Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
to ano,je lepšie utrieť tie packy od snehu ako stále umyvať od blata.. a ešte ked naša dorotka tak strašne rada hrabe!! to je špinavá na celom tele,ale važne ... a potom hundre ked ju dávam do vane a umyvam ju :-D to su boje... normal suboj titanov :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej vy dve ste zrovna take titany :-) gabi a tebe sa ako pacia moje najnovsie spalne?
Odpovedať
beeeell, druha je kraasna!! prva je na mňa menej farebna, ale asi bola taka požiadavka, že? :-) inak brala by som taku velku spalnu s gigantickým oknom a so svojim stolíkom ako si tam dala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to som len tak vypotila ;-)
Odpovedať
ahaa.. a teraz čo navrhuješ? či maš trošku volno? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie daku kuchynu robim
Odpovedať
daku kuchynu v akej farbe? :-)
Odpovedať
bell: ta druha spalna je tiez kraaasna :-) bordova stena je tiez zaujimava :-) mi to pride, ze mi pomahas v rozhodnuti co dat na tu nasu stenu za celom postele ;-) gabi: zahrabava za sebou? to musi byt zlate :-) i ked ten boj vo vani uz zrejme nie je taky zlaty... nas tiez hundre pri kupani... sak som pisala ze su to hotove ceremonie...
Odpovedať
adik, hrabe ako o dušu,ale vždy sa pootača tak že hrabe tam kde vlastne ani nič nerobila.. :-N :-D ...vrčí+šteká+hrabe...
Odpovedať
mojaaaaa to musi byt pohlad pre bohov :-D ale sranda ze to robievaju len mensi psici... nas vobec... nas ma uchylku ked je sneh... ked ide toto tak kym sa usalasi tak strci hlavu do snehu a potom ma cely cumak biely :-D
Odpovedať
adik to je pohlad :-D a potom nechape že prečo ju musíme takmer celu osprchovať či poutierať ked je cela od prachu či od blata.. :-D vaš ma tiež dobrý rituál :-D asi aby sa moc nezahrial tak sa hned predtým chladí :-D
Odpovedať
gabi: :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
mame to my ale ťažke pri tých zvieratkách :-D
Odpovedať
jeeeeej zase nam zvysili rychlost netu :-) cela happy chcem dat tahat novy lost, ze ako rychlo to pojde a v tej euforii som zabudla ze tento tyzden je pauza :-)
Odpovedať
ahojte kočky :-) ja viem, že to tu dosť zanedbávam :-N no nedá sa mi chodiť sem... kopec práce a večer som rada, že som ;-) inak som rada, že sa vám darí a že stále niečo plánujete :-D to je super... my momentálne riešime ešte projekt :-) a uvažujeme nad hypo... takže "príjemné" starosti celkom... tak vám prajem krásny víkendík... nech už ale príde jar!!! a nie sneh... ]-(
Odpovedať
bam: ahojky! ja sedim pre istotu za kompom cely bozi den... teraz akurat nechapavo krutim hlavu nad clovekom, kt. spracovaval ucto jednemu z mojich tohtorocnych... neskutocneeeeeeee... splietol si jednoduche ucto s podvojnym...
Odpovedať
Adi :-D to musel byť teda šikovník ja tiež sedím väčšinu dňa za PC, ale z práce sa mi nedá písať ;-)
Odpovedať
a sa stavim, ze zato bral dotycny aj nadsadenu sumu... to vacsinou beru ti, co nic nevedia a my ostatni potom prerabame za almuzny v porovnani s tymi sumami... och... nohy ruky by som zlamala :-) bam: a uz mate aj daku predstavu o projekte?
Odpovedať
no Adi to tak žiaľ býva... :-S v dnešnej dobe sa asi neoplatí byť poctivý, ale čo potom svedomie? :-| predstavu teda máme aj dosť reálnu :-) ešte doťahujeme detaily... napr. kde bude voda, plyn a pod. rozmery aj usporiadnie už sú dané... ešte musíme dať prerobiť hornú chodbu-teda riešenie vstupov do izieb... proste sú to už také milé maličkosti ;-) a vy ako s projektom? spokojní úplne?
Odpovedať
bam: tak to je super... no my sme povodne zacinali s inym pozemkom a aj dom mal ine tvary, tento pozemok je odlisny a museli sme prerabat povodny projekt... jedine co sme mali dane, bola sirka domu a to, ze chceme dvojgaraz, ostatne sme uz kreslili s ohladom na svetove strany... teraz sme akurat rozmyslali, ze detske izby urobime mensie (povodne maju cca 20m2) a ked skratime jednu stenu o 1m, tak o to bude sirsi balkon, resp. uz skor taka terasa a bude tam pristup z oboch detskych izieb... a este nevieme, ci zachovat krb tak, ako je navrhnuty, alebo ho dat ako taky opticky predel jedalne s obyvkou... a tym padom by isiel aj murom medzi detskymi izbami a dalo by sa tak vyuzit dake to teplo.. zrejme sa s tymto obratim na bell :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute zienky, co je tu nove? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaho, studentka dobehla ;-)
Odpovedať
ahojte..uz mam vybraty presny termin na stretko..ale zatial nepoviem,kedze je este dooost skoro :-p za taky mesiac mozem dat vediet..takze teraz radsej este pracujte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aqua : :-D studentka zvladla v piatok 13-teho brutal skusku na výbornu :-D uz nech je to za mnou... idem objednat nejake nove vecicky z quelle, maju tam skvele nalepky na stenu a este kopu inych veci, tak idem trosku minut z vyplaty ;-) ale vidim, ze ste sa tu vobec nenudili :-)
Odpovedať
fifi..a to takto bezo mna ides minat =-) no musim sa pokukat,co tam maju..lebo som uz dlho nic neobjednala :-D len moja najnovsia tema je narodeninova torta :-p chcem cosi origo vymysliet..tak mam co robit..
Odpovedať
caute kocky :-) fifi: tak to je super, ze sa v skole dari ;-) lea: hladas inspiraciu na tvar a dekoraciu torty? poslem ti do IP link na album jednej cukrarky... robi hotove umelecke diela ;-) a ja idem dalej makat... uf...
Odpovedať
ahojte..tak dalsi tyzden sa nam zacal.. u nas sa to celkom dalo..hlavne to pocasie..uplne skvele :-) akurat rozmyslam,ci nepojdem pockat polovicku na zastavku,ked pojde z prace :-) sharin..dakujem velmi pekne..super inspiracie..len ja tu mam obmedzene moznosti..ale hadam aspon cosi z toho vymyslim :-)
Odpovedať
ahojte, chcela by som sa vas opytat, ci mate niektora skusenosti s obkladmi a dlazbami tu v ZA? Poznate niektora nejaky dobry obchodik s dobrymi cenami? Boli sme u Soukupa, v Instave a tak, ale mozno mate este nejake typi, kde by sme sa mohli ist pozriet? Zhanam nejaky pekny obklad do kupelne, s kvetovanymi obkladackami .. dakujeeeem ;-)
Odpovedať
cubator..pri kinekuse mas tiez nejake..a potom na kamennej je idea..tiez su tam nejaki predajcovia,co viem ;-) a potom klasika baumax :-N
Odpovedať
Ahoj cubatour my sme prerábali minulý rok a kupovali sme obklad v kúpeľňovom štúdiu za plavárňou a ja som si vybrala oranžové obkladačky v kombinácii s béžovou a mám tam pásy divých makov a tie ma hneď upútali a každý kto k nám príde tak to strašne chváli,mala som to po známosti ale myslím že aj bez toho Ti urobia vyzualízáciu,Sú veľmi kvalitné ,je to taliansky obklad veľmi tvrdé čo aj ten človek,ktorý mi obkladal povedal,že taliani majú veľmi kvalitné obklady ale počítaj ,že tie vzory sú aj dosť drahé.Iank volá sa to Ptáček a je to v tej budove kde je aj salón Danica.Soukup májú vačsinou len rako,Instav to je polské takže to by sa Ti skôr oplatilo ísť do polska lebo majú nenormálne prirážky,Kerimax tam majú tiež rako no a Baumax si myslím,že tie ceny nie sú hodné kvality možno keď je výpredaj inak sa to tam neoplatí.Tak ahoj.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?