Menu Forum

Je tu niekto zo Žiliny?

8. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
 http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=379541&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Kukuk na maleho zatial Šimonka..len jedna fotka z bruska.
9. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
Registrovala sa 20. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 363 príspevkov a 2 inzeráty. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
muma
Registrovala sa 20. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 363 príspevkov a 2 inzeráty. Okres Žilina.
 dobre vratila som sa s dovci-egypt oneskorena svadovbna cesta.
este stale dokoncujeme dom-chceli by sme tento rok zateplovat ak sa podari tie nase dve steny
a ty ako ?
simonko je paradny a pekne meno si vybrala
9. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
 ahojte..moc ste toho nepopisali..asi vsetky poctivo makate emoticon

muma..vitaj doma..ako bolo,okrem toho,ze bolo kratko emoticon

vio..tak uz aj ty patris k tym zilincankam..ja este stale poctivo medzi vychod emoticon my sme taki manzelia-nemanzelia..nemame spolocne trvale bydlisko..aspon ale mame zabavu emoticon
maly vyzera byt podareny..to uz v ktorom mesiaci si? lebo to poslednu dobu hrozne rychlo ide,tak ani neviem a nechcem radsej hadat
9. jún 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
fotoportrét
fotoportrét
muma
 teplo, more uzasne teple...strava paradna a malo ludi niekedy sme boli na plazi sami...
emoticon
9. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 muma..to ste sa mali ako v raji emoticon ked plaz len pre vas..parada teda..
ja sa uz tesim na tu nasu..este mesiac a mozem balit..sice nie vela,ale staci aj cosi emoticon
9. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
fotoportrét
fotoportrét
muma
 kati a kam idete? skoda ze som nebola na tom stretko a kto vlastne bol? emoticon
9. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 jersey emoticon emoticon

bola som len ja,fifi a jej sestra..tot vsio..ale az budem mat na plane prist,tak dam vsetkym moznost napravit to emoticon a urobime dalsie stretko emoticon
9. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ale mali sme super atmosku..boli staromestske a bolo celkom prijemne,tak sme sedeli na terase emoticon
9. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
fotoportrét
fotoportrét
muma
 tak potom daj na facebook nejake foto nech si viem predstavit ako to tam vyzeraemoticon
9. jún 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 urcite dam niekde..asi dkor na picasa..to ma moj mily..tak potom poslem link emoticon
a hadam dalsi tyzden poslem iny link..ale to sa nechaj prekvapit,ze aky emoticon utekam na obed..
9. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 Kati som v siestom..na zaciatku, ci v polovicke..ani neviem emoticon

Lindus..juuuj zavidim to more..hned by som sa sla vyvalit..teraz uz ako taka mala veleryba emoticon
9. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
fotoportrét
fotoportrét
muma
 kati hadam nie nejaky link na modreho konika emoticon
evi tak to za chvilu bude maly tu....hadam potom prides na stretko ked budeemoticon
9. jún 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 raz isto pridem!
9. jún 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
 ahojte babuľky emoticon

Evi vitaj teda medzi nami Žilinčanmi - skoro teda, keďže ste v Tepličke, ale v Tepličke mám korene emoticon

Linduš vitaj aj ty z dovolenky, super, že vám bolo dobre emoticon jooj, aj ja byo som prijala taký týždeň-dva voľna a nič nerobiť... my ešte nevieme, kam pôjdeme s manželíkom na dovču... možno len autom do Chorvátska, ešte uvidíme podľa počasia...

Kati, aj vám sa to už kráti na tú dovču... joooj baby, ale neprovokujte emoticon

Malý Šimonko je krásny, a úprimne ťa obdivujem Evi, že si šla na ted 3d ultrazvuk... to ti robili asi v BA, že?
Je to zaujímavý pohľad, ale podľa mňa vyhodené prachy, veď bábätko o pár mesiacov uvidíš aj naživo, hm? (len môj názor, neberte nikto osobne, ok?) emoticon
9. jún 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 Ba, uvidime, ked budes cakat to svoje, ci nebudes chciet kuknut, ako vyzera a ci je zdravucke..mna teda zaujimalo hlavne to druhe..kedze mame v rodine choreho brata..sice jeho diagnoza sa neda zo sona zistit a genetika mi vysla negativne, ale aspon vidim, ze razstep pusinky, alebo chrbtice nema.
Bam 4D sa uz robi aj tu v ZA, a este v KNM a MT. Ja som bola v ZA.
Sice som trosku sklamana, bo to Dr. robil len 20minut, kym pri Kike nam iny lekar venoval za podobnu sumu az hodinu a vysledok aj vyzeral podla toho.

Sla som tam aj kvoli tomu, ze Kika uz toto CD z mojho brucha ma a ked by pytalo aj druhe, preco jedna ma adruhe nema pamiatku na zivot pred narodenim, tak uz sa to vratit neda.
Mame teda zopar videi a zopar fotiek.

P.S. emoticon Neviem, co je na tom na obdiv emoticon
9. jún 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
 caute kocky emoticon

vio: vitaj naspat emoticon a ta foto nema chybu, isto sa nato dam aj ja emoticon

muma: akurat rozyslame kam vypadnut tak na tyzden prec mimo stres a hlavne to potrebujem zdravotne... egypt vychadza dost dobre teraz, len sa bojime tam ist... kde ste to boli presne? nech okukam emoticon

inak nemame nista noveho... vsetko po starom
9. jún 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 tak som doma emoticon coskoro by mal skoncit aj mily..ale veceru sa mi nechce robit..asi ho ukecam na nejaku polievku a potom este cerealie..kedze sme mali dobry obed emoticon

muma..no nechaj sa prekvapit emoticon emoticon

bam..to 3d a 4d sono sa nerobi len preto,aby si videla babo,ale aj aby zistili nejake choroby..napr dawn syndrom sa da z toho zistit a nemusis ist na odber plodovej vody..a aj dalsie choroby..
myslim,ze budes mat obavy a aj je to pekna pamiatka pre to male emoticon

sharin..som citala v inej teme,ze budete mat nejaky riadny baracisko emoticon to co vsetko tam budete mat? emoticon
9. jún 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 Kati a este okrem toho v neskorsom tyzdni pred porodom sa da vyborne vidiet, ci nahodou nie je pupocnik omotany okolo tela, krku..co byva dost casto emoticon
lebo na klasickom sone to vidno len "naplocho", co moze aj nemusi byt omotany, moze len ist popred tvaricku..ale v tom rozmernom si to vedia natocit a krasne to vidiet..potom hned aj strategia pri porode sa da zvolit.

Inak Bam ty ako dcera maminy, co robi u gynekolov sestricku emoticon)), uvidime, ci na to nepojdes- je to aj pamiatka, to ano a medicina ide velmi dopredu a preco nevyuzit aj tuto moznost diagnostiky..
Kati a Downov sa z toho zistit neda..len vonkajsie viditelne deformacie..pri downiku sa to neda tak rozoznat uz v brusku..mam brata s Downom.
9. jún 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 vio..praveze niektore veci sa daju rozoznat..nosne dierky nie su vyvynute a tie vidno na tom..minule mi to ktosi spominal..co som bola prekvapena..
9. jún 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 vio..ale chcela som sa opytat nieco ine..kto vyberal meno? emoticon
9. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 kati neviem nic o nenvyvinutych nosnych dierkach..vsetci ludia s downom ich maju..
asi je to definicia k nejakemu tyzdnu, kedy by mali byt a este nie su vyvinute..alebo ako.

meno ja..manžo chcel Tomáša, ale tých je už moc..šimonov začina tiez pribudat. Nevravim, ze je to definitivne meno, ale Kika s nim uz rata..
9. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 lea: vobec to nebude velky barak emoticon zatial sice s prazdnymi dvoma detskymi izbami, ale inak v pohodke emoticon to sa len tak zda ked si zratas tie cisla emoticon keby sme to natlacili s poschodim na seba a nemali dvojgaraz tak ako som pisala inde, by to bola kocka 10x10 (prizemie aj poschodie) ale ta garaz nam to dole natiahne a vrch je osadeny v strede emoticon nechceli sme taky pravidelny kvader... pockaj, skusim hodit pohlad zo severu (na vysvetlenie: tam kde je to auto, tak to je len prestresene jedno miesto vedla dvojgaraze a hore na poschodi to je len ako terasa).
9. jún 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 hm, pohlady na dom mam v druhom kompe... tu mam len prvy navrh na iny pozemok, kt. sa nam na tento nehodil... to v strede je zvyseny strop v obyvacke a vsetko to tmave su okna emoticon ked nam architekt urobil tento navrh, tak vtedy sme sa zamilovali do tohto typu domu ale sklamanie prislo s prvym pozemkom a vzapati s druhym, kde nam nepasoval.. resp. aj by pasoval, ale neostalo by nam miesto na zahradu... ale vdaka nemu sme ale s istotou vedeli, ze druhy navrh musi byt rovnakeho stylu emoticon
9. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 vio..no tak my potom budeme skrtat tie,co mas ty emoticon aby sme nemali rovnake mena emoticon
simon je pekne..

sharin..no vyzera to velmi dobre..mne sa pacia taketo moderne domy..
9. jún 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 lea: vdaka... nam sa predtym vobec nelubili... chcela som bungalov s krasnou "strakatou" skridlou v takom stredomorskom style... aj kuchyne sa mi pacili ine... teraz len moderna, jednoduche linie emoticon a druhy dom je v podstate taky isty... len je kratsi, lebo v prvom to bol len bungalov a zmensi sa o izby na prizemi a tie sa daju hore presne ako je to prevysenie... vyzera to zboku potom tak isto emoticon prilepim to zajtra, lebo uz nejdem zapinat druhy komp...
9. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 no ja mohlo asi na nieco take neukecam..ale ja som naucena mat kopec schodov v dome..babka ma dvojposchodovy dom..a aj u svokrovcov bude byt na druhom poschodi..takze schodov a schodov emoticon
9. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 tak my len jedny schody emoticon na to poschodie...

a sancu ukecat mas vzdy... ako som pisala my sme mali predstavu o krasnom bungalove a la stredomorie... a aha kde sme dnes emoticon
9. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 no ja som vzdy zboznovala okna na celu stenu..ako v sunset beach..tam to tak mali a vyhlad na plaz emoticon
9. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 no tak ta plaz nam uz len chyba emoticon ked motyka vystreli, tak mozno bude bazen... ale to by sa to stastie muselo poriadne unavit... zatial bude asi len nafukovaci emoticon emoticon emoticon
9. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 mne staci prijemne posedenie na zahrade s vyhladom na stastne deticky emoticon nasa vio ma k tomu blizko emoticon
9. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš