Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
V byte som mala Beco a keď som predala byt po 4 rokoch občasného používania (cca 2-3 x za týždeň), bola ako keby sa v nej nikdy nič neumývalo. V dome, ktorý sme kúpili bola dvojročná, tiež Beco, ale bola plná mastnoty, ktorú som normálne nechtom zoškriabala z filtra a jeho okolia. Predošlá majiteľka brala umývačku asi ako bezúdržové zariadenie, pretože inak sa nedalo povedať, že by bola bordelárka. Bolo mi do plaču a aj som sa zmierila s tým, že možno hrozí investícia do novej umývačky. Ale po asi 4 čistiacich cykloch a zakaždým mechanickým čistením filtra sa mi podarilo ju opäť dostať do lesku. Lenže stále neviem, či aj dnu je vyčistená. - tam nevidno. Dá sa spoľahnúť na tie čistiace prostriedky do umývačky? To je skôr otázka na niekoho, kto tie umývačky opravuje, ale ľudia majú rôzne skúsenosti. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@avenger1 dobry den, prave rozmyslam nad tymto typom UMR, ste spokojny? Ma nerezove dno? Nemate s nou ziadny problem?
Odpovedať
@ewka81 daj si Heureka.sk a tam nájdeš UMR Bosch SMV 58L50 za 465 e + D grátis a porovnaj si ich aj na Bosch home.com :-)
Odpovedať
@ewka81 kuk som na Bosch home com a Bosch SMV 58N31 píšu,že je tam nehrdzavejúca oceľ,však ako píšem porovnaj.
Odpovedať
Ja tiež mám UMR kde je nehrdzavejúca oceľ,prosím vás a sú ešte UMR kde je niečo iné,či?
Odpovedať
@ewka81 myslim ze je to jedna z top od bosch. bezi u nas vecsinou 2x denne. Nevyhodou je vyssia cena, ale za to dostane clovek prvu triedu. co sa tyka toho dna, to sa musim pozriet, myslim ze je nerezove asi, ale neviem. Pozriem doma, dam vediet. Kazdopadne riad umyva perfektne.
Odpovedať
@marta2610 Áno sú...UMR a nádrž je plast...a videl som to v jednej renomovanej značke De.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@avenger1 Dakujem velmi pekne za odpoved, este sa rozhodujem medzi Bosch SMV 58N31 a SMV69P20EU. Ano, spravne cena vyssia, ale radsej doplatim :-)
Odpovedať
@ewka81 obidve vyzeraju byt podobne, takze je to na vas.
Odpovedať
Ahojte, necitala som diskusiu ,je tu toho strasne vela ale chcela by som poprosit o radu, idem menit myčku a chcem s spytat ktora mate s tlacitkami z vonka,nie skryte, da sa vam tlacitka aj uzamknut proti detom , ze nezapnu tu umyvacku alebo nieco nepoprepinaju? ako dost mozne ze dam znova ukryte,asi najlepsie ale som zvedava , lebo sa mi jedna paci z vonka s tlacitkami,tak preto sa pytam, mam malého 17 mesacneho ,tak si to viete predstavit. dakujem
Odpovedať
@jantato proti detskej vynaliezavosti je kazda technika kratka, v tvojom pripade je asi naozaj lepsia volba plne zabudovatelna mycka.
Odpovedať
@codyy aj som si myslela, tak nemusim aspon tolko rozmysllat... dakujem :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ma niekto skúsenosti s elektrolux esl 5330 lo ? teraz ju maju v tpd za 345
Odpovedať
@peton24 mne by na tej tvojej veľmi chýbala zásuvka na príbor a rýchly program,ktorý trvá cca 29 min.,ktorý ja dosť využívam,kuk na Heuréka.sk Bosch SMV 48M30 cca o 100 e viac,UMR nekupujeme na 2 roky,môj názor.
Odpovedať
ved ona ma práveže rýchly program do 30 min
Odpovedať
rychly program ma bud na 60 stupnov alebo 70 stupňov ma aj na príbor dole košík aj svetelný bod na podlahe len ci ju už niekto aj realne využíva? skusenosti? Electrolux ESL 5330 LO
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 a ako si spokojna s tym hornym suflickom na pribor? Mame ho, ale mam pocit, ze ten pribor nejak dobre neumyva :-( ... alebo ho tak intenzivne vieme uspinit? :-N ...
Odpovedať
@ramzesa ja mám Bosch,ja som nikdy naozaj nikdy nemala problém žeby mi UMR niečo neumyla,jedine ozaj pripečený zaschnutý pekáč,tak ten trošku predumyjem,daj akú máš UMR.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 no tiez Bosch... na noc pouzivam eco program, ale napr. pribor musim aspon hubkou prejst... take bezne znecistenie ako od masa, alebo vcera sme mali rybu OK... ale napriklad od muky alebo ryza, co ja viem co este... no a hrnce a plechy na pecenie, tak to hej.... hlavne na velkych hrncoch tu "hranicu" od polievky musim vysuchat, to by mi ostalo... napriklad ten intenzivny program na 70st. je super, ale tak kazdy den zapinat iba ten? :-S
Odpovedať
@ramzesa napíš presne názov UMR ?
Odpovedať
@ramzesa a na? C umývaš riad,respektíve ? hod.trvá program na ktorom ti neumyje lyžičky?ja mám pr:1,15 hod.,2,30 hod.-45-65 c, 2,08 hod.- 65-75 c a potom eco to je iba 50 c- cca 3 hod.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 juuuj, naspamät to neviem... nechce sa mi ist pozriet :-D ... ale nieco podobne to bude... dlzky programov sedia :-) ... prvy je intenzivny na hrnce, druhy auto, eco, nejaky rychly a predoplach 15 minut... proste tie lepkave jedla mi to neumyje :-( ...
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 SMV69N40EU
Odpovedať
Profilova fotka
my mame bosh sms50l18eu. som velmi spokojna. je to sice nasa prva, tak nemam ako porovnat. maju ju aj svokrovci, tiez pochvaluju. dokonca cena za 2 roky, co ju mame, sla hore. stane sa mi, ze ak mam veeelmi zaschnute jedlo /ryza, cesto/ na hrncoch a umyvam setrnejsim programom, ze neumyje poriadne. ja ale vyberam riady, kym su este teple a taketo hrnce rychlo rucne premyjem. nie je to nic hrozne a stava sa to malokedy. ale ked ten hrniec po pouziti dam hned do mycky, je tam vlhke prostredie a tak mi to spinave nema sancu zaschnut, teda sa to umyje ok.
Odpovedať
tak odskúšana elektrolux esl5330lo, nechal som týždňový riad :-p a na programe za 30 min pri použitý tablety ako nový zatiaľ spokojnosť uvidíme časom. je tichá, jednoduché ovládanie vystihol som ju keď cena bola na tpd za 332 eur teraz už je zase 399, jednoduchá bola aj inštalácia mycky. tak zatiaľ spokojnosť na to že je elektrolux.
Odpovedať
@peton24 ako susi ta umyvacka? Je to hned suche alebo musis dosusovat otvorene?
Odpovedať
tak hneď suché to nieje, ale keď to tam necháš 5 min po umytí s pootvorené dvierka tak vyschne pekne, zatiaľ som skúsil len ten rýchly program možno pri inom programe auto alebo intenzívny program by to bolo možno skôr
Odpovedať
@avenger1 ahoj praveze uvazujem nad touto myckou..ako si s nou spokojni? ake ma programy a ako dlho trvaju?
Odpovedať
Ja mám už 3 roky umývačku riadu BEKO a som veľmi spokojná :) určite odporúčam.
Odpovedať
Mali sme Beko, spokojnosť, teraz máme inú Beko, nie je to bohviečo. Medzitým sme mali Elektrolux, to bola čistá tragedia. Myslim, že sa podľa značiek nedá zovšeobecňovať.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?