Menu Forum

Je tu niekto zo Žiliny?

8. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
 Linda, to je skvelý nápad!!! emoticon ja súhlasím...
7. júl 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
 sharin..no treba asi aj trosku pesej chodze emoticon auto odparkuj na jednom mieste a sup pobejhat..aspon robis cosi pre seba emoticon

bam..tak potom musite zreferovat emoticon
7. júl 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 Kati a ty kedy prídeš na SVK? Aby si sa pridala...
emoticon
7. júl 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
Registrovala sa 20. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 363 príspevkov a 2 inzeráty. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
muma
Registrovala sa 20. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 363 príspevkov a 2 inzeráty. Okres Žilina.
 tak co budci tyzden...dajte navrhy emoticon
7. júl 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 zatial netusim baby..teraz mame insie problemy ako to,ze odidem len tak na svk emoticon
7. júl 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 Linduš ja môžem hockedy, budúci týždeň by som už nemala byť PN... nech dajú návrhy aj baby, ja môžem aj o 16,00 aj o 17,00 hod. a dni mám voľné zatiaľ, veď mám to do mesta kúsok z práce... bolo by super, keby to vyšlo emoticon
7. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
zetDesign - interiéry, 3D vizualizácie
mgr.zuzana bielikova PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri - Okres Žilina
188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

cafte zienky emoticon
8. júl 2009 o 08:24  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
 ahojte emoticon

belle: kuchynka pekna, len mne by vadilo ze neni priestor okolo varnej dosky... skor by som ju dala tam kde je rura roletku prehodila tam kde je teraz varna doska a do rohu by ti vosla daka pekna rohova skrinka... ale tot len moj nazor...

kocky idem dnes na pozemkovy urad... snad vybavim vsetko...
8. júl 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
 cafte!!
mate sa?

kuchyna sa nam este stale robi- uz je otvor vyrezany a do pol hodky po peripetiach by malo byt uz nastalo osadene umyvadlo- potom este sifon a navrtat otvor do drezu na bateriu.
mam dilemu, ci tam strcit vedla toho aj davkovac na saponat..nejako nam nevychadza dobre miesto, ale tak uz ho mame kupeny a je to lepsie ako nalievat stale z flasky.
8. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

sharin ved tak to aj povodne navrhla jedna sikovna babenka, ale potom by som mala odtah z digestoru na terasu a to som nechcela ...
8. júl 2009 o 13:26  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 bola som na tom pozemkovom... dalsia byrokracia... ze za mesiac to bude a my cakame uz len nato... katastrofa!!! a ze aj preto to bude za ten mesiac lebo pracovnicka ide na 3 tyzdne prec... akoze "super" ... vsade na uradoch akosi dodrzuju dovolenkove obdobie ale pracu nie... ved to chce len jeden papier napisat ze s tym suhlasia a nic viac....

belle: aha... potom jedine mat digestor bez vyvodu a len na filter...
8. júl 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

to nechcem to je naprd ... emoticon
8. júl 2009 o 14:13  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 my tak teraz frcime, nehovoriac o tom, ze ked je doma mangel a vari sa, tak mi digestor proste vypne...

do domu som rozmyslala ze by som digestor ani nedala... lebo tie ostrovcekove su aj tak priserne drahe a mat ho zapnuty par krat za cas su vyhodene peniaze...
8. júl 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

no sharin ja som si to tiez myslela ... a ked mi od pary splesnela stena tak veru manzel chytil vrtacku a vybural otvor na digestor odtahovy ... a to mam v tom priestore velke okno a velke dvere na terasu ...
8. júl 2009 o 15:06  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 to fakt??? my nemame (tuk tuk tuk) v kuchyni nic... v dome to bude akoby ostrovcek, tam by mi nemalo splesniviet nic, lebo tam bude dost priestoru naokolo... a pohravame sa s myslienkou rekuperacie, tak ta by to mohla urobit za digestor ... v tom ale nemam jasno...
8. júl 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 halo halo, je tu niekto??? emoticon
(kto by tu jedol?) emoticon
8. júl 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 my ideme za chvilu jest emoticon emoticon emoticon

boli sme zistit v stavebninach cenu zakladovych tvarnic, tak nam to aj spocitali... este si chcem overit, ci inde nie je lepsia cena a snad ich aj kupime...
8. júl 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 Adi to vyzerá u vás dosť vážne už emoticon super... teším sa na postup ďalší...
8. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 sharin, vy tusim fakt zacnete stavat emoticon) Nech to vyjde!
Manzo sa drbkal po treti den na etapy s tou kuchynou, ale dnes musel na sluzobku na cely den, takze dokoncenie bude pravdepodobne az v piatok, ale HURA, az to bude, tak najhorsia piplacka bude za nim. Uz len potom dokupit tie suflicky a vysuvny regal a finitoo..
teda len s linkou - este to bude chciet hromadu pracicky..

aku farbu by ste si dali na steny vy, alebo aku mate?? Od rana nam tam svieti slniecko zhruba do obeda a aj potom je kuchyna do vecera velmi svetla.
9. júl 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
 ahojte bambule emoticon
bell a ty čo si neodpísala či ti prišla mms alebo nie??? haaaa ?!! emoticon budem na teba zláááá emoticon emoticon
adik, super, už začnete stavať!!! parada emoticon
violetka, neboj, všetko ubehne ako voda a ani sa nenazdáš a budeš premýšlať nad prípadnou zmenou či rekonštrukciou emoticon emoticon
9. júl 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
fotoportrét
fotoportrét
muma
 ahojte babulky
ale mame krasne leto emoticon
evi ja mam slabo zltu skor vanilkovu a ked svieti slnko je to super a dost to zvacsuje priestor..aj linku mam v podobnej farbe emoticon
9. júl 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
fotoportrét
fotoportrét
muma
 ja by som inak potrebovala poradit aku farbu ale na fasadu domu???, emoticon
9. júl 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 muma, skoda, ze nemas fotku emoticon

my mame tu brezu a to je zlty odtien dreva, aj obklad je ako svetlucka kava, to sa mi uz zda dost zlte vsetko..skor daky kontrast..inak pekne k tomu drevu ukaze jablkovo zelena..(vraj zelena podporuje chut do jedla)- no Zbohomemoticon

Tych stien na omalovanie tam nebude vela..je to len vlastne mala plocha, ale nechcem ju nechat bielu..len aby mi to nezmensilo priestor.
9. júl 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 ozaj k tej farbe...
my mame byt cely biely a v kuchyni ako si mohla vidieť vo vizualizaciach tak bude tapeta emoticon .. naši si dali kuchynu do jemnej marhulkovej... slniečko im tam svieti doobeda no počas celeho dňa im pekne rozžiari celu miestnosť.. emoticon
9. júl 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 865 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 862 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
 tiež máme v kuchyni dve steny marhulkove, a dve biele emoticon
9. júl 2009 o 09:19  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muma
fotoportrét
fotoportrét
muma
 evi ja ju mam v jednom tone lebo je dost mala a uzska tak som ju nechcela kombinovat..ale doplnky mam zelene a vyzera to superemoticon
a co ta fasada akej farby by ste chceli dom stavitelky? emoticon
ja mam z toho dilemu..ci svetlu alebo tmavsiu a aku farbu to fakt neviem
9. júl 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 muma ved my mame tiez uzsiu a malu..resp. taky obdlznicek. Zltu uz ma Kika v detskej..
no vidim, ze zase budem musiet premyslat.
Boze, ako mi je od rana dlho..polovicka je prec, nastastie dnes pride,a le od pondelka zase tyzdnovka emoticon
9. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 caute kocky emoticon

no stavat mozeme najskor za mesiac, lebo dovtedy nam vyjmu podu na stavebne parcely a az potom da tetuska stavebne povolenie emoticon ale ked su dobre ceny materialu a mame ho kam dat, tak aspon sa postupne pripravime na tie zaklady nech ide neskor robota od ruky emoticon

ponukli nam dake nove zakladove tvarnice, daky klik blok, ma to perodrazku a ze sa s tym lepsie pracuje ako s tymi klasickymi a vyrabaju to rakusaci... vcera som kukla, ze nam daku svetabornu cenu neurobili... dali nam normalnu maloobchodnu cenu, tak tam dnes zbehneme ze ci nie su normalny a jedine ak daju nieco dole to od nich vezmeme emoticon emoticon

muma: len nie na fasadu kikirikavo zelenu a ruzovu ako mame tu "cest" vidiet cestou na nas pozemok emoticon ... hlavne takym starym chalupam to nepristane... my budeme ladit fasadu tak do bielo-seda... tmavu isto nie, zbytocne sa bude dom prehrievat a pritahovat slnko... este cestou z bytce na povazsku po starej ceste je uplne bombasticky bungalov v bordovej farbe, velmi mu to pristane emoticon este som videla taku velku kocku v bledo modrej spolu so sedym kamenom a posobi to doooost dobre...

vio: presne ma napadla zelenkava, ale taka nevtierava... a cervena sposobuje chut do jedla nie zelena emoticon preto som zavrhla cervenu linku do domu emoticon
9. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ahojte babule..vidim,ze vy riesite byvanie a my momentalne nas zajrtajsi odchod emoticon emoticon
ako vzdy,tak nam len cesta tam bude trvat dve hodiny..ale nevadi..esteze je piatok a metro funguje od piatej rana,tak to bude o cosi rychlejsie emoticon teda pojdeme ovela skor,ale na letisko pojdeme vlakom..aspon cosi emoticon
9. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 kati a prides do ZA?

hej sharin..aj cervena tusim..
ale to by som tenpriestor uplne zabila!!- radsej teda tu jablkovo zelenu, ked mame bezovy obklad a tmavozelenu dosku..snaj to zapasuje.
9. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš