Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
no za chvilu mam hotovu dnesnu varku faktur... este cosik polepim a mozem ist domov :-( tam budem pokracovat v light tempe :-D a ty ako? vela ludi? v bytiku ako pokracujete... inak mam pofotene zmeny v pracovni (uz som konecne aj upratala) tak to prilepim ked dofrcim domov...
Odpovedať
no teda, ty máš dnes viac menej odpracované :-) šikulka.. ja sa snažím popohnať ludí na stavbe aby to už dokončili lebo niektorí klienti sa musia vrátiť do zahraničia... trošku stres, no čo už.. jasne len daj do albumu čo sa zmestí nech kukneme 8-)
Odpovedať
gabi: no veru nahanat stavbarov neni sranda... ozik kocky, nepoznate dake prutikara? chceme vediet, ci mame na pozemku vodu, lebo susedia naokolo studne nemaju :-(
Odpovedať
veru nie je to sranda, ja sa čudujem, že niektorí maju ešte pevne nervy lebo ja by som ich nemala :-D ja nepoznam nikoho takeho... :-(
Odpovedať
ahojte babule..vidim,ze dnes ste asi vsetky poctivo makali =-) my sme dorobili,co sme potrebovali a uz len pockat kym to vsetko uschne..ale ma to tyzden casu..takze zajtra mozem zacat balit kufre 8-) a uz mam doma ten orbitrek..tak mozem makat aj na sebe..je to super vec k telke..aspon clovek vyuzije aj ten oddychovy cas..len este treba kupit nejaky stojan na flasu a uterak :-N :-D zuzi..som rada,ze ides az tak neskor..to si aspon to stretko uzijes x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati a kedy cestujete? :-) vcera som pofotila tu našu tapetu v spalni, hodim do albumu...
Odpovedať
ahojte..tak posledna noc je za nami..dnes si lahneme len tak skor..takze to sa nerata..let mane rano :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) cafte ako ide zivot?
Odpovedať
ahojte :) ja som dnes opat doma... idem si trochen poupratovat a zacnem robit dalsie papierovacky spojene so zdravotnou poistovnou... keby tie tlaciva urobili na zaciatku roka, tak uz to mam davno hotove, ale kedze ich uvolnili len minuly tyzden, tak mam druhy kolotoc pred sebou... musime zajst na stavebny urad zistit, kde je problem, ked za 3 mesiace neprisiel ziadny flajster, ci nam nieco chyba... snad sa to podari este dnes, ked nie, zajtra tam musime ist na milion percent... uz je vonku prekrasne a je skoda nevyuzit to... i ked do konca roka je plan minimalne zakladova doska a ak sa podari viac, tak to bude bonus navyse ;-) skor by sme chceli hrubu stavbu, bez okien, nech to cez zimu vymrzne :-) vcera som sa previezla z mangelom na oravu... kocky, tam bolo tak prenadherne... to bozske ticho, krasna priroda a vtaciky spievali... uplne skvele miesto na chalupu...
Odpovedať
ahojte kočky :-) tak zajtra to dúfam platí, hm? už sa na vás teším... inak začínajú Staromestské slávnosti, tak to bude aj dosť veselé byť v meste ;-) ale však sa hádam pre nás nejaké to miestečko nájde, nie? dnes sa mi chce straaašne spať, to počasie je hrozné... a musím to vydržať do 17,00 v práci ]-( vidíme sa zajtra :-D papa
Odpovedať
Profilova fotka
O kolkej sa to mame zajtra stretnut?
Odpovedať
ahojte..tak uz sa tesim na stretko..este o pol piatej mam jedno vysetrenie,tak si cestou asi budem musiet cosi kupit na jedenie..budem pol dna bez jedla..tak budema si dost hladna =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jasné platí, budem tam aj ja so segrou ;-)
Odpovedať
zuzi..uz sa tesim..mam uz aj novy uces :-D aby ste sa nezlakli :-N
Odpovedať
Profilova fotka
parada 8-) dufam, ze ta spozname ;-)
Odpovedať
to urcite :-D :-D :-D az tak odlisny zas nie je..ale v piatok budem este krajsia :-D hadam,ze pocasie bude dobre..lebo som mala nieco vymyslene na zajtra..no mam obavy,ci budem moct zobrat =-) ako sa inac mas?
Odpovedať
Profilova fotka
tak Kati, môžeš to zobrať, zatiaľ je pekne ;-) a to len dnes, podľa predpovede už zajtra aj cez víkend bude pršať 8-( ja sa pôjdem skrášliť v pondelok - melír, trošku zostrihať a tak :-p
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, kde ste všetky včera boli? :-.
Odpovedať
ahojte kočky :-) fifi, ja som včera nestíhala.. a kolke ste sa stretli? zabavili ste sa? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi čau, nuž účasť bola slabá.... ja, moja sestra a katka (leatea).. vypili sme kafčo, čokoládu, minču... a pokecali ;-) bolo fajn, až na tú kosu... ale vystihli sme ešte to lepšie počasie, kým nepršalo :-N
Odpovedať
to vážne?? to ma mrzí, že sa nam viacerým nepodarilo prísť :-( a ako ti ide učenie?
Odpovedať
ahojte, ja som bola vcera na tetanovke a cely den som sa na to psychicky pripravovala, ale nakoniec ma to tak zmohlo... ruka ani nebola, ale bolo mi na divoko... az dnes to zacalo poriadne boliet...
Odpovedať
Profilova fotka
sharin: tetanovku poznám, zažila som minulý rok a vďaka bohu, že sa to nemusí absolvovať často :-D Gabi: nuž veru ani my nevieme, čo sa stalo, prisľúbili viaceré ale nikto potom nedal vedieť =-) s učením som na tom ako tak, cez víkend dorazím prvý blok - 40 otázok zo 100....
Odpovedať
Ahojte babuľky moje zlaté :-) v prvom rade sa veľmi, veľmi, veľmi ospravedlňujem za svoju včerajšiu neúčasť na stretku, na ktoré som sa tak strašne tešila ;-( sa mi zdá, že naozaj u mňa platí, že keď sa teším na niečo, tak mi to potom nevyjde :-( To, čo mi pokazilo moju účasť nebolo až také smrteľne vážne, ale predsa... ani som nestíhala dať vedieť. Ale dúfam, že vám včera bolo dobre a že ste pokecali... a vidieť Katku s novým účesom muselo byť super ;-) Veď sme sa nevideli posledný krát, nie? Ja vám to vynahradím ešte... :-D Inak dnes je úplne otrasné počasie... tie Staromestské akosi vždy vystihnú také škaredé počasie =-) Už ste boli pozrieť? Ja dnes plánujem kuki rýchlo z práce, lebo je kosa... a pádim domov. Zuzi, tak držím palčeky s učením, aby si to všetko zvládla a myslím na teba 17. 06. :-) Všetkým vám prajem krásny víkendík x-)
Odpovedať
ahojte babule..tak musim povedat,ze ste prisli o super stretko..aj ked sme tam boli len tri..to je doteraz najnizsia ucast :-N inac uz som naspat v londyne a stahujem veci na druhy test..musim dnes vsetko dobehnut,kedze som nemala casu sa tomu venovat..ak chcete vidiet,co sme robili,tak mozete kuknut pripravny album na mojejsvadbe :-p do vecra tam budu fotky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, som rada, ze ste dosli OK. Podla toho, co som videla v telke, je v Londyne o 100 % lepsie pocko ako tu 8-( zima, dazd a este raz ta otrasna zima ]-( vecer skusim kukuc na moju svadbu, aj segra tam cosi pridavala ;-)
Odpovedať
ahoj zuzi..som ti zabudla povedat,ze so sestrou mate rovnake mena ako my so sestrou :-D pocasie tu je uplne super..az sa nam spat nedalo,tak teplo bolo :-) len sa musim ucit..ale hned by sme sli niekam vonku :-)
Odpovedať
tak uz je to v albume ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bré ráno... tak posledný pracovný týždeň predo mnou pred konečnými prípravami na skúšky :-N Kati: fotky som obzrela ;-) aj tie moje z mobilu dobre vidieť. Už som okukala aj tvoju svadbu v sobotu :-p mali ste to naozaj pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aaaaahojte zilincanky ;-) ako sa maaame? Vidim ze ste mali take mini stretko ;-) jaaa som busy busy cele dni ;-) Este som do piatku v praci a potom dofcaaaaa ;-) jaaaj tesime sa ako male blsky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?