Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
mne sa velmi pači kombinacia farieb zelena+žlta+fialova, ale všetko musia byť jemnunko ladene farby... trošku by som sa pohrala s dekorom resp. by som niečo vymyslela na steny ako vzor :-) tej fialovej by som dala možno viac na stranu kde je dievčatko (jej postielka) aby to nebolo moc pre chlapca (teda ked vieme čo je to druhe malinke škvrne) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vio nieee na dlhsie stranz ked das farbu a kratsie nechas bez nej tak tu miestnost strasne zuzis opticky, a navyse ked tam bude este aj podlaha zelena tak to bude uplne klaustrofobne ...
Odpovedať
aqua- podlaha bude krasna modra farba..vlneny koberec s detskym vzorom..pozri moj treti album..tam je..tej zelenej v nom je malicko..ale taky odtien by som dala..a tie steny su len 3x3 metre..z toho na takmer jednej celen je okno + dvere na terasu a na druhej su 80tky dvere..takze som to myslela tie dlhsie steny akoze tie, kde nic nie je.. Nabytok je taky striedmy..vsetko biele s jasnou cervenou, krasnou zelenou a modrou..Postielka moze byt len na jednej strane..v buducnosti bud poschodova, abo sa vymenime s spalnou a detskou my domaci, abo sa pristavi kus izby tam, kde je teraz terasa..sa izba predlzi..
Odpovedať
Profilova fotka
ahha
Odpovedať
hm..ahha .. :-) a co dalej?? :-)
Odpovedať
vio: idem do ostravskej ikea :-) ... navrh detskej znie dobre... hned ma napadla jemna zelenkava s takou tyrysovou ale pastelovou... biely nabytok k tomu je super... sem tam cosi farebne... vsak ide o detsku a ta ma byt krasne vesela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ze ma hryzie svedomie ... kedy budes v teplicke?
Odpovedať
ahojte..tak ja som stale este v posteli..aj s nadchou a najnovsie prisernou bolestou chrbta..a to som sa tak rano tesila,ze pojdem do prace a zial..nekonalo sa..
Odpovedať
no vidim, ze aj tam ste vsetky chore:-)) uz nech je jar, uz sa to kalendarne blizi..:-) skore uzdravenie! Bell nemusi ta hryzt nic :-)), nejako to uz len urobime, chcela som tam najprv polozit aj ten koberec, aby som videla, ako ta syta modra zaplni priestor a ci mi potom ta zelena uz nebude pripadat tmava..mozno to nakoniec predsa len skonci nejakym odtienom zltej..ale nie moc agresivnym. kedy budeme zase v Teplicke netusim...18.3. mam poradnu v ZA..takze asi vtedy.. Sharin dik za pochopenie:-), mala sa tak krasne tesila, ze ma svoju izbicku, az ma to dojalo..a pytala si tam aj kobercek, ten sa jej mimoriadne paci, ale je zabaleny a ja ho nechcem rozmotavat z igelitu, ked sa tam tak strasne prasi pri robotach.
Odpovedať
Profilova fotka
sharin a vio ja to idem dat to 3d
Odpovedať
Profilova fotka
este raz tie rozmery poprosim
Odpovedať
caute kocky :-) a vy dako mocno pracujete... mne vcera doniesol ten skoro sef doklady firiem, kt. mam urobit danove... neni toho vela, uz som to aj dako zoradila rozumne v sanonoch, len treba mat nato cas.. snad to dako zvladnem :-) jo a v priebehu tyzdna-dvoch idem objednat skusobne obliecky... som zvedava co to je za matros... a konecne sa po danovych priznaniach vrhnem aj na tie stenove tetovacky.. (sranda ze nemci to maju za tetovacky a anglicky hovoriaci za nalepky :-) )
Odpovedať
Článok sa načítava...
pekný deň prajem kočky :-) sharin,potom musíš opísať ake su tie obliečky ;-) ozaj čo ten priestor?
Odpovedať
gabi: jasne opisem :-)
Odpovedať
a už maš dokončenu spalnu? myslím japonske steny na skriňu, tapeta za postelou...to ako si to chcela :-)
Odpovedať
este e-e... zajtra ideme do ikey kupit tie japonske steny a aj ten system na ne... najneskor buduci tyzden by to malo byt vsetko nahodene a az ked to bude tak si rozmyslim tu tapetu... musim vidiet nove zavesy, nove panely na skrini, vypratane komody do chodby, lebo teraz to tam mam dooost prepchate... inak mozem aj hodit neskor fotku nasho hafana ako sa mi ulozil medzi veci, kt. som mala nachystane na ukladanie do skrine... ako vzdy rovno do stredu sa ulozil :-)
Odpovedať
jasne, len ho pridaj nech si kukneme ako pan urodzení spinkal :-D
Odpovedať
a este aj smiroval "baj ocko"... sak to poznas, oni su veeelky herci :-) vcera vecer sa pre istotu rozhodol lahnut si pod susiak s pradlom .. boli na nom uteraky a lahol si tak, ze mu trcal iba nos :-D
Odpovedať
krasne :-D oni su majstri herci... včera mi naša krpoška rozkusala papuču, nie moc ale aj tak ma to naštvalo tak dostala trošku po zadku.. ale malo lebo mne to neda ked gula očami na mna :-N potvorka mala..
Odpovedať
no som doma... neviem, ci mozem pridat tu fotku nasho exota sem... ale sak skusim...
Odpovedať
Profilova fotka
pridaj ale ju posad aspon na gauc ;-)
Odpovedať
pridane... :-)
Odpovedať
a teraz ho musim odfotit ako si lebedi na sedacke :-D
Odpovedať
ježiši ten je bohovsky :-D :-D a fakt tým jedným očkom kuka a sonduje situáciu okolo neho :-D
Odpovedať
tak este jeden zaber... snad mi ho nezmazu :-)
Odpovedať
spachtoško jeden :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no riadny cuch puch :-D
Odpovedať
no tak mi ho uz zmazali... co uz...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ked bol na gauci? :-D gabi co ta nitra?
Odpovedať
Profilova fotka
bell: Ahoj ideme do Nitri to je samozrejmosť
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?