Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • mne celkom fajn, s malou je už sranda robí ksichtíky, však už má 8,5 mesiaca, začína chodiť, tak sa veru nenudím.
    To ti verím, dvom je vždy veselšie 😉 😉 😉

• deticky su hrozne roztomile..hlavne take malicke..a dokedy planujes byt na materskej?
    uz len nech tieto svetove problemy skoncia a bude dobre..lebo asi len politici sa maju dobre 😬

• dala som si 2 roky, lebo treba platiť hypotéku, je to dosť náročné hlavne finančne, však ten rodičovský príspevok taký o ničom, ešteže manžel celkom slušne zarobí, ale aj tak... a vy kedy plánujete baby? hihi som zvedavá

• Sponzor fóra
  • tu je zatial 9mesiacov..mozno,ze to dalsi rok predlzia na rok..
    my si este chvilku pockame..ale ved nevadi..aspon ma rodina moznost snazit sa..kedze nie sme jediny manzelia bez deti 😃

• lea: rozmer 200x200 su skor v druhom albume, prave predajcu z anglicka 🙂 a maju aj rozumne rozmery pre vankuse... idem este pohladat cosi dvojiteho, aby ste aj ty aj gabi mali vacsiu moznost vyberu 🙂

vidim, ze je dnes vacsina pracovne vytazena 😉

• sharin navrhujem si vlastnu obyvacku - to je desna work 😃 😃 😃

• bell: fakt? ale aspon u teba neplati porekadlo "obuvnikova dcera chodi bosa" 😉

• no praveze plati, lebo ked si navrhnem daco tak ma vzdy zarazi vysledna suma 😃

• bell, jasom rici kde ta zajtra mám počkať či vieš kde je ARB na vlkoch

• sharin..no super teda 🙂
    len enviem,ci budem objednavat,lebo sme sa dohodli sporit na dovolenku 🙂

ja mam tu suknu takmer hotovu..ale dnes mam este nejaku tu knihu v plane,tak ju dokoncim zajtra..

• lea: v pohodke, ked budes chciet, das vediet alebo si objednas sama 😉

bell: kukam tvoj novy album, je to pjekneeeeee a vidim tam nad kuch.stolom ikea lampu 😉 dako sa ti vazne zacina lubit 😎

• ahojte kočandy 🙂
    bell, super vizky v albume 😎
    sharin ako bolo na školení? ako sa cestovalo popod strečno?

• gabi: ja som bola skolit 🙂 ale dalo sa, snad to pochopili a nebude mi hned vecer tetuska pisat ze toto a toto uz nevie 😃

• adik, aj som si myslela,ale či ťa počuvali 🙂 kolko si tam mala ludí či ako to maš?

• ricimu - neviem 😞

• Sponzor fóra
  • gabi: dve kocky, z toho jedna pani dochodkyna... ta chudinka ma s tym najvacsi problem, lebo dlho predlho robila v inom softe a teraz sa musi ucit novy... tak je z toho taka domotana a zda sa jej to dost zlozite, zato uctuje cely zivot takze viac nez bohate skusenosti a druha je mlada kocka a ze ma 23r syna... som na nu vypulila oci ze kde by ho nabrala... leda zeby brata 🙂 a ta zas nevie uctovat ale program rychlo pochopila 🙂

• bell, a na aku zastavku prídeš?
    adik, maš to teda aj pestre... a ako často mavaš tie školenia? 🙂

• gabi: teraz som bola skolit po dlhej dobe... lebo tvorcovia softu odmietli prist aj ked zato maju viac nez slusne sadzby, tak sme sa dohodli ku spokojnosti oboch stran 🙂

• ale je dobre ked si môžeš aj takto zarobiť 🙂

• a byt tak s inymi ludmi... mam rada taketo zmeny 🙂

• ano to je super....aspon je zmena a spoznaš niekoho noveho 🙂

• gabi napisem este

• zuzi, pohodička, ak maš nakopnutu muzu tak pracuj,do večera napíšeš 🙂

• gabi, takze bus mi odchadza z varin village do za city o 10 15. 10 40 budem v za na autobusaku ... tak keby som mohla poprosit ... 🙂

• zuzka, riško ťa počka pri hlavnej ceste oproti VŠ 🙂 zelenu žabku uvidíš určo...
    a ako si navrhuješ obyvku?

• gabi musim na 25m2 napchat sedacku, jedalensky kut, pracovny kut, tv kut, kozub a niesmie to byt prepchate ... 😃

• bell: no mas co robit... ja to iste mam rozmiestnit na 60stvrocov vratane kuchyne... budem mat opacny problem a to ako to rozumne zaplnit a neprepchat 🙂

gabi a lea: pridany novy album hlavne pre 200x200

• bell, ak nebude vychadzať tak kludne posun priečky, ved jedna stena hore dole 😃 ale srandujem.. neobavam sa, že by si niečo nevymyslela, ale skuška to bude dobra 😬
    sharin, idem kuuuuk 😵

• adik, väčšinu si dala take čo sa mi doooosť pačia 😬

• ahojte babule 🙂
    tak konečne piatok, ale nie obyčajný... no fašiangový!! na marianskom námestí nás od 14tej. hodiny čaká prehliadka masiek a o 15tej. tradična zabíjačka .... tak kto nema plán už ho má 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

Články od našich partnerov
    Podlahové, stenové a stropné vykurovanie a chladenie Gabotherm®
    Cesta k dokonalému trávniku alebo ako vybrať správnu kosačku
    Správny výpočet spotreby materiálu z pohodlia Vášho domov
    Archív článkov od partnerov