Menu Forum

Je tu niekto zo Žiliny?

8. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 863 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 862 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
 haló kočky, dnes nikde nikto? emoticon
20. jún 2009 o 20:28  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
 pekný večer emoticon
my sme práve prišli od rodičov, tak odfukujeme emoticon
fifi, violetka ma gulašku čo viem a ostatne netušíííím emoticon
20. jún 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 863 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 862 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
 ahoj Gabi, tiež sme u rodičov - mojich emoticon a tiež sme mali gulašku, chlapi čosi aj popili a teraz zalahli a je tu kľud emoticon inak je hrozne vonku emoticon
ako ste na tom so sťahovaním?
20. jún 2009 o 20:43  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 fifi, tak aj vy ste gulaškovali? ste mali nejaké oslavy narodenín či menín? alebo tvoj úspech emoticon moc vám počasie nevyšlo emoticon je to naprd ked celý deň prší, človeku sa chce len spať...
nooo my sme už presťahovaní emoticon zatial provizórne ale vo svojom emoticon čakáme na objednané nábytky...
20. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 máš pravdu, počasie nie je bohviečo, ale naši majú urobené kryté krbovisko, takže sme si aj vonku posedeli a ani do gulášu nám nenapršalo emoticon boli tu aj svokrovci a oslavovali sme trošku moj malý úspech emoticon
tak to je super, že už bývate emoticon ako dlho? ako sa vám spalo prvú noc? hm?
20. jún 2009 o 20:57  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 tak potom ste si super posedeli a pooslavovali emoticon
dnes su 2 týždne čo sme sa sťahovali, to sme mali perné 3 dni... piatok sme boli v BA v ikei vrátili sme sa o 11.večer, sobotu a nedelu sťahovali a prispôsobovali si to tu... narobili sme sa ako kone, takže prvu noc sme ani poriadne nemohli zaspať od únavy.. ale teraz máme problém vstávať čo sa tak dobre spí, mala ide z postele ako posledná emoticon
20. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 júúúúúúúúúúúúúj emoticon a nejaké fotečky pridáš? emoticon
20. jún 2009 o 21:04  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 pridám hned ako sa len bude dať emoticon
20. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 tešim sa emoticon
20. jún 2009 o 21:18  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 dufam, že sa potom bude páčiť emoticon
20. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 o tom vôbec nepochybujem emoticon podľa vizualizácií v tvojom albume a všetkých príprav to bude isto "squelle" emoticon
20. jún 2009 o 21:25  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 ďakujeme pekne emoticon sami sa velmi tešíme na moment kedy to bude uuuplne dokončene emoticon
20. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
 ahojte!
Z vonkajsej grilovacky nebolo kvoli strasnemu dazdu nic, bo dvor mali same blato a decka chceli behat a este aj ta zima!!
Takze sme boli vo vnutri, ale dalo sa. Maso urobili normalne na panvici so salatom- ale ja som mala take tvrde brucho, ze som do seba dala akurat par kuskov cesnakovych jednohubiek a dva tvarohove kolaciky a hotovo.
Predtym sme totiz doma robili vyprazany syr a ja ked sa teraz najem tak ako obycajne, tak mi cele brusko strvdne, bo crievka maju inu polohuemoticon a nemozem ani dobre sediet, nieto sa hybat.

Doma uz od rana co to robime takym lazo plazo tempom..este stale mame neurekom krabic a vriec a tak sa snazim tomu najst aspon provizorne miesto, kym nam dorazia skrine a iny ulozny priestor.
A to bude az okolo 3tyzdnov. Nic moc predstava.
21. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
 ahojte kocky emoticon

tak ja som mala vcera velmi neprijemny den ale hlavne noc predtym (z piatka na sobotu)... strasne zle sa mi dychalo, musela som sa az nasilo nadychovat... akoby sa mi zmensili pluca a to co som letmo vdychovala nestacilo... navyse k tomu tak plne dutiny, ze som namiesto rozpravania len huhnala... v noci som sa nevyspala.. a rano som volala do solnej jaskyne... v chlmci plno, ze az nedela, a to nehrozilo, ale v cadci mali volno, tak sme tam naklusali... chvalabohu sme tam boli sami... hodinku sme si tam polezali ale aj sme sa hrali so solou ako take dve 5 rocne deturence emoticon a do vecera sa mi odpchali dutiny a tuto noc som sa konecne vyspala... ma to cosi do seba... ale najlepsie bude ist k moru, len to ideme az v septembri...

este rozmyslam, ci nezajst do rajeckych do saunoveho sveta, lebo tam maju solnu saunu a to sa nam zda este lepsie... viac vlhka a viac vdychovania soli... tak uvidime emoticon

gabi: kamaratka mi hovorila, ze si vsimla v amfiku japonske steny s takymi istymi latkami, ake sme dali na tu nasu skrinu namiesto dveri emoticon a ze to pekne vyzera emoticon ktory system ste kupili? asi ten druhy do stropu s troma kolajnickami... lebo ja zurim na ten nas "super" system s dvoma kolajnickami... uz mi stihli spadnut vsetky tri panely... tak pri najblizsej navsteve ikedy kupujeme ten trojkolajnickovy...
21. jún 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 ahojte kočandy emoticon
vio, a nie je problem keď ti moc tvrdne bruško? či to je prirodzene?
sharin, a ty čo maš prosím ťa za problém s dýchaním?? dávaj na seba pozor!
máme kvartal 3kolajničku, osadenu do stropu... vzor je kruhovitý.. idem kuk či to je to čo máte vy emoticon
21. jún 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 anoooo je to presne tento vzor emoticon máte krásny vzor emoticon emoticon emoticon
21. jún 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 no mam podozrenie ze alergia prechadza do astmy... ako dieta som bola velmi pravidelne chora na priedusky alebo zapal pluc... potom sme isli s mamou k moru a odvtedy bolo super... no a teraz je to 6 rokov co sme boli naposledy pri mori, takze aj to bude problem preco sa mi to zhorsuje... a posledny dovod vidim v tom, ze nam minuly rok zateplili panelak, urobili to zle (lebo nas pravidelne vytapa aj ked sme na 10tom) a medzi tym zateplenim a panelom asi vznikli plesne a ich vytrusy mi tiez mozu robit zle...

jo, tak vy mate ten lepsi system emoticon
21. jún 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 tak to je ina srandaaaa emoticon emoticon emoticon
21. jún 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 adi, tak to treba radšej ísť k moru, ak máte radi chorvátsko dáme vám kontakt na pani čo k nej chodíme my (už 5ty rok po sebe sme u nej boli) ..
teraz mi riško hovoril, že v baumaxe maju daleko viac vzorov na jap.steny aj rolety a krásne... tak pôjdeme kuknuť... emoticon
21. jún 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 my sme v chorvatsku este neboli, ale vazne nad tym rozmyslame, auto mame velke, pripadne si vieme velke ale pohodlnejsie pozicat s manzelovej firmy... len samy dvaja.. no nie ze by sme si nestacili, ale je to zaujimavejsie ist viaceri, tak uvidime ci ukecame kamaratov ... dakujem emoticon

podla toho ako mi bude by sme veru mohli ist aj skor ku moru ako cakat do toho septembra...

v baumaxe maju japonske steny??? no tak to pojdem kuknut asi aj ja... lebo tento dvojkolajnicovy potom presunieme do chodby, kde stale nemame dvere do kumbalu (mam tam vesiak na bundy, tak to skor plni ulohu skrine) ...
21. jún 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 rozhodnete sa a hocikedy daj vedieť nech ti dáme číslo prípadne aj fotky ako u nej je emoticon
treba skočiť a kuknuť čo všetko maju, riško spomínal, že su hrubšie a pevnejšie ako tieto čo mame...
21. jún 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
 ahojte..vidim,ze mate otrasne pocasie emoticon u nas sa celkom da..aj ked je obcas pod mrakom,celkovo je dobre..uvidime neskor..ale hadam nebude prsat emoticon

vio..takze priberas a priberas emoticon ked ta takto vykrmuju vsade

sharin..no odporucam navstivit aj nejake to plucne..urcite pomoze..aj ked nechces nejake tie inhalatory,no v pripade nudze je dobre to mat..
21. jún 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 lea: no to budem musiet zatlacit na moju doktorku... alebo ju vymenit za niekoho, koho moje zdravie zaujima... vsak moja karta je taka hruba, co niekto nema za cely zivot... a ju to za celu dobu, co som u nej ani netrapilo ze som pluciar...
21. jún 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 myslim,ze sa oplati vymenit doktora za niekoho starostlivejsieho..ved sa musia najst aj normalni doktori
21. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 ahoj Kati emoticon závidíme dobré počasie emoticon
21. jún 2009 o 17:08  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 fifi..ahoj..neboj,aj k vam pride emoticon co porabas?
21. jún 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nadenkaaa
5
Registrovala sa 19. augusta 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 36 príspevkov a 2 albumy. Má 22 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
nadenkaaa
5
Registrovala sa 19. augusta 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 36 príspevkov a 2 albumy. Má 22 priateľov.
 Caute baby ,
nemate skusenosti s drevennymi parketami z polska nejaky obchod pobliz Targu alebo tak -mama by chcela drevenne parkety ale tu je do dost drahe tak ze by skocili do polska avsak nemozem sa prebojovat k ziadnym predajniam pobliz hranic na drevenne podlahy cez internet . emoticon ci by ste mi vedeli nieco odporucit?
21. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 skus kuknut leroy merlin... maju obrovsky vyber vselicoho...
21. jún 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
Registrovala sa 14. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 125 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
Registrovala sa 14. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 125 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 70 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 Ahojte kockyyyy emoticon tak hlasime svoj prichod emoticon jooooj ako sa nam nechcelo ist domkov emoticon Dovolenka bola uuuuuuuzasnaaaa, fantastickaaaa, skvelaaaaaa emoticon emoticon emoticon vrelo odporucam tuto destinaciu emoticon
fifi, gratulujem k titulu a k autiiicku emoticon supeeeer emoticon
inak ako sa tu mavate? co noveho? emoticon
potom hodim nejake fotecky na net a poslem Vam link, mozete pokukat emoticon
21. jún 2009 o 20:37  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 gabca, ja som len taka nafutrovana, ze ho mam tvrde- nemam kontrakcie. Ale na od lekara som dostala magnezium na take bolesti co som mala aj obcas mavam, ale neotvaram sa, ani nekrvaca, tak by to malo byt Ok.

Sharin neporadim ti. Bracho bol dnes v Polsku na obklad a dlazbu..neviem, ci Bialsko Biala..

Naty, uprimne zavidim ten relax a sumenie mora..
21. jún 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš