Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • no nie si🙂

usilovne pracujes?

• jasneee 😉
    a akeho tvaru by si chcela mať vanu? skus kuknuť je tu vela značiek a kopec tvarov vani 140cm http://www.reuter-bathrooms.com/index.php/cat/c12_Baths-Shower-Trays.html

• my máme tuto http://www.roltechnik.cz/sk/art/377-kubic je paraaadna 😵

• Sponzor fóra
  • caute kocandy 🙂

ja som dnes doma... ale daka som leniva... nic sa mi nechce... trebalo by mi poriadne vyutierat prach... len nato by som potrebovala taku tu chlpatu "tycku" ... lebo s handrickou to je o nervy....

a uvazujem o pracke vzduchu... nasla som aj daky ionizator vzduchu, len ci to neni len taka rozpravka... neviem naco davat pozor, ake parametre hlavne pozerat...

• sharin, to bude tym počasím... tu chlpatu tyčku chcem aj ja.. je to rychlejšie 🙂
    pračka vzduchu??? o tom som ešte nepočula 😕

• len ja chcem nieco poriadne chlpate ale hlavne ucinne... lebo vela stoji tak za tralalala... nieco co ten prach fakt na seba nachyta... nikde som ale take cosi zatial nevidela...

a ta pracka vzduchu ti vlastne perie vzduch 😃 😃 😃 ma to precistit od skodlivin a je to vhodne pre alergikov... neviem ci to aj samotny prach dako odstrani... ale zvykne to byt aj spolu so zvlhcovacom pripadne tym ionizatorom...

• ked niečo take nájdeš daj vedieť 🙂
    sranda čo ešte nevymyslia.. hlavne aby to bolo učinne 😉

• Sharin, segra ma uz roky tu pracku, ked ju kupovali bola az hriesne draha, lebo vtedy to bola novinka a ona ma alergika doma. Hlavne kukaj, kolko m3 vzduchu t i precisti a ako sa udrziava asi.

Gabca musime but asymetricku vanu, alebo klasicku obdlznikovu. Mame malu kupelnu..pocitam s rozmermi len 140 x 100 pri asymetrickej a 140x70 pri oblznikovej..asi cca, mozno ze su aj nejake inaksie rozmery este..ale ten 140 musi byt dodrzany.

• gabi vyzera dobre ta vasa vana..vy ste dlhy ako tyzden pred vyplatou obidvaja, vam taku treba veliku..ja mam 170 a manzo 182, citala som ,ze vana by mala mat dlzku taku, aka je vasa vyska v ramenach. tak neviem 🙂
    No a este cosi- uz si sa v nej kupala?? Ake je to na chrbat v tej chrbtovej casti take to moderne hranate opieranie? niej e pohodlnejsie predsa len klasicka obla cast?

• no a Gabi este jedna otazka..kde ste si ju onbjednavli, kto v ZA ju predava? Vidim tam, ze Bojnice..jedna ma taky rozmer ako by sa nam hodil.Vanga 140x100

• violetka, kukala som cez googl rôzne asymetricke vane a niektore boli naozaj super, istotne nájdete 🙂
    my sme chceli dlhšiu aby sme mali nohy vystreté ... a opieranie sa zdá byť prudké ale nie je to tak, je oblejšie ako sa zda a velmi pohodlne.. a hlavne už si nebudeme pripadať ako "bobisti" na pretekoch pri spoločnom kupaní 😃 😃 😃

• fíha, ze spolocne kupanie!! To som usim zazila naposledy, este ked som mala Kristínku v brusku niekde na pol ceste..Odtvedy nejako nevydalo..ale je to veget, kecat, zo dve sviecky naokolo, este lepsie s poharom vinecka..ja uz tak teraz ked obcas stihem vo vani vychlipem kavu a utekam..aj to len za uhorák.

• fíha, posta od 1.7. zvysuje poplatky za postovne asi vsetkeho druhu, meni gramaze na listy a baliky, rusi a doplna rozne sluzby. No to je chaos. Zvykla som casto nakupovat a predavat detske veci z roznych stranok, hracky najviac, abo proste take prkotinky..teraz ma cakaju zmeny.
    Napr. balik, ktory som najcastejsie posielala , tak tam isla cena hore o 20sk. celkom aj dost, nie?

• violetka bude aj po 3x fíha? 😉 😃
    spoločne kupanie je super.. 😵
    ja moc poštu nevyužívam, ale je to istotne dosť..

• bude- aha- Fíha!!! 😃

(To som už postihnutá, bo stále nad niecim sa musim cudovat spolocne s Kikou) Fha, mravcek lezie..a pod. capiny.

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 ale je to zlate

• vsak pockaj! aj ty budes z obycajnych veci taka uvelicena, ked budes mat mimi 🙂 Zacina to- fíha, co je toto? Aha- očko, prštek apod.
    a postupne oddebilnievas na ine veci- take zlozitejsie, ako zacinaju chapat. 😃 😃

• violetka ja sa na to tešíííííím aj na fázu oddebilovania 😃 😵 je to zlate 😉

• no bracho sa vratil cely nadseny z Bialska uz bol dva krat a este ide treti krat v tomto tyzdni. Podovazal vsetok obklad a dlazbu do kupelne, chodby, WC aj so sanitou.
    No tusim musime aj my ist..moznoze si spravime v nedelu vylet.

• ahoj Violetka,my sa tiez chystame do Polska nakupit dlazbu do kupelne, nevies kde presne bol tvoj brat na nakupy?

• prave som si vsimla ze mas otvorenu novu temu, takze asi sa oplati do Castorami a Merlinu, ale nevedno ako je to s kvalitou obkladu a sanity????

• ahoj Mati,
    ja myslim, ze obklady a dlazba su OK..mna hlavne dvere zaujimaju..co sa tyka toho, co chces vediet, tak Sharin par stranok dozadu vysvetlovala.
    Bracho bol 1x v Castorame, 1x v Merline a v sobotu ide zase do Merlinu, tam si vybral sprchovy kut. Inak ze su tak cca 3km od seba vzdialene.

• leroy a castoramu spojuje paradny obchvat... neda sa zabludit...

no pozerali sme aj dvere v leroyi no dako neoslovili... dizajnovo krasne... ale mali tam zopar z nich strasne znicene... fakt akoby boli z papiera.... a diery tam boli, oskrene, osuchane...

v leroyi je moja srdcovka zaclony, zavesy, tapety 🙂

• diky moc 🙂 , pozriem este aj to co pisala sharin a uz sa len niekam vyberieme...a snad to aj potom najdeme 😃 inak aj dvere budeme zhanat, no je toho vela, mame novostavbu, tak tam toho este veeeela chyba 😬

• fuha, tak ako tak citam, vyzera to na celodenny nakup/vylet 😃 zaclony, zavesy, tapety...no parada 😃 😃

• ja by som radsej laminátové, ak uz nebudeme mat z dobreho masivneho dreva, ako je dub, buk..lebo tie makke borovice nechcem. Nech je to aspon lamitán, bo pri dvoch malych detoch sa to obucha. Uplne vylucujem foliovane, a niekde medzi su dyhovane..ale ako som citala niekde, ze spodky dvier sa rychlo obiju napr. pri vysavani, mam z toho trochu obavy.
    Od laminatu asi tiez zalezi aku ma hrubku.

• ahojte..konecne mam chvilku casu si pozriet aspon normalne spravy..a pozeram,ze v cechach a na svk su zaplavy 🤔 to chvilku nesledujem a cosi take sa deje..no hrozne cosi 😕
    ale ako sa inac mate? uz vikendujete myslienkami? 😃 mna caka este zehlenie..ale dnes sa mi tak nechce 🤔

• dakujem za web.stranky 😉 co sa dvier tyka, tie masivne by boli asi cenovo dost narocne 😐 a aj zbytocne tazke.

• veru nakupy v pl su na cely den 😉

odskocte si potom este z leroyu vedla do auchanu... su vedla seba, staci prejst z jedneho vchodu do druheho 🙂 je to ako asi nas carrefour... vela veci z potravin vyjdu lacnejsie, inak mali tam pekne hracky ... take poniky ci co, a la barbie a za dobre ceny 😉 a my tam kupujeme bacardi breezer, kt. sa u nas neda kupit 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém