Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@luly13 Je tam tlacitko na uzavretie tlacitok, stlacis na 4 sekundy a zablokuje az do konca umyvania. :-)
Odpovedať
Baby, v Tete je aj Finisch v akcii za taku cenu ako Jar, 15 centov za tabletku.
Odpovedať
Zdravím, potrebovala by som radu: mám malú kuchyňu a klasická umývačka sa mi sem nezmestí, tak zvažujem kúpiť stolovú umývačku riadu, máte s tým niekto skúsenosť? ĎAKUJEM :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@erivara a ake finish? quantum?
Odpovedať
@stanulka76 Daj si teta drogerie akciový leták a je to.Píšu že viaceré druhy. 8-)
Odpovedať
@stanulka76 Asi, ja som este zaciatocnik :-D Su dobre?
Odpovedať
@stanulka76 Ešte ich porovnaj s jar.citronový vankušik.Ďakujem. 8-)
Odpovedať
@marta2610 tak som si trocha zisťovala u uja servisáka, vraj je jedno či Bosch, alebo Siemens, lebo to je vraj jeden podnik BSH =-) a elektromotory sa dokonca robia niekde na Slovensku na východe. A čo sa týka Beka, tak tam idú aj komponenty s BSH. Zaujímavé ...... a ešte mi bolo povedané, že môžem mať aj Miele, ide o to, ako sa mi spotrebič vydarí, čo je tiež pravda .....u Beka ma zaujalo 43dB a spotreba 6l, 5 rokov automatická záruka, ale má menšiu zásuvku na príbory, takže asi Bosch - má síce 46dB, spotrebu tiež 6l.....ale asi vyhrala tá zásuvka ;-)
Odpovedať
@dadikaz No,ale ktorú lebo spotreba cca 6.5l je iba pri Turbo Speed.
Odpovedať
@luly13 ak mas panel bez reliefu,stolar ti z neho zreze, ale asi je foliovany ,vtedy tazko ak je uz vyrobeny, vtedy zaplatis skoro ako za novy panel. Ja som mala masivne drevo, vtedy nebol problem odrezat z neho a dat na mycku s panelom. Ja mam tretiu mycku, prva bez panelu,druha s panelom,tretia bez panelu - hlavne koly otlackom a zapackaniu a dizajnu,kedze do nej vacsinou idem mokrymi rukami. Protiotlackova uprava je blud ci mas Miele, Bosh , ci Beko. Ja pustam mycku 90% krat na noc na ECO program. Cez vikend ide 2x a to ak treba pustim rychly program, ak potrebujem dolozit hocico /okrem mastnych veci/ dolozim aj pocas bezania mycky-nieje problem umyje vzdy,ved na 60% veci staci horuca voda. @dadikaz spotreba vody pri dennom umyvani pri mycke so spotrebou vody 10l je cca 7 € za rok-takze je uplne jedno ci 6, ci 11, ci 12litrova spotreba.
Odpovedať
Ja som to myslela tak,že potom UMR nebude mať rýchly,ale Turbospeed.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 @erivara no my sme skusali len to quantum, lebo niekto tu pisal, ze tie ostatne nic-moc:-( a je pravda, lebo v zadu na krabici nemaju odfajknuty lesk.........a tiez sestra pouziva len to quantum, tak raz ho mali v akcii, tak sme skusali......ja nevidim absolutne ziaden rozdiel ci finish ci jar..........zato moj svagor vraj vidi a aj citi:-D ta co s nim ....... dokonca aj W5tka sa mi zda super a to je najlacnejsia........tak sme sa rozhodli, ze obcas vyskusame aj ine, no w5 musi byt:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@stanulka76, marta2610 včera som videla tú reklamu(finish) ale bola už skoro na konci :-. Tablety som však ešte nikde v obchode nevidela, ty si ich už zazrela niekde? A videla si už aj tie nové jarové, tie citrónové len ešte je tam aj modrý jeden vankúšik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 praveze som minule v kauf pozerala a nic, tak neviem.........keby ste ho niekto niekde videli, dajte vediet, rada vyskusam:)
Odpovedať
Tak nakoniec som sa rozhodla pre BOSCH SMS 58 N 68 EU. Dnes ju ideme vyplatiť aj s ostatnými spotrebičmi. Sa teším. Po 17. rokoch nová kuchyňa :-)
Odpovedať
@dadikaz Tak nech dobre a dlho umýva.
Odpovedať
@marta2610 ďakujem :-)
Odpovedať
Baby ja som laik čo sa týka umývačiek riadu, preto sa chcem opýtať či v tej nádržke kam doplnam sol ma byť voda?Lebo ja ju tam mám vždy keď idem doplniť soľ.
Odpovedať
@daka122 Jasné tá voda je tam OK. 8-)
Odpovedať
Dievčatá dnes v Bille som videla Clever tabletky do UMR,ale iba 2 zložky obsahujú 100 ks za 5,70 E to znamená 1 ks 0.057 E máte ich niekto?Ako umývajú?Ďakujem,respektíve umývajú,či? 8-)
Odpovedať
@marta2610 ďakujeeeeeeeeee, už som kludnejšia :-) :-S
Odpovedať
@marta2610 No ja nemám :-D ale zistila som že už budem kupovať asi len s ochranou skla, lebo tie moje poháre sklenené, no neviem, neviem celé sú dočiarkané =-) aj u teba to tak je so sklom? Hoci tie jednozložkové tablety, proste všetko osobitne, to umýva najsamlepšie, len škoda, že tam nie je ochrana skla :-( A videla si už aj tie nové jarové vankúšiky? Ale tie sú síce v Hypernove.
Odpovedať
@egreska1 Mne čo sa zničili poháre,ale to ešte na starej UMR cca 20 roč.duritky,ale to vôbec nevadí to je malá daň za dalo by sa povedať luxus?A ktoré sú tie nové jarové vankušiky?Mne sa najviac páčia platinium a potom jarové.Podľa mňa je výhoda tabletky striedať myslím,že pondelok také v utorok makké aspoň si myslím.Keď sa dostanem do Billy tak si ich kúpim rozdelíme si ich tri,tak budeme mať každá 33 ks tak ich minieme ako píšem ja ich nebudem používať v kuse,ale tak medzi jar.vankušik ich miniem.Keď máš problém so sklom ja by som použila jar.vank.To ked doumýva riad ako z tej reklamy nádhera.Na druhej strane som čítala,že to spraví iba nekvalitné sklo,či?Prosím aj o váš názor a skúsenosti.
Odpovedať
@marta2610 Tie nové jarové sú citrónové žlté polovica a v druhej polke je modrý vankúšik. Čiže dva tekuté, je to niečo medzi platinium a citrónovým. A tie moje poháre sklenené, to sú určené do umývačky riadu také hnedé priesvitné tuším výrobca luminarc a aj na sklenených, ale samozrejme žiadna tragédia, vyriešim tabletkou s ochranou skla hotovo :-) a pozdejšie dokúpim nové hrnečky :-) Daj potom prosím info aké su tie z bily.
Odpovedať
Profilova fotka
Podla čoho ste si vyberali umývačku riadu? Podla značky? Či podla funkcií? Momentálne pozerám pre nás, mám nejaké požiadavky, ale asi také všeobecné, lebo každá druhá umývačka splnuje, čo by som chcela.
Odpovedať
@jachin Napíš akú máš predtavu. Volne stojaca alebo zabudovaná, zariaďuješ novú kuchyňu alebo niekde vsúvaš? :-) my tu preferujeme najviac značky časom a našimi skúsenosťami overené a to sú bosch, siemens a miele :-) máš aj nejaký fin.strop?
Odpovedať
ahojte mate niekto skusenosti s umyvackami z ikey-vraj su vyrobcovia bud whirlpool alebo electrolux?v com su lepsie alebo horsie od bosch/siemens? jedna sa mi o vstavane do novej kuchyne, musim sa rozhodnut rychlo vdaka za rady
Odpovedať
@slizicek vraj... Si cital, pocul, videl, jpp? A co ked nie su? Co ked ich vyraba gorenje? Alebo beko? Alebo...... Bosch a siemens su z jednej tovarne, tam neexistuje nejake vraj.... tak si mozes vybrat 8-)
Odpovedať
@cubicomp maju to napisane na stranke takze predpokladam ze tam bludy neuvadzaju pytam sa na konkretnu odpoved tak prosim nekomentovat :)
Odpovedať
@cubicomp mna by napriklad tiez zaujimalo kto vyraba pre Ikeu. Tvoj prispevok mi nedal ziadnu novu informaciu. hlavne som nepochopila to "z jednej tovarne a neexistuje vraj" Asi si sa nepresne vyjadril. Mam tomu rozumiet tak ze keby neboli z jednej tovarne , tak potom co? Vyrabali by pre Ikeu? =-) Alebo si chcel povedat ze Bosch je taka trieda ze by nevyrabali pre Ikeu? Neber to ako rypanie ale naozaj som neporozumela.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?