Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@ada32 ikea mala svojho casu whirpool, teraz je to vacsinou elektrolux
Odpovedať
@kaktusik007 nepotesila si ma ale dakujem za odpoved whirpool sme mali ale nebolo to bohvieco spotrebice odisli cca po skonceni zaruky na vecny odpocinok a elektrolux nechcem z principu . umyvacku som sice nemala ale podla spravania inych spotrebicov sa mi nechce ani do toho. no, nebude to lahke :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@ada32 ja mam umyvacku siemens, stala 350 eur, nie je sice vstavana, ale nevadi.... tiez som pokukovala po tej ikea vstavanej (mam 45cm) a potom som si povedala ze radsej si doplatim 50 eur a bude volne stojaca ale bude to siemens :))) ta predtym bola whirpool, odisla po piatich rokoch, a z toho dva roky som uz cakala kedy dosluzi, co mi liezla na nervy.... ale tato nova umyva super!!!! a je to fakt rozdiel...
Odpovedať
@slizicek skúsenosti osobné nemám , ale asi tak jednoznačne- ak si musíš vybrať medzi týmito dvoma výrobcami, tak si vyber electrolux, bude to podľa skúsenosti mojich známych a dievčat tu na modrej streche lepšia voľba. electrolux by mal byť ok :) Ale záleží aj na šťastí.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 volne stojacu, dávame iba do starej kuchyni,energ.trieda A al.A+, spotreba tak do 10 l vody, fin.strop tak do 500€. Miele som počula že dobré,ale asi aj drahé.Vdaka za značky, skúsim popozerať bosch alebo siemens.
Odpovedať
@jachin Určite popozeraj siemens, bosch max. do 46db, aby mala rýchly program - nie turbo speed :-) a vrchnú zásuvku na príbory, tvoj fin.strop ti to dovoľuje a je to skvelá vec :-) pozriem aj ja nejakú, keď budem mať chvíľku a mala by byť biela al. strieborná?
Odpovedať
@ada32 myslel som to tak, ze bosch aj siemens sa vyrabaju v jednej tovarni, je to napr krasne vidiet na dizajne, ktore sa dost podobaju. Cize pri tychto znackach neexistuje pochybnost, kto je skutocny vyrobca co sa o spotrebicoch ikea a podobne povedat neda.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 popozerám, rýchly program by som chcela, a áno čítala som v tejto diskusii že turbo speed je o ničom :-N a farba určite biela
Odpovedať
@jachin Popozerajte aj niekto,ja som našla Heureka.sk Siemens SN 25m289 za 430 E.
Odpovedať
@jachin tuto mame aj my Siemens SN 25m289 a zatial spokojnost :-)
Odpovedať
@mita9 Má aj rýchly aj zásuvku a je biela?Lebo niekde to píšu tak ...........
Odpovedať
@jachin Tú čo našla marta2610, tá je skvelá a má len 44db, je určite biela. Mám ju ale bez zásuvky a 46db, táto je o dosť lepšejšejšia :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marta2610 je biela, ma zasuvku a aj rychly program :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem všetkým za pomoc, fakt sa zúžil výber, popozerám tie vaše čo ste sem hodili a hned sa mi bude lahšie rozhodovať :-N
Odpovedať
Dievčatá, ja chcem tiež kúpiť nejakú voľnestojacú UMR. Neviem, na čo mam pozerať, že čo je najdolezitejšie, samozrejme okrem ceny. Rada by som kúpila niečo do 300-400 Eur, šírka 45 cm (nemám viac miesta :-). Na nete som našla v dobrej cene 278,50 € nejaku Zanussi ZDS 3010, ale nenašla som k nej žiadne recenzie. Aku značku uprednostnovať, alebo na čo si mám dať pozor, aby UMR splnala? Niektoré tu písali aj o nejakom košíku či zásuvke na príbor....9 súprav znamená že jedna súprava má 3 taniere alebo len 2? Ďakujem.
Odpovedať
@waitinka7 V prvom rade pouvažuj ešte, či predsa neoželieš ešte niekde nejakú skrinku, pretože 60tka je 60tka.Má oveľa viac miesta ako 45ka. Ak ale trváš na 45ke tak rozhodne z hornou zásuvkou na príbor :-) mala by mať do 46db ak máš spojenú kuchyňu s obývkou tak aj menej, Nie turbospeed ale rýchly program. :-) Popozeraj značky ako bosch, siemens alebo ešte electrolux. Toľko v krátkosti za mňa.
Odpovedať
Profilova fotka
recenzia na http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem... strááááášne dobra. pouzivam ju cca dva tyzdne ale ze super. vrelo odporucam
Odpovedať
Profilova fotka
@waitinka7 tiez si myslim, ze ak uz musi byt 45 tak nech ma zasuvku na pribor, lebo 45 je naozaj strasne malo a keby si mala mat este kosik na pribor v spodnom kosi, tak uz tam nic poriadne nenapchas:-( ...my mame 60 a dnes sme asi 10min nakladali mycku, jeden hrniec nie a nie vojst, skusali sme tak aj tak ........ ja viem, ze za ten cas uz mohol byt umyty, no rucne??? :-D :-D a VOSIEL:):)
Odpovedať
@stanulka76 my tiez ked robime tetris do umyvacky tak sa manzel smeje ze rucne by sme to hadam skor umyli :-D
Odpovedať
@marta2610 Ahoj, viem, ze trochu po dlhom case, ale nebolo moc casu. Tu je link na tu mycku. Dakujem. http://www.najnakup.sk/Porovnaj_vstav...
Odpovedať
@rossoneri Nie som v obraze a čo mám povedať na ňu názor,či?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mozte mi prosim poradit nejaku dobru vstavanu umyvacku 60 tku?lebo vobec neviem podla coho mam vyberat ake parametre ma mat...dakujem krasne.
Odpovedať
@katinka86 S panelom obidve su Bosch SMI 59M 05 495 E.Plne integrovaná SMV 48M10 533 E.Treba písať cenový strop!
Odpovedať
@marta2610 Ahoj. Ano prosim ta tvoj nazor ci ano alebo nie, kamaratka ju ma vyse roka a je velmi spokojna. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 no limit mam tak do 500 eur...a je lepsia s panelom alebo plne integrovana?
Odpovedať
@katinka86 Za mňa s panelom.SMI 59 M 05 myslím,že túto na MS ju má asi najviac dievčat. 8-)
Odpovedať
@rossoneri Ked píšeš,že kamoška je spokojná tak????Za mňa skôr obidve sú Electrolux: ESL 67040 R,alebo kuk aj na ESL 65070 R XXL o tejto píšu,že je veľká.To si daj Heureka.sk zadaj parametre a ono ti to vyhodí.Želám dobré rozhodnutie.Ono veľa sme o tom písali,že záleží či máš aj spojenú kuch-obyv tam sa treba zamerať aj na hlučnosť.Ja nie som zástanca najlacnejšej ale taký zlatý stred. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 a mozem vediet preco je lepsia spanelom??
Odpovedať
@katinka86 Lebo na panely vidíš,že ti akoby odčítava čas,máš prehľad kedy ti UMR doumýva.Písali sme o tom viac strán dozadu kuk na ne,ale výber je len a len na tebe. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 idem pohladat :)dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?