Menu Forum

Akú umývačku riadu preferujete?

1. dec 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
syko1
Registroval sa 24. júna 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 54 príspevkov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
syko1
Registroval sa 24. júna 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 54 príspevkov. Okres Žilina.
 tiez Bosch takmer 2 roky ale plna spokojnost
9. sep o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwet25
Registrovala sa 20. augusta 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 41 príspevkov a 1 inzerát.
fotoportrét
fotoportrét
iwet25
Registrovala sa 20. augusta 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 41 príspevkov a 1 inzerát.
 ja som sa vcera rozprávala s jedným technikom ohľadom umývačiek riadu, hovoril, že boschky už nie sú čo bývali a vraj je tam dosť drahý servis, súčiastky na ne.
9. sep o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
Registroval sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1686 príspevkov. Má 8 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
Registroval sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1686 príspevkov. Má 8 priateľov.
 @iwet25 Súhlas na 100%.. emoticon
9. sep o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwet25
fotoportrét
fotoportrét
iwet25
 že sa teraz kupujú spotrebiče tak na 5rokov, takže veľmi drahé netreba kupovať emoticon
9. sep o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
 @iwet25 Na Whirlpool máš predlženú /po doplatení/ záruku na 8rokov na materiál. emoticon
9. sep o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matorado
125
Registroval sa 28. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2762 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 77 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
matorado
125
Registroval sa 28. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2762 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 77 priateľov. Okres Nitra.
 Odisla nam draha elektronika na Electroluxke takmer najvyssej rady, ma vraj zvlast riadiacu jednotku pre dotykove ovladanie. Cize vobec neodporucam dotykove ovladanie, cim jednoduchsia, tym lepsie. Inak ako Electrolux umyva uplne super, s akymikolvek tabletami.
Urcite odporucam pozor dat na nejake veci - kupovat produkty urcene pre SK trh, cize cez SK distribuciu, aby neboli problemy so zarukami - hlavne eshopy!
Dokupovat si predlzene zaruky!!!
Neumyvat na EKO programoch a nizkych teplotach.
9. sep o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
 @matorado Elektronika zvlášť v UMR je citlivá na teploty a vlhkosť...Neboj ani u práčiek,chladničiek to nie je lacná záležitosť...Kde sú tie časy keď strečkoval mechanický programátor na Tatramatke 353...Vybral si ho von, odvŕtal nit na kontakte-vymenil si ho z druhého dal novú skrutku 2.5mm a šla veselo ďalej..Teraz elektronika a zaliata v hmote a neurobíš s ňou nič až na relé, ktoré ešte dokážeš vymeniť- precínovať...aj to nie u každého spotrebiča... emoticon
9. sep o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matorado
125
fotoportrét
fotoportrét
matorado
125
 @technik007 Nam od novoty nepriliehal predny panel, tesnenie, comu som nevenoval pozornost. Takto to dopadlo. Este sa da pouzivat, ale dotykove tlacitka postupne odchadzaju, teraz sa uz neviem dostat do Options vobec.
9. sep o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwet25
fotoportrét
fotoportrét
iwet25
 @matorado preco sa nema umyvať na eko programoch?
9. sep o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matorado
125
fotoportrét
fotoportrét
matorado
125
 @iwet25 To mi poradil naposledy servisak. Ide o usadzanie tukov hlavne. Akonahle sme prestali pouzivat Eco program, zistil som, ze umyvaju vsetky tablety, nie len JAR emoticon Aj najlacnejsie za 6 centov z DMka umyju plechy po mase, jensku misu, prepchatu umyvacku, proste cokolvek.

Nepouzivat ECO programy, aj kratke len vynimocne. Velke riziko zvyseneho usadzania tukov, pricom nejde o filtre, ale o suciastky, ktore nevidime. Hrozi (pri lacnejsich) aj vytopenie.

V zasade sa Eco ani neoplati, ked mu mas prisposobovat vyber (drahych) tabliet. Uspora veskera zadna, akurat riskujes poruchu.
9. sep o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwet25
fotoportrét
fotoportrét
iwet25
 ja používam najčastejšie eco kvoli spotrebe vody a nevidím rozdiel v umytí pri použití rovnakých tabliet. Ale môže byť na tom pravdy ohľadne tukov, lebo je to na nízkej teplote umyté.
9. sep o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gklin
Registrovala sa 10. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 14 príspevkov. Okres Piešťany.
fotoportrét
fotoportrét
gklin
Registrovala sa 10. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 14 príspevkov. Okres Piešťany.
 @fajtka mozem sa spytat ako si spokojna s myckou? Tiez uvazujem o tejto, povodne mi bola doporucene ina - SX65P180EU, ale zda sa mi zbytocne draha - 739 €
15. sep o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fajtka
8
Registrovala sa 6. augusta 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
fajtka
8
Registrovala sa 6. augusta 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Žilina.
 emoticon ešte stále ju nemám zapojenú, tak o mesiac by už mala frčať, tak potom ti poviem, no mi ju dooosť doporučovali, a bosch má taký istý model, len tá bola o niečo drahšia, ale parametrovo je to isté.
16. sep o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
codyy
Registroval sa 29. mája 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 93 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
codyy
Registroval sa 29. mája 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 93 príspevkov.
 @fajtka nezapojene spotrebice vedia vydrzat riadne dlho, mam s tym skusenost emoticon
16. sep o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniela15
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 228 príspevkov a 2 albumy. Má 21 priateľov. Okres Prešov.
  • Zariaďujem dom
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
daniela15
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 228 príspevkov a 2 albumy. Má 21 priateľov. Okres Prešov.
  • Zariaďujem dom
    Slovensko
 @matorado umyvam prevazne na eko programe, myslela som, ze 50 stupnov staci aj na odburanie tukov, netusila som, ze to nie je to najlepsie, ktory program mam zacat pouzivat?
16. sep o 08:22  •  zariaďuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
henry_sk (41 r.)
1
Registroval sa 1. septembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 264 príspevkov. Okres Zlaté Moravce.
  • Prestavujem dom
    okres Zlaté Moravce
fotoportrét
fotoportrét
henry_sk (41 r.)
1
Registroval sa 1. septembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 264 príspevkov. Okres Zlaté Moravce.
  • Prestavujem dom
    okres Zlaté Moravce
 @daniela15
myslím, že stačí raz za 10 ECO umytí použiť raz program s najvyššou teplotou
to by malo usadený tuk spláchnuť
16. sep o 09:57  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danculd
27
Registroval sa 6. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1122 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
danculd
27
Registroval sa 6. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1122 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Žilina.
 Ak otvarate dvierka umyvacky po skonceni umyvania aby sa dosusil riad, tak AEG to uz bude robit za vas emoticon.
https://www.youtube.com/watch?v=RRgaYywkKwQ
Napriklad model F88725VI1P toto uz vie.
16. sep o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanale (33 r.)
1
Registrovala sa 5. januára 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 343 príspevkov. Má 2 priateľov. Levoča, okres Levoča.
fotoportrét
fotoportrét
zuzanale (33 r.)
1
Registrovala sa 5. januára 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 343 príspevkov. Má 2 priateľov. Levoča, okres Levoča.
 my máme atypickú značku a to zelmer manuálne ovládanie ale musím povedať že už jej ťahá na piaty rok a bez problémov funguje aj cenovo bola ok ešte sa technici čo linku montovali smiali že zvyknú dresy drahšie montovať ako moja myčka emoticon emoticon vyšla 40cm vstavaná na 260€ ... čo sa týka programov tak sme vyskúšali takmer všetky ale ostali pri 2ch na malo znečistené poháre zvyknem používať eco ale na bežné umývanie jedine auto kde je aj oplach teplou vodou a vyriešilo to aj počiatočný zápach z umývačky... z tabliet sa mi osvedčila najviac jar hlavne na pohároch prípravky z dm alebo lidlu boli fajn ale ostávali fľaky finiš neskutočne agresívny zničil mi 2 poháre na víno hneď pri prvom umytí zvyšok sady teraz pri jary možem dať v pohode do myčky nič im nieje trochu aj tie zničené ožili... somat bol tiež fajn ale ta jar je u mňa top...

@matorado moja skúsenosť s predĺženou zárukou kupovali sme práčku a vysávač bola možnosť prikúpiť miesto 2ch rokov 5 rokov záruky ale ako to býva keď kúpiš byt hypotéka na krku peniaze sme použili inde a práčku šlak trafil 5 rokov aj týždeň a vysávač 2 mesiace na to takže sme zhodnotili že sme ušetrili lebo ta predlžená záruka by nám bola nanič ... ďalšia práčka paradoxne už ťahá 6ty rok aj keď už má svoje muchy a čakám kedy si povie dosť emoticon emoticon
16. sep o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
flowerfairy
Registrovala sa 27. decembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Má 8 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
flowerfairy
Registrovala sa 27. decembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Má 8 priateľov.
 Caute, mate niekto mycku Bosch smi 59m25 alebo smi 63 n25? Rozmyslame nad jednou z nich. Pripadne nejaku inu podobnu s gombikmi vonku? Dik emoticon
16. sep o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gklin
fotoportrét
fotoportrét
gklin
 @fajtka dakujem, skoda, musim si vybrat teraz, ale snad bude dobra
19. sep o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
avenger1
1
Registroval sa 27. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 580 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
avenger1
1
Registroval sa 27. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 580 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Mam tuto zabudovanu umyvacku bosch SMV58N31eu. Ak bude dakto chciet vediet viac, mozem dat vediet. Je super. A ako bonus osvetlenie na podlahe, zobrazuje cas programu, fazu programu, atd atd ...
19. sep o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
23. sep o 21:36 • dianica44v
fotoportrét
fotoportrét
brunete
Registrovala sa 12. augusta 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 45 príspevkov.
  • Staviam dom
    Zahorska Bystrica, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
brunete
  • Staviam dom
 @technik007 hej? v pohode? na tu znacku poslednu dobu pocuvam aj od znamych len pomaly nadavky emoticon emoticon len to asi skor ide aj o typ nie len znacku, ze?
@linda1984 biele spotrebice je uz asi aj tazsie zohnat ze? bosch je fajn, tie som aj pozerala, len kiezby sa ceny trosku inak pohybovali emoticon
5. okt o 12:54  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
 @brunete ..tak Tvoji známi počúvajú asi rádio Jerevan...ale to je ich problém, ja som napísal svoju osobnú skúsenosť... emoticon
5. okt o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brunete
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
brunete
  • Staviam dom
 @technik007 neviem veru co pocuvaju emoticon ja som rada ze si mi napisal tvoju skusenost, urcite si z nej nieco vezmem emoticon
7. okt o 09:03  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaruskatt (51 r.)
6
Registrovala sa 7. marca 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 37 príspevkov a 8 albumov. Má 2 priateľov. Okres Trnava.
  • Prestavujem byt
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
jaruskatt (51 r.)
6
Registrovala sa 7. marca 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 37 príspevkov a 8 albumov. Má 2 priateľov. Okres Trnava.
  • Prestavujem byt
    okres Trnava
 a čo hovoríte na Beko? Ja som objednala hlavne kvôli 5 ročnej záruke.
7. okt o 09:21  •  prestavuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rybkal
Registrovala sa 27. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 149 príspevkov. Okres Žarnovica.
fotoportrét
fotoportrét
rybkal
Registrovala sa 27. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 149 príspevkov. Okres Žarnovica.
 @technik007 ale pozor na reklamny tah.Oni sice daju 8 rocnu zaruku,ale len na tie casti,ktore sa statisticky najmenej kazia a ktore oni vedia,ze sa nekazia.ja mam tiez chladnicku s 10 rocnou zarukou,ale ta cast,na ktoru mam zaruku sa mi ani za 20 rokov nepokazi.Takze tieto tahy s reklamacnou zarukou by nemali byt smerodajne pri vybere spotrebica
7. okt o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
 @rybkal Whirlpool dáva 8.ročnú záruku na všetky súčiastky-samozrejme nie tie čo sa opotrebuvavajú bežným spôsobom...Tesnenia, ložiská... emoticon
7. okt o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rybkal
fotoportrét
fotoportrét
rybkal
 @technik007 Vsak prave,ze na vsetky suciastky,ktore sa za 8 rokov neopotrebuju
7. okt o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
 @rybkal Nechápem čo Ti na tom nesedí?? emoticon
7. okt o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš