Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@marta2610 376.24E na dobierku (3E), doprava zdarma 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 co davas ty? ake tabletky pouzivas? povedz mi prosim vsetky ukony ked zapinas umr. ta sol dolu sa ako casto dava? lestidlo ake pouzivas?
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 kde sa nastavuje lestidlo? =-) =-) davala som len tabletku jednu a dolu sol, a teraz som dala vedla "nadoby" kde je tabletka to lestidlo...
Odpovedať
@liat soľ sa dá vtedy keď zasvieti kontrolka tak isto aj leštidlo. Ty keď máš tvrdú vodu a dala si aj správne nastavenia ti to bude svietiť čaastejšie ako mne, lebo bude väčší odber. Nastavenie leštidla zmeníš tak ako soli stlač tlačítko eco spolu s tlačítkom štart a stláčaj kým ti nabehne písmenko r- to je nastavenie leštidla a daj si podľa tabuľky na č.5 al. aj č.6 keď máš vodu veľmi tvrdú. Tuším, že od výroby je nastavené č.5,, to by mohlo aj stačiť. Ja používam najradšj tablety z dm drogerie, leštidlo aj čistič finish. Výborné sú aj jarové kapsulky citrónové a platinium. Taktiež finish quantum a finish obyčajné. Nekupuj si pravdepodobne finish all in1- nepáčili sa viacerým a ani mne. A určite si mala nedokonalý riad kvôli tomu, že si nemala naliate leštidlo zvlášť. Bude to v poriadku, pomaly poskúšaš :-) Takže keď púšťaš dávaš len tabletu ostatné si umr zoberie sama a dolievaš a dosýpaš, keď svietia kontrolky.
Odpovedať
@liat presne ako píše egreska1 sprav tak,ešte prosím napíš ked si kúpila UMR čo si respektíve ako si nasypala soľ a asi si tam nemala leštidlo?či?Dievčatá prosím kto má čas dajte link,alebo napíšte čo spraviť pred prvým spustením UMr.Ďakujem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 @marta2610 kocky velmi pekne vam dakujem za radu. uvidime,snad to bude ok. lestidlo sa dava do toho toho otvoru vedla tabletiek vsak? lebo ja uz sa aj normalne bojim :-D
Odpovedať
@liat Neodpovedala si mi :mala si tam doteraz leštidlo?lebo ked nie tak tam by mala byť tá chyba.Leštidlo sa nalieva hned vedľa ako sa dávajú tabletky,je to také dlhé úzke je na tom akoby hviezdička trochu sa to tam zle nalieva,preto by som ti odporúčala to tam nalievať tesne pred spustením UMR pretože čosi bude aj na dverách UMR.Nemáš sa čoho báť všetci sa učíme celý život. :-D
Odpovedať
@marta2610 na 1000% je to v navode k mycke, ale tak tu je to celkom polopatisticky, ale co a kedy stlacit a presne obrazky nie-to maju mycky rozne. http://www.bosch-umyvacky.sk/zaciname/
Odpovedať
@atlaska Dík,dievčatá v Metre je Akcia na výrobky do UMR,ale čo ktoré stojí?????mám z toho guláš však kuk a porovnaj,najlepšie je si zapamätať ? centov stojí ks tabletky a podľa toho sa riadiť. :-D
Odpovedať
Ja miniem posledne 3 tablety finish a prechadzam na komplet ECO prasok.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 este sa chcem spytat niekde som sa docitala ze ak je velmi tvrda voda nemaju sa pouzivat tabletky???? a este sa chcem spytat k tej soli dolu co sa dava, ze kolko a ci tam mam vzdy naliat vodu, alebo to sa dava len pred prvym spustanim. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 jej prepac. vies kde je asi problem? ja mam lestidlo praskove???? a to tam zostavalo? tak to asi nebude lestidlo???? kks ťapa :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@liat Voda sa tam leje len pred prvým použitím, potom už nikdy, len sa dosypáva soľ, kolko sa zmestí. Na prvý krát sa zmestí asi tak 1kg alebo 1,5kg. to budeš cítiť keď budeš dosypávať že už je plné. Tablety môžeš používať, to je myslené tak, že nestačia len tablety - že musíš mať aj soľ aj leštidlo. a v tvojom prípade keď máš tvrdú vodu je to nevyhnutné. Ak by si si nedala soľ, umr pokazíš, je tam nejaká súčiastka vnútri neviem ako sa volá ale začína to na d..... a tá by odišla a záruka na to neplatí. takže na soľ pozor, keď bude svietiť , tak dosypať.Soľ však vždy dosyp iba tesne pred spustením , aby ti neurobila zbytková, kt.nasypeš vedľa nejakú šarapatu :-) leštidlo je tekuté.
Odpovedať
@liat praskove lestidlo nemas urcite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska jj to bude ze 3v1 a davala som to do leštidla no ťapa co ti poviem :-D
Odpovedať
ako sa ti to tam podarilo nasypat???? a ako to teraz vymyjes??? @liat
Odpovedať
@liat liat, zavolaj servis, v manuál knižočke máš tel.čísla. Poradia ti ako to máš odtiaľ dostať, hlavne neimprovizuj :-) Ale neboj sa , podobných je nás viac, len málokto sa prizná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 ups tak to je pekny pruser, ja som myslela ze sa to postupne vymyje, uhm. tak a preco by som sa nepriznala, nemam sa na co hrat predsa. som zaciatocnik, neviem, pytam sa ;-)
Odpovedať
@liat Však aj ja si myslím že sa to postupne keď naleješ leštidlo vymyje, ale radšej sa uisti a zavolaj servis ja by som určite zavolala, pre istotu :-) Nejde síce o život, je to len kus plechu :-D , ale rada odborníka je rada odborníka :-)
Odpovedať
@egreska1 @marta2610 ahojte, dnes chcem objednat mycku a zas tu pribudli nove tipy :) Takze dievcata, ktoru? http://najtovar.sk/domace-spotrebice/... http://talkive.sk/index.php?page=shop... Rozhodli sme sa bez panela. Lebo ten najmladsi je fakt potrvora a pcha ruky do vsetkeho. Takze by to bolo nonstop zatapkane. Takto bude tapkat svetielko na podlahe :D
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 urcite zavolam. vdaka
Odpovedať
@liat Podľa mňa zatiaľ nič nepridávaj pusti UMR naprázdno s najvyššou teplotou s najdlhším programom naprázdno!Nedaj tam nič!Prosím ťa napíš presný názov čo si tam vlastne dala!
Odpovedať
@liat ja by som tam liala dlho teplu vodu,nech sa to rozpusti, potom pustaj mycku tak acsto,kym nezacne lestidlo svieti a potom este zo 3x, lebo ten prasok tam mas, a z nadrzky na lestidlo sa na konci oplachu uvolni len par kvapiek a je to vlastne zaver umytia,takze takto ti na riade ostane vlastne z toho prasku povlak :-(
Odpovedať
@luly13 Napíš cibulík ona si objednala za neskutočne dobrú cenu tú prvú SN -66l080 za mňa áno.
Odpovedať
@atlaska Podľa mňa ked dáš do vody múku a to nerozmiešaš tak to sa akoby som to napísala sa spraví taká kôra?!Ja by som tam vodu neliala!
Odpovedať
@marta2610 @atlaska @liat baby, každá rada dobrá ale v tomto prípade, radšej rada odborníka. Mne sa stala tiež ,,havária,, volala som servis ( Zvolen) a tam po telefóne mi nesmierne šikovný technik poradil čo a ako a bolo dobre :-)
Odpovedať
@marta2610 ale ved prasok sa rozpusti v teplej vode, muka jasne ze nie, ale nesypala tam muku,podla mna tam dala prasok na mytie pre umyvacky riadu? Ci som zle pochopila?
Odpovedať
@marta2610 to som jej link skopcila :D takze ta je lepsia,hej?
Odpovedať
@marta2610 a tie vario flexi kose su kose na pribor? Nie je to tam , poblondinkovsky' napisane :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@luly13 koš je koš, zasuvka je zasuvka......
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?