púchov
 @carmmen to je tazko. Niekto ti povie, ze vela funkcii je zbytocnych, ale mozno prave pre teba nemusia byt zbytocne. To je vsetko vec nazoru a toho na co a ako casto a bude pouzivat a podobne. emoticon
16. máj o 12:00  •  zariaďuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gashtaan
14
Registroval sa 25. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 4130 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
gashtaan
14
Registroval sa 25. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 4126 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
    okres Bratislava
 @aankaa ved si stiahni PDF a vytlac si to, ked uz to chces mat na papieri...
16. máj o 12:13  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aankaa (32 r.)
  • Zariaďujem dom
    okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
aankaa (32 r.)
  • Zariaďujem dom
    okres Košice-okolie
 @gashtaan no ale ja na nete neviem najst manual k tejto mycke emoticon
17. máj o 10:17  •  zariaďuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aankaa (32 r.)
  • Zariaďujem dom
    okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
aankaa (32 r.)
  • Zariaďujem dom
    okres Košice-okolie
 @petruschka33 aj nasa sice funguje, ale neumyje mi vsetko. Neviem ktory program je ten naj, skusila som vsetky ale napr. hrnce nikdy neumyje, taniere ako ktory. Zisli by sa mi nejake rady kedze je to moja prva mycka a nemam s tym ziadne skusenosti. Neviem ani ktory program ma aku dlzku aku spotrebu?
17. máj o 10:21  •  zariaďuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megdesign
14
Registroval sa 2. októbra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 2223 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
megdesign
14
Registroval sa 2. októbra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 2221 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Hlohovec.
 @aankaa

http://data.e-manual.eu/sk/nahlad-navodu-na-pouzitie-zadarmo-271096/umyvacka-riadu-whirlpool-adg-4554-m/strana-1.html

Prvy odkaz v Google emoticon
17. máj o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gashtaan
14
Registroval sa 25. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 4130 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
gashtaan
14
Registroval sa 25. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 4126 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
    okres Bratislava
 @aankaa divne, tiez pozeram. To je nejaky model urceny vylucne pre africky trh? emoticon Obycajne su tieto veci normalne dostupne, k tejto umyvacke sa vyrobca akosi nepriznava...
17. máj o 10:24  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gashtaan
14
  • Už bývam v dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
gashtaan
14
  • Už bývam v dome
    okres Bratislava
 @megdesign predpokladam, ze chcela manual, nie toto...
17. máj o 10:25  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megdesign
14
Registroval sa 2. októbra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 2223 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
megdesign
14
Registroval sa 2. októbra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 2221 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Hlohovec.
 @gashtaan A toto je co? Manual. Su tam programy mycky, troubleshooting, how to use... Ci co? Chcela servisny manual? Preproramovat eeprom? emoticon

http://elektrotanya.com/whirlpool_point_adg_4554_m.pdf/download.html
17. máj o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gashtaan
14
  • Už bývam v dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
gashtaan
14
  • Už bývam v dome
    okres Bratislava
 @megdesign to je len taky strucny prehlad na 4 strany...
17. máj o 10:29  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megdesign
14
fotoportrét
fotoportrét
megdesign
14
 @gashtaan A co viac potrebujes? Ako pouzivat, ako odstranit jednoduche problemy. Ostatne ma riesit servis...
17. máj o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gashtaan
14
  • Už bývam v dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
gashtaan
14
  • Už bývam v dome
    okres Bratislava
 @megdesign ja? ja nepotrebujem riesit nic
17. máj o 10:32  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megdesign
14
fotoportrét
fotoportrét
megdesign
14
 @gashtaan to bola recnicka otazka emoticon
17. máj o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gashtaan
14
  • Už bývam v dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
gashtaan
14
  • Už bývam v dome
    okres Bratislava
 @megdesign tak panko je recnik! emoticon
17. máj o 10:35  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megdesign
14
fotoportrét
fotoportrét
megdesign
14
 @lulubinka mame BEKO 6632 uz sest rokov a zatial bez akejkolvek poruchy. Sem-tam je poskodeny plast na hornom kosi /tyckach/ - asi od dlhych nozov - ale hrdza sa zatial neobjavuje. emoticon

https://www.datart.sk/Umyvacka-riadu-BEKO-DFN-6632.html?ppcbee-adtext-variant=2015-12-TXT-A-dostupnost-skladem-NE&gclid=CL-0iZPa4MwCFYsAaQodMEkHIA
17. máj o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulubinka (30 r.)
  • Snívam o dome
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
lulubinka (30 r.)
  • Snívam o dome
    okres Prievidza
 @megdesign ďakujem.Tiež som sa rozhodla pre beko uz len typ a hor sa nakupovať emoticon
17. máj o 20:52  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vladota3
Registroval sa 9. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 6 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
vladota3
Registroval sa 9. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 6 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Poprad.
 Zháňam plne integrovanú umývačku, šírky 60cm.
Zaujala ma umývačka PHILCO PDR 1592 BIT . Čo ma na nej zaujalo?
Zaujímavá cena, 5 ročná záruka bez doplatku, A++, spotreba vody 9litr./cyklus, spotreba elektr. 0,95 kWh/ cyklus, hluk 45 dB, AquaStop, aktívne sušenie, 15 sád riadu, vnútorný priestor, horný príborový šuflík (variabilne delený na 70/30 %), plus aj spodný príborový košík, ostrek aj zo "stropu", aj keď možno zbytočne ale je tam až 9 programov. Za cenu do 400 Eur sa toto neoplatí? Neviem sa rozhodnúť či do toho ísť. Mám túto voľbu zavrhnúť len preto že to nie je značka Meile, Bosch, Siemens?
PORADÍTE ???? - THX
PS : doteraz používame AEG Favorit voľne stojaca UMR, má asi 10 rokov, funguje stále, len potrebujem už novú UMR vstavanú kvôli novej kuchynskej linke.
10. jún o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš