Akú umývačku riadu preferujete?

18. jún 202010969
  • @babula  ahoj hlucna mi vobec nepride a to mame kuchynu spojenu s obyvkou. jedine ked odteka voda je pocut a to je chvila. ma to kos na pribor, a zmeriam ti doma, snad nezabudnem

• @liat  dakujem.a vy mate ten odpad asi zvlast,nie s umyvadlom,ze?

• a tie ikeacke umyvacky su elektrolux ci whirlpool?

• Sponzor fóra
  • @babula  odpad mame vedla umyvadla, nie pod umyvadlom

• @katrin21  No musím to ešte všetko preveriť, ale ani ja nemám odpad do umývadla, vodár pekne sekal do steny 🙂 a dorábal.

• @liat  pozerala som diskusie.predtym ste sa s babami bavili o tejto http://najtovar.sk/domace-spotrebice/vstavane-spotrebice/umyvacky-riadu/siemens-sn-66l080eu. Teraz vidim ze mas inu len neviem aky je v nich rozdiel

• @babula  Tak túto rýchlo ber, lebo zajtra už nebude 🤔 Je lepšia o tú zásuvku na príbor a cena je neprekonateľná 🙂 Vybrali sme ju aj pre liat, len potom už nebola 🙂

• @egreska1  ale ja v tom popise nevidim ze ma zasuvku.iba na toke.myslis,ze ju bude mat naozaj?

• @babula Na 99,99% ju má. Pred objednaním si to ešte u nich over ,nech to potvrdia, aby si nemala pochybnosti. Ak chceš slušnú umr, vo výhodnej cene,tak táto k nim patrí.

• @babula  aj ja sa na tu chystam,zale az tak za 2tt,kupujes ju?

• @mamusia  a zistovala si ci ma tu zasuvku?

• Takze ma aj zasuvku.takze idem na nu.tesiiiiiiim...

• @babula  Však tam máte kontakty 0918 232 802 otvor si presne túto ich stránku,aby si vedela presné údaje a jeto.Čo som ja kukala na 99% má zásuvku.

• @babula  fuha neviem 😃

• @marta2610  uz som vsetko zistila.berem ju z inejstranky tam je o 10eciek drahsia ale to nevadi,

• Sponzor fóra
  • @babula  ahoj prosim ta posles mi link aku si ides objednat?lebo tiez teraz vyberam UR a pozeram ze ti ju tu chvalia tak by som sa chcela pozriet aka je to.

• @katinka86  link som dala vcera o 13:00 o pol strany vyssie

• @babula  Jasné ono si treba dať do googla presný názov SN..........a ono ti vyhodí kde a za ? E ju majú.Tam potom ešte napíš čo a ako,lebo my sme tu také sudičky 😃

• Dievčatá dnes som kúpila v Tescu Somat gel 2krát 650 ml 7,99 e spolu.Za mňa áno je to 50%,že vraj zľava.Na rýchly,alebo podľa seba uvážiš ako je znečistený riad a podľa toho naleješ.Potom ešte aj Jarové vank.majú v Akcii ale tie mám tak som moc nepozerala,však kto má čas kuk na to a napíš,to si treba vyrátať cenu za ks. 😎

• ludia, dajte tip na ultra tichucku UMR 🙂 dakujem 🙂

• @katrin21  som tu nasla tvoj prispevok spred 2,5 roka, ze vasa je super ticha... aky model mate? spokojna si?

• @anairda  Volne stojaca?plne integrovaná?s predným panelom?farba?cenový strop?. 😎

• @anairda ja mam tu SMI59 05EU ci aka to je.... ja mam s prednym panelom... ona nema najmenej decibelov, ale napriek tomu je fakt ticha... preto pisem kazdemu, nech sa tych necibelov neboja, aj ked je tam trebars 46-48 🙂 viac uz nie..

• @marta2610  vstavana, bud plne alebo s prednym panelom. Cenu zatial neriesime, lebo sme v stadiu stavebnom, cize uvidime kolko zostane... Bud bude na stene susediacej so spalnou (tenka priecka) alebo v jednej miestnosti s obyvacou izbou... Tak nech ju je co najmenej pocut.

@katrin21  a kolko ma ta vasa? Nech viem porovnavat 😉

• @anairda  naša Siemenska má 44 db je fajn tichá 😉

• @marianka_21  a model mate aky? 😉

• @marianka_21  SIEMENS SN66MO95EU

• @anairda  Siemens,ale SN66u 095 eu 39 db!!!!!! 812 e,Heureka.skTú čo má marianka 21 za mňa nie má Turbospeed!

• @marta2610  tak ja to považujem len za plus nie za mínus 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web a inšpirujte sa!
    Poradenstvo, návrh a predaj moderného osvetlenia s využitím progresívnej LED technológie s možnosťou finálnej realizácie.

Kreatívna tvorba nápisov a dekorácií.
    Výroba: pečiatky, reklamné logá, drevené výrobky.
    Články od našich partnerov
    Presvedčivé výsledky riadeného vetrania s entalpickým výmenníkom.
    Dom má slúžiť vám! Ak je to naopak, je čas na zmenu
    Cesta k dokonalému tichu je hrubá len pár centimetrov...
    Archív článkov od partnerov