Menu Forum

Je tu niekto zo Žiliny?

8. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
Registrovala sa 14. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 125 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
Registrovala sa 14. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 125 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 letime 4:30 v pondelok ranko emoticon z BA emoticon takze odchod zo ZA bude okolo jedenastej v nedelu vecer emoticon
5. jún 2009 o 10:46  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
 ja by som asi veľmi nechcela sedieť v tej komisii, keď tam bude taká nuda... ani za tie prachy asi nie emoticon ale ten včerajší príspevok v televíznych bol myslím výstižný emoticon
Natalia, tak to ste s polovičou akýsi aktívny emoticon že v komisii, to ako ste sa tam dostali? prezdraď...
5. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 bambulka emoticon ja si myslim ze je celkom fajn privyrobit si nejake euricka emoticon hlavne pred dovolenkou sa to super hodi emoticon ten prispevok v novinach bol uplne superskyyyy emoticon
no my sme boli aj na prezidentskych emoticon to bolo perfis emoticon hlavne kvoli tomu ze boli dve kola emoticon no do komisie sa da dostat viacerymi sposobmi, napriklad ako dobrovolnik emoticon nahlasuje sa to na mestskom urade alebo ta moze nominovat strana emoticon
5. jún 2009 o 13:50  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 btw ... nam to vybavila svokrusa emoticon
5. jún 2009 o 13:50  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 však áno, nejaké to euro navyše vždy poteší... no keď si predstavím, že tam sedím celý deň a o ničom... ja som skôr taký aktívny človek emoticon
a kam sa chystáte na dovču??? emoticon joooj, aj ja by som na nejakú pristala... treba oddych emoticon
5. jún 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 no ono sa to celkom da emoticon vsak ten jeden den je celkom v pohodeee emoticon
na dovolenku ideme na Djerbu emoticon ostrov pri Tunise emoticon kdesi v teme som spominala ze sme vyhrali poukaz tak ideme skoro zadarmo emoticon emoticon emoticon
5. jún 2009 o 14:41  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
 ahojte babule..tak co..uz si uzvate vikend? emoticon ja som taka rada,ze som doma..kavu som si spravila uz tretiu,ale prvu kofeinovu a idem sa pustit do palacinok..nech mam aspon cesto,kym pride mily emoticon a budu hranolky emoticon to sa budeme dnes napchavat..
bam..a co ides davat do palacinok?

zuzi..tak vela sil a pevne nervy do ucenia emoticon

evi..zas chlapec..neuveritelne..ale aspon dievcatko uz mate..tak aspon cosi..
uz aj my tu mame chlapceka..tak obcas aj plac pocut emoticon emoticon
5. jún 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
 Kati, akoze ZAS?? emoticon V nasej trojclennej rodinke bude len druhyemoticon
Este idem na to sono v pondelok, tak si budeme hadam uz sto pr naistom, aj ked lekar pri tomposlednom si uz naistom bol..pindura mu bolo poriadne vidiet, nedalo sa to pomylit s nicim inym.

Ja som unavena, dnes sme behali po tych lekaroch, nastastie sme vsetko vybavili, boli sme v Ikei, kupili sme jeden kus pracovnej dosky do kuchyne, je to tazke ako parom a velikanske, viezli sme to na streche auta, ale viacej by sme neuviezli, vzali sme len jednu, este nam treba jednu , bo mame tu kuchynu rohovu. Takze v priebehu mesiaca este asi dokupime ten zvysok a listy k stene a taaak.

No a potom nam ostane kupovat este toho vela..drez, bateriu, vybvenie spodnych skriniek..vsetky sufliky, vysuvny regal..to je neuveritelne..stale je toho otrasne vela..

aspon ze sa nam podarilo po jednom znamom vybavit plas.okna kompletne po 8tis..neviem na eura emoticon

A vy ako vsetky s byvanim?
5. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 evi..mame v rodine samych chlapcov..este aj kopec kamosiek ma prave chlapca..tak preto,ze zas emoticon emoticon

to mate este dost toho na nakupy..ale postupne to urcite pojde..
5. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 no ved uz postupne, teraz aspon ako tak to spojazdnit nech mozem krajat a umyvat a tak v kuchyni konecne..ale verim, ze pokial bude mat drahy pracu, tak to pomalicky postupne pojde. Teraz sa da velmi vyhodne vselico stavebne nakupovat, no len skoda, ze tych koruniek je pomenej.
5. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 no ved to,ze ceny sa daju,ale ten prijem je slaby..
a on co bude robit?
5. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 normalne dalej robi na zivnost pre tu istu firmu..nastastie sa zda ze este neskoncia tak rychlo..
5. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 tak to je dobre potom emoticon lebo dnesna doba je dost tazka a vobec to nevyzera,ze by sa chcela zlepsit emoticon
5. jún 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 no jasne, ze trpnem, kedy pride domov so zlou spravou..bolo by to hrozne pre nas..dve malilinkate deti..a toto
5. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 no ja dufam,ze sa to nestane..ved zit z cohosi treba..a aj cosi odlozit..nech je na potrebne veci..
5. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 878 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 877 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
 ahojte vsetci, víkendujete? emoticon
6. jún 2009 o 18:41  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ahoj zuzi emoticon ako sa mas?
6. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 Aaaaahojte babulky emoticon tak my pomaly koncime s balenim, este nas caka par povinnosti a vecer hlasime odchooood emoticon takze sa nejake dva tyzdne neuvidime emoticon Majte sa vsetky krasne emoticon fifi, hodne sil do ucenia emoticon vsetkym prijemne pocasicko ktore uz slubuju aj v predpovediach a potom sa s Vami podelime o fotecky emoticon
papaaaaa
7. jún 2009 o 15:30  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 naty, aj nas caka posledne balenie este..ale uz sme utahani..a radsej by som balila na dovolenku, ale na stahovanie..je to o nervy!!
7. jún 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dahra (38 r.)
Registrovala sa 20. februára 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Má 6 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dahra (38 r.)
Registrovala sa 20. februára 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Má 6 priateľov.
 Ahojte,
vedeli by ste mi prosim poradit, kde je predajna Arion? Su zamerani na obklady a maju byt niekde tam, kde sa cesta rozdeluje na Solinky a Vlčince.
Dakujem.
7. jún 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
 caute kocky...

tak vikend je opat za nami... v sobotu sme boli troska mrknut rodinku do blavy a zbehli sme aj na rychlofku do parndorfu... maju krasne tenisky za par supov... jedny damske boli zlacnene zo 170 na 40 eur! ale klasika velkosti od 38 a ja potrebujem tak 37-37,5 emoticon inak nam uz na nakupy skor odporucili dake nove nakupne stredisko v brucku, ze to je blizko parndorfu... no nechcelo sa nam teraz, lebo parndorf zbehneme rychlo ked to tam pozname a v novom by sme sa zamotali...

vecer v sobotu bola opat "skvela" burka... zase nas vytopilo... tak som to pofotila, nech zajtra ten tajtrlik ma dostatocne podklady... a do toho pred chvilou sme prisli domov a susedia nas pre istotu opat vytopili tak mame dalsie mapy v kupelni...

dahra: arion je ako ides zo soliniek na vlcince cez lesopark... tak hned na zaciatku tej cesty, este na solinkach je dlha budova, kde su kuchyne sykora a spominany arion...
7. jún 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dahra (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
dahra (38 r.)
 Sharin,
dakujem velmi pekne.
7. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 878 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 877 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
 dahra, udajne su dost drahi emoticon
8. jún 2009 o 18:57  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ahojte..tak dalsi pracovny tyzden nam zacal..mame tu neuveritelnu kosu..normalne mam hrubu mikinu aj paplon a je mi zima..neuveritelne..takto v juni..
8. jún 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 kati - na výmenu, tu je teraz pekne a dnes bolo dokonca aj teplo ako pocas praveho leta emoticon le teraz popoludni trosku sprchlo, inak je fajn emoticon
8. jún 2009 o 19:57  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 zuzi..no ale hadam aj tu bude coskoro pekne..lebo potom nebudem az tak unavena..aj ked cez vikend som sa celkom dobre drzala emoticon ale to moze byt tym,ze som spala do desiatej emoticon
8. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
Registrovala sa 20. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 363 príspevkov a 2 inzeráty. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
muma
Registrovala sa 20. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 363 príspevkov a 2 inzeráty. Okres Žilina.
 ahojte
no ako sa mate, citam ze na stretku vas vela nebolo.
my sme sa mali super, len kratko..hned by som isla spat:(
9. jún 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 Ahojte!!
uz sa hlasim ako obyvatelka Teplicky. Zaciname v hrozitanskom bordeli a medzi stavebnymi upravami a vrecami a rozlozenym nabytkom..ale to sa tak za dva- tri mesiace upravi. Hlavne, ze sme zdravi, no nie?
9. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
fotoportrét
fotoportrét
muma
 ahoj evi
vitaj v zilineemoticon
9. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 dakujem, vítam saemoticon
Ako sa mas Lindus? Malokedy tu zavita niekto zo starej zostavy.
9. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš