Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Evi ja viem, že to všetko treba brať s rezervou ;-) a určite nestresoval tehotné mamičky... len možno povedal viac, než inde... napr. tebe to doktor povedal? Tak ak sa niekedy teraz dostaneš do ZA cez týždeň, môžeme skočiť aj na kafé, hm? Ak budeš stíhať samozrejme... a môžete sa kľudne pridať aj ďalšie babenky... to ma teraz napadlo :-D Gabi neboj, tam iste trafíš... je to rovno za nosom vlastne ;-) teším sa na foto už...
Odpovedať
vio, presne ako mate riešene tie sklenene dvierka tak aj ja to chcem mať :-) budu tam šalky, taniere a pohare bam, hadam nezabludim, len trafiť ten smer rovneho nosu ;-) :-D
Odpovedať
Barborka, ja budem teraz tak utahana (mame tu hrozny brajgel) a musime to dokoncit co sa da do 1.7. potom manzo odchadza na tyzdnovky..a nebude uz cas. takze ja asi nepojdem nikam, este aj bracho sa cez vikend stahuje, zase nam nieco vyslo sucasne. 8-(
Odpovedať
Gabi :-D čo nemáš rovný nos? Evi v pohode, to bola momentálna myšlienka, ktorá mi prechádzala hlavou mojou :-) tie schodíky sú super ;-) ja chcem preto nižšie vrchné skrinky v kuchyni, lebo som taký krpec a schodíky by som nechcela používať... radšej na všetko dočiahnuť zo zeme a na svojich nohách :-)
Odpovedať
gabi: tak vezmeme hafcov a pojdeme sa prejst po boriku ci po hlinach ;-)
Odpovedať
bam, no hádam mám ;-) sharin, kludne môžeme sa dohodnuť, my chodievame von okolo pol 6tej :-)
Odpovedať
ano mas pravdu..ja som si sama navrhla dat ich vyssie a nedociahnem do nich ani ja zo zeme..teda do hornych policiek..ale tam mam aj tak to, co denne nepouzivame. Chcela som ich vyssie, aby ta mala kuchyna vyzerala opticky vacsia, co sa tym aj docielilo a vela spravili tie priehladne zasuvacie dvierka. Mam na dolniakoch kamku a ta meria asi 1,50m a v novom dome ma len dvoje horne skrinky, tiez len na pohariky, a vsetko ma dole..proste nedociahne..a vobec to nevyzera zle.
Odpovedať
gabi: my chodime 3x a druhy krat mi to vychadza akurat teraz, uz len cakam kedy sa mlady pirde vypytat ;-)
Odpovedať
sharin, no musím pádiť už ma riško čaká, tak neviem kedy chodíte 3x? napíšem ti číslo do IP jo? utekaaaam pa kočky zajtra :-)
Odpovedať
papa Gabi :-) Evi ja by som teda raz chcela mať horné skrinky len také vyklápacie alebo také čosi podobné, ako máte vy... hlavne nech dočiahnem... tiež som už rozmýšľala nad tým, že horných skriniek netreba veľa, stačí to možno nahradiť aj nejakými poličkami dlhšími resp. len dve-tri skrinky 8-) no my nižšie domáce panie to máme hold o niečo ťažšie... najmä s dočahovaním a pod., to žiadne vysoké skrine, poličky a tak... čo už ;-)
Odpovedať
Barbie najlepsie je, ze jej manzel ma takmer dva metre:-)) esteze nevarieva.. :-D tusim ma ti dve otvaracie, lebo ze chcela vyklopne dovrchu, ale nakoniec nevedela, ako by ich zhora vyklopene nakoniec zavrela..takze bacha na to :-))))))))) ja som taky obycajny priemer vyskou..to gabika s riskom su eifelovky, tej by nase vysoke skrinky boli vhod! :-D
Odpovedať
tak to je dobrý rozdiel medzi nimi :-) fakt by vyzeral v tej mini-kuchyni čudne :-D ja som už videla na vlastné oči kuchyňu, kde mali horné skrinky vyklápacie, ale také na dva razy, takže by sa to dalo dočiahnuť :-) tá ma inšpirovala...
Odpovedať
Článok sa načítava...
pridam sa k teme :-) do domu planujem skor spodne skrinky, ale take sirsie aj s tym uloznym systemom a mozno len zo dve tie vyklapacie... sa mi zda, ze je potom ta linka este vzdusnejsia... navyse mne vyjde linka akoby 2x L inak by to bolo vkuse, ale predeluju mi to dvere do spajzky...
Odpovedať
Adi môj človek ;-) nám vychádza zatiaľ kuchyňa do L a v rohu špajzka + kúsok medzi dverami do kuchyne a špajzkou by sa mali vtrepať chladnička a prípadne aj nejaká tá skrinka s mikrovlnkou... ešte uvidíme, či sa o nejaké cm nezmení plán zatiaľ by to malo vyjsť... už som robila aj návrh, ale neviem, či je v PC aby som doplnila do albumu :-N inak som si povedala, že načo nám budú horné skrinky, veď tam budú len taniere, poháre príp.nejaké tie koreniny... to sa zmestí aj do dvoch, nie? :-)
Odpovedať
bam ;-) do hornych chcem skor take lahsie veci, alebo skor tie pohariky a celkovo tie horne nechcem dake masivne... lebo teraz mam horne tak napchate, ze sa normalne bojim ci to nerachne dole... a stale sa len hore nacahujem po taniere, pohariky, nad digestorom caje... no a toto chcem vsetko umiestnit prave dole a do tych drziakov na taniere... lebo co sme dostali napr. tie dva tanieriky villeroy and boch, tak ich mam v spajzke, lebo sa mi nezmestili do skrinky... su totiz sirsie snad o 5cm tak nezavriem dvierka :-D a ked som videla ten system, kde su taniere umiestnene v spodnych skrinkach, tak to sa mi velmo zalubilo.. vidis, ja mam daky predbezny navrh, len ten program nepozna taky bar, aky by som chcela ja... skusim pridat
Odpovedať
no baby, keby mne priestor dovoloval, tiez hore nemam asi nic, len okno- veelikanske.. a vsetko dole do vysuvacich regalov, otocnych kosov a tak..a suflikov samozrejme..je to ovela praktickejsie na obsluhu
Odpovedať
jasne, ked to priestor nedovoluje, tak treba vyuzit kazdy cm... pridala som moje laicke navrhy kuchyne do albumu... ten barovy pult ako si predstavujem mam tiez v albume
Odpovedať
sharin, ta prva verzia (nie ta do L) sa mi zda taka volnejsia..ta druha je akasi moc stiesnena..a tie farby v tom uzsom priestore sa mi tiez moc nepacia..ja mam radsej svetlejsie na take plochy. mozno to robi ta vojenska zelena na stenach..
Odpovedať
kukuk baby! prave sme doplnili album o dnesne fotky mojho bruska a Kristinky.. http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
ten program neponuka velku moznost farebnosti stien, tak som pouzila tu najviac hodiacu sa... navyse nema ani tolko moznosti okennych otvorov, tak som musela improvizovat... inak to nebude vobec uzavreta kuchyna... tie pohlady su akoby z jedalne na kuchynu a z tohto pohladu smerom doprava bude este velka obyvka s pracovnou... takze jedno velke otvorene L ... a kedze ta dlha strana L je cela presklena, tak tam svetla bud az az... aj preto som pisala, ze zrejme coskoro vyuzijem sluzby belle, aby sme si to vedeli viac predstavit zariadene...
Odpovedať
jeej ahaa- to si robila sama?? tak to je potom super! :-))
Odpovedať
jo sama :-D to su len take nacrty ako to tam moze byt ;-)
Odpovedať
tak potom super!! a Bell sa tomu zacala asi venovat naplno, co??
Odpovedať
zda sa, ze ju to velmi pohltilo :-) ale ma vyhodu, ze robi pracu, kt. jej je zaroven hobby :-) idem sa presunut do spalne, poukladam este poprane pradelko... tak dobru nocku, zdravim rodinku (fotky su chutne ;-) ) a sladke snicky...
Odpovedať
no my mame od spania este daleko, len som ju okupala, teraz papa Pribinacika a sklada puzzle papa
Odpovedať
tak ja uz mam takmer jablkovy kolac hotovy x-) a neskor este zemlovku spravim,nech si dame zajtra do prace..a nebudem musiet zajtra varit..teda aspon dufam :-D vio.. podarene fotky :-) hadam,aj ked sa narodi a potom troska podrastie ho bude mat kika rada :-D vidim,ze riesite horne skrinky..tak mne celkom vyhovuju..nastastie nemam nejaky vazny problem :-N ale doma som sa vzdy postavila na linku,ked som chcela umyt vrch skriniek :-D
Odpovedať
Kati, snad..ale rastie jej konkurencia..takze to bude asi vesele!! :-|
Odpovedať
vio..no mozno bude rada,ze sa bude mat s kym hrat a bude chciet pomahat..ktovie..len jej to treba pekne vysvetlit..
Odpovedať
sa snazim
Odpovedať
ale neboj,urcite bude rada..my sme mali tiez podobny problem,teda skor obavu..a dopadlo to skvele..sice ona je starsia..ale hrozne rada pomaha :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?