Menu Forum

Je tu niekto zo Žiliny?

8. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
muma
Registrovala sa 20. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 363 príspevkov a 2 inzeráty. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
muma
Registrovala sa 20. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 363 príspevkov a 2 inzeráty. Okres Žilina.
 wauu.tak to je super darcek....aky typ 4kolesoveho milacika si dostala emoticon
manzelik sa nezda..ina romantika emoticon
18. jún 2009 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 867 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 865 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
 kujem emoticon
Lindi: toyota RAV4, full výbava emoticon , nie nová, ale veeeelmi zachovalá emoticon
18. jún 2009 o 07:50  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
 ahojte kočky emoticon
afra a fifi straaaašne moc gratulujem!!!!! emoticon emoticon poriadne to oslávte emoticon
kedy máte promocie?
18. jún 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
 ahojte,

pripajam sa ku gratulaciam emoticon

my sme boli vcera v polsku, chceli sme kupit motorovu kosu kt. je zaroven aj krovinorez... no a ako naschval, tak vsetky co sme mali vyhliadnute co boli v akcii, tak boli vypredane emoticon

tak sme kupili akurat tak ladove caje a bacardi breezer... mnamky emoticon
18. jún 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 sharin, tak to naštve a poriadne... ale aspoň niečo ste si doniesli emoticon
dnes si v práci či doma?
18. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 jo nastvalo to ... musime pohladat tu, pripadne cechy... snad sa podari emoticon

dnes som doma, ale pojdem tak za hodku na obed s mangelom a rozmyslam, ci si s nim urobim opat vylet...
18. jún 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 a kam by si rada na výlet? emoticon to sa niekto má emoticon
18. jún 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 ide sam pracovne do LM alebo RK, tak ze ci by som sa s nim zviezla...
18. jún 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 ja by som išla na tvojom mieste.. pokial nie je vela práce ktoru musíš nutne urobiť tak by som išla emoticon
18. jún 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 no tak som sa aj rozhodla... idem s nim emoticon

len sa mi nechce cestovat v rifliach a "tlacit" sa v nich, tak si davam tyrkysove tristvrtove teplaaacky... mam tu moju segru (12r) a skonstatovala, ze moze byt... lebo ja ich lubim ale nemam rada ked sa ludia na mna pozeraju ked mam take vesele farby ...

tak ja vyrazam... majte sa tu zatial pekne...
18. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
 Zuzi, tak gratulujem k Bc. emoticon vidíš, že si to zvládla, a dokonca s vyznamenaním, krása emoticon
a ten darček od manžela... ja by som asi tiež odpadla na mieste... super prekvapko... už ste sa zoznámili aj prevádzkovo??? emoticon
18. jún 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
 Cerstvym vysokoskolackam GRATULUJEEEM!!
Fifi- inak nepozicias niekedy manza, tiez by sa mi kadeco zislo emoticon
18. jún 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
afra
1
Registrovala sa 7. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 16 príspevkov. Má 47 priateľov. Okres Kysucké Nové Mesto.
fotoportrét
fotoportrét
afra
1
Registrovala sa 7. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 16 príspevkov. Má 47 priateľov. Okres Kysucké Nové Mesto.
 pripajam sa ku gratulacii Fifi a aj k vyznamenaniu...je to nadherny pocit, ked niekto oceni taku dlhu snahu aj ked len cervenym obalom emoticon) Ja sa z toho tiez tesim emoticon)))

dakujem za poradenie k tym latkam emoticon kupila som a krajcirka bola veeeemi spokojna emoticon)))
Ja mam promocie 6.7. emoticon uz sa velmi tesiiim emoticon
18. jún 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 tak si uzite baby- na mojich prvych promockach som tiez bola vo vytrzeni emoticon))
18. jún 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
 ahojte emoticon tak co..uz sa tesite na vikend? emoticon emoticon

afra..a kde si nakoniec kupila?

vio..pekna skrinka emoticon
18. jún 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
afra
1
fotoportrét
fotoportrét
afra
1
 lea: tak saten som kupila pri vixe..nie je to sice presne ta farba,ale nic lepsie v ZA nebolo, tak som spokojna a sifon som kupila pri kniznici emoticon))) Ten je presne taky aky som chcela emoticon))
19. jún 2009 o 05:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 ahojte kočky emoticon
konečne páteček sváteček emoticon čo plánujete na víkend?
19. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 caute!
Gabi, napr. u nas je naplanaovana akasi zahradna grilovacka u sestry- synovec ma 18tku, tak akoze tyzden po narodkach si aj na rodinu spomenul, ked oslavil s chalanmi na chate emoticon
A este robit robit robit..dnes ideme montovat novu manzelsku postel v spalni, rozoberat este asi styri kusy stareho nabytku a tu SKRINKU, co si Katka pozrela v mojom albume ako vcerajsi ulovok v Ikei dame na stenu.
19. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
fotoportrét
fotoportrét
muma
 ahojte
tak ja idem domov k nasim uzit si uprsany vikend emoticon
19. jún 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 violetka, tak vás čaká príjemný víkend, najskôr lenošenie pri opekačke a potom robota... ale keď je to na svojom ide to jednoduchšie emoticon len dúfam, že vyjde počasie na víkend... to ochladenie ktoré hlásili sa mi vôbec ale vôbec nepáči emoticon
19. jún 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 snaj nebudu grilovat v garaziemoticon
19. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 my by sme mali dokončiť japonské steny ale taaaak sa nam nič nechce... emoticon
violetka, uvidíte, ale istotne bude zábava emoticon
19. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 no to hej, s tym pubosom emoticon Zase bude v kuse sms.-kovat frajerke, alebo pojde do izby chatovat na pocitac a my sa budeme bavit bez neho emoticon
Aj ja chcem do spalne jednu j. stenu, mam to v hlave asi rok a pol, najprv uvidm, ako to bude s miestom, lebo ked nam o par mesiacov zase pribudne k posteliam detska postielka, tak neviem, ci sa nam to zmesti..chcela som oddelit postele od vyhladu na dvere a vy kam ich davate?
19. jún 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
zetDesign - interiéry, 3D vizualizácie
mgr.zuzana bielikova PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri - Okres Žilina
188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
zetDesign - interiéry, 3D vizualizácie
mgr.zuzana bielikova PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri - Okres Žilina
188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

cafte. no to mi hovorte o tom pocasi, nam maju KONECNE dokoncit vonkajsie omietky a mame ich dohodnutych na zajtra uaah emoticon
19. jún 2009 o 09:49  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 bell, tak uz si zarobila do rodinneho rozpoctu navrhmi aj na omietky?? waaaaw emoticon
19. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 caute kocandy emoticon

ja som opat zaspala... vzdy zaspim ked rano prsi... tak som akurat pred chvilou dorazila do roboty... no esteze mozem chodit vseliako emoticon

vcera som sa previezla s mangelom do RK ... viezli sme budky (wc) na daku akciu ku motokrosovej drahe... cestou bolo naaaadherne makove pole... bolo krasne cervene... musela som ho aj odfotit emoticon ... kym muzo zlozil budky, tak toooolko ovadov vlietlo do auta, ze som potom sedela s uterakom v ruke a cakala kedy vleti dalsie aby som ich zahnala... nezavidim tym ludom, co pridu na tu akciu... tie ovada boli hnusne obrovske a bolo ich tam snad milion...

na drahe boli prichystane jeep-y a zopar odvazlivcov si skusalo prejst motorkovu drahu na tych autach, no a jeden usek tam bol pomaly 90 stupnovy kopec, tak sme so zatajenych dychom sledovali, ci to vyjde hore... a vysiel... mna by do toho auta nikto nedostal... fuj, neprijemne strmy kopec...

a cestou domov sa nam podaril kupit aj ten krovinorez emoticon
19. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 stipanec od ovada by som za nic nechcela.

Bell si tu este? Si spominala, ze ty navrhy kupelni nerobis, ze?? ze to ten chlapik..chcela som si len nezavazne pozriet dve kombinacie vani, umyvadla a pracky v tej miestnosti..ze aky rozmer a polohu vane zvolit.
Gabi, vy mate aj aj..odkial mate vanu? vyzera celkom fajn!
19. jún 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 vio, my sme ich dali do tej presklenej časti a na dvere na terasu, už su zavesene ale nedokončene.. emoticon
sharin, tak predsa ste kupili, vidíš a den predtým si bola nešťastná že kde to zoženiete ... emoticon
19. jún 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 aha Gabi jasne. nenapadlo ma, ze tam vam inaksie ani nepojdu..takze uz vas nebudem vidavat, ked pojdem od rodicovemoticon
19. jún 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 vio: ale aspon budeme presne vediet, kt. bytik je ten ich emoticon tiez cumakujem, ci tam kdesi nezazriem gabi emoticon

ked sme boli v polsku tak sme sa zastavili aj v keramike pilch... samozrejme ze vsetko tam je krasne, ale objavili sme medzi tym veeeelmo zaujimavy obklad... kaleydos sa myslim vola... seria je aj s kvetmi, ale tie nemusime ani jeden, ale jedna koja bol len cisto z dvoch druhov, kremova a cokoladova a obe mali taky plasticky vzor s gulickami a posobilo to akoby sa nedalo zaostrit ocami na ten obklad a mali to krasne podsvietene, tak to este viac vyniklo a dali tam presne vanu, kt. sa mi lubi...
19. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš