Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lindi x-) tak si to užívajte aj naďalej ako počas toho prvého roku ;-) inak rýchlo to ubehlo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi veru rychlo ani mi to nepride:) ako sa inak mas...ozaj na dovolenku sa kam chystate?
Odpovedať
bam, esteze si m a"podrzala"..Slubil, ze dnes sa to pokusi dorobit, ale pochybujem..chyba mu akysi vrtak na vrtanie otvoru na bateriu priamo do drezu..ma len nastavce na vrtanie dreva, nie kovu. Takze neviem, pokial dojde. Ja mam zajtra poradnu a niektore dni potom dalsie vysetrenia, bude musiet strazit malu, neviem, ako to stihne svojim tempom. No- idem si dorobit vlasy a rychlo do obchodu, chyba mi jedna poondiata vec k dovareniu obeda..caute!
Odpovedať
ahojte 8-) ako prežívate slnečné dníky? až veľmi slnečné... Lindi to už vážne prešiel rok? To fakt letí... dúfam, že ste pekne oslávili s manželom ;-) Evi ako dopadol nakoniec obed? No, bežať kvôli jednej veci do obchodu, to by ma naštvalo... ja som tak dnes skoro letela pre olej, ale našťastie nás susedka "založila"...a musíme vrátiť :-) Tak potom podaj hlásenie, či to manžel všetko zvládol... a zajtra pekne pochoď na poradni, pozdrav drobca :-)
Odpovedať
ahojte..tak moj prvy pracovny-prazdninovy tyzden sa zacal :-D muma..vsetko dobre do dalsieho roku manzelstva..nech je este lepsie ako ten prvy ;-) x-) vio..potom sa nezabudni pochvalit tym drezom,ze ako vyzera..az si teda manzel najde cas a spravi to =-) bam..tu nam pocasie vystraja ako sa len da..prsi,slnko svieti..fuka este..ale uz nie je tak horuco :-N
Odpovedať
caute, caute! rychlo sa hlasim, manzo zobral malu na vecernu prechadzku, tak som zapla PC. Prisiel z poistovni neskoro, este bol aj na firme atd..takze kym som dovarila obed a najedli sme sa, dala som malu spat, dali sme si malicku kavu..bolo kopec hodin. Stihol zatial upravit jednu najvacsiu dosku- odpilil z nej kus a našteloval spodne skrinky, aby boli pekne rovne, esteze to uz dnes su tie srobovacie nozicky naspodu. zalozil teda skusobne obe dosky aj s predelovacou listou, co ich akoze spaja. Neviem, ci este dnes stihne vyrezat ten otvor na umyvadlo/drez. Jaj a este z toho zadneho sololitu vypilil otvory na vodu a odpad. Bohuzial sme zistili,ze bateria tak,a ko som ju chcela- ze do stredu umyvadla, aby bola navrtana do prac. dosky, tak to nepojde , lebo sa nevojde od steny, kde je este lista. Bude musiet byt len v rohu umyvadla, kde sa zacina odkvapkávací priestor. Tu nam ale chybaju sady na vyrezanie gulatych otvorov do kovu. Oni aj su k dostaniu..lenze stoja 399 a to sa mi zda trochu moc na jedno pouzitie, nie?? teda presnejsie na 5min. prace.. Kolega mu navrhol, zeon to riesil tak, ze do umyvadla vyvrtal niekolko mensich otvorov klasickou vrtackou po obvode a potom pilnickom na kov ich prepilil. fúúúhaaa..tak neviem :-D aaa- OZAJ...presla som si matersku knizku..mam navrch len 8 kg, nie 9. Takze som sa trosku potesila..koncím 6ty mesiac podla mojho pocitania. Uvidim, ako pocita lekar- zajtra:-)) Malicke uz by malo pomalicky otvarat ocka a vidiet. snad sa nevysokuje z pohladu na seba:-D
Odpovedať
ahojte kočky :-) čo na dnes plánujete? čaká vas vela práce či ani nie? nám dnes dovezu sedačku a postel x-) jupiii tralalaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gabi: super, hlavne tá posteľ :-p :-D ;-) včera bol des deň, dnes je to lepšie... ;-) našťastie. Zajtra si beriem voľno - v strede týždňa :-D máme promócie... inak nič nové, stále sa nevieme dokopať ku kúpe nových vchodových dverí :-N
Odpovedať
fifi, tak zajtra ťa čaká krasny deň :-) dvere by ste ake chceli? či ani to ešte neviete?
Odpovedať
dobre ranko :-) vynimocne tu uz oxidujem :-D ale chystam sa este na jeden nakup za nejaku hodinku,tak si pomaly robim make-up..nech sa ma nezlaknu v obchode :-N vio..si sa ale rozpisala :-N zuzi..tak dufam,ze uz si pripravena..a aj saty mas nachystane..nezabudni sa potom pochvalit fotkami
Odpovedať
Profilova fotka
jej baby, potrebujem poradiť... akurát mi volala spolužiačka, že na promócie musia byť dlhé šaty... a to mám problém, lebo dlhé nemám, iba 3/4štvrťové.... je to nejaké pravidlo / spoločenská etiketa, ako musím byť oblečená?? ďakujeeeeem :-N
Odpovedať
fifi, ja som mala kratke a o žiadnom pravidle som nič veru nepočula... a nebola som jedina ktorá mala krátke... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzi no minule som pocula ze by mali byt dlhe a nie odhalene ramena a mala by si mat lodicky plne... ale ja som mala tiez 3/4 a v pohode...budete mat aj talare?
Odpovedať
zuzi..ja som mala dlhe..a mala som k nim sandalky..ale musim povedat,e tam boli baby,ktore mali nohavice a tricko-akoze bluzku,ktora vyzerala ako od starej mamy :-. |-| takze je to individualne..ale pokial mate nejaky predpis,tak by vam to mali oznamit na studijnom,ked ste boli tam..
Odpovedať
caute kocky :-) ja dnes robim doma, obdobie stvrtrocnych dph-ckarov mi narusilo aj dovolenkove plany... neva, pojdeme v tom septembri to talianska a bude nam super... ;-) na markize v telerane hovorili o tom obleceni na promocie... fakt je, ze protokol hovori o dlhych satach, neobnazenych ramenach a uzatvorenych topankach... nieco spomenula aj o pancuskach, no v tomto utrpeniahodnom teple si to neviem predstavit... gabi som a vas myslela ze kedy vam dojde ta sedacka aj postel a dockali ste sa ;-)
Odpovedať
a zabudla som dodat, ze vcera som bola na stavebnom urade po suhlas s vynatim pody, zajtra to zbehnem vybavit na pozemkovy, obratom donesiem na stavebny urad a tetuska nam vyda stavebne povolenie... jupiiiiii 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dievčatá... mám šaty zo svojej svadby, čo som mala ako popolnočné - na ramienka a 3/4 dlžka... a potom mám ešte jedny, dlzka po kolena, ramená holé a zapínanie okolo krku.... oboje sú satenove... lodičky mám s otvorenou špičkou, takže asi pôjdem poobede pozrieť niečo do mesta a ak nič nenájdem budem v krátkych ako Gabi ;-) ale ďakujem vám za infošky ;-) Linduš: neviem o talároch =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lebo ak budete mat talare tak mozes mat na ramienka aspon sa neuvaris ...svagrina mala talar a mala kratke saty v pohode
Odpovedať
zuzi..no dufam,ze cosi najdes teda..a pripadne s bolerkom k tomu..to by si mala celkom pekne..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky ;-) akosi v poslednom case nestihacky ;-) este som ani tie fotecky z dofce nestihla dat na net :-N zuzi, sesternica mala promocie pred dvomi tyzdnami tu v ZA a neviem o tom ze by mali nejake predpisane oblecenie ;-) ona mala krasne zlto/cierne saticky po kolena a sandalky ... nik sa nad tym vobec nepozastavoval ;-) bola kocka ;-) takze myslim ze kludne mozes ist v comkolvek v com sa dobre citis ;-) my mame dnes druhe vyrocie tak sa vytesujemeeeee x-) x-) x-) este ani nemame plan ako to dnes oslavime ;-) mozno manzelik nieco vymysli ;-)
Odpovedať
ahojte babuľky 8-) Zuzi, tak zajtra máš veľký deň, kde v meste ťa môžem stretnúť? Dúfam, že aspoň potom dodáš nejaké fotky. Inak čo vídavam teraz po meste chodiť z promócií babenky, tak každá má skôr krátke šaty, v dlhých som videla máloktorú... a vyzerajú fakt rôzne, niektoré mali doslova letné šatičky, skoro až priesvitné a vyzeralo to dosť divne :-S na promócie... myslím, že tvoje zo svadby by kľudne mohli byť ;-) ja s tým skúsenosti nemám :-p takže neporadím, len to, čo som videla v meste na vlastné oči... Gabi, super, ďalšia výbava na príjemné bývanie... a posteľ :-D treba aj otestovať veru... Adi tak držím palce pri behačkách po úradoch, ja by som na to nemala nervy... včera sa bol manžel len tak pre zaujímavosť opýtať na mestkom za architektom, čo všetko treba k stavebnému a tak... vyfasoval tri papiere, na každom zoznam pomaly na celú stranu, aké doklady potrebujú k schváleniu a tak... takže úžasné :-N naše úrady sú vôbec neni komplikované na vybavovačky, hrôza ma z nich obchádza!
Odpovedať
nathali..gratulujem k vyrociu ;-) :-) dnes asi vela parov oslavuje :-N aj ked zopar nema uz co |-| bam..ahoj..ako sa mas?
Odpovedať
Natali gratulujem k výročiu x-) mali ste pekný dátum... tak nech vám dnes oslava pekne vyjde ;-) Kati, dnes oslavuje aj moja švagrina... myslím, že sa tých párov veru nájde dosť, čo dnes oslavujú :-D a tú druhú časť vety si mám ako vysvetliť??? Inak mne je už fajne... dnes som bola (v rámci vychádzky samozrejme) s manželom na obede, tak nám bolo dobre... inak sa vôbec neteším do práce... ale pôjdem len na týždeň a potom dva týždne dovolenka 8-) tento mesiac mi neplánovane vyšiel akýsi voľnejší :-p
Odpovedať
bam..pozri si temu prvy rozvod na svadbe a zistis,ze su tam aj baby,co mali 7.7.07 svadbu a sa rozvadzaju alebo su uz rozvedeni |-| kam sa chystate na dovolenku?
Odpovedať
Kati, ja radšej tieto témy nečítam, lebo sú mi nepríjemné... viem, že aj taký je život, ale načo sa stresovať? :-p na dovolenku asi len na SVK niekam... ak nám to vyjde a budeme od jesene stavať, tak peniažky musíme šetriť :-)
Odpovedať
no my sme projekt dali dokopy cca v oktobri, az vo februari sa nam podarilo dat vsetko dokopy a podat ziadost o stavebne povolenie zlucene s uzemnym... a teraz je jul a este musim ist vynat podu z podneho fondu a az potom dostaneme stavebne povolenie, kt. je pravoplatne az po 15 dnoch od jeho vydania... takze ak to spocitam vsetko dokopy tak je to skoro rok odkedy vlastnime pozemok... strasna byrokracia...
Odpovedať
Adi presne tak ]-( hlavne že všeliakí papaláši stavajú načierno a všetko im prejde... a obyčajní ľudia, čo chcú mať všetko vporiadku sa načakajú až-až... to ma vytáča poriadne 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte bam ja som na tom tak isto len tej dovolenky bude trochu viac. :-) baby co tak dat stretko...mame co oslavovat, vyrocie,promocie, vyliecenie z anginy :-D
Odpovedať
sharin..no a vraj kriza :-N a tolko sa caka na tie papiere :-.
Odpovedať
najhorsie na tom celom je to, ze kazdy urad je niekde inde... akoby to nemohli urobit vsetko pod jednou strechou... a ked idem autom do mesta, tak kym najdem volny flek, teraz presun, dalsie parkovne... no katastrofa... najlepsie ist kazdy den na jeden-dva urady... oni to komplikuju prave tym, ze obec nema samostatny stavebny urad, ale spadame pod mesto a ta tetuska ma na starosti 13 obci... a kazdy jeden projekt musi detailne popozerat... takze roboty ma isto viac nez dost...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?