Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Linda, to je skvelý nápad!!! :-D ja súhlasím...
Odpovedať
sharin..no treba asi aj trosku pesej chodze :-D auto odparkuj na jednom mieste a sup pobejhat..aspon robis cosi pre seba ;-) bam..tak potom musite zreferovat :-)
Odpovedať
Kati a ty kedy prídeš na SVK? Aby si sa pridala... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak co budci tyzden...dajte navrhy :-)
Odpovedať
zatial netusim baby..teraz mame insie problemy ako to,ze odidem len tak na svk :-S
Odpovedať
Linduš ja môžem hockedy, budúci týždeň by som už nemala byť PN... nech dajú návrhy aj baby, ja môžem aj o 16,00 aj o 17,00 hod. a dni mám voľné zatiaľ, veď mám to do mesta kúsok z práce... bolo by super, keby to vyšlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte zienky :-)
Odpovedať
ahojte :-) belle: kuchynka pekna, len mne by vadilo ze neni priestor okolo varnej dosky... skor by som ju dala tam kde je rura roletku prehodila tam kde je teraz varna doska a do rohu by ti vosla daka pekna rohova skrinka... ale tot len moj nazor... kocky idem dnes na pozemkovy urad... snad vybavim vsetko...
Odpovedať
cafte!! mate sa? kuchyna sa nam este stale robi- uz je otvor vyrezany a do pol hodky po peripetiach by malo byt uz nastalo osadene umyvadlo- potom este sifon a navrtat otvor do drezu na bateriu. mam dilemu, ci tam strcit vedla toho aj davkovac na saponat..nejako nam nevychadza dobre miesto, ale tak uz ho mame kupeny a je to lepsie ako nalievat stale z flasky.
Odpovedať
Profilova fotka
sharin ved tak to aj povodne navrhla jedna sikovna babenka, ale potom by som mala odtah z digestoru na terasu a to som nechcela ...
Odpovedať
bola som na tom pozemkovom... dalsia byrokracia... ze za mesiac to bude a my cakame uz len nato... katastrofa!!! a ze aj preto to bude za ten mesiac lebo pracovnicka ide na 3 tyzdne prec... akoze "super" ... vsade na uradoch akosi dodrzuju dovolenkove obdobie ale pracu nie... ved to chce len jeden papier napisat ze s tym suhlasia a nic viac.... belle: aha... potom jedine mat digestor bez vyvodu a len na filter...
Odpovedať
Profilova fotka
to nechcem to je naprd ... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
my tak teraz frcime, nehovoriac o tom, ze ked je doma mangel a vari sa, tak mi digestor proste vypne... do domu som rozmyslala ze by som digestor ani nedala... lebo tie ostrovcekove su aj tak priserne drahe a mat ho zapnuty par krat za cas su vyhodene peniaze...
Odpovedať
Profilova fotka
no sharin ja som si to tiez myslela ... a ked mi od pary splesnela stena tak veru manzel chytil vrtacku a vybural otvor na digestor odtahovy ... a to mam v tom priestore velke okno a velke dvere na terasu ...
Odpovedať
to fakt??? my nemame (tuk tuk tuk) v kuchyni nic... v dome to bude akoby ostrovcek, tam by mi nemalo splesniviet nic, lebo tam bude dost priestoru naokolo... a pohravame sa s myslienkou rekuperacie, tak ta by to mohla urobit za digestor ... v tom ale nemam jasno...
Odpovedať
halo halo, je tu niekto??? =-) (kto by tu jedol?) :-D
Odpovedať
my ideme za chvilu jest :-D :-D :-D boli sme zistit v stavebninach cenu zakladovych tvarnic, tak nam to aj spocitali... este si chcem overit, ci inde nie je lepsia cena a snad ich aj kupime...
Odpovedať
Adi to vyzerá u vás dosť vážne už :-) super... teším sa na postup ďalší...
Odpovedať
sharin, vy tusim fakt zacnete stavat :-)) Nech to vyjde! Manzo sa drbkal po treti den na etapy s tou kuchynou, ale dnes musel na sluzobku na cely den, takze dokoncenie bude pravdepodobne az v piatok, ale HURA, az to bude, tak najhorsia piplacka bude za nim. Uz len potom dokupit tie suflicky a vysuvny regal a finitoo.. teda len s linkou - este to bude chciet hromadu pracicky.. aku farbu by ste si dali na steny vy, alebo aku mate?? Od rana nam tam svieti slniecko zhruba do obeda a aj potom je kuchyna do vecera velmi svetla.
Odpovedať
ahojte bambule :-) bell a ty čo si neodpísala či ti prišla mms alebo nie??? haaaa ?!! ]-( budem na teba zláááá :-D :-D adik, super, už začnete stavať!!! parada :-) violetka, neboj, všetko ubehne ako voda a ani sa nenazdáš a budeš premýšlať nad prípadnou zmenou či rekonštrukciou ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky ale mame krasne leto ]-( evi ja mam slabo zltu skor vanilkovu a ked svieti slnko je to super a dost to zvacsuje priestor..aj linku mam v podobnej farbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som inak potrebovala poradit aku farbu ale na fasadu domu???, :-)
Odpovedať
muma, skoda, ze nemas fotku :-( my mame tu brezu a to je zlty odtien dreva, aj obklad je ako svetlucka kava, to sa mi uz zda dost zlte vsetko..skor daky kontrast..inak pekne k tomu drevu ukaze jablkovo zelena..(vraj zelena podporuje chut do jedla)- no Zbohom:-D Tych stien na omalovanie tam nebude vela..je to len vlastne mala plocha, ale nechcem ju nechat bielu..len aby mi to nezmensilo priestor.
Odpovedať
ozaj k tej farbe... my mame byt cely biely a v kuchyni ako si mohla vidieť vo vizualizaciach tak bude tapeta :-) .. naši si dali kuchynu do jemnej marhulkovej... slniečko im tam svieti doobeda no počas celeho dňa im pekne rozžiari celu miestnosť.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiež máme v kuchyni dve steny marhulkove, a dve biele ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
evi ja ju mam v jednom tone lebo je dost mala a uzska tak som ju nechcela kombinovat..ale doplnky mam zelene a vyzera to super:) a co ta fasada akej farby by ste chceli dom stavitelky? :-) ja mam z toho dilemu..ci svetlu alebo tmavsiu a aku farbu to fakt neviem
Odpovedať
muma ved my mame tiez uzsiu a malu..resp. taky obdlznicek. Zltu uz ma Kika v detskej.. no vidim, ze zase budem musiet premyslat. Boze, ako mi je od rana dlho..polovicka je prec, nastastie dnes pride,a le od pondelka zase tyzdnovka :-(
Odpovedať
caute kocky :-) no stavat mozeme najskor za mesiac, lebo dovtedy nam vyjmu podu na stavebne parcely a az potom da tetuska stavebne povolenie :-( ale ked su dobre ceny materialu a mame ho kam dat, tak aspon sa postupne pripravime na tie zaklady nech ide neskor robota od ruky ;-) ponukli nam dake nove zakladove tvarnice, daky klik blok, ma to perodrazku a ze sa s tym lepsie pracuje ako s tymi klasickymi a vyrabaju to rakusaci... vcera som kukla, ze nam daku svetabornu cenu neurobili... dali nam normalnu maloobchodnu cenu, tak tam dnes zbehneme ze ci nie su normalny a jedine ak daju nieco dole to od nich vezmeme ]-( :-D muma: len nie na fasadu kikirikavo zelenu a ruzovu ako mame tu "cest" vidiet cestou na nas pozemok :-D ... hlavne takym starym chalupam to nepristane... my budeme ladit fasadu tak do bielo-seda... tmavu isto nie, zbytocne sa bude dom prehrievat a pritahovat slnko... este cestou z bytce na povazsku po starej ceste je uplne bombasticky bungalov v bordovej farbe, velmi mu to pristane ;-) este som videla taku velku kocku v bledo modrej spolu so sedym kamenom a posobi to doooost dobre... vio: presne ma napadla zelenkava, ale taka nevtierava... a cervena sposobuje chut do jedla nie zelena ;-) preto som zavrhla cervenu linku do domu :-D
Odpovedať
ahojte babule..vidim,ze vy riesite byvanie a my momentalne nas zajrtajsi odchod :-D :-p ako vzdy,tak nam len cesta tam bude trvat dve hodiny..ale nevadi..esteze je piatok a metro funguje od piatej rana,tak to bude o cosi rychlejsie :-) teda pojdeme ovela skor,ale na letisko pojdeme vlakom..aspon cosi :-)
Odpovedať
kati a prides do ZA? hej sharin..aj cervena tusim.. ale to by som tenpriestor uplne zabila!!- radsej teda tu jablkovo zelenu, ked mame bezovy obklad a tmavozelenu dosku..snaj to zapasuje.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?