Menu Forum

Je tu niekto zo Žiliny?

8. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
 no za chvilu mam hotovu dnesnu varku faktur... este cosik polepim a mozem ist domov emoticon tam budem pokracovat v light tempe emoticon

a ty ako? vela ludi? v bytiku ako pokracujete...

inak mam pofotene zmeny v pracovni (uz som konecne aj upratala) tak to prilepim ked dofrcim domov...
20. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
 no teda, ty máš dnes viac menej odpracované emoticon šikulka..
ja sa snažím popohnať ludí na stavbe aby to už dokončili lebo niektorí klienti sa musia vrátiť do zahraničia... trošku stres, no čo už..
jasne len daj do albumu čo sa zmestí nech kukneme emoticon
20. máj 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 gabi: no veru nahanat stavbarov neni sranda...

ozik kocky, nepoznate dake prutikara? chceme vediet, ci mame na pozemku vodu, lebo susedia naokolo studne nemaju emoticon
20. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 veru nie je to sranda, ja sa čudujem, že niektorí maju ešte pevne nervy lebo ja by som ich nemala emoticon
ja nepoznam nikoho takeho... emoticon
20. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
 ahojte babule..vidim,ze dnes ste asi vsetky poctivo makali emoticon my sme dorobili,co sme potrebovali a uz len pockat kym to vsetko uschne..ale ma to tyzden casu..takze zajtra mozem zacat balit kufre emoticon
a uz mam doma ten orbitrek..tak mozem makat aj na sebe..je to super vec k telke..aspon clovek vyuzije aj ten oddychovy cas..len este treba kupit nejaky stojan na flasu a uterak emoticon emoticon

zuzi..som rada,ze ides az tak neskor..to si aspon to stretko uzijes emoticon emoticon
21. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 865 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 865 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
 Kati a kedy cestujete? emoticon
vcera som pofotila tu našu tapetu v spalni, hodim do albumu...
23. máj 2009 o 09:54  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ahojte..tak posledna noc je za nami..dnes si lahneme len tak skor..takze to sa nerata..let mane rano emoticon
23. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
zetDesign - interiéry, 3D vizualizácie
mgr.zuzana bielikova PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri - Okres Žilina
188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
zetDesign - interiéry, 3D vizualizácie
mgr.zuzana bielikova PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri - Okres Žilina
188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

emoticon cafte ako ide zivot?
26. máj 2009 o 08:57  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 ahojte emoticon

ja som dnes opat doma... idem si trochen poupratovat a zacnem robit dalsie papierovacky spojene so zdravotnou poistovnou... keby tie tlaciva urobili na zaciatku roka, tak uz to mam davno hotove, ale kedze ich uvolnili len minuly tyzden, tak mam druhy kolotoc pred sebou...

musime zajst na stavebny urad zistit, kde je problem, ked za 3 mesiace neprisiel ziadny flajster, ci nam nieco chyba... snad sa to podari este dnes, ked nie, zajtra tam musime ist na milion percent... uz je vonku prekrasne a je skoda nevyuzit to... i ked do konca roka je plan minimalne zakladova doska a ak sa podari viac, tak to bude bonus navyse emoticon skor by sme chceli hrubu stavbu, bez okien, nech to cez zimu vymrzne emoticon

vcera som sa previezla z mangelom na oravu... kocky, tam bolo tak prenadherne... to bozske ticho, krasna priroda a vtaciky spievali... uplne skvele miesto na chalupu...
26. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
 ahojte kočky emoticon

tak zajtra to dúfam platí, hm? už sa na vás teším...
inak začínajú Staromestské slávnosti, tak to bude aj dosť veselé byť v meste emoticon ale však sa hádam pre nás nejaké to miestečko nájde, nie?

dnes sa mi chce straaašne spať, to počasie je hrozné... a musím to vydržať do 17,00 v práci emoticon

vidíme sa zajtra emoticon

papa
27. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petapalko
Registrovala sa 11. januára 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 3 príspevky. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
petapalko
Registrovala sa 11. januára 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 3 príspevky. Okres Žilina.
 O kolkej sa to mame zajtra stretnut?
27. máj 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ahojte..tak uz sa tesim na stretko..este o pol piatej mam jedno vysetrenie,tak si cestou asi budem musiet cosi kupit na jedenie..budem pol dna bez jedla..tak budema si dost hladna emoticon
27. máj 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 jasné platí, budem tam aj ja so segrou emoticon
27. máj 2009 o 19:33  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 zuzi..uz sa tesim..mam uz aj novy uces emoticon aby ste sa nezlakli emoticon
27. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 parada emoticon dufam, ze ta spozname emoticon
27. máj 2009 o 19:44  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 to urcite emoticon emoticon emoticon az tak odlisny zas nie je..ale v piatok budem este krajsia emoticon
hadam,ze pocasie bude dobre..lebo som mala nieco vymyslene na zajtra..no mam obavy,ci budem moct zobrat emoticon

ako sa inac mas?
27. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 tak Kati, môžeš to zobrať, zatiaľ je pekne emoticon a to len dnes, podľa predpovede už zajtra aj cez víkend bude pršať emoticon
ja sa pôjdem skrášliť v pondelok - melír, trošku zostrihať a tak emoticon
28. máj 2009 o 08:50  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 čaute baby, kde ste všetky včera boli? emoticon
29. máj 2009 o 08:32  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 ahojte kočky emoticon
fifi, ja som včera nestíhala.. a kolke ste sa stretli? zabavili ste sa? emoticon
29. máj 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 Gabi čau,
nuž účasť bola slabá.... ja, moja sestra a katka (leatea).. vypili sme kafčo, čokoládu, minču... a pokecali emoticon
bolo fajn, až na tú kosu... ale vystihli sme ešte to lepšie počasie, kým nepršalo emoticon
29. máj 2009 o 09:05  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 to vážne?? to ma mrzí, že sa nam viacerým nepodarilo prísť emoticon
a ako ti ide učenie?
29. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 ahojte,

ja som bola vcera na tetanovke a cely den som sa na to psychicky pripravovala, ale nakoniec ma to tak zmohlo... ruka ani nebola, ale bolo mi na divoko... az dnes to zacalo poriadne boliet...
29. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 sharin: tetanovku poznám, zažila som minulý rok a vďaka bohu, že sa to nemusí absolvovať často emoticon
Gabi: nuž veru ani my nevieme, čo sa stalo, prisľúbili viaceré ale nikto potom nedal vedieť emoticon
s učením som na tom ako tak, cez víkend dorazím prvý blok - 40 otázok zo 100....
29. máj 2009 o 09:35  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 Ahojte babuľky moje zlaté emoticon

v prvom rade sa veľmi, veľmi, veľmi ospravedlňujem za svoju včerajšiu neúčasť na stretku, na ktoré som sa tak strašne tešila emoticon sa mi zdá, že naozaj u mňa platí, že keď sa teším na niečo, tak mi to potom nevyjde emoticon
To, čo mi pokazilo moju účasť nebolo až také smrteľne vážne, ale predsa... ani som nestíhala dať vedieť.
Ale dúfam, že vám včera bolo dobre a že ste pokecali... a vidieť Katku s novým účesom muselo byť super emoticon
Veď sme sa nevideli posledný krát, nie? Ja vám to vynahradím ešte... emoticon

Inak dnes je úplne otrasné počasie... tie Staromestské akosi vždy vystihnú také škaredé počasie emoticon
Už ste boli pozrieť? Ja dnes plánujem kuki rýchlo z práce, lebo je kosa... a pádim domov.
Zuzi, tak držím palčeky s učením, aby si to všetko zvládla a myslím na teba 17. 06. emoticon

Všetkým vám prajem krásny víkendík emoticon
29. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ahojte babule..tak musim povedat,ze ste prisli o super stretko..aj ked sme tam boli len tri..to je doteraz najnizsia ucast emoticon
inac uz som naspat v londyne a stahujem veci na druhy test..musim dnes vsetko dobehnut,kedze som nemala casu sa tomu venovat..ak chcete vidiet,co sme robili,tak mozete kuknut pripravny album na mojejsvadbe emoticon do vecra tam budu fotky emoticon
31. máj 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 ahoj Kati, som rada, ze ste dosli OK. Podla toho, co som videla v telke, je v Londyne o 100 % lepsie pocko ako tu emoticon zima, dazd a este raz ta otrasna zima emoticon
vecer skusim kukuc na moju svadbu, aj segra tam cosi pridavala emoticon
31. máj 2009 o 11:21  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ahoj zuzi..som ti zabudla povedat,ze so sestrou mate rovnake mena ako my so sestrou emoticon
pocasie tu je uplne super..az sa nam spat nedalo,tak teplo bolo emoticon len sa musim ucit..ale hned by sme sli niekam vonku emoticon
31. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 tak uz je to v albume emoticon
31. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 bré ráno... tak posledný pracovný týždeň predo mnou pred konečnými prípravami na skúšky emoticon
Kati: fotky som obzrela emoticon aj tie moje z mobilu dobre vidieť. Už som okukala aj tvoju svadbu v sobotu emoticon mali ste to naozaj pekne emoticon
1. jún 2009 o 06:26  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
Registrovala sa 14. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 125 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
Registrovala sa 14. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 125 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 Aaaaahojte zilincanky emoticon
ako sa maaame? Vidim ze ste mali take mini stretko emoticon jaaa som busy busy cele dni emoticon
Este som do piatku v praci a potom dofcaaaaa emoticon jaaaj tesime sa ako male blsky emoticon
2. jún 2009 o 10:31  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš