Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
ahoj babule..tak dnes to tu bolo pestre ako pozeram :-) tak nam zacal posledny pracovny tyzden v skolskom roku..konecne..lebo vonku je dusno ako fras a tazko sa pracuje..hlavne,ked odpratavame chemikalie a vsetko naokolo nam smrdi 8-( a dnes sme chceli ist kupit plavky a nejaku letnu obuv na ten ostrov,no pocasie nam to prekazilo..aj ked sme mali dazdnik,tak sa nam nechcelo trepat,tak sme sadli na bus a sli domov..tak zas zajtra :-N ideme na nakup..aspon potraviny kupime..kedze sme neboli cez vikend.. muma..dik za spravu..hadam coskoro bude cosi viac
Odpovedať
cafte sa :-) a co ste setky na dovolenkach, ci mate tolko prace? Myslite zajtra na mna, ideme na stavebny urad, snad nikto nebude mat namietky... stale rozmyslam, ci mam dat nove rolety na okna... lebo treba ich skratit a bojim bojim, ci to pojde v pohode a ci ich tym neznicime... :-( alebo sa nastvem a vyrobim si len z tmavej latky daco presne na okno a pribijem to klincami :-D :-D :-D (su to stare okna, tak mozem ;-) ) ide o to, ze spalnu mame na vychode a uz rano ako vyjde slnko mame v spalni strasne teplo... fajn je to, ze ma to vytiahne z postele, ale to teplooooo
Odpovedať
ahojte kočky :-) sharin v baumaxe predavaju rolety ktoré sa lepia na okno a su nepriepustne... akoby podlepene ;-)
Odpovedať
a jej, zajtra držím palce!! neboj určo to dobre dopadne
Odpovedať
gabi: sak presne take mame kupene, len problem je v tom, ze sirka nam nevyhovuje taka aka je, ale treba nam ich zuzit tak o 5cm... a neviem, ci to tym neposerkame... lebo hore je tyc na kt. sa to navija a ta je kovova, tak z nej treba urezat a zaroven odstrihnut aj z latky...
Odpovedať
ahaa... tak to neviem... my sme si ju chceli kupiť do kupelky, ale potrebujeme 90tku a taky rozmer nemaju, tiež sme premyšlali nad skrátením.. no neviem ako to dobojujeme..
Odpovedať
lebo co mam v kancelarii, tak ta sa srobovala do okna, a mala aj v navode, ze je mozne skratit podla zelania... len sa odstrihne z latky na potrebnu sirku a hotovo... ale tieto dve to nemaju v navode... a maju tu kovovu tycku... a tuto prvu sme kupovali prave v baumaxe, mali vtedy vypredaj... nove dve su z leroya a su cokoladkove...
Odpovedať
ahojte, aj ja som tu nachvilku. Kmitam doma..
Odpovedať
no teda... ale su docela drahe tie rolety.. rozhodujeme sa medzi žalúziami a roletou.. ja osobne si myslím, že žaluzie budu lepšie, hlavne pre frkance od vody, na rolete môžu byť flaky a žaluziu jednoducho utriem...
Odpovedať
najnovsie ked poriadne leje, tak nam zateka aj kancelaria a to az tak, ze z horneho rohu izby to zacne stekat po stene ku oknu, z okna na roletu a z rolety zase na parapetu... a ziadne flaky na rolete neostali, chvalabohu... na stene ano... ale asi tie zaluzie budu u vas fakt lepsie... aj farebne si ich mozes dat :-)
Odpovedať
no rolete nič??? :-. to ma normal prekvapilo.. som čakala, že to bude vidieť ked je to látka.. v baumaxe maju aj farebne rolety.. dokonca žltu a zelenu čo by sa aj hodilo do našej kupelky.. len ten rozmer nesedí.. kukneme ešte tie žaluzie :-)
Odpovedať
no co ste sa pod zem prepadli?? prazdninujete?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte :-) tak na stavebnom urade vsetko ok (tuk tuk tuk), nikto neposlal namietky ani osobne sa neprisiel stazovat... akurat este nam tetuska napise papier, ze stavebny urad suhlasi s vynatim z podneho fondu, zbehnem to vynat a vydaju na stavebne povolenie... celkom rychle na zilinu, nie? ;-) cca 4,5 mesiaca od podania... zajtra zacinam cvicit pod dohladom trenera.... uz teraz sa nato psychicky pripravujem... netusim co mi nalozi, snad bude mierny, a ze mi na zajtra nachysta uz aj dietny plan... no mama miaaaa... chcem si dnes zbehnut kupit dake nohavice na cvicenie, lebo mam len dlhe teplaky a v tom sa uvarim... chcem cosi 3/4 a najlepsie z tych savych materialov... dufam, ze cosi kupim, inak ma tie teplaky neminu... :-(
Odpovedať
ahojte kočky :-) vio ja by som taaaak rada prazdninovala :-N sharin, super! som rada, že vám to takto dobre dopadlo a hor sa stavať ;-) a čo ideš chudnuť?! neblazni ...
Odpovedať
gabi: dakujem.... no musim so sebou cosi urobit, lebo len kysnem za kompom a nemam ziadny pohyb... a takato pribrata som veru este nebola... neni mi nic z mojich veci dobre (teda je len malinko kuskov) a nic normalne sa mi ani nedari kupit... takto pred rokom som bola uplne ina... a v tej dobe som aj prestala cvicit... nechcem byt zas moc chuda, staci mi zmensit velkost o 2 cisla... nech uz si mozem na seba nieco normalne kupit a nech v tom dobre vyzeram... a vcera som bola uistena, ze isto schudnem, ze ma vyformuje... tak som zvedava... je to kamaratov otec... mozno je aj rad, ze po dlhej dobe bude trenovat babu, lebo len chlapov tam vcera mal :-D jedinu podmienku som mu dala, ze vsetko moze ist dole, ale prsia musia ostat :-D
Odpovedať
adi, tak vela uspechov prajem ked si tak pekne odhodlaná :-) ja som do 23jky profesionalne športovala a teraz som lemra lemrava .. nič sa mi nechce |-| aspon, že mame sarku a s nou sa prejdem lebo tiež cely den na riti sedím ... a cvičiť budeš kde chodíť? podmienka je pochopitelná :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sharin kde kde? aj ja aj ja? Cafte babenky :-) dnes je nadherne
Odpovedať
bude to vo fitku tety "korienkovej" ako ju my zvykneme volat ;-) lebo to Ř mi nejde :-D a trener je p. krasnohorsky... fitko je pri juniore na hlinach... ozik, dnes sme isli okolo fifi a musim pochvalit vozitko... chutne male ale zato vysoke ;-) hned som tlapla toho mojho, ze sa neurazim, keby mi toho mini coopra prestal slubovat ale konecne ho vymenil za audinu :-D tak sa len usmial... ale problem je ten, ze tuto ti zavistlivci v nasom panelaku by to asi neprezili a minik by mal hned niekolko bolaciek... takze az do domu do garaze bude minik... duuuufam :-D
Odpovedať
kde ste kto? akosi chodite inokedy, nez ja.. neviete o niekom, kto by chcel male biele a jedno cierne maciatko?? Inak pojdu na pekac:-))
Odpovedať
Evi, u nás by neprežilo... buď by som šla ja alebo to mača :-)
Odpovedať
preco?? :-) Gabi citala som tvoj prispevok vo volenj diskusii ohladne toho bytu co ich chceli obabrat..dost sila..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako sa mame? bam ako ty je? inak s tou mackou prid ku mne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ti je...oprava :-)
Odpovedať
muma- dva krat nehovor- potrebujem sa ich zbavit..je tu na dvore mom. 6maciek!!!
Odpovedať
ahojte..tak my sme dnes zas makali ako fredky..ale zajtra uz len oddychujeme a tesime sa na leto 8-) a hadam sa tu aj castejsie objavim..len tieto dni ma vzdy premoze unava a zaspim..
Odpovedať
ahojte kočky :-) konečne piatoooook :-D vio, su rôzne realitky a akože predajcovia nehnutelností ktorý sa snažia za každu cenu predať a potom to končí na sudoch... adi, dnes ti začína velky program, hmm? tešíš sa? zohnala si teplaky? :-)
Odpovedať
caute :) som v praci... kolegynka na skoro 3 tyzdnovej dovolenke... a po dlhej dobe som do roboty zobrala aj psa ;-) ten si vegeti na balkone a kuka dole na dopravnu situaciu :-) no zohnala som take pekne elastaaaaky z kolekcie nike fit... mali aj za dobru cenu tenisky... no som sa obabrala ... vrrrrr... v predajni sa mi zdali dobre... doma som ich obula a akoby boli mensie... strasne ma zacali tlacit... esteze moja mama ma mensiu nohu, tak jej ich dam a zbehnem si kupit vacsie... teda ak zozeniem.... lebo z tie prve boli najvacsie... potom v inych obchodoch mali az 38... a to je moc... ci sa tesim? hm... sama neviem... netusim co mi nalozi... ci zo mna necha dusu vyplut... hovorim polovicke, ked mi budes volat a nedviham, tak nevladzem ani len ten mobil vykutrat a mozno si po mna budes musiet prist do fitka :-D :-D :-D
Odpovedať
aj naša krpoška je cely týždeň s nami.. tak ma sviatok.. len som zvedava čo bude potom doma robiť ked bude zase sama.. :-N zhananie topanok je aj pre mna velky problem, potrebujem totiž 40-41.. a to nie je jednoduche zohnať.. ale neboj, istotne ti nenaloží na prvom treningu toho vela ved bude chcieť aby si aj nabuduce prišla ;-)
Odpovedať
len na druhu stranu musi aj odignorovat hlasky typu staci, to je dost... musi vediet dokedy to je z lenivosti a kedy to zacina clovek mysliet vazne... no uvidime... idem zbehnut do carrefour-u mrknut tie tenisky... hava necham pekne v kancli aj s otvorenym balkonom... lepsie ako keby som ho nechala v aute, kde je priserne dusno...
Odpovedať
utekaj a potom sa pochval :-) radšej v miestnosti ako v aute! presne aj ja som toho nazoru :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?