Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
ahojte kočky :-) aj ja si to píšem!! x-) violetka prídi aj s malou, nema problema :-)
Odpovedať
ne ne ne..vy nema problema :-D Ja mam problema :-) jasi to zapisem a keby nieco sa zmenilo, tak sa dostavim.
Odpovedať
a keby sa ten termín posunul aby mohla aj vio? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
evi a kedy by si mohla?
Odpovedať
Profilova fotka
ak ma do stredy 15tého neporazí, tak prídem :-D a to je pekný dátum, už budem mať aj výplatu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babenky kde si mam dat v za spravit vizitky? poradte, potrebujem kvalitne, lacno. navrh mam hotovy ... :-)
Odpovedať
caute kocky :-) dnes som sa bola previest z manzom po orave... kraaaasny kraj, nadherna priroda... ale som aj poriadne unavena... esteze pocasie nam prialo a neboli 30 stupnove upeky... boli sme zistovat cenu betonu a ta "nasa" betonarka (= ta co je rovno v obci kde mame pozemok) je zevraj najlacnejsia v ziline... a veru velmi dobru cenu nam dali ;-) uz len ten papier zo stavebneho uradu a ide sa nato... pisem si aj ja 15.teho ;-)
Odpovedať
halooo a kde je kto? =-)
Odpovedať
bell tak my sme si davali oznamka s vlastnym navrhom vytlacit v FaxCopy pri autobuske..
Odpovedať
Profilova fotka
gabi a kde je foto postele?
Odpovedať
bell presne teraz ma to napadlo :-D idem štiknuť foto a ak to bude pekné dám do albumu :-D
Odpovedať
tak to si rada kuknem :) odfot aj tie japonske steny... ako na potvoru sme okolo vas dlho nesli...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Juchú baby..vyzerá to tak, že dnes až na dve spodne skrinky bude kuchyňa dokončená. Voda aj odpad funguju, este privŕtať dosku odspodu k skrinkám, nalepiť lišty okolo stien, narezať a osadiť sokle na nožičky spod. skriniek. Na dalsiu vyplatu skocime hadam kupit bud vybavenie do vysuvneho regala, abo vybavenie 5tich suflikov. Ach jo..este to prekliete okno tam treba nutne. Nemate niektorá somarika, co sa potrasie?? :-S
Odpovedať
vio tak to je super!!!! teda tie pokroky ;-) ak najdes toho oslika, tak na vikend si ho poziciame 8-) gabi: kde je fotoooo???
Odpovedať
Adi, myslím, že ten somárik by bol varený pečený u každého:-)
Odpovedať
vio, no krasne!! no ja oslíka mám, ale ešte sa nevie tým "správnym" smerom vrtieť a otriasť :-D adi, už konečne doplnené.. len je to fotené z telefonu tak sorrač za kvalitu..
Odpovedať
zatiaľ to je len provizorne zariadené a umiestnené, časom to bude mať iný šmrnc :-)
Odpovedať
gabi- akého oslíka máš na mysli?? Asi nie Riška ? :-) :-) Roman sa tvári, že pracuje v kuchyni a vymákla som ho, ako tlačí domácu klobásku :-D :-D Zajtra ráno ide na huby na Lutiše aj s kamošššom. Som ja len zvedavá, kam mi ich tie nakrájance potom položí, keď tu nie je kde ani len sadnúť poriadne.
Odpovedať
Gabča, tá sedačka je cooool-aj kreslo superné! a koberec tiež! Odkial ho máte?
Odpovedať
vio :-D :-D nooooooo... riči je vedla mňa tak krútim hlavou, že to nie oooooonn :-D :-D ale aspoň budete mať do kapustnice ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super gabina!! inak ma napadlo ... co keby ste si na tu stenu za sedackou dali daco suprove namalovat? tu bol super byt s lanovkou na stene, uplne coolovo to vyzeralo :-)
Odpovedať
vio, ďakujeme pekne :-) koberec sme kupili v KE v sekáááči 8-) za 1.200korun x-)
Odpovedať
bell, DDDDD :-) s tým chalaniskom som si písala, mal paradne riešený byt... mal na to architekta :-) niečo určo vymyslíme keď bude kuchyňa aby to ladilo ;-)
Odpovedať
gabca v sekaci klasickom, ci dakom nabytkovom?? vyzera bohovsky ten koberec fakt..je taky netradicny.. uz si predsvaujem, ako by sa z neho dostavali piskotky, dzemik, alebo nejaky Pribináček..hm hm hm
Odpovedať
vio to je sekač na nabytok z nemecka, ale väčšina vecí tam bola úplne nová :-) noooo tak to bude parada čistiť :-N
Odpovedať
gabi wooow :-) uz to zacina mat jasne crty ;-) a samoska ze najsamviac chvalim japonske panely :-D my nemozeme mat take koberce, bo nas krpec by ich "opravil" :-N
Odpovedať
a to ste len tak na ten obchod prisli, ci pri realitnych potulkach? :-) KE moc nepoznam a teraz aj dost od ruky..predtym sme tam chodili tak raz za pol roka.
Odpovedať
Adi, si predstavujem trhaca, ako pracuje a zuje ako zuvacku- nase psi mali vsetky radi kozene veci :-) VOnalo to!
Odpovedať
adik ďakujeme :-) ja som sa tiež bála čo bude naša robiť, ale zo začiatku sa nechcela toho koberca ani dotknúť :-D teraz ho ma ako štartér na beh lebo na podlahe sa jej šmýka... ale netrhá nič vio, v KE máme kamarátov ktorí si ho kúpili a mňa omráčil v momente tak sa kupoval aj k nám :-D
Odpovedať
no to je jedna stranka nepraktickosti takych kobercov u nas a druha je, ze vdaka tolkym chlpom by sme ho nestihli cistit... teraz mame jediny behun v obyvke a raz do tyzdna ho cistim s kefou na psa a vycesem tak z neho plnu kopu chlpov... a to je obyckovy nechlpaty...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?