Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
jasne..nezabudni sa ozvat,ze ako si na tom..bude tu urcite pisat este ten tyzden,kedy ma byt stretko.. a net v dome mate?
Odpovedať
praveze nie ..ale ak by sme boli prestahovany, tak uz tam budem mat PC..Kati idem si lahnut, jemi uplne blbo, toci sa mi hlava, busi srdce..papa
Odpovedať
tak si oddychni..ved busenie srdca je dost nebezpecne..davaj si pozor ;-)
Odpovedať
no, ja mam aj taky nabeh na dobru diagnozu po mame..ta ma uz transplantacie za sebou.. no ale aby sme ku krajsiemu isli..ideme dnes do Ikei, len tak kuknut, prachy uz moc nemame na velke nakupy, bo sme v ZA kupili manzelsku postel konecne z masivu, uz je aj dovezena, no este musime k nej matrace dotrepat zo Senca a dokupit rosty. To zas niekedy na etapy, ale sa tesim z toho. A co ty? vybuvana?
Odpovedať
tak to nie je nic prijemne..dufam,ze ta to obide a tvoj organizmus bude silny jeej..takze normalna manzelska postel je uz doma..no to je super..a aky matrac budete mat? my tu mame pruzinovy a nikdy viac :-S inac som sama doma..mileho zavolali do prace..tak sa aspon ucim matiku..kedze coskoro mam prvy test..a po navrate z svk ma caka aj druha cast..tak to potom budem celu nedelu zavreta nad ucenim..lebo tam mam len jeden den na to..co je aj malo..hlavne pri angline..
Odpovedať
caute kocky :-) tak je skoro za nami predlzeny vikend... joooj mohol by pokracovat... bola som u kadernicky... trosku som zmenila vlasy... vzdy v lete ma chyti meliromania aj ked si zakazdym poviem, ze si melir uz nedam... neodolam ;-) a vcera som si povedala, ze si idem kupit novu zehlicku... tu moju prvu som dostala snad pred 5 rokmi a tak sa s nou priserne zehlilo, ze som vdaka nej tuto cinnost viac nez nenavidela... a co vyslovene netrebalo ozehlit, tak som nezehlila... ale aj ked som nieco ozehlila, tak to ani moc vyzehlene nevyzeralo :-D ... tak som si vcera kupila novu a je bozskaaaaa ... uz sa s nou kamaratim a ozehlila som vsetky tricka... konecne :-)
Odpovedať
sharin..ahoj..a ako si prezila ten predlzeny vikend?
Odpovedať
lea viac menej sme doma, lebo hafco je stale marod a nemoze vela chodit po vonku... ale boli sme pozriet aj na pozemku... inac nic extra... i ked robila som prvy krat kolac z rebarbory... klasicky kysnuty s mrvenicou... manzel po upeceni na mna pozeral s vypulenymi ocami, ze ci mu chcem dat kolac s cibulou :-D ... az na druhy den nabral odvahu a ochutnal a hned sa do neho pustil :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D ani my nepouzivame rebarboru :-N takze asi prvy dojem by som mala rovnaky..ale myslim,ze som sa dozvedela o rebarbore od svokry..oni to pouzivaju.. a kosit sa nechystate..mate to aj oplotene?
Odpovedať
neni co kosit... treba nam odviezt bordel po pileni stromov a este urobit dake terenne upravy... snad je stavebne povolenie na spadnutie... uz to budu pomaly tri mesiace od podania ziadosti... a tetuska hovorila, ze do tych troch mesiacov by to malo byt... a oplotene to mame zpredu a zozadu... mame aj stavebnu bunku aj kadibudku :-)
Odpovedať
sharin mnaaam reberborovy kolacik..bozska chut!!! milujem ho!! aj ako plnka v palacinkach je super- keds a trosku predvari.. Kati my mame pruzinkove matrace, vyska 30cm..take specialne, jeden stal 8tis. Rosty sme dnes nasli za super cenu- tak ked bude aktualne prestahovanie matracov do ZA, rosty rychlo dokupime a zmontujeme postel a budeme hajat v novom. Teraz este nahadzujem inzeraty na nabytok, ktory absolutne nepotrebujeme so sebou brat a potrebujeme sa ho zbavit. nieco sa uz predalo.
Odpovedať
vio: aj ja som si tu chut oblubila... este veru rebarboru kupim a urobim z nej daku dobrotku... ;-) pridala som foto pozemku do albumu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
my sme ju mavali na zahrade..len tento rok neviem, ci vykapala, ci co.
Odpovedať
sharin..aha..takze takmer pripraveny..a kedy by mal zacat prvy vykop? evi..no nas matrac tiez nebol najlacnejsi..ale penove boli ovela drahsie a neplanujeme brat na svk..tak zas privela sme zan nechceli dat..ale ani ten pocit z neho nie je dobry..ci je drahy alebo nie..akosi som si zvykla na penovy.. a neboj..nabytok urcite rychlo predas..ved tebe to tak pekne ide :-)
Odpovedať
lea: dufame, ze uz tento mesiac.... radi by sme zacali uz zo zakladmi a chystame sa ist kupit tehly, kym nam neznizia zlavu... a preto to musime vzadu upratat, aby bolo kde tehly ulozit...
Odpovedať
sharin no uz to vypada nejak..kolicky, WC, unimobunka. manzo bol spolocnym kamaratom v sobotu zameriavat zaklady- myslel si,ze to bude rychlejsie, no nakoniec tam stravili asi 4hodiny. kati tie nase su dobre, kazda strunka ma vlastny obal v ktorom je zabalena a vsita do matraca vratane tych kokosovych ci akych vrstiev a vsetko co tam ma byt..mala Kika ich miluje, lebo su hrube aj pruzne ako trampolina..vies si predstavit ten vecerny ritual vzdy:-))
Odpovedať
vio: jo to hej, len tie koliky sa budu musiet zrusit... totiz musime dat dole este asi meter... takze sa potom bude kolikovat nanovo ... co uz
Odpovedať
sharin..a pod koho spadate ohladom stavebneho? urcite si to uz pisala..ale nechce sa mi nad tym nejako rozmyslat :-D cumim na prime jak se stavi dom a ucim sa..takze kopec inej cinnosti.. evi..no ak nas matrac vydrzi,tak zrejme pojde neskor ku sestre do ubytovania..zatial maju starsie postele,ktore zohnali..a ja tu mam kupenu aj jednu singlovku z ikei s drahym matracom..tak by som ju mozno dotrepala na svk..ak bude velky stahovak..
Odpovedať
lea: pod zilinu :( mysleli sme si ze pod obec, ale na obci nam teta povedala, ze sice to mozeme podat u nej, aj sa im plati spravny poplatok ale ona to aj tak zanesie na zilinu.. tak sme to podali rovno na zilinu...
Odpovedať
jaaj..no co som pocula,tak aj pol roka mozete cakat :-.
Odpovedať
lea: no ostava nam dufat, ze vsetko pojde tak, ako ma...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, dnes bola ina búrka, že... :-| už som sa miestami bála, že to snáď ani do zajtra neprejde.... uf. Dúfam, že ste bez ujmy na zdraví či majetku ;-) nám sa včera podarilo otapetovať stenu v spálni, som nadšená, lebo to vyzerá presne tak, ako som čakala x-)
Odpovedať
ahojte..ze krupy :-N tu je uplne super..teda az na ten vietor..ale krasne slnecno.. pozeram si tak spravy a tam,ze co sa deje v ziline..no som rada,ze som tu..teda aspon obcas :-D
Odpovedať
AHOOOJ Zuziii! padali krupy? Tu bola burka aaz v noci, ale prijemne sa ochladilo aspon. Ja sa od dnes lucim opat, pridem asi o 2tyzdne. Budeme v ZA. Idem este cosi rychlo dobalit, vezieme toho dost, aj na streche auta. Snad nas nezastihne dazd!! paaa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vcera to bolo super my sme boli v tom najlepsom v aute oblasť pred nemocnocou..to asi komentar nepotrebuje ...skoro sme sa utopili:)))) evi ako sa ma babo?
Odpovedať
ahojte kočky :-) violetka, tak ty si nás videla? mala si zatrubiť nech ti aspon zamávame :-) lea, so zarukou som to myslela tak, že ak kupime spotrebič napr. v maďarsku, tak by mohol byť problém so servisom tu na svk... i ked hovoria, že by v tom nemal byť problem prax hovorí o niečom inom... tak teraz váhame či to kupiť tam alebo radšej tu :-( vôbec netuším čo urobiť.. včera bolo paradne, nam utrhla voda kryt na podvozku auta keď sme išli z maxu, tak sme ráno museli utekať do servisu, ale našťastie to nebolo nič vážne ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme včerajšok prežili bez ujmy na zdraví či majetku... našťastie :-N ale priznávam, že som mala aj trošku strach, keď som videla tú tmu... no aspoň sa chvílku bude zas hovoriť o Žiline :-D
Odpovedať
ahojte :-) my sme stali na balkone a pozorovali to divadlo... aj som neodolala a fotila som ako diva... gabi: a skusili ste sa s takymto "problemom" obratit priamo na dake servisne stredisko u nas? pripadne nech vam daju dake zavazne stanovisko, aby ste to mohli pouzit... alebo skusit este cechy, ci by ste to nemohli servisovat tam... taka ostrava nie je daleko...
Odpovedať
Profilova fotka
mate radi gloriu estefan? naaadhera :-) -tak odveci
Odpovedať
adik, bavili sme sa s jednou znamou čo pracuje v danej oblasti... a dnes sme zistili, že od jula madarska republika zvyšuje dan na 25% ... pokial nestihneme dovtedy nakupiť tak sa nam to už neoplatí... uvidíme ake ceny nam urobia tu ;-) a inak ako sa mate kočky? ja som nejaka vyflusnutá.. pôjdem asi na čokoladu x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?