Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
x-) heheee takze napodobne aj u vas ;-) My mame bytik tak viacmenej na 90% hotovy takze uz len take drobosti sa dokupuju x-) podla potreby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no v našom malom hniezdočku je tiež všetko O.K. :-D iné starosti asi prinesie domček, ale už teraz sa teším :-p veď keď budete mať niečo nové - pridaj, rada kuknem ;-) my sme naposledy riešili tapetu v spálni
Odpovedať
ahoajte baby!! je tu este niekto??
Odpovedať
Profilova fotka
violetka ahoooj ;-) ja som este chvilu v praci ;-) ako sa mame?
Odpovedať
no uz tam isto nie si.. co uz, diskusia tu upadla asi poriadne. mame sa OK, o 10dni musime byt prestahovany, mame fofry.
Odpovedať
ahojte..nebodaj si uzivate pekneho pocasia =-) :-N vio..ahoj..no dlho si sa neozvala..takze uz natrvalo odchadzate..no super teda :-) fifi..dobre auto ste vybrali..aj my take planujeme..tak sa hadam raz podari.. album som kukla..samozrejme..
Odpovedať
veru uz natrvalo- snad.. aspon odtialto. Mame zmatky..balenie s bruskom a malym dietatom nie je bohvieco teda.. a co vy mate nove vsetky?
Odpovedať
vio..a rodicia nemozu pomoct? pripadne nejaka kamaratka..nech zoberie malu troska vonku a vy sa kludne mozete balit.. my sme uz naspat v londyne..a s pracou to stale nie je dobre 8-(
Odpovedať
veru Kati nikto nemoze..
Odpovedať
tak to je dost zle :-S ale dufam,ze to aj tak zvladnete
Odpovedať
Profilova fotka
Vio, tak keď už budeš opäť "žilinčanka", dúfam, že na stretko prídeš ;-) tak baby, ja už len pol dňa v robote dnes a potom štúdijné fofry 8-( brr, to bude týždeň....
Odpovedať
ahoj Zuzi- si este tu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to vieš, že ano :-)
Odpovedať
no sa tu nahaname!! :-) Ideme do BA o chvilku, prehlasit lekarov do ZA..takze zhony..musime dnes vybavit detsku, zubarku, vseobecnu.. A co ty ako sa mas? Tak ja uz budem teda o par dni aj fyzicky obcan Teplicky..si musim zvyknut..dedina:-))) Inak cakame vraj chlapceka, v pondelok idem este na jedno sono- na to 4D, tak si to tam potvrdime hadam. Aj ked dievku by som chcela druhu tiez, aby mala prva kamaratku.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej :-) treba aj mužské pokolenie, nech je hlavne zdravučký ;-) vitaj späť v ZA kraji :-D a obleč si zimnú bundu, dnes tu máme takú teplotu ako v Helsinkách... nuž načo by človek cestoval tak ďaleko, keď to má doma 8-( brrrr držím palce a pevné nervy pri prehlasovaní ... všetkého :-N
Odpovedať
no vsak viem, ako tam je, ved sme sa len vcera na obed odtial vratili. aj tu je chladno a prsi. ale v aute hadam vytrimeme :-D Manzovi to bolo jedno, co to bude, ale po tom ako sme sa to dozvedeli, tak sa o dve hodiny na to usmieval a tesil, ze si snad aj tu autodrahu konecne kupi a malemu kopacky :-)) to bolo take zlate..tak budeme fifty fifty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no práve, aby mu nebolo smutno v samom babinci ;-) tu zatiaľ neprší, je polooblačno, ale 6 stupnov 8-(
Odpovedať
Ahojte kočky :-) Tak Evi teším sa, že budeš už tu pri nás... budeme možno aj kočíkovať, ak budeš chcieť oddýchnuť ;-) Zuzi už sa ti to kráti, ale neboj, budeš za týždeň vravieť, že už máš za tým, hm? Inak mne sa dnes vôbec nechce pracovať :-S ... a už teraz rozmýšľam, čo budem obedovať... xixi
Odpovedať
Profilova fotka
bam: tiež som akási hladná :-p :-D
Odpovedať
:-) Zuzi, dnes plánujem palacinky na obedík... trošku sladký život Dokedy dnes robíš? Len pol dňa či ako si to písala???
Odpovedať
Profilova fotka
ano do obeda ;-) skočím na obed, niečo vybavím v meste a sup sup domov (m)učiť sa =-)
Odpovedať
pripomína mi to učenie na matury :-) to bolo iné kafé... dúfam, že sa potom pochváliš, že si Bc. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky ;-) no veru riadna kosa dnes ranko, vobec sa to netvari akoby malo pomaly prist leto 8-( fifi, tak nech sa dobre uci a vedomosti sa sypu do hlavicky x-) ty si sikulka, to zvlaaadnes ;-) no mne sa uz tak strasne nechce nic robit v praci, najradsej by som pofrcala domkov ale do stvrtej to uz nejako zvlaaaaadnem x-)
Odpovedať
no mne je zima aj teraz v práci, mám na sebe tričko s dlhým rukávom a aj sveter a je mi kosa ako v ruskom filme ;-( kedy už bude konečne normálne počasie???
Odpovedať
Profilova fotka
bam ;-) no podobne aj ja tu v praci ;-) ale podla predpovede by sa malo zacat oteplovat tak dufajme ze nesklamu a bude to tak ;-) my ideme zajtra na volby, do volebnej komisie :-D to bude zas nudaaaa :-D
Odpovedať
:-D no to teda asi bude žalostná účasť zajtra... tak nejaké krížovky, osemsmerovky alebo sudoku to istí ;-) inak neviem-neviem, koľko ľudí zajtra príde... vyzerá to dosť biedne... asi ani ja sa nechystám, veď o tých ľuďoch v europarlamente nie je chyrovať celý rok, podľa mňa by tam mali ostať tí istí, aby ďalší nebrali len veľké prachy a nič nerobia... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda bude :-D vsak presne tak to bude vypadat ako to vcera ukazali v spravach :-D aspon sa budu rychlejsie spocitavat hlasy a pojdeme skor domoooov :-D :-D :-D ale aspon peniazky zarobime ;-) vsak treba vreckove na dofcu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joooooj baby, sedieť v komisii, tak to by som aj ja išla :-D ďakujem za duševnú podporu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) fifi ;-) ja idem aj s poloviciakom :-D sedi vo vedlajsej triede :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy to letíte? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?