Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@marta2610 Tak to sa noplatí :-( ísť tam. @stanulka76 a to turbo to nebude len nejaké leštidlo-sušidlo, to sú tablety?
Odpovedať
@luly13 Treba napísať chcem 45 alebo 60 cm,voľne stojacu,alebo plne integrovanú a cenový strop.Hlavne,aby málo pila a papkala energie.A ešte mám spojenú kuchyňu s obyv,alebo nemám to kvôli db,daj nejaké linky čo si si vybrala,zasadne rada a .......... 8-)
Odpovedať
@egreska1 A to čo bude nejaký turbodiesel,či? :-D
Odpovedať
@egreska1 no luskala som a na zaklade toho sme pootvarali tie siemensacke. @marta2610 kuchyna spojena s obyvkou. Linka je v stadiu riesenia, cize je na nas, co si zvolime, ci uplne zabudovat alebo nie. Urcite 60. Ratali sme cca 500 e. Samozrejme cim menej, tym lepsie. Ideme do noveho, takze riesime vsetky spotrebice. Ale zas nechcem , aby to slo na ukor kvality. :)
Odpovedať
@marta2610 @egreska1 a co hovorite na ikeacke?
Odpovedať
@luly13 Takže, ikeácke - neviem akú značku ponúkajú,ak Whirpool tak by som to radšej ja obišla ;-) Ak si vyberieš plne zabudovanú bez panela, nebudeš vidieť kolko umr ešte bude umývať, budeš vidieť iba svetielko na podlahe ako znak že ešte ide, samozrejme okrem zvuku umr :-D Ja by som si vybrala určite aj s panelom a asi aj tu väčšina dievčat ten panel má. Vyberaj spotrebu vody tak 10L, max.46db ale pre teba by bolo vhodnejšie aj menej db, keďže máš kuchyňu s obývkou spojenú. Je to v podstate individuálna záležitosť ohľadne db, ja mám 46 a keby som mala úplne spojenú obývku s kuch. tak by mi to vadilo...ale niekomu to nevadí, je to na tebe či si náročnejšia na takéto zvuky al. nie :-) Vyberaj so zásuvkou na príbor, budeš mať viac miesta v dolnom košíku, tvoj fin.strop ti to dovoľuje :-) Zo značiek by som uprednostnila siemens, bosch, electrolux(ale tie nemajú zásuvku), ale to je tiež nea tebe či dôveruješ viac overeným značkám alebo ti na tom nezáleží. nejaké si vyber a potom nám ich ukáž :-)
Odpovedať
nasa Boschka je uzasnáááá, odporucam vsetkymi 10 a je ticha, absolutne
Odpovedať
@luly13 Daj si Heureka.sk za mňa Obidve sú Bosch SMI 59 M 05 teraz je za 510,ale bývajú za 490 E kuk ceny sa hýbu aj každú hodinu, SMV 48M10 530 E.Prvá je s panelom ako písala egreska prakticky vidíš priebeh umývania . :-)Však daj si ju do googla a hľadaj s najlepšou cenou a pozor aj na cenu za dopravu riadne rozdiely.A ja platím na dobierku to znamená až ked preberiem tovar.
Odpovedať
Vdaka , baby @marta2610 @egreska1 popezeram a hodim final, co sme vybrali, aby ste mrkli skusenejsim okom ;-) @janino aku mas konkretne?
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 ved praveze bletky, no s turbo silou lestenia.......este to tam aj ukazu, ako to najprv umyje a potom pride turbo ventilator a vysusi:-) a panicka vytiahne plastovu misku a nechape ako ju vysusilo:-D tak sa vsetci tesia......finish turbo ....... popozerame a uvidime! @marta2610 Marti odkedy som sa naucila lustit sudoku, tak sa na reklamy vyslovene tesiiiiiiiim:-D dokonca mi zacina vadit, ze su take kratke:-D
Odpovedať
@stanulka76 Nestraš lebo za chvíľu bude reklama 30 min.a film 5 min. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 :-D :-D ja si vacsinu filmov musim koli nim nahravat a potom tu reklamu pretocit, no a teraz lustim sudoku:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@luly13 mame SMI 59M05EU http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc...
Odpovedať
@egreska1 konecne mi niekto objasnil dovod..ze aky je rozdiel v umyvacke bez panela a s panelom.. v tomto pripade som urcite zato, ze chcem panel vidiet:) vies mi prosim ta poradit..ze ked mam dvierka na umyvacku pripravene- momentalne su nachystane na umyvacku bez panela..ze ako sa to riesi, ked chcem s panelom? sa zreze z tych dvierok, ci to uz je neskoro teraz riesit? umyvacku este len vyberame..
Odpovedať
@egreska1 mna by este zaujimalo ohladom panela. Je tam daka zamka, aby deti do toho nestuchali? Mame dvoch krpcov, starsi bol odjakziva rozumny a nesmatral mi ani do dotykovej pracky, len tento krpec vyzera, ze bude iny sinter. Uz teraz mu vsetko podava ruky. Nebolo by teda lepsie pre nas uplne zabudovana? Nech capka po svetielku na podlahe :-D
Odpovedať
@luly13 Deti vyrastú máme vnuka ozaj šintra dcéra má s panelom a žiaden problém,vysvetlovať vysvetlovať a ono ho to časom omrzí ono máš prehľad o priebehu umývania a pozeráš ako ti to odčítava,pretože niekedy sa ti stane že z tej UMR potrebuješ niečo tak máš prehľad,ale to už je na tebe.Za mňa s panelom. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 dnes mi ma prist http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem... :-D :-D :-D sa tesim jak male decko
Odpovedať
@luly13 Kuk aj na Siemens SN 55M540 od 431 E,ale pozor lebo mi nie je jasné či má rýchly,alebo Turbospeed?Každý obchod inter.to píše ináč!!!!!!Nepochopím ako sa môžu v takejto pre zákazníka podstatnej veci mýliť!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Dievčatá, prosím Vás - mám vybrané 3 umývačky, čo poviete na ne? Dúfam, že ich budem môcť vsunúť do stredu linky. A ešte by ma zaujímalo, či má niekto aj túto Beko - zdá sa mi porovnateľná s Boschom, len neviem akú má zásuvku. BOSCH SMS 58 N 68 EU BOSCH SMS 57 E 28 EU - má táto aj 20 min. program? BEKO DFN 71046 X30 Ďakujem.
Odpovedať
@marta2610 vdaka :-) ehm, aky je rozdiel medzi rychly a turbo speed? Ktory je lepsi?
Odpovedať
@luly13 Veľmi veľký rýchly je 29 min.umyje také riady hneď z obeda,alebo sklo,alebo z chladničky,kúpelne také plasty proste ľahko zašpinené.turbospeed to je 20 min.program,najskôr UMR zapneš naprázdno a potom môžeš niekoľko krát po sebe dať riad a to využije človek tak 1 zo 100 doma bordel jak v tanku no proste program na h........
Odpovedať
@dadikaz Za mňa:Siemens SN 25M 883 438E,alebo Siemens SN 25M 887 479 E,alebo kuk na Bosch SMS 53L18 355 E.
Odpovedať
@dadikaz A ešte tie tvoje.1 má turbospeed,2 mne sa nepáči ovládanie na nej také nepekné,ale tebe sa môže páčiť to je na tebe a tieto všetky UMR sú voľne stojace vieš ?3 nepoznám.
Odpovedať
@liat Máš sa moja na čo. :-D
Odpovedať
@luly13 No to neviem posúdiť, ale je to možné že by to bolo kvôli deťom vhodnejšie, ale skôr si myslím, že detičky rýchlo vyrastú, vyber takú aká vyhovuje tebe, lebo si ju kupuješ ty a na viac rôčkov, teda asi :-) :-) :-)
Odpovedať
@monape no podľa toho ak ti to má kto spraviť :-) ale stolár to určite vie, najskôr by som sa informovala aby som si nepokazila linku :-)
Odpovedať
@luly13 a všetky tieto umr majú aj takú poistku kt. malé dieťa podľa mňa nevládze zatlačiť. ale mohli by sa ozvať dievčatá čo majú ešte také maličké deťúrence :-)
Odpovedať
@liat to ti verím, budeš určite spokojná a tešiť sa znej ešte veľmi, veľmi dlho ako sa vytešujem stále aj ja :-) :-) :-)
Odpovedať
@marta2610 vďaka za odpoveď len berieme všetky spotrebiče z nay a chceme využiť 4. za polovicu, tak musím pozerať čo majú......či by mi to mohli objednať aj keď nemajú v ponuke? ...asi dám dotaz. Viem, že sú voľne stojace, ale dajú sa vsunúť do linky, to by nemal byť problém. Či sú lepšie vstavané?
Odpovedať
@dadikaz Voľne stojace je väčší výber a je ich menej počuť,na vstavanú musíš mať pripravený taký istý kus nábytku ako máš kuchyňu to ti tam stolár,alebo ktosi nalepí.Ja keby bolo na mne tak SN 25M 887,ale však kuk na Heureka.sk a daj si ich do porovnania.Dievčatá prosím aj o váš názor,ďakujem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?