Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
no v tomto pocasi budeme pekne poctivo domka :-) uz rano sa nam nechcelo vyliezt... tak sme sa zhodli, ze dnes bude papucova kultura... akurat ze vecer konecne okupeme nasho chlpaca a zase mu podstrihnem srst na labkach...
Odpovedať
sharin, my sme nad tým tiež premýšľali, ale museli sme ísť do prace... riškov navrh bol "chata na kysuci" a brodiť sa snehom :-D :-D takže sa budete dnes kupať? ma rad kupanie či protestuje ako naša? :-N
Odpovedať
ahojte..no to sa bude super robit na namesti.. my tu mame slnecno,tak sa prejdeme na nakup a asi aj upratame,nech zajtra nemusime :-)
Odpovedať
gabi: no ked poviem, ze "ideme kupkat?" tak mi utecie do truciarne :-D to je miesto v rohovej lavici v kuchyni, odkial ho neviem vybrat :-D alebo ked ma vidi pri jeho samponoch ze si miesam kondicioner (musim ho vykydnut do zavaraninovej flase a potom zalievam vriacou vodou, aby sa rozpustil) tak aj vtedy sa uteka rychlo schovat ... ale ked je uz vo vani, tak je to ok...len kym ho poriadne namocim, tak to trva aj zo 20min... a na zaver ho "nalozim do oleja" lebo ten kondicioner co mame je velmi mastny a obali tak chlpky a tie sa potom nezamotavaju... je zo dva dni ako zmoknute kura, ale srst je perfektna..
Odpovedať
sharin, tak vy máte poriadny proces... no našťastie to naše ma len 1,5kila a keď ju riško zdrapne tak nikde neujde... ale doškrabe viac ako mača! a ako ide papučová kultura? :-)
Odpovedať
gabi: no este som sama :-) muzo sa rype v dakom aute :-) a s tym kupanim je to fakt hotovy proces, je to tak na dve hodky... lebo on ma strasne hustu srstisko a kolkokrat si myslim ze je mokry a odhrniem srst a tam suche...
Odpovedať
manžel nevydržal bez práce? to je chlap,ale keď povieš ide sa upratovať tak vtedy sa striktne budú držať papučovej kultúry :-D :-D moc sa nejdem rozpisovať lebo riči pribehne :-D dve hodinky?? fuha.. s našou to je na hodinku aj s fenovaním.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si to tu čítam sharin hádam jej neveríš , že by som doma neupratoval :-D :-D :-D ved mi chlapi sme vždi nápomocný 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
rici: tak vzhladom k tomu, ze ten moj aj upratuje aj navari, tak kludne uverim, ze doma pomahas :-) gabi: a to mame na oktober zajednaneho dalsieho hafana... ta ista rasa len vystavny... takze ten sa bude musiet kupat, cesat a strihat ovela castejsie...
Odpovedať
riči!!! :-p :-p :-D sharin, tak dalšieho? a čo to bude fenka či psík?
Odpovedať
gabi: este nevieme :-) ale asi by sme radsej psika, aby sme nemuseli robit dake opatrenia ked sa bude harat... lebo sterilizacia neprichadza do uvahy... ale zase fenecky su pritulnejsie a hlavne lahsie :-) kamaratka od ktorej bude stena, ma doma tri fenky a to je uzasne ked ku nej pridem... vzdy si navstevu plne vychutnam... lebo ten nas krpec mi za ten svet nechce dat boztek, tak som mu 4x do roka neverna :-D ale moze si zato sam.... :-)
Odpovedať
adik, no ked už mate psíka tak asi bude lepšie mať aj druheho prave psíka.. ale je pravda že fenka je pritulnejšia... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
po pravde si ani neviem predstavit to haranie... museli by byt zavrety alebo nasho dat kastrovat, ale to zas nechceme.. uz je nato aj dost stary a ma za sebou uz dve operacie a dalsiu by som uz nezvladla...
Odpovedať
adik, to by ste mali doma poriadnu divočinu.. ved vieš istotne ake to je ked si s ním vonku a ide okolo fenka ktora sa hara.. to by vam ocikaval byt (značkoval by si) a možno aj niečo doškrabal.. ktohovie.. ale toto riešenie bude lepšie :-)
Odpovedať
gabi: o ocikavani ani nevrav... prave u tej kamaratky im tam snad oznackoval cely barak... chvalabohu su psickari, takze vsetko v pohode... ale aj tak som sa hanbila ako pes .. :-( takze fakt fena u nas neprichadza do uvahy... ani do domu... ostanem u chlapov :-) ... este nech sa mi raz narodia dvojicky chalani, tak ma porazi... :-D
Odpovedať
adik, my sme boli u znameho v KE a oni maju psíka, ten bol nadržaný z našej a ocikal domácim vchodové (kožené) dvere :-N a mate v rodine niekoho kto mal dvojičky? ja si to neviem predstaviť a dúfam, že nikto v rodine nemal.. to by bola metelica :-D
Odpovedať
gabi: moja svokra je z dvojiciek a z maminej strany ich je dost ale dlho nikto nemal v nasej vetve...
Odpovedať
no pana beka :-N :-N vtedy si asi človek musí viac dokolečka opakovať "deti su radosť, deti su radosť.. " :-D
Odpovedať
gabi: tak ked sa zadari, tak babky budu vitane denne :-D
Odpovedať
aspoň nebudu môcť tvrdiť že na dôchodku nie je nič na praci ;-)
Odpovedať
presne tak... moja mama sa uz pyta, ze kedy bude babkou...
Odpovedať
ahojte kočky ;-) my sme sa vrátili dnes z Oravy od svokrovcov... tam je kooopec snehu a taká kosa! Ráno o 8,30 bolo -15 stupňov... brrrrr :-( inak som "prežila" zabíjačku :-) čo ja teda veľmi nemusím... opatrovala som naše krsniatko, má 1 rok aj 7 mesiacov a je to živé striebro... začína rozprávať, sa vždy na ňom nasmejeme čosi, z každého slova totiž hovorí len prvé dve písmenká - napr. lopta povie - lo, papať povie - pa ;-) a veeeeľmi ho ľubkame, je naše zlatíčko kým nebudeme mať vlastné :-) A zajtra sa mi vôbec nechce do práce... ale už sa nám chvalabohu vráti kolegyňa jedna z PNky, takže bude nás viacej... a teším sa na vás vo štvrtok ;-)
Odpovedať
ahojte kočky :-) tak nám zase trošku sneží :-N prajem pekný začiatok pracovného týždňa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj fcela. gabi prosim odkial to idete mat tu sedacku?
Odpovedať
ahooooj bzučko :-) sedačka bude finesa z firmy fines :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dankeeeee schooon
Odpovedať
a inač sa ako darí? vela robotky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak akurat, musim stihnut vsetko co som naslubovala ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my mame fines sedacku a zatim super truper.....:) takze stvrtok je velke stretko no uz sa tesim:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj muma a dievcence tam si mozte v tom finese vybrat potahovu latku? aky maju vzornik? mozes si aj kupit svoju a dat im ju pouzit, keby sa ti nic nepacilo z toho co maju?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?