Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby cafte, gabi sorry ale mne to prislo na nejaky mms portal a ja tam nemam registraciu :-( ale poradte dat do bytu na prenajom do kupelne vanu alebo sprchac? ta kupelna je desne mala, no ako v starych bytoch. cenovo to vyde asi rovnako ... prilozim do albumu vizky, poradte
Odpovedať
bell, v pohode ja som si robila srandu, ale škoda, že ti to neprišlo |-| skusim to stiahnuť do pc a dať sem ;-) aka velka vana by vošla? my čo sme mali vanu v prenajatom byte tak som nadavala lebo bola mala a prijala by som radšej sprchu..
Odpovedať
a vana ma mat aky rozmer potom?? dlzku
Odpovedať
tie vizky si urobila tak, že sa mi pačia obe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no prave, vana tam vyde len 150 tka ...
Odpovedať
ta vanova je krajsia- pre mna, ale ak to bude vana ako lavorik, tak radsej sprchac. Bell ty uz aj kupelne robis?
Odpovedať
Profilova fotka
no do tych len fusujem :-) ako znamym, rodine a tak
Odpovedať
Profilova fotka
takze sprchac hej?
Odpovedať
ja davam 80% za sprchač a 20% za vaňu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, dalsi prosim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, už začína dovolenka a tá spomínaná cesta? ;-)
Odpovedať
Bell, sice si nenapisala rozmer kupelne, ze aka velka by to bola vana, ale asi tiez sprchac radsej.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som za sprchac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vio napisala, vana len 150 ... :-|
Odpovedať
jaaaj- az teraz som si vsimla- sorky! No ja som lezala v najmensej 160tke a bolo to otrasnéééé..ani nohy vystriet, tlacilo to na plecia..vsade..to vobec neries potom, lebo v tak malej vani sa aj tak budu moct priemerne vysoky ludia len sprchovat. A kupat deti. Sice by vas to mozno vyslo lacnejsie ako cely kut, ale prakticke to nie je. a videla som este nazivo vane 140 a 150tky..ty kokso..pre skolkarov. tiez boli tak riesene s umyvadlami nad vanu v nohovej casti, ale mala som taky klaustrofobicky pocit uz len z pohladu na to.
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave
Odpovedať
ahojte babuľky :-) Linudš, ja by som fasádu radšej o niečo tmavšiu, lebo bledé farby po čase hrozne vyzerajú, zatečené od dažďa a tak... keď to vídavam po ceste na Oravu domy s bledou fasádou, tak hrôza, sú pekné akurát tak keď sú nové... ja by som takú kávovú brala, prípadne jemne marhuľkovú a mne osobne sa hrozne páči v poslednej dobe bordovo-červená farba, taká sýta... no určite nie modrú, tá sa mi na domoch nepáči (je studená a vyzerá hrozne) a určite nie tiež fialovú ani ružovú, to je ako cukrík ten dom... Linduš, ak sa niekedy dostaneš na Rudnayovu ulicu (zo Soliniek smerom do mesta, chodí tade trolej 3), tak teraz tam zatepľovali jeden dom, aj fasádu robili a dali takú super farbu - káva alebo ťavia? a okolo okien na prvom poschodí smotanková, ktorá ide cez roh domu, je to len taký kúsok, ale vyzerá to super :-D tá farba sa mi páčí... Evi my máme v kuchyni jemne žltú farbu, takú tmavšiu vanilku a keď tam doobeda svieti slniečko, dobre to vyzerá... ale ja nemám rada zelenú, takže tvoja jablkovo-zelená ma neohúrila ;-) Bell ja som tiež za sprcháč v tomto prípade... vaňa by bola o ničom, treba vystreť nohy a relaxovať, nie? :-) Inak zajtra idem na kontrolu, možno od pondelka zarezávam v práci... počasie inak hrôza, vraj leto?! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj babenky dakujem za spolupracu, bude sprchac :-)
Odpovedať
so sprchacom musim len suhlasit ;-) a aj tak je uz rozhodnute aj bez mojho hlasu ;-) inak sa mi lubili obe vizualizacie... vsimla som si ze tam mas pracku zpredu otvaranu a myslim si, ze ta je do malej kupelne stvorena. tiez by som kupovala uz len zpredu, lebo nad nou mozu byt potom rozne policky na uteraky alebo cela skrinka ;-) boli sme este pozistovat ceny v inych stavebninach na tie salovacky a za klasicke "H" nam nukali o 0,5 eur viac... tieto su od rakusanov a viac sa nam pacia, vyzeraju ze sa s nimi lepsie robi a su aj masivnejsie, tazsie (1ks je tazsi az o 10kg oproti H)... tak este uvidim co zistim v inej teme, ci to neni dake blato nahodou ...
Odpovedať
halo haloo??!! kde ste kto? Adi suhlasim s tou prackou spredu plnenou, kvoli tym polickam, lenze my na nu mom. nemame na novu a tak riesime kupelnu s tym, co mame. ale do buducna s takou prackou planujem.
Odpovedať
vio: tiez mam zhora plnenu cca 4 rocnu... no radsej by som tu zpredu... musim tiez pockat kym dosluzi ;-)
Odpovedať
no asi tak nejako..tiez mam tak 4rocnu.
Odpovedať
ahojte..tak sme pobaleni..este ovocie a mozeme vyrazit..no najrpv si cosi pospime :-) k tej pracke..ja mam radsej zhora plnenu..tu mame zpredu a nie som spokojna..obcas sa stane,ze pozabudnem jednu ponozku a pri zhora plnenej to mozes vypnut a po chvilke otvorit..zpredu ti tak narobi problemy :-N
Odpovedať
hihi Kati- to je pravda- nenapadlo ma to! Mne sa to stava dost casto, ze dohadzujem pradlo dodatocne este..ked nieco ponachadzam. Ale kvoli tym malym kupelniam, casto to tu vidno na MK v albumoch, ze pracku obmuruju, kvoli polickam..neviem, co sa stane, ked pracku vyhodis - musis zhanat rovnaky rozmer..co po niekolkych rokoch asi nemusi ist celkom lahko.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ak chcete stretko bude buducu stredu 15.jula a stretneme sa pred carolinou o 17,00
Odpovedať
booze- to je mrzute...teraz , ked uz mozem kvoli tomu, ze som v ZA, tak zase manzo bude na tyzdnovke od pondelka a ja nemam kde nechat malu :-((((((((((((((((((((((((((((((((( to je v kýbli
Odpovedať
Profilova fotka
pisem si to cervenou cez 1/2 kalendara!! ja uz vas chcem vidiet :-)
Odpovedať
aj ja by som sla veru. ale musela by som ist aj tak len modrym busom aj s krpanou a nemam ju kam strcit..jedina sanca je segra a aj ta je s rodinou na dovolenke este :-( snad zase inokedy.. kto s kym ste sa uz videli?? Ja som videla len Gabiku, ale ona mna nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vio tak prid aj s malou aspon na chvilu :-)
Odpovedať
no to muma nie je realne..ona spava este poobede, aby som sa tam dostala, musela by som ju bud nedat spat, alebo budit a cesta naspat od a k nastupistu..Jedine, ked tu bude manzo, aby ma odviezol a malu strazil pocas toho. A to by bol teda vylet s nou..bud by odbiehala vsade a ja za nou, cize by som z toho nic nemala :-), alebo by kecala do vsetkeho ako radio. Bell ma doma asi podobne nieco:-)) Ci planujes prist s Terezkou?? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?