Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
letime 4:30 v pondelok ranko ;-) z BA ;-) takze odchod zo ZA bude okolo jedenastej v nedelu vecer ;-)
Odpovedať
ja by som asi veľmi nechcela sedieť v tej komisii, keď tam bude taká nuda... ani za tie prachy asi nie :-( ale ten včerajší príspevok v televíznych bol myslím výstižný 8-) Natalia, tak to ste s polovičou akýsi aktívny ;-) že v komisii, to ako ste sa tam dostali? prezdraď...
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka ;-) ja si myslim ze je celkom fajn privyrobit si nejake euricka ;-) hlavne pred dovolenkou sa to super hodi ;-) ten prispevok v novinach bol uplne superskyyyy ;-) no my sme boli aj na prezidentskych ;-) to bolo perfis ;-) hlavne kvoli tomu ze boli dve kola ;-) no do komisie sa da dostat viacerymi sposobmi, napriklad ako dobrovolnik ;-) nahlasuje sa to na mestskom urade alebo ta moze nominovat strana ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
btw ... nam to vybavila svokrusa x-)
Odpovedať
však áno, nejaké to euro navyše vždy poteší... no keď si predstavím, že tam sedím celý deň a o ničom... ja som skôr taký aktívny človek :-) a kam sa chystáte na dovču??? 8-) joooj, aj ja by som na nejakú pristala... treba oddych :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ono sa to celkom da ;-) vsak ten jeden den je celkom v pohodeee x-) na dovolenku ideme na Djerbu ;-) ostrov pri Tunise ;-) kdesi v teme som spominala ze sme vyhrali poukaz tak ideme skoro zadarmo x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte babule..tak co..uz si uzvate vikend? :-N ja som taka rada,ze som doma..kavu som si spravila uz tretiu,ale prvu kofeinovu a idem sa pustit do palacinok..nech mam aspon cesto,kym pride mily :-D a budu hranolky :-D to sa budeme dnes napchavat.. bam..a co ides davat do palacinok? zuzi..tak vela sil a pevne nervy do ucenia ;-) evi..zas chlapec..neuveritelne..ale aspon dievcatko uz mate..tak aspon cosi.. uz aj my tu mame chlapceka..tak obcas aj plac pocut :-N :-D
Odpovedať
Kati, akoze ZAS?? :-) V nasej trojclennej rodinke bude len druhy:-) Este idem na to sono v pondelok, tak si budeme hadam uz sto pr naistom, aj ked lekar pri tomposlednom si uz naistom bol..pindura mu bolo poriadne vidiet, nedalo sa to pomylit s nicim inym. Ja som unavena, dnes sme behali po tych lekaroch, nastastie sme vsetko vybavili, boli sme v Ikei, kupili sme jeden kus pracovnej dosky do kuchyne, je to tazke ako parom a velikanske, viezli sme to na streche auta, ale viacej by sme neuviezli, vzali sme len jednu, este nam treba jednu , bo mame tu kuchynu rohovu. Takze v priebehu mesiaca este asi dokupime ten zvysok a listy k stene a taaak. No a potom nam ostane kupovat este toho vela..drez, bateriu, vybvenie spodnych skriniek..vsetky sufliky, vysuvny regal..to je neuveritelne..stale je toho otrasne vela.. aspon ze sa nam podarilo po jednom znamom vybavit plas.okna kompletne po 8tis..neviem na eura :-) A vy ako vsetky s byvanim?
Odpovedať
evi..mame v rodine samych chlapcov..este aj kopec kamosiek ma prave chlapca..tak preto,ze zas :-N :-D to mate este dost toho na nakupy..ale postupne to urcite pojde..
Odpovedať
no ved uz postupne, teraz aspon ako tak to spojazdnit nech mozem krajat a umyvat a tak v kuchyni konecne..ale verim, ze pokial bude mat drahy pracu, tak to pomalicky postupne pojde. Teraz sa da velmi vyhodne vselico stavebne nakupovat, no len skoda, ze tych koruniek je pomenej.
Odpovedať
no ved to,ze ceny sa daju,ale ten prijem je slaby.. a on co bude robit?
Odpovedať
normalne dalej robi na zivnost pre tu istu firmu..nastastie sa zda ze este neskoncia tak rychlo..
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to je dobre potom :-) lebo dnesna doba je dost tazka a vobec to nevyzera,ze by sa chcela zlepsit 8-(
Odpovedať
no jasne, ze trpnem, kedy pride domov so zlou spravou..bolo by to hrozne pre nas..dve malilinkate deti..a toto
Odpovedať
no ja dufam,ze sa to nestane..ved zit z cohosi treba..a aj cosi odlozit..nech je na potrebne veci..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetci, víkendujete? ;-)
Odpovedať
ahoj zuzi :-) ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Aaaaahojte babulky ;-) tak my pomaly koncime s balenim, este nas caka par povinnosti a vecer hlasime odchooood ;-) takze sa nejake dva tyzdne neuvidime ;-) Majte sa vsetky krasne ;-) fifi, hodne sil do ucenia ;-) vsetkym prijemne pocasicko ktore uz slubuju aj v predpovediach a potom sa s Vami podelime o fotecky ;-) papaaaaa
Odpovedať
naty, aj nas caka posledne balenie este..ale uz sme utahani..a radsej by som balila na dovolenku, ale na stahovanie..je to o nervy!!
Odpovedať
Ahojte, vedeli by ste mi prosim poradit, kde je predajna Arion? Su zamerani na obklady a maju byt niekde tam, kde sa cesta rozdeluje na Solinky a Vlčince. Dakujem.
Odpovedať
caute kocky... tak vikend je opat za nami... v sobotu sme boli troska mrknut rodinku do blavy a zbehli sme aj na rychlofku do parndorfu... maju krasne tenisky za par supov... jedny damske boli zlacnene zo 170 na 40 eur! ale klasika velkosti od 38 a ja potrebujem tak 37-37,5 :-( inak nam uz na nakupy skor odporucili dake nove nakupne stredisko v brucku, ze to je blizko parndorfu... no nechcelo sa nam teraz, lebo parndorf zbehneme rychlo ked to tam pozname a v novom by sme sa zamotali... vecer v sobotu bola opat "skvela" burka... zase nas vytopilo... tak som to pofotila, nech zajtra ten tajtrlik ma dostatocne podklady... a do toho pred chvilou sme prisli domov a susedia nas pre istotu opat vytopili tak mame dalsie mapy v kupelni... dahra: arion je ako ides zo soliniek na vlcince cez lesopark... tak hned na zaciatku tej cesty, este na solinkach je dlha budova, kde su kuchyne sykora a spominany arion...
Odpovedať
Sharin, dakujem velmi pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
dahra, udajne su dost drahi :-|
Odpovedať
ahojte..tak dalsi pracovny tyzden nam zacal..mame tu neuveritelnu kosu..normalne mam hrubu mikinu aj paplon a je mi zima..neuveritelne..takto v juni..
Odpovedať
Profilova fotka
kati - na výmenu, tu je teraz pekne a dnes bolo dokonca aj teplo ako pocas praveho leta :-D le teraz popoludni trosku sprchlo, inak je fajn ;-)
Odpovedať
zuzi..no ale hadam aj tu bude coskoro pekne..lebo potom nebudem az tak unavena..aj ked cez vikend som sa celkom dobre drzala :-N ale to moze byt tym,ze som spala do desiatej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no ako sa mate, citam ze na stretku vas vela nebolo. my sme sa mali super, len kratko..hned by som isla spat:(
Odpovedať
Ahojte!! uz sa hlasim ako obyvatelka Teplicky. Zaciname v hrozitanskom bordeli a medzi stavebnymi upravami a vrecami a rozlozenym nabytkom..ale to sa tak za dva- tri mesiace upravi. Hlavne, ze sme zdravi, no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj evi vitaj v ziline:)
Odpovedať
dakujem, vítam sa:-) Ako sa mas Lindus? Malokedy tu zavita niekto zo starej zostavy.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?