Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jáááááááááááj super ;-) dovolenka vždy poteší... 8-) inak.... včera bola u teba moja švagrinka :-D svet je malý........ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to aaaano ;-) sa mi aj zdalo povedome priezvisko ;-) hej hej bola na hodinke krasy ;-) myslim ze sa jej paaacilo ;-) s kamoskou boli spolu ;-) takze ti spominala? x-)
Odpovedať
ahojte..dufam,ze aj vy mate take krasne pocasie ako my..je tu okolo 27stupnov..a obloha takmer cista..az sa cloveku v praci nechce byt.. zuzi..tu vasu sme si zobrali so sebou..tak niekedy zlanarim mileho a mozeme kuknut..ak nie,tak si aj sama pozriem..ja nemam problem :-D ked budu este fotky,tak pridam.. aj som obzerala tie svadobne saty,co si tvoja sestra rezervovala..vyzeraju dobre :-) urcite sa bude pacit x-) ona tu asi moc nechodi..lebo ani na svadbe ju akosi nevidim..ale napisem jej do ip aspon teda..ked som chcela pozriet jej album,tak som teda mala co robit,kym som ju nasla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Natali: áno hovorila mi, či sa mi môžeš ozvať... a keď mi povedala meno, hneď som vedela, o koho ide :-D Kati: však kópiu som vám podarovala, takže kukni, keď bude čas a priestor ;-) sestra moc do diskusii nepíše, ale aktívne pozerá všetko, čo sa deje :-) tie šaty sú fakt super, naživo vyzerajú oveľa lepšie ako na fotke, ale to vieme už dávno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fifi ;-) nooo svarginka ma velmi citlivu pletku a bola spokojna ;-) a kedze my fungujeme na zaklade odporucani tak mala moznost niekomu venovat hodinku kraaasy ;-) takze sa vidime potom po dovolenke? x-) babyyyy ;-) ja uz len dva dni (okrem dnesneho) do prace x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Natali: je to možné, to už budem mať aj po štátniciach ;-) ale na dovolenku by som išla radšej ako ty :-N
Odpovedať
ahojte, viete mi niekto poradit pekne zaclony resp. zavesy
Odpovedať
Profilova fotka
fifi ;-) tak sa moc tesim ;-) statnice urcite zvladnes ;-) dnes statnicuje aj sesterka mojho poloviciaka tak hadam poobede oslavujeme ;-) ale vsak aj dovolenka bude nie ;-) vyberiete so svojim drahym nejaku fajn destinaciu ;-) vsak po ukonceni studia si predsa zasluuuuzis x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nati: dofča tento rok nebude... sú iné výdavky (pre mňa však potešujúce...) .... ale isto pôjdeme niekam aspoň do hôr, v zahraničí sme si to užili v januári na lyžiach, tak sa musíme uskromniť.. ale možno sa tiež prihlásime do nejakej súťaže 8-) Karo: ja kupujem na Národnej ulici, asi v strede ulice po pravej strane smerom od žel.stanice, vo dvore je jedna "záclonáreň", veľmi pekná, ochotná pani, dokonca záclony aj obšívajú... druhá dobrá je na Milcovej ulici - smerom k železničnej poliklinike (teda v tesnej blízkosti) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale vsak aj na Slovensku moze byt fajn dovolenka ;-) len pocasicko aby bolo co najlepsie ;-) nooo treba sa zapajat ;-) nam sa zatial celkom dari v sutaziach ;-) ale nejdem to radsej zakriknut tak si zaklopem na drevo :-D tuk tuk :-D takze sa idete pustit asi do stavby predpokladam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuž, je pravda, že budeme musieť niečo odložiť na sieťovanie, ale stavba to ešte nebude (to tak o 3-4 roky). Manžel mi však sľúbil vlastné "vozítko" a už sa na ňom aktívne pracuje :-p tešííím tešim :-D
Odpovedať
ahojte..no konecne to tu nestoji..a aj sa diskutuje :-) ja by som uz chcela ist domov..tu je taka nuda..ale aspon si troska oddychneme :-) ale uz sa nam to krati do leta :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
joooj no tak to je krasny darcek ;-) my sme tiez teraz kupili nasho tatosa ;-) tak sa vytesujeme ;-) zatial je to pre nas velmi vydareny rok ;-) ake auticko budes mat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nati: asi toyotka, RAV4 :-) jasne, ze jazdená ;-) nová je dost drahá.... Kati: tiež sa teším na leto x-) kukala si album mojej segry?
Odpovedať
Profilova fotka
;-) suuurpis ;-) kupujete tu na SVK ci si date doviezt? ;-) fifi, tvoja sestra sa uz vydalaaa? ten cas tak strasne rychlo letiiii x-) vsak len nedavno mala albumik z priprav ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hih ;-) kukla som jej albumik ;-) tak teda este nie ;-) kedy maju svadbicku? x-) kraaasne satocky si vybrala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nati: dovezieme z NDR :-D sestra sa bude vydávať 29.8. na SNP :-D , album má vytvorený pod nick Karamia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fifiii ;-) podobne ako aj my ;-) moji rodicia sa brali presne v ten isty den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je taký dobre zapamätateľný dátum ;-) navyše, vždy, keď budú mať výročie, bude voľno a nemusia si brať dovolenku na oslavu :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vy máte tiež auto z NDR? aké? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej ;-) sme si dali doviezt cez jednych super chalanov ;-) VW Passat ;-) perfisne vozitko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D dobry napad s tym datumom ;-) my budeme mat za chvilku druheeee x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuž je pravda, že váš dátum je tiež dobre zapamatateľný :-D a rýchlo to letí..., že II. výročie :-. x-) my v septembri.... tak passatikom sa nedá nič pokaziť ;-) môj manžel má tiež dovezené z Nemecka svoje vozítko (A4)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ;-) to bude ked si budeme hovorit ze 10te :-D na SVK sa ojazdene neoplati kupovat ... ceny prilis vysoke Takze pomaly sa chystate na svadbicku ;-) joooj hned by som sla ;-) u nas v rodine zatial nik v blizkej dobe ;-) A co babetko este nie je v uvahach? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
joooooj u nas tiež nič po nás nebolo, tiež sa tešíme :-p u nás bábo zatiaľ nie, u segry tiež nie... a u vás? už kývate bocianovi, aby pristál? ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my zatial este tiez nic x-) ale keby sa nahodou podarilo a bocian by pristal tak by sme sa nijako nebranili x-) x-) ktovie :-D mozno z dovolenky donesieme djerbskeho krokodila :-D :-D :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aháááááááá aké plány ;-) :-p 8-) nuž, tak si to tam užite... júúúj, hneď by som vymenila
Odpovedať
Profilova fotka
no nejako sa nesnazime o potomstvo zatial ;-) ale clovek nikdy nevie ;-) uz nas z kazdej strany vsetci bombarduju ze uz by sa patrilo a tak :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vsak na mojejsvadbe sme uz boli, aj na modrejstreche mame albumiky ;-) na konikovi zatial este nic :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuž to je pravda, šetrím si to na neskôr - toho modrého koňa 8-) ale aj nás bombardujú... že už by radi kočíkovali, no musia počkat :-) a zas stále je čo zlepšovať aj na bývaní, tak si ešte môžeme aktualizovať albumy tu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?