Menu Forum

Je tu niekto zo Žiliny?

8. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
 sharin, pekna vymera, taka akurat emoticon
ktorým odtienom davaš plus a ktorym minus?
12. jún 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
 gabi: svetle drevo zozltlo (vsetko z ikea v tzv. odtieni breza) a mam aj skrinky wenge a tie su neeeeeskutocne neprakticke... utrem prach a za chvilocku to vyzera skoro tak isto emoticon ceresna je taka neutralna, ale odtien sa mi nelubi no a na orech nemozem povedat kriveho slova emoticon krasna farba, super sa kombinuje so vsetkym ... jednoznacne som rozhodnuta do domu pre orech... ale na podlahy nieco s kontrastom, lebo inak to neukaze emoticon
12. jún 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 len my mame este jeden zaujimavy "problem" ... manzo zbiera modely aut... ale nie tie pidi-midi ale tak v mierke 1:18 a to budeme musiet nieco vymysliet kam s nimi... on hovoril o schodisku ale skor by som to brala do vstupnej chodby alebo v obyvke trebars na daku stenu urobit uchyty v tvare dvoch 10cm tyciek, na kt. polozis jedno auto a urobit to tymto stylom po celej stene...
12. jún 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 sharin, my sme na začiatku premyšlali nad wenge podlahou alebo zebrano, teraz som neskutočne šťastná, že sme si dali bielo - sivu podlahu... skrinka pod TV je tiež biela s vysokym leskom a doska za nou bude artwood svetly ako je ostrov...
ja by som autíčka do obyvky asi nedavala, skôr niekde v chodbovej časti...
12. jún 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
zetDesign - interiéry, 3D vizualizácie
mgr.zuzana bielikova PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri - Okres Žilina
188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

boze preco musi kazdy chlap daco zbierat? emoticon
12. jún 2009 o 11:47  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 belle: zacal to zbierat ako nahradu za skutocne auta emoticon kamarati nam z USA doniesli aj taky pekny obraz, kt. ide do elektriky a na nom su mustangy (auta, nie kone emoticon ) a ked sa to zapne tak autam svietia svetla emoticon a modely mustangov ma pri tom obraze asi zo 5 ... tie auticka su nahodou velmi pekne... ma aj take menej zaujimave kusy, tak tie by sa prieriedili... na "vystavu" len tie krajsie emoticon
12. jún 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
 bell hadaj? tvoja nenavidena emoticon) A su superne- hlinik a mliecne tvrdene sklo, roll door
12. jún 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

z ikea? no teeeda ...
sharin to mas este dobre, moj zbiera starozitne radia ... co kus to tak pol metra krat stvrt metra emoticon
12. jún 2009 o 12:19  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 bell a sharin v dome to mate kde dať.. v byte by to bolo horšie.. emoticon
12. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 bell, teraz robia nie tie roll doorove, ale otvarave..klasicke, my sme stihli este tieto. Fuu- ale stali pred 3ma rokmi tak ako su odfotene 10tis.
12. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 halo a kde ste? emoticon
12. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
 ahojte..chcela som sa ozvat z prace,no akosi mi to neslo..ktovie preco emoticon ale uz vikendujem,aj ked mi nie je najlepsie..som nemala bakterie,tak to bude zrejme dovod a jogyrty som jedla asi minuly tyzden naposledy,takze bieda..ale vikend hadam pomoze dat sa dokopy,ved pocasie sa nam umudrilo a tak sa treba tesit z neho emoticon
12. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 caute kocky emoticon

pridem do prace a uz kycham... ja to tvrdim, ze mam alergiu na tuto pracu... ehm, nie pracu ale tuto tie priestory a tak... emoticon

inak nic nove, vikend bol fajn...

gabi: dako nam to nevyslo... som ti aj volala ale si bola vypnuta a zdvihla mi to odkazovka... potom som normalne rozmyslala ci to bola odkazovka alebo ty a ja som ta zrusila... emoticon
15. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 ahojte pracantky emoticon
adik, v piatok sme boli v starom byte ešte vypratavať veci a ani som nemala pri sebe telefon.. v nedelu sme boli cely den kukať na plažovom volejbale a som prekrasne opalena... emoticon slnečne okuliare mam vypálené ako horolezec po výstupe na himalaje emoticon ráno som sa to snažila zamaskovať ale ho.no ho.no zlata rybka... čiže dnes budem vyvolávať u každého len úsmev na perách.. emoticon
myslím, že v pondelok máva každý alergiu na prácu emoticon
15. jún 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 gabi emoticon emoticon emoticon ale zase aspon ti okaaale vyniknu.... neboj, to sa dako upravi emoticon

zajtra som sa rozhodla ze zanesiem osobne papierovacky klientov do socialnej poistovne a ze zbehnem aj do zdravotky zaniest osobne rocne zuctovacky... cuduj sa svete mam ich uz hotove emoticon
15. jún 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 adi, mne okale vyniknu aj bez vypalenia slnečných okuliarov emoticon aaale čo, ja rada ľuďom doprajem zábavu emoticon
tak ty si šikovna.. hádam bude takto šikovná aj moja sestra...
sa mi dnes nič ale uplne nič nechce..
15. jún 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
 ahojte babuľky!
no teda, ani neviem, že bol nejaký víkend emoticon neuveriteľne rýchlo ubehol... aj vám?
Gabi emoticon však to nevadí... ono to zmizne postupne, hm? ale chcela by som ťa vidieť... emoticon
Inak sa pridávam do tvojej skupiny - tiež sa mi nič nechce...
15. jún 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 dako to tu zblblo... teda blbne uz od vcera...

dosla som domov tesne na obed, najedla sa a taka unava na mna dolahla, ze som zaspala a pred chvilou som sa zobudila emoticon ale hlava ma boli a poriadne...
15. jún 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
afra
1
Registrovala sa 7. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 16 príspevkov. Má 47 priateľov. Okres Kysucké Nové Mesto.
fotoportrét
fotoportrét
afra
1
Registrovala sa 7. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 16 príspevkov. Má 47 priateľov. Okres Kysucké Nové Mesto.
 ahojte kocky emoticon som tu dlho nebolaemoticon Kde sa daju kupit v ZA latky na saty? ale niekde, kde maju naozaj velky vyber. Poradte prosiiim emoticon
16. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ahojte..co dnes vsetky poctivo pracujete? ja cakam na obednajsiu prestavku..este asi 15minut a hor sa oddychnut si..aj ked teraz nic nerobim a len sa flakam..akosi sa mi nechce emoticon emoticon

afra..viem,ze gracia,kde siju saty a maju predajnu na stvorcaku maju celkom dobry vyber latok..ale neviem,ci sa da len tak kupit..a potom rozne metrove textily..ja som kupovala aj na bulvari,pri kniznici..potom cosi maju z bulvaru ku slovakii,na ich strane..aj tam sa mi pacil vyber..tesco ma mensi,ale stale sa da cosi najst..a potom ako je posta smerom na stvorcak je dalsi metrovy,tam som si vzdy cosi nasla..nic dalsie ma nenapada..ale v tychto obchodos sa da vzdy nieco najst..ale nejaky velikansky obchod s latkami nie je v ziline..aspon o ziadnom neviem..
16. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 ahojte emoticon
afra, veru si medzi nás už dlho nezvítala, ako žiješ?
na Mariánskom už Grácia nie je, teraz je tam reštaurácia La Habana emoticon jediný metrový ma napadá na Bulvári ako je knižnica a oproti Vixu v centre, inak neviem emoticon

dnes je fakt úžasné počasie... ráno leje ako z krhly, teraz sa vyčasuje... to už človek fakt nevie, ani ako sa obliecť, ani nič... hrôza

Zuzi, zajtra moc moc držkám palce emoticon nech to úspešne zvládneš... dúfam, že sa nám pochváliš, ako a čo...
16. jún 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ahoj bam..no teeda..a to preco uz nie je? neprestahovali sa niekde inde?
my tu mame teplo ako hrom..vecer,teda v noci aj sprchlo,ale rano to ani vidno nebolo..aspon aspon je pekne..aj ked sa tu varime ako sardinky emoticon

fifi..vidis,bam mi pripomenula,ze zajtra je 17. tak tiez sa pridavam k nej a silno drzim palce emoticon emoticon
16. jún 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
afra
1
fotoportrét
fotoportrét
afra
1
 dakujem za odpovede kocky.....skusim sa poobzerat, potrebujem jeden presny odtien latky tak hadam zozeniem emoticon
Joj dobre sa uz mam emoticon som minuly tyzden zostatnicovala a prijimacky robila daleje do skoly, tak som sem len sem tam chodila kuknut.... emoticon
16. jún 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 afra..tak to gratulujem emoticon emoticon
a aky odtien by to mal byt? hladala som este dalsie obchody na nete,ale nic tam nie je..dufam,ze v tych,co som hore pisala,cosi najdes emoticon

a ostatne baby su kde? emoticon emoticon emoticon
16. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
afra
1
fotoportrét
fotoportrét
afra
1
 dakujem Kati emoticon)))Hladam azurovo modru....alebo nieco podobne. mala by to byt bleda syta modra.sak hadam aspon nieco podobne najdem
16. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 Zuuuuuziiiiii emoticon tak ako???? ja nemôžem ísť na FB, tak sa pochváľ... horím nedočkavosťou už emoticon
17. jún 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 878 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 878 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 ahojte baby, tak sa úspešne hlásim ako Bc. emoticon je to jedno z mojich malých víťazstiev v živote, polovica štúdia je teda úspešne za mnou... skončila som dokonca s vyznamenaním emoticon a môj manžel ma neskutočne prekvapil emoticon
17. jún 2009 o 19:42  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
Registrovala sa 20. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 363 príspevkov a 2 inzeráty. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
muma
Registrovala sa 20. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 363 príspevkov a 2 inzeráty. Okres Žilina.
 ahoj zuzi,,,,velmi ti gratulujemmmmmm....viem ake su to nervy ale aj ten skvely pocit emoticon
ake bolo prekvapko ak mozes povedat? emoticon
17. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 Linduš dakujem, boli to nervy, ale nakoniec to nebolo také zlé emoticon
manzel ma prekvapil... skoro som odpadla a dostala druhý infarkt (ten prvý za to vyznamenanie)... už som "mobilná" emoticon
17. jún 2009 o 19:47  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 fifi..GRATULUJEEEEEEEEEM emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
17. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš