Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
sharin, pekna vymera, taka akurat :-) ktorým odtienom davaš plus a ktorym minus?
Odpovedať
gabi: svetle drevo zozltlo (vsetko z ikea v tzv. odtieni breza) a mam aj skrinky wenge a tie su neeeeeskutocne neprakticke... utrem prach a za chvilocku to vyzera skoro tak isto :-( ceresna je taka neutralna, ale odtien sa mi nelubi no a na orech nemozem povedat kriveho slova :-D krasna farba, super sa kombinuje so vsetkym ... jednoznacne som rozhodnuta do domu pre orech... ale na podlahy nieco s kontrastom, lebo inak to neukaze ;-)
Odpovedať
len my mame este jeden zaujimavy "problem" ... manzo zbiera modely aut... ale nie tie pidi-midi ale tak v mierke 1:18 a to budeme musiet nieco vymysliet kam s nimi... on hovoril o schodisku ale skor by som to brala do vstupnej chodby alebo v obyvke trebars na daku stenu urobit uchyty v tvare dvoch 10cm tyciek, na kt. polozis jedno auto a urobit to tymto stylom po celej stene...
Odpovedať
sharin, my sme na začiatku premyšlali nad wenge podlahou alebo zebrano, teraz som neskutočne šťastná, že sme si dali bielo - sivu podlahu... skrinka pod TV je tiež biela s vysokym leskom a doska za nou bude artwood svetly ako je ostrov... ja by som autíčka do obyvky asi nedavala, skôr niekde v chodbovej časti...
Odpovedať
Profilova fotka
boze preco musi kazdy chlap daco zbierat? :-D
Odpovedať
belle: zacal to zbierat ako nahradu za skutocne auta :-D kamarati nam z USA doniesli aj taky pekny obraz, kt. ide do elektriky a na nom su mustangy (auta, nie kone :-D ) a ked sa to zapne tak autam svietia svetla ;-) a modely mustangov ma pri tom obraze asi zo 5 ... tie auticka su nahodou velmi pekne... ma aj take menej zaujimave kusy, tak tie by sa prieriedili... na "vystavu" len tie krajsie ;-)
Odpovedať
bell hadaj? tvoja nenavidena :-)) A su superne- hlinik a mliecne tvrdene sklo, roll door
Odpovedať
Profilova fotka
z ikea? no teeeda ... sharin to mas este dobre, moj zbiera starozitne radia ... co kus to tak pol metra krat stvrt metra :-)
Odpovedať
bell a sharin v dome to mate kde dať.. v byte by to bolo horšie.. ;-)
Odpovedať
bell, teraz robia nie tie roll doorove, ale otvarave..klasicke, my sme stihli este tieto. Fuu- ale stali pred 3ma rokmi tak ako su odfotene 10tis.
Odpovedať
halo a kde ste? =-)
Odpovedať
ahojte..chcela som sa ozvat z prace,no akosi mi to neslo..ktovie preco =-) ale uz vikendujem,aj ked mi nie je najlepsie..som nemala bakterie,tak to bude zrejme dovod a jogyrty som jedla asi minuly tyzden naposledy,takze bieda..ale vikend hadam pomoze dat sa dokopy,ved pocasie sa nam umudrilo a tak sa treba tesit z neho :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute kocky :) pridem do prace a uz kycham... ja to tvrdim, ze mam alergiu na tuto pracu... ehm, nie pracu ale tuto tie priestory a tak... ;-) inak nic nove, vikend bol fajn... gabi: dako nam to nevyslo... som ti aj volala ale si bola vypnuta a zdvihla mi to odkazovka... potom som normalne rozmyslala ci to bola odkazovka alebo ty a ja som ta zrusila... :-D
Odpovedať
ahojte pracantky :-) adik, v piatok sme boli v starom byte ešte vypratavať veci a ani som nemala pri sebe telefon.. v nedelu sme boli cely den kukať na plažovom volejbale a som prekrasne opalena... 8-) slnečne okuliare mam vypálené ako horolezec po výstupe na himalaje :-D ráno som sa to snažila zamaskovať ale ho.no ho.no zlata rybka... čiže dnes budem vyvolávať u každého len úsmev na perách.. :-N myslím, že v pondelok máva každý alergiu na prácu ;-)
Odpovedať
gabi :-D :-D :-D ale zase aspon ti okaaale vyniknu.... neboj, to sa dako upravi ;-) zajtra som sa rozhodla ze zanesiem osobne papierovacky klientov do socialnej poistovne a ze zbehnem aj do zdravotky zaniest osobne rocne zuctovacky... cuduj sa svete mam ich uz hotove :-D
Odpovedať
adi, mne okale vyniknu aj bez vypalenia slnečných okuliarov :-D aaale čo, ja rada ľuďom doprajem zábavu 8-) tak ty si šikovna.. hádam bude takto šikovná aj moja sestra... sa mi dnes nič ale uplne nič nechce..
Odpovedať
ahojte babuľky! no teda, ani neviem, že bol nejaký víkend :-S neuveriteľne rýchlo ubehol... aj vám? Gabi 8-) však to nevadí... ono to zmizne postupne, hm? ale chcela by som ťa vidieť... :-D Inak sa pridávam do tvojej skupiny - tiež sa mi nič nechce...
Odpovedať
dako to tu zblblo... teda blbne uz od vcera... dosla som domov tesne na obed, najedla sa a taka unava na mna dolahla, ze som zaspala a pred chvilou som sa zobudila x-) ale hlava ma boli a poriadne...
Odpovedať
ahojte kocky :) som tu dlho nebola:) Kde sa daju kupit v ZA latky na saty? ale niekde, kde maju naozaj velky vyber. Poradte prosiiim :)
Odpovedať
ahojte..co dnes vsetky poctivo pracujete? ja cakam na obednajsiu prestavku..este asi 15minut a hor sa oddychnut si..aj ked teraz nic nerobim a len sa flakam..akosi sa mi nechce :-N :-D afra..viem,ze gracia,kde siju saty a maju predajnu na stvorcaku maju celkom dobry vyber latok..ale neviem,ci sa da len tak kupit..a potom rozne metrove textily..ja som kupovala aj na bulvari,pri kniznici..potom cosi maju z bulvaru ku slovakii,na ich strane..aj tam sa mi pacil vyber..tesco ma mensi,ale stale sa da cosi najst..a potom ako je posta smerom na stvorcak je dalsi metrovy,tam som si vzdy cosi nasla..nic dalsie ma nenapada..ale v tychto obchodos sa da vzdy nieco najst..ale nejaky velikansky obchod s latkami nie je v ziline..aspon o ziadnom neviem..
Odpovedať
ahojte :-) afra, veru si medzi nás už dlho nezvítala, ako žiješ? na Mariánskom už Grácia nie je, teraz je tam reštaurácia La Habana :-) jediný metrový ma napadá na Bulvári ako je knižnica a oproti Vixu v centre, inak neviem =-) dnes je fakt úžasné počasie... ráno leje ako z krhly, teraz sa vyčasuje... to už človek fakt nevie, ani ako sa obliecť, ani nič... hrôza Zuzi, zajtra moc moc držkám palce x-) nech to úspešne zvládneš... dúfam, že sa nám pochváliš, ako a čo...
Odpovedať
ahoj bam..no teeda..a to preco uz nie je? neprestahovali sa niekde inde? my tu mame teplo ako hrom..vecer,teda v noci aj sprchlo,ale rano to ani vidno nebolo..aspon aspon je pekne..aj ked sa tu varime ako sardinky :-D fifi..vidis,bam mi pripomenula,ze zajtra je 17. tak tiez sa pridavam k nej a silno drzim palce ;-) :-)
Odpovedať
dakujem za odpovede kocky.....skusim sa poobzerat, potrebujem jeden presny odtien latky tak hadam zozeniem :) Joj dobre sa uz mam :) som minuly tyzden zostatnicovala a prijimacky robila daleje do skoly, tak som sem len sem tam chodila kuknut.... :)
Odpovedať
afra..tak to gratulujem ;-) x-) a aky odtien by to mal byt? hladala som este dalsie obchody na nete,ale nic tam nie je..dufam,ze v tych,co som hore pisala,cosi najdes :-) a ostatne baby su kde? =-) =-) =-)
Odpovedať
dakujem Kati :))))Hladam azurovo modru....alebo nieco podobne. mala by to byt bleda syta modra.sak hadam aspon nieco podobne najdem
Odpovedať
Zuuuuuziiiiii :-) tak ako???? ja nemôžem ísť na FB, tak sa pochváľ... horím nedočkavosťou už x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak sa úspešne hlásim ako Bc. :-D je to jedno z mojich malých víťazstiev v živote, polovica štúdia je teda úspešne za mnou... skončila som dokonca s vyznamenaním :-p a môj manžel ma neskutočne prekvapil 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi,,,,velmi ti gratulujemmmmmm....viem ake su to nervy ale aj ten skvely pocit :-D ake bolo prekvapko ak mozes povedat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš dakujem, boli to nervy, ale nakoniec to nebolo také zlé ;-) manzel ma prekvapil... skoro som odpadla a dostala druhý infarkt (ten prvý za to vyznamenanie)... už som "mobilná" :-p
Odpovedať
fifi..GRATULUJEEEEEEEEEM x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?