Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • vio: to nadenka zhana podlahu 😉 a cestou do bialsko-biala je kraaasna keramika (pilch) a priamo v bialskej je spominany leroy merlin a castorama... da sa tam fakt skvelo nakupit... nielen vyber ale aj dobre ceny 🙂

• diky za tipy aj pre nas🙂
    som si vas splietla, som uz unavena..idem hajat. je cas- mala mi tu este pobehuje e vyspevuje. Uspesne sa vyhla nocniku a urobila kako mimo neho..Kacica jedna drevená! 🙂

tak sa majte pekne.

• cafte heheheh vio toto presne urobila aj terka. a este skusila cikat ako havo ale doma na podlahu ... nevedela som ci mam padnut od smiechu alebo jej nadat 😃
    nevideli ste gabu?

• Sponzor fóra
  • Cau Natali, vitaj spat v krajine ladu a zimy 😦 a že druhy letny den dnes..... 😠
    super, ze ste sa mali na dofci super 😛 urcite som zvedava na fotky a tak sa uz teraz tesim na ten link 😉
    a dakujem za blahozelanie 😵

• No Bell, oni su fakt nemozne tie baby 😃 😃 Vsetko ostatne aj to co nepotrebuje uz vie popredu a toto nocnikovanie mame za trest!

• ahojte kočky 🙂
    beeell, tu som 😵 práve som dorazila do práce ...

• fifi aj ja blahozelam oneskorene zase ako vzdy 🙂

• ahojte 🙂

tak som sa rozhodla dnes ostat doma... je mi dako na houby... a rozmyslam ci ist sediet ku doktorke a potom na dalsie oddelenie... strasne sa mi nechce vysedavat tam... je to na slaktrafenie... nasla som aj sukromnu ambulanciu plucneho, ale prave iba s mojou poistovnou nema zmluvu a neberie ani keby som si platila cash... najhorsie je, ze do nemocnice sa dotrepem vcelku zdrava bez ziadnych bacilov a domov si isto cosi donesiem... preto tam nechcem ist... vrrrrrr... najradsej by som sa zbalila a vyrazila smer more...

gabi: ak mozes posli link kde ste to boli v chorvatsku ... daaakovala 🙂

• bell, maš to na maily 🙂
    sharin, idem to kuk a pošlem do IP ...

• ahojte babuľky 🙂
    nikde nikto???
    aká absencia, hmmm... 🤔

• iba ja tu🙂

• ahoj Evi 🙂 ešte si tu?

• no este- len som kukala obchody v Bielsko Bialej na obklad

• príjemná prácička, už si aj vybrala niečo?

• zatial len cisto snorim..aby sa nam to vyplatilo, museli by sme ist na dlazbu do wc, kupelne, chodby vratane schodiskovej dlazby..alebo na terasovu dlazbu..ale nie na jedno..bo cestu preplatime

• Sponzor fóra
  • caute kocky 🙂

vio: http://www.pilch.pl/ maju nadhernu vzorkovnu a prave finishuju prace na novej ovela vacsej vzorkovni... vyzera to tam skor ako pre autosalon 😉 a mali aj vedla v stane akciove vypredaje... garantujem ti, ze si vyberies, staci mat predstavu co hladas a najdes... v leroyi je dooost velka plocha urcena iba obkladom... a este ostava ta castorama (nam sa tam dako nelubilo, lebo to velmi pripominalo nas baumax) ... my sme zhanali ten krovinorez a nan boli dake biedne akcie, inak kupovat kupelnove veci, tak zapraceme celu dodavku 😃

• čaute
    😉

• sharin diky za rady! pripisem do notesa! Ale neviem, ze kde akoze po ceste do Bialska je Pilch..ale asi najdem na ich stranke

• vio: neni zac 😉 pilch je po ceste do bialskej od tesina po tej rychlostnej komunikacii a da sa tam ist len zo strany DO bialskej... z druhej strany nemaju urobeny prichod... a je to akoby mala fabrika (kominy cmudiace, ale nie vysoke) a taka presklenena budova, co fakt vyzera akoby tam predavali auta... a je to uz tesne pred bialskou, treba si len sledovat pravu stranu cesty a odbocuje sa tam tak zhurta 😉

• a to je akoze nieco na sposob podnikovej predajne, ci co?

• to je rovno vyrobca, tam ich vyrabaju zaroven 🙂

inak dobre ranko...

• ahojte kočky 🙂

• ahoj gabi 🙂

co porabas? ja som v praci... strasne ma svrbi hrdlo.... zvnutra aj zvonku... zrejme dnes zbehnem do saunoveho sveta v rajeckych....

• taktiež som v praci ale zatiaľ pohodička.. pokial ti to pomôže tak určo treba vybehnuť 😉 a sprej alebo niečo by ti nepomohlo?

• no to by som aj ja rada vedela, ci mi cosik pomoze... resp. co mi pomoze... jasne, ze more... len najskor mozeme ist ta het 3.7. ... a to som nasla ultra last minute do grecka na 10dni, letecky s ranajkami za 24tis sk za oboch! no odlet bol vcera 😃

ja viem, ze by som mala ist k doktorke... ale mam blok ist tam... nemam chut presediet tam cely den a potom bude doktorka premudrela, ze kde som tolko bola a potom povie, no skusime toto... ako pokusny kralik... a po prichode domov ma chyti daka poriadna choroba, kt. si donesiem domov...

• 3.7. je tu velmi velmi rychlo tak treba byť stále napojený na net a kukať ponuky 😉
    sa ani nečudujem že nemáš vela chuti ísť k doktorke.. ja im tiež moc neverím a preto chodím za panom čo sa zaobera činskou medicinou a akupunkturou.. 🙂

• gabika, ty cinanka! 🙂

Ja som teraz tak ospala, az hroza..v noci ma trapili nocne mory, tak som sa bala az som skocila manzovi na hrud🙂

Zajtra ma byt aspon krajsie pocko, dnes to dusno nic moc na moj kotlík!

• ahojte kočky 🙂
    vio, ja na čínsku med. nedam dopustiť.. ale istotne záleží aj od osoby ktorá sa ňou zaobera...
    manžo bol istotne rád keď si na neho skočila 😉

• ahoj!
    je tu niekto, ci zase kecam sama so sebou?
    Hladam rozne vane, ktore by nam mohli ist do nasho pidi priestoru..nechceme sprchac. Aspon zatial o nom moc neuvazujeme. Hlavne kvoli detom a obcasnemu ponoreniu sa ked naas boli chrbatik. Inak sa sprchujeme.

Pricom jedna strana kupelne, kde sa da vana dat ma dlzku len 140cm.

• vioooo a ja som neviditelna??? 😬 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém