Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
uvidíte možno sa podarí niečo nájsť ;-)
Odpovedať
cauky..ako sa mavate?? ja som akuratne po obede, mala som masove gulocky, zemiacky, hribikovu omacku a brusnicový dzem.. mnam..made in Ikea šecko :-)
Odpovedať
bell: este som u nasich, chvilku sa zdrzim... manzo nech mi crnkne ked uz pojde ku nam tak polhodku predtym, aby som sa pripadne stihla dovalit domov, keby som sa zdrzala u nasich dlhsie... dik..
Odpovedať
uz som doma :) a idem vrrrrtat :-) vio: aj my sme si vcera dali tie gule... a dvaja sme sa najedli za 30 CZK :-) lebo maju na ne akciu... muz sa vyjadril, ze by mal veru problem najest sa u nich za 100, kedze uz ta najvacsia porcia guli za 20 mu viac nez stacila :-D
Odpovedať
dnes som hyperaktivna :-) v albume pridane zmeny v spalni... akosi mi tam stale nieco chyba... a z panelovych zavesov som uprimne povedane sklamana... vyzera to, akoby ich trebalo prezehlit... vrr
Odpovedať
ahojte babule..tak mame opat vikend x-) hadam bude lepsi ako ten predchadzajuci...teda az na to upratovanie..ale zas treba mat pekne cisto a vonavucko :-)
Odpovedať
no co je to tu??? flakate sa! alebo oslavujete nas sviatok? Ja som v piatok dostala tulipaniky a dnes narcisy v kvetinaci..:-)
Odpovedať
ahojte..tak vikend za nami..a kedze som sa flakala na nete a obzerala nejake to oblecko,tak mi nedalo,sa nepozriet na postelne,ked to uz maju..a taketo pekne obliecky som objavila :-D http://image01.bonprix.de/bonprixbild... http://image01.bonprix.de/bonprixbild... http://www.bonprixshop.eu/pub//2/axq2... a k tomu dnesnemu dnu..dostala som dezert a triko :-) a tento mesiac sme sa rozhodli urobit nakup do satnikov..nech mame cosi na leto a na nas predlzeny vikend..len este najst aj dobre akcie,ako sa mi zvacsa dari 8-)
Odpovedať
my mame za sebou skvely vikend... v sobotu sme prisli ku svagrinke, tam sme prespali a v nedelu sme isli vsetci spolu za svokrovcami do vyhni... boli sme vo vodnom raji (cakali sme viac), trochu sme sa tam pocvachtali, potom sme sa isli najest do ich hotela a pomalicky sme isli domov... s tymto vikendom som nesmierne spokojna... je to ale na ukor roboty, takze oddnes zacinam tahat do noci... sak uz len dake dva tyzdne... musim to dorobit :) kocky a vy kde ste?
Odpovedať
Profilova fotka
sharinka dakujem felmi pekne. kde je gabina? neviete?
Odpovedať
ahojte kočky :-) sharin,krásny víkend ste mali... ani nevadilo,že pršalo,hmm? beeeell tu som 8-)
Odpovedať
bell: splnili ocakavanie? a neni zac :-) gabi: v sobotu sice prsalo, ale v nedelu rano bolo v BB neskutocne krasne a rovnako aj vo vyhniach bolo pekne... tu v ZA v nedelu prsalo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sharin pohodka, som myslela ze budu vyssie ale na terasu su uplne coolove. gabi tak kedy? potrebujem to dnes tete povedat aby sa zariadila ...
Odpovedať
Teraz som tu ja Gabča je na obhliadke. Bell pôjdeme zajtra ak ti to nevadí ešte ti to v priebehu dňa potvrdím
Odpovedať
Profilova fotka
ok tak zajtra, ale keby sa nieco zmenilo tak napis alebo zavolaj
Odpovedať
inak po prichode domov nas nemilo prekvapil jeden spadnuty panelovy zaves :-( ono to totiz drzi na suchy zips na tej liste ale k tomu panelu je ten suchy zips prilepeny a to neudrzalo a zaves spadol :-( som skor rozhodnuta pri najblizsej navsteve ikea kupit povodny system, kt. som chcela a tento dame do chodby...
Odpovedať
ja som nabehana ako kon... som rada,že sedím :-N inak bohove počasie na obhliadky.. ved kludne nech prší ako dive, ja som rada zablatená ]-( sharin, tu pršalo, sem tam zasvietilo slnko,ale až po 3tej hodine.. nič moc počko..
Odpovedať
uz som v robote... ale musela som sa z obeda,(resp. este sme nestihli ani vyjst na obed) vratit domov prezliect, lebo ma jeden magor ospliechal... nech ho slak trafi.. tak sme sli nazad domov a potom zase nazad na obed...
Odpovedať
Profilova fotka
videli ste vizky od karki? konecne niekto kto to vie :-)
Odpovedať
jo videla som, dobre to vizira... ale este nikto neskritizoval moje premeny spalne... mne tam stale cosi chyba...
Odpovedať
obyvka je pekna,ale na tých prvých vizkach mi vadí to množstvo poličiek.. to je na mna moc... sharin, tie steny su krasne a myslím,že za tu postel na stenu sa niečo pyta ;-)
Odpovedať
gabi: zeby tie tulipky??? alebo iba vymalovat dakou tmavsou farbou?
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som tam dala nejaku dobru tapetu
Odpovedať
ja by som bola za nejaký dekor, možno niečo ku tej stene :-) ten zaves je čistý,že? ten nemá na sebe nič...
Odpovedať
bell: nieco lacnejsieho ... budeme tam tak cca 2-3 roky este... kym sa nepostavi domcur
Odpovedať
gabi: zaves je pasikovy, ale tak nepravidelne, take capate pasy... striedavo matna leskla...
Odpovedať
co keby sa ta jedna stena za celom postele namalovala na cokoladovo hnedo, plus pouzit dake tie tetovacky na stenu v kremovej, resp. zlatej farbe? :-) pripadne tie tulipky sa snazim predstavit si...
Odpovedať
Profilova fotka
v klidku
Odpovedať
ja som ti presne chcela napísať,že keby ste ju namalovali do hnedasta a dali na to niečo v zlatej farbe... su čisto farby aj so zlatým trblietkom ;-)
Odpovedať
fiiha znie dobre... asi navstivim dake color centrum :-) ale vidim to az po danovych priznaniach x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?