Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
dik sharin :-) vsetko mam zapisane tak hor sa na nakupy :-D
Odpovedať
takto popijate? my sme teraz abstaci :-D to aby clovek vyrazil hned skoro zrana..ale ja tolko nevydrzim pochodovat a vlacit este aj svista so sebou za ruku..veru, bodaj by uz maly bol z brucha von! :-)) lebo takto len bruchom vykrucam z boka na bok ako tucniak. shrain ani nevrav, ze hracky, lebo uz ich nemame kde davat doma. Tusim si jasle otvorim. Ty pocuj, koklo krat ty si tam uz bola?
Odpovedať
vio: 3x ? ono znie ze viac, ze? len ja som tam z toho tak unesena... inak nepopijame, nechuti nam.. tamto piticko je taky slaby alkoholovy hotovy miesany drink.. ma to 4 volty ;-)
Odpovedať
jaaj..ja poznam len bacardi- rum? ci co.. aby ta neunieslo! :-D
Odpovedať
hej je to rum, ale toto je rovno miesane ochutene... uz len vypit ;-) neboj, neunesie... ale viem tam stravit vela casu... ten vyber zaclon a zavesov je uuuzasnyyy... ked budem zariadovat dom, tak to bude problem vybrat...
Odpovedať
si vyberies hned za plny kufor a kazdy tyzden budes doma menit. no,pada na mna unava, zajtra mam narocny den, predavam jednu skrinu a jednu velikansku Kikinu hracku + nakupy na tyzden, bo manzo pojde na tyzdnovku- asi mu treba aj co to oprat a tak..tak sa lucim zatial. papa
Odpovedať
sladke snicky, ja tiez nebudem dlho... drz sa
Odpovedať
drzim sa! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sharin pisala som ti majla :-)
Odpovedať
ahojte, jaj hviezdy zo ZA, dlho som vas nevidela, vio, katka, fifi a spol. co mate new? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Mata 8-) tiez sme ta dlho nevideli ;-) noviniek vela ani nemáme, taká bezná "zivotná" rutina :-D Vio caka druhe babo, Katka sa tesi na dovolenku (svadobnu cestu) a ja som uspesne skoncila prvy stupen VS ;-) noze sa pochval, co mas nove ty :-)
Odpovedať
pekný dník prajem :-) ako po víkende? dnes nám krásne svieti slniečko a zdá sa že bude teplučko celý týždeň x-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute kocky :-) no rano bolo priiiserne dusno... neviem ako je teraz, lebo sedim v pritmi kancelarie a mam pod nohami zapnuty ventilator... a je mi dobre... teda okrem toho ze to pocasie strasne unavuje... inak nemam nist nove...
Odpovedať
Profilova fotka
cafte obludy :-)
Odpovedať
vonku je super :-) dufam, že to vydrží cely týždeň a aj víkend.. inak cez týždeň by nám mala prísť postel a sedačka, jupiiiii x-) x-) bell, akoš?
Odpovedať
Profilova fotka
wow a tapety uz mate?
Odpovedať
myslíš katalog či ku nám? u nás ešte nie, ale budeme to už objednávať a riškova mamina nastupi na tapetovanie.. new tapety prišli, ale nie všetky.. no cd nezaslali ]-( ale mame aj svietidla a su tam super kusky.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to je cd alebo katalog tie svietidla?
Odpovedať
katalog, praveže cd nam neposlali :-| ved sme ho chceli pre teba hlavne..
Odpovedať
Profilova fotka
ani tie tapety ... hm ...
Odpovedať
ee ee...
Odpovedať
fifi: blahozelam k uspesnemu studiu :-) violetka: to je krasna spravicka, ze malej pribudne surodenec, opatruj sa ;-) ja mam nove to, ze som bola na oepracii (ale nist vazne) a teraz som PN, tak sa nudim strasneeeeee. a babatko planujeme najskor o pol roka zacat, tazke tak ;-)
Odpovedať
Ahoj Luko!!! Veru dlho si nebola! Nuda- to co je?? keiz by som take mohla zazit:-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabika si tu? prosim nevies co ked si na MD a zalozis si zivnost, ostava ti rod prispevok?
Odpovedať
belle: http://portal.gov.sk/Portal/sk/Defaul... http://www.nanicmama.sk/rodicovsky-pr...
Odpovedať
Profilova fotka
aha. diky. takze pockam. radsej :-)
Odpovedať
violetka: a v kolkom si mesiaci, uz viete, co to bude? :-)
Odpovedať
Lukino v siestom..a bude to chlapec teraz- do paru. termin mam 10.10. A este Fifi zabudla napisat, ze uz byvame v ZA- asi dva tyzdne. Ked sa tak nudis, mohla by si mi vynurat take fotky na MS, kde su odfotene wc- ka alebo kupelne a obklady v nich- akoze naaranzovanie farebne..nejake mam, ale uz ich byva akosi malo:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ahoj mata davno si tu nebola:) ja som tiez PN takze viem ako sa nudis ;-)
Odpovedať
vio: tu som v albumoch videla kopeeeeec krasnych WC a kupelni :-) jaj, blahozelam k chlapcovi, super sa vam zadarilo x-) muma: ahoj :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?