Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
oki,dobru chuť prajem :-)
Odpovedať
ahojte strecharky! ako sa mi mate? ja som sa uz pomaly prestahovala po dvoch rockoch opat na konika- vsak mam aj dovod :-) ale vidno, ze tu je este debata nezatazena vplyvom deti- mate cas a stale rozne temy..nie ako my..stale len deti :-)
Odpovedať
ahojte kočky :-) sa mi zda, že sa tu v poslednom čase trošku poflakujeme a nikoho nikde =-) halooo mame vyhlasiť patranie?? :-D šupito presto sem sa!! inak bude zle!! 8-)
Odpovedať
hlasim prichod! :-) roboty mam dost ale budem sledovat :-)
Odpovedať
ouuukej, mažem čierny bodík :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som tu len strasne pracujem x-)
Odpovedať
mažem čierny bodík 8-) ale sledujem ťa ako strašne pracuješ ;-)
Odpovedať
dorobila som mamine pozvanku na stretnutie zo skoly a idem sa vrhnut na tu svoju robotu... och ale sa mi nechceeeeeeee
Odpovedať
sharin, ale až po obede, nie? ;-)
Odpovedať
no dnes nejdem na obed s muzom, lebo je pracovne mimo ZA ale varim masko, snad to bude raz-dva hotove.. ked to nevydrzim tak si urobim chlebik vo vajku :-D
Odpovedať
ja mam velmi rada chlebík vo vajíčku a na tom syr x-) mňaaam :-)
Odpovedať
tak to vyhral ten chlebik a uz som ho aj zjedla :-) aj so syrom veru ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a teraz šup sa hej sa do prace :-N ešte máš toho vela?
Odpovedať
gabi: no svoje ako vzdy este nemam :-) este mam 3 JU a 6 PU plus 2PU uz mam nachystane... je toho vcelku dost...
Odpovedať
fuha.. tak maš toho docela dosť.. ale ty si šikulka a budeš to mať rýchlo ;-) :-)
Odpovedať
no v to dufam aj ja :-) najneskor do stredy by som to vsetko chcela mat hotove...
Odpovedať
ohladom spalne si sa ako rozhodla? čo ideš dať na stenu za postelou? :-)
Odpovedať
gabi: to budem riesit az po tomto zhone :-) a bude to aj obhajitelnejsie pred mangelom, lebo budu dake korunky navyse :-) dnes este rozmyslame ci nezbehneme na hodinku okupat sa... ale nie na plavaren, ale do jedneho hotela...
Odpovedať
treba skočiť a vypnuť ;-) my ideme 20-21.marec na štrbske pleso tak sa teším x-) takže dokončenie bude až po danovom... to je lepšie, nedudeš sa nahanať a nervačiť :-)
Odpovedať
gabi: to je akurat na moje narodky... resp. najskor ma nas pesko a den po nom ja ;-) bell: ta nova spalna je mnamkova! kolko to ma na sirku? (ta strana kde je okno)
Odpovedať
Profilova fotka
sharin 4.5m :-)
Odpovedať
hm, my mame 3,6 sirku (x 5,2) plus vst. satnik za celom postele... som myslela ze to je take velke ako na tvojej vizke... ale zas 1m menej je stale dost :-)
Odpovedať
gabi: nedavno som videla ora-ito seriu v bielom... som skoro na zadok spadla ake to je kraasne v bielej :-)
Odpovedať
bre ranko :-) vcera bolo fantasticky na plavani :-) az nato ze som dostala taky krc do lytka, ze este dnes ma boli... vidno, ze som neni zvyknuta plavat... a musime to napravit... sme sa rozhodli chodit plavat kazdy stvrtok :-)
Odpovedať
ahojte :-) sharin v bielom prevedení su veru tiež super tie spotrebiče, videla som ich v reale na výstave v nitre x-)
Odpovedať
gabi: ano??? a v akej linke boli zabudovane? asi v svetlej, ze? neviem si to zivo predstavit v tmavsej linke a uz toboz nie v orechu... ale na druhej strane by na seba len putali v takom kontraste ;-) a ceny maju take iste, ci vyssie, kedze to ma byt novinka?
Odpovedať
boli v bielej stene zabudovane... inak ak kukneš new katalog baumatic tak maju spotrebiče aj v červenej,žltej a inej farbe.. hlavne tie červene v čiernej linke su super :-) ceny neviem,ale podla mna to bude niečo obdobne ...
Odpovedať
gabi: no cervena je fakt mnamkova... povodne som chcela linku cervenu, ale ked som sa docitala ze to podporuje chut do jedla, tak ee :-D uz aj tak je nas doma dost :-D ale pacia sa mi take retro kusky, ale to by sa nam do domu nehodilo... takym nasim tajnym snom v dome je mat taku "zabavnu" miestnost, kde by bol biliard a dake pohodlne posedenie, maly bar a vsetko v takom retro style zmiesane so starymi americkymi automobilovymi klasikami ...
Odpovedať
pre tento dôvod som aj ja červenu zavrhla.. ale som aj rada lebo ja som skôr na čiernu,bielu,žltu... inak aká bola rano prechadzka s hafankom? mal tiež take krasne gulky snehu na packách ako ta naša? straaašne sa jej to lepilo, som sa rehotala na nej :-D
Odpovedať
gabi: najradsej vencime ked je sneh, lebo pride domov uplne cisty, len labky pretrieme... strasne nema rad to oblecko, ako ho vidi ze ho beriem, tak sa mi uteka schovat, tak to musim zakazdym kamuflovat, ale uz som mu nasla ine ale na nete, ale chcem mu ho objednat... aj s dopravou to vychadza stale lacnejsie ako kupit ho z CZ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?