Menu Forum

Je tu niekto zo Žiliny?

8. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 871 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 870 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
 Lindi emoticon tak si to užívajte aj naďalej ako počas toho prvého roku emoticon inak rýchlo to ubehlo emoticon
6. júl 2009 o 08:23  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
Registrovala sa 20. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 363 príspevkov a 2 inzeráty. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
muma
Registrovala sa 20. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 363 príspevkov a 2 inzeráty. Okres Žilina.
 ahoj zuzi
veru rychlo ani mi to neprideemoticon
ako sa inak mas...ozaj na dovolenku sa kam chystate?
6. júl 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
 bam, esteze si m a"podrzala"..Slubil, ze dnes sa to pokusi dorobit, ale pochybujem..chyba mu akysi vrtak na vrtanie otvoru na bateriu priamo do drezu..ma len nastavce na vrtanie dreva, nie kovu. Takze neviem, pokial dojde.
Ja mam zajtra poradnu a niektore dni potom dalsie vysetrenia, bude musiet strazit malu, neviem, ako to stihne svojim tempom.
No- idem si dorobit vlasy a rychlo do obchodu, chyba mi jedna poondiata vec k dovareniu obeda..caute!
6. júl 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
 ahojte emoticon ako prežívate slnečné dníky? až veľmi slnečné...

Lindi to už vážne prešiel rok? To fakt letí... dúfam, že ste pekne oslávili s manželom emoticon

Evi ako dopadol nakoniec obed? No, bežať kvôli jednej veci do obchodu, to by ma naštvalo... ja som tak dnes skoro letela pre olej, ale našťastie nás susedka "založila"...a musíme vrátiť emoticon
Tak potom podaj hlásenie, či to manžel všetko zvládol... a zajtra pekne pochoď na poradni, pozdrav drobca emoticon
6. júl 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
 ahojte..tak moj prvy pracovny-prazdninovy tyzden sa zacal emoticon

muma..vsetko dobre do dalsieho roku manzelstva..nech je este lepsie ako ten prvy emoticon emoticon

vio..potom sa nezabudni pochvalit tym drezom,ze ako vyzera..az si teda manzel najde cas a spravi to emoticon

bam..tu nam pocasie vystraja ako sa len da..prsi,slnko svieti..fuka este..ale uz nie je tak horuco emoticon
6. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 caute, caute!
rychlo sa hlasim, manzo zobral malu na vecernu prechadzku, tak som zapla PC.
Prisiel z poistovni neskoro, este bol aj na firme atd..takze kym som dovarila obed a najedli sme sa, dala som malu spat, dali sme si malicku kavu..bolo kopec hodin.
Stihol zatial upravit jednu najvacsiu dosku- odpilil z nej kus a našteloval spodne skrinky, aby boli pekne rovne, esteze to uz dnes su tie srobovacie nozicky naspodu.
zalozil teda skusobne obe dosky aj s predelovacou listou, co ich akoze spaja.
Neviem, ci este dnes stihne vyrezat ten otvor na umyvadlo/drez.
Jaj a este z toho zadneho sololitu vypilil otvory na vodu a odpad.

Bohuzial sme zistili,ze bateria tak,a ko som ju chcela- ze do stredu umyvadla, aby bola navrtana do prac. dosky, tak to nepojde , lebo sa nevojde od steny, kde je este lista. Bude musiet byt len v rohu umyvadla, kde sa zacina odkvapkávací priestor. Tu nam ale chybaju sady na vyrezanie gulatych otvorov do kovu. Oni aj su k dostaniu..lenze stoja 399 a to sa mi zda trochu moc na jedno pouzitie, nie?? teda presnejsie na 5min. prace..

Kolega mu navrhol, zeon to riesil tak, ze do umyvadla vyvrtal niekolko mensich otvorov klasickou vrtackou po obvode a potom pilnickom na kov ich prepilil.
fúúúhaaa..tak neviem emoticon

aaa- OZAJ...presla som si matersku knizku..mam navrch len 8 kg, nie 9. Takze som sa trosku potesila..koncím 6ty mesiac podla mojho pocitania. Uvidim, ako pocita lekar- zajtraemoticon)

Malicke uz by malo pomalicky otvarat ocka a vidiet. snad sa nevysokuje z pohladu na sebaemoticon
6. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
 ahojte kočky emoticon
čo na dnes plánujete? čaká vas vela práce či ani nie?
nám dnes dovezu sedačku a postel emoticon jupiii tralalaaa emoticon
7. júl 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 871 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 870 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
 gabi: super, hlavne tá posteľ emoticon emoticon emoticon
včera bol des deň, dnes je to lepšie... emoticon našťastie. Zajtra si beriem voľno - v strede týždňa emoticon máme promócie... inak nič nové, stále sa nevieme dokopať ku kúpe nových vchodových dverí emoticon
7. júl 2009 o 09:21  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 fifi, tak zajtra ťa čaká krasny deň emoticon
dvere by ste ake chceli? či ani to ešte neviete?
7. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 dobre ranko emoticon vynimocne tu uz oxidujem emoticon ale chystam sa este na jeden nakup za nejaku hodinku,tak si pomaly robim make-up..nech sa ma nezlaknu v obchode emoticon

vio..si sa ale rozpisala emoticon

zuzi..tak dufam,ze uz si pripravena..a aj saty mas nachystane..nezabudni sa potom pochvalit fotkami
7. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 jej baby, potrebujem poradiť... akurát mi volala spolužiačka, že na promócie musia byť dlhé šaty... a to mám problém, lebo dlhé nemám, iba 3/4štvrťové.... je to nejaké pravidlo / spoločenská etiketa, ako musím byť oblečená?? ďakujeeeeem emoticon
7. júl 2009 o 10:02  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 fifi, ja som mala kratke a o žiadnom pravidle som nič veru nepočula... a nebola som jedina ktorá mala krátke... emoticon
7. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
fotoportrét
fotoportrét
muma
 zuzi no minule som pocula ze by mali byt dlhe a nie odhalene ramena a mala by si mat lodicky plne...
ale ja som mala tiez 3/4 a v pohode...budete mat aj talare?
7. júl 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 zuzi..ja som mala dlhe..a mala som k nim sandalky..ale musim povedat,e tam boli baby,ktore mali nohavice a tricko-akoze bluzku,ktora vyzerala ako od starej mamy emoticon emoticon takze je to individualne..ale pokial mate nejaky predpis,tak by vam to mali oznamit na studijnom,ked ste boli tam..
7. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
 caute kocky emoticon

ja dnes robim doma, obdobie stvrtrocnych dph-ckarov mi narusilo aj dovolenkove plany... neva, pojdeme v tom septembri to talianska a bude nam super... emoticon

na markize v telerane hovorili o tom obleceni na promocie... fakt je, ze protokol hovori o dlhych satach, neobnazenych ramenach a uzatvorenych topankach... nieco spomenula aj o pancuskach, no v tomto utrpeniahodnom teple si to neviem predstavit...

gabi som a vas myslela ze kedy vam dojde ta sedacka aj postel a dockali ste sa emoticon
7. júl 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 a zabudla som dodat, ze vcera som bola na stavebnom urade po suhlas s vynatim pody, zajtra to zbehnem vybavit na pozemkovy, obratom donesiem na stavebny urad a tetuska nam vyda stavebne povolenie... jupiiiiii emoticon
7. júl 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 no dievčatá... mám šaty zo svojej svadby, čo som mala ako popolnočné - na ramienka a 3/4 dlžka... a potom mám ešte jedny, dlzka po kolena, ramená holé a zapínanie okolo krku.... oboje sú satenove... lodičky mám s otvorenou špičkou, takže asi pôjdem poobede pozrieť niečo do mesta a ak nič nenájdem budem v krátkych ako Gabi emoticon ale ďakujem vám za infošky emoticon
Linduš: neviem o talároch emoticon
7. júl 2009 o 10:36  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
fotoportrét
fotoportrét
muma
 lebo ak budete mat talare tak mozes mat na ramienka aspon sa neuvaris ...svagrina mala talar a mala kratke saty v pohode
7. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 zuzi..no dufam,ze cosi najdes teda..a pripadne s bolerkom k tomu..to by si mala celkom pekne..
7. júl 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
Registrovala sa 14. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 125 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
Registrovala sa 14. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 125 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 ahojte kocky emoticon akosi v poslednom case nestihacky emoticon este som ani tie fotecky z dofce nestihla dat na net emoticon
zuzi, sesternica mala promocie pred dvomi tyzdnami tu v ZA a neviem o tom ze by mali nejake predpisane oblecenie emoticon ona mala krasne zlto/cierne saticky po kolena a sandalky ... nik sa nad tym vobec nepozastavoval emoticon bola kocka emoticon
takze myslim ze kludne mozes ist v comkolvek v com sa dobre citis emoticon
my mame dnes druhe vyrocie tak sa vytesujemeeeee emoticon emoticon emoticon este ani nemame plan ako to dnes oslavime emoticon mozno manzelik nieco vymysli emoticon
7. júl 2009 o 13:05  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 ahojte babuľky emoticon

Zuzi, tak zajtra máš veľký deň, kde v meste ťa môžem stretnúť? Dúfam, že aspoň potom dodáš nejaké fotky.
Inak čo vídavam teraz po meste chodiť z promócií babenky, tak každá má skôr krátke šaty, v dlhých som videla máloktorú... a vyzerajú fakt rôzne, niektoré mali doslova letné šatičky, skoro až priesvitné a vyzeralo to dosť divne emoticon na promócie... myslím, že tvoje zo svadby by kľudne mohli byť emoticon
ja s tým skúsenosti nemám emoticon takže neporadím, len to, čo som videla v meste na vlastné oči...

Gabi, super, ďalšia výbava na príjemné bývanie... a posteľ emoticon treba aj otestovať veru...

Adi tak držím palce pri behačkách po úradoch, ja by som na to nemala nervy... včera sa bol manžel len tak pre zaujímavosť opýtať na mestkom za architektom, čo všetko treba k stavebnému a tak... vyfasoval tri papiere, na každom zoznam pomaly na celú stranu, aké doklady potrebujú k schváleniu a tak... takže úžasné emoticon naše úrady sú vôbec neni komplikované na vybavovačky, hrôza ma z nich obchádza!
7. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 nathali..gratulujem k vyrociu emoticon emoticon
dnes asi vela parov oslavuje emoticon aj ked zopar nema uz co emoticon

bam..ahoj..ako sa mas?
7. júl 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 Natali gratulujem k výročiu emoticon mali ste pekný dátum... tak nech vám dnes oslava pekne vyjde emoticon

Kati, dnes oslavuje aj moja švagrina... myslím, že sa tých párov veru nájde dosť, čo dnes oslavujú emoticon a tú druhú časť vety si mám ako vysvetliť???

Inak mne je už fajne... dnes som bola (v rámci vychádzky samozrejme) s manželom na obede, tak nám bolo dobre... inak sa vôbec neteším do práce... ale pôjdem len na týždeň a potom dva týždne dovolenka emoticon tento mesiac mi neplánovane vyšiel akýsi voľnejší emoticon
7. júl 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 bam..pozri si temu prvy rozvod na svadbe a zistis,ze su tam aj baby,co mali 7.7.07 svadbu a sa rozvadzaju alebo su uz rozvedeni emoticon
kam sa chystate na dovolenku?
7. júl 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 Kati, ja radšej tieto témy nečítam, lebo sú mi nepríjemné... viem, že aj taký je život, ale načo sa stresovať? emoticon

na dovolenku asi len na SVK niekam... ak nám to vyjde a budeme od jesene stavať, tak peniažky musíme šetriť emoticon
7. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 no my sme projekt dali dokopy cca v oktobri, az vo februari sa nam podarilo dat vsetko dokopy a podat ziadost o stavebne povolenie zlucene s uzemnym... a teraz je jul a este musim ist vynat podu z podneho fondu a az potom dostaneme stavebne povolenie, kt. je pravoplatne az po 15 dnoch od jeho vydania... takze ak to spocitam vsetko dokopy tak je to skoro rok odkedy vlastnime pozemok... strasna byrokracia...
7. júl 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 Adi presne tak emoticon hlavne že všeliakí papaláši stavajú načierno a všetko im prejde... a obyčajní ľudia, čo chcú mať všetko vporiadku sa načakajú až-až... to ma vytáča poriadne emoticon
7. júl 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
fotoportrét
fotoportrét
muma
 ahojte
bam ja som na tom tak isto len tej dovolenky bude trochu viac. emoticon
baby co tak dat stretko...mame co oslavovat, vyrocie,promocie, vyliecenie z anginy emoticon
7. júl 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 sharin..no a vraj kriza emoticon a tolko sa caka na tie papiere emoticon
7. júl 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 najhorsie na tom celom je to, ze kazdy urad je niekde inde... akoby to nemohli urobit vsetko pod jednou strechou... a ked idem autom do mesta, tak kym najdem volny flek, teraz presun, dalsie parkovne... no katastrofa... najlepsie ist kazdy den na jeden-dva urady...

oni to komplikuju prave tym, ze obec nema samostatny stavebny urad, ale spadame pod mesto a ta tetuska ma na starosti 13 obci... a kazdy jeden projekt musi detailne popozerat... takze roboty ma isto viac nez dost...
7. júl 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš