Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • uvidíte možno sa podarí niečo nájsť 😉

• cauky..ako sa mavate??
    ja som akuratne po obede, mala som masove gulocky, zemiacky, hribikovu omacku a brusnicový dzem..
    mnam..made in Ikea šecko 🙂

• bell: este som u nasich, chvilku sa zdrzim... manzo nech mi crnkne ked uz pojde ku nam tak polhodku predtym, aby som sa pripadne stihla dovalit domov, keby som sa zdrzala u nasich dlhsie... dik..

• Sponzor fóra
  • uz som doma 🙂 a idem vrrrrtat 🙂

vio: aj my sme si vcera dali tie gule... a dvaja sme sa najedli za 30 CZK 🙂 lebo maju na ne akciu... muz sa vyjadril, ze by mal veru problem najest sa u nich za 100, kedze uz ta najvacsia porcia guli za 20 mu viac nez stacila 😃

• dnes som hyperaktivna 🙂

v albume pridane zmeny v spalni... akosi mi tam stale nieco chyba... a z panelovych zavesov som uprimne povedane sklamana... vyzera to, akoby ich trebalo prezehlit... vrr

• ahojte babule..tak mame opat vikend 😵 hadam bude lepsi ako ten predchadzajuci...teda az na to upratovanie..ale zas treba mat pekne cisto a vonavucko 🙂

• no co je to tu??? flakate sa!
    alebo oslavujete nas sviatok? Ja som v piatok dostala tulipaniky a dnes narcisy v kvetinaci..🙂

• ahojte..tak vikend za nami..a kedze som sa flakala na nete a obzerala nejake to oblecko,tak mi nedalo,sa nepozriet na postelne,ked to uz maju..a taketo pekne obliecky som objavila 😃

http://image01.bonprix.de/bonprixbilder/bundles/artikel_gross/var1/xy/02/xy025x54.jpg

http://image01.bonprix.de/bonprixbilder/bundles/artikel_gross/var5/bc/n2/bcn212x03.jpg

http://www.bonprixshop.eu/pub//2/axq203x05_600.jpg

a k tomu dnesnemu dnu..dostala som dezert a triko 🙂 a tento mesiac sme sa rozhodli urobit nakup do satnikov..nech mame cosi na leto a na nas predlzeny vikend..len este najst aj dobre akcie,ako sa mi zvacsa dari 😎

• my mame za sebou skvely vikend... v sobotu sme prisli ku svagrinke, tam sme prespali a v nedelu sme isli vsetci spolu za svokrovcami do vyhni... boli sme vo vodnom raji (cakali sme viac), trochu sme sa tam pocvachtali, potom sme sa isli najest do ich hotela a pomalicky sme isli domov... s tymto vikendom som nesmierne spokojna... je to ale na ukor roboty, takze oddnes zacinam tahat do noci... sak uz len dake dva tyzdne... musim to dorobit 🙂

kocky a vy kde ste?

• sharinka dakujem felmi pekne.
    kde je gabina? neviete?

• ahojte kočky 🙂
    sharin,krásny víkend ste mali... ani nevadilo,že pršalo,hmm?
    beeeell tu som 😎

• bell: splnili ocakavanie? a neni zac 🙂

gabi: v sobotu sice prsalo, ale v nedelu rano bolo v BB neskutocne krasne a rovnako aj vo vyhniach bolo pekne... tu v ZA v nedelu prsalo?

• sharin pohodka, som myslela ze budu vyssie ale na terasu su uplne coolove.
    gabi tak kedy? potrebujem to dnes tete povedat aby sa zariadila ...

• Teraz som tu ja Gabča je na obhliadke. Bell pôjdeme zajtra ak ti to nevadí ešte ti to v priebehu dňa potvrdím

• ok tak zajtra, ale keby sa nieco zmenilo tak napis alebo zavolaj

• Sponzor fóra
  • inak po prichode domov nas nemilo prekvapil jeden spadnuty panelovy zaves 😞 ono to totiz drzi na suchy zips na tej liste ale k tomu panelu je ten suchy zips prilepeny a to neudrzalo a zaves spadol 😞

som skor rozhodnuta pri najblizsej navsteve ikea kupit povodny system, kt. som chcela a tento dame do chodby...

• ja som nabehana ako kon... som rada,že sedím 😬 inak bohove počasie na obhliadky.. ved kludne nech prší ako dive, ja som rada zablatená 😠
    sharin, tu pršalo, sem tam zasvietilo slnko,ale až po 3tej hodine.. nič moc počko..

• uz som v robote...

ale musela som sa z obeda,(resp. este sme nestihli ani vyjst na obed) vratit domov prezliect, lebo ma jeden magor ospliechal... nech ho slak trafi.. tak sme sli nazad domov a potom zase nazad na obed...

• videli ste vizky od karki? konecne niekto kto to vie 🙂

• jo videla som, dobre to vizira...

ale este nikto neskritizoval moje premeny spalne... mne tam stale cosi chyba...

• obyvka je pekna,ale na tých prvých vizkach mi vadí to množstvo poličiek.. to je na mna moc...
    sharin, tie steny su krasne a myslím,že za tu postel na stenu sa niečo pyta 😉

• gabi: zeby tie tulipky??? alebo iba vymalovat dakou tmavsou farbou?

• ja by som tam dala nejaku dobru tapetu

• ja by som bola za nejaký dekor, možno niečo ku tej stene 🙂
    ten zaves je čistý,že? ten nemá na sebe nič...

• bell: nieco lacnejsieho ... budeme tam tak cca 2-3 roky este... kym sa nepostavi domcur

• gabi: zaves je pasikovy, ale tak nepravidelne, take capate pasy... striedavo matna leskla...

• co keby sa ta jedna stena za celom postele namalovala na cokoladovo hnedo, plus pouzit dake tie tetovacky na stenu v kremovej, resp. zlatej farbe? 🙂

pripadne tie tulipky sa snazim predstavit si...

• v klidku

• ja som ti presne chcela napísať,že keby ste ju namalovali do hnedasta a dali na to niečo v zlatej farbe... su čisto farby aj so zlatým trblietkom 😉

• fiiha znie dobre... asi navstivim dake color centrum 🙂 ale vidim to az po danovych priznaniach 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém