Menu Forum

Je tu niekto zo Žiliny?

8. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 878 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 878 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 jáááááááááááj super emoticon dovolenka vždy poteší... emoticon
inak.... včera bola u teba moja švagrinka emoticon svet je malý........ emoticon
2. jún 2009 o 10:59  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
Registrovala sa 14. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 125 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
Registrovala sa 14. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 125 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 no to aaaano emoticon
sa mi aj zdalo povedome priezvisko emoticon hej hej bola na hodinke krasy emoticon myslim ze sa jej paaacilo emoticon s kamoskou boli spolu emoticon takze ti spominala? emoticon
2. jún 2009 o 11:55  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
 ahojte..dufam,ze aj vy mate take krasne pocasie ako my..je tu okolo 27stupnov..a obloha takmer cista..az sa cloveku v praci nechce byt..

zuzi..tu vasu sme si zobrali so sebou..tak niekedy zlanarim mileho a mozeme kuknut..ak nie,tak si aj sama pozriem..ja nemam problem emoticon
ked budu este fotky,tak pridam..
aj som obzerala tie svadobne saty,co si tvoja sestra rezervovala..vyzeraju dobre emoticon urcite sa bude pacit emoticon ona tu asi moc nechodi..lebo ani na svadbe ju akosi nevidim..ale napisem jej do ip aspon teda..ked som chcela pozriet jej album,tak som teda mala co robit,kym som ju nasla emoticon
2. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 Natali: áno hovorila mi, či sa mi môžeš ozvať... a keď mi povedala meno, hneď som vedela, o koho ide emoticon
Kati: však kópiu som vám podarovala, takže kukni, keď bude čas a priestor emoticon sestra moc do diskusii nepíše, ale aktívne pozerá všetko, čo sa deje emoticon
tie šaty sú fakt super, naživo vyzerajú oveľa lepšie ako na fotke, ale to vieme už dávno emoticon
3. jún 2009 o 06:53  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 fifi emoticon nooo svarginka ma velmi citlivu pletku a bola spokojna emoticon a kedze my fungujeme na zaklade odporucani tak mala moznost niekomu venovat hodinku kraaasy emoticon
takze sa vidime potom po dovolenke? emoticon
babyyyy emoticon ja uz len dva dni (okrem dnesneho) do prace emoticon emoticon emoticon
3. jún 2009 o 08:28  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 Natali: je to možné, to už budem mať aj po štátniciach emoticon ale na dovolenku by som išla radšej ako ty emoticon
3. jún 2009 o 09:02  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karo
Registrovala sa 19. septembra 2006 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 5 príspevkov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
karo
Registrovala sa 19. septembra 2006 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 5 príspevkov. Okres Žilina.
 ahojte, viete mi niekto poradit pekne zaclony resp. zavesy
3. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 fifi emoticon tak sa moc tesim emoticon statnice urcite zvladnes emoticon dnes statnicuje aj sesterka mojho poloviciaka tak hadam poobede oslavujeme emoticon ale vsak aj dovolenka bude nie emoticon vyberiete so svojim drahym nejaku fajn destinaciu emoticon vsak po ukonceni studia si predsa zasluuuuzis emoticon
3. jún 2009 o 09:34  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 Nati: dofča tento rok nebude... sú iné výdavky (pre mňa však potešujúce...) .... ale isto pôjdeme niekam aspoň do hôr, v zahraničí sme si to užili v januári na lyžiach, tak sa musíme uskromniť.. ale možno sa tiež prihlásime do nejakej súťaže emoticon

Karo: ja kupujem na Národnej ulici, asi v strede ulice po pravej strane smerom od žel.stanice, vo dvore je jedna "záclonáreň", veľmi pekná, ochotná pani, dokonca záclony aj obšívajú...
druhá dobrá je na Milcovej ulici - smerom k železničnej poliklinike (teda v tesnej blízkosti) emoticon
3. jún 2009 o 09:37  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 ale vsak aj na Slovensku moze byt fajn dovolenka emoticon len pocasicko aby bolo co najlepsie emoticon nooo treba sa zapajat emoticon nam sa zatial celkom dari v sutaziach emoticon ale nejdem to radsej zakriknut tak si zaklopem na drevo emoticon tuk tuk emoticon takze sa idete pustit asi do stavby predpokladam emoticon
3. jún 2009 o 09:50  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 nuž, je pravda, že budeme musieť niečo odložiť na sieťovanie, ale stavba to ešte nebude (to tak o 3-4 roky). Manžel mi však sľúbil vlastné "vozítko" a už sa na ňom aktívne pracuje emoticon tešííím tešim emoticon
3. jún 2009 o 09:58  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ahojte..no konecne to tu nestoji..a aj sa diskutuje emoticon
ja by som uz chcela ist domov..tu je taka nuda..ale aspon si troska oddychneme emoticon ale uz sa nam to krati do leta emoticon
3. jún 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 joooj no tak to je krasny darcek emoticon
my sme tiez teraz kupili nasho tatosa emoticon tak sa vytesujeme emoticon zatial je to pre nas velmi vydareny rok emoticon ake auticko budes mat? emoticon
3. jún 2009 o 15:57  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 Nati: asi toyotka, RAV4 emoticon jasne, ze jazdená emoticon nová je dost drahá....
Kati: tiež sa teším na leto emoticon kukala si album mojej segry?
3. jún 2009 o 19:54  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 emoticon suuurpis emoticon kupujete tu na SVK ci si date doviezt? emoticon
fifi, tvoja sestra sa uz vydalaaa? ten cas tak strasne rychlo letiiii emoticon vsak len nedavno mala albumik z priprav emoticon
4. jún 2009 o 08:08  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 hih emoticon kukla som jej albumik emoticon tak teda este nie emoticon kedy maju svadbicku? emoticon kraaasne satocky si vybrala emoticon
4. jún 2009 o 08:16  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 Nati: dovezieme z NDR emoticon
sestra sa bude vydávať 29.8. na SNP emoticon , album má vytvorený pod nick Karamia emoticon
4. jún 2009 o 08:37  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 fifiii emoticon podobne ako aj my emoticon
moji rodicia sa brali presne v ten isty den emoticon
4. jún 2009 o 08:51  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 to je taký dobre zapamätateľný dátum emoticon navyše, vždy, keď budú mať výročie, bude voľno a nemusia si brať dovolenku na oslavu emoticon emoticon emoticon emoticon
4. jún 2009 o 10:03  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 vy máte tiež auto z NDR? aké? emoticon
4. jún 2009 o 10:03  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 hej hej emoticon sme si dali doviezt cez jednych super chalanov emoticon VW Passat emoticon perfisne vozitko emoticon
4. jún 2009 o 10:27  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 emoticon emoticon emoticon dobry napad s tym datumom emoticon my budeme mat za chvilku druheeee emoticon
4. jún 2009 o 10:29  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 nuž je pravda, že váš dátum je tiež dobre zapamatateľný emoticon a rýchlo to letí..., že II. výročie emoticon emoticon my v septembri....
tak passatikom sa nedá nič pokaziť emoticon môj manžel má tiež dovezené z Nemecka svoje vozítko (A4)
4. jún 2009 o 10:32  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 nooo emoticon to bude ked si budeme hovorit ze 10te emoticon na SVK sa ojazdene neoplati kupovat ... ceny prilis vysoke
Takze pomaly sa chystate na svadbicku emoticon joooj hned by som sla emoticon u nas v rodine zatial nik v blizkej dobe emoticon
A co babetko este nie je v uvahach? emoticon
4. jún 2009 o 10:36  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 joooooj u nas tiež nič po nás nebolo, tiež sa tešíme emoticon u nás bábo zatiaľ nie, u segry tiež nie... a u vás? už kývate bocianovi, aby pristál? emoticon emoticon
4. jún 2009 o 11:43  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 no my zatial este tiez nic emoticon ale keby sa nahodou podarilo a bocian by pristal tak by sme sa nijako nebranili emoticon emoticon ktovie emoticon mozno z dovolenky donesieme djerbskeho krokodila emoticon emoticon emoticon emoticon
4. jún 2009 o 12:14  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 aháááááááá aké plány emoticon emoticon emoticon nuž, tak si to tam užite... júúúj, hneď by som vymenila
4. jún 2009 o 12:40  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 no nejako sa nesnazime o potomstvo zatial emoticon ale clovek nikdy nevie emoticon
uz nas z kazdej strany vsetci bombarduju ze uz by sa patrilo a tak emoticon emoticon
4. jún 2009 o 12:50  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 vsak na mojejsvadbe sme uz boli, aj na modrejstreche mame albumiky emoticon na konikovi zatial este nic emoticon emoticon
4. jún 2009 o 12:54  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 nuž to je pravda, šetrím si to na neskôr - toho modrého koňa emoticon ale aj nás bombardujú... že už by radi kočíkovali, no musia počkat emoticon
a zas stále je čo zlepšovať aj na bývaní, tak si ešte môžeme aktualizovať albumy tu emoticon
4. jún 2009 o 13:45  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš