Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
to skolenie bolo len jednorazove... i ked sa obavam ze minulo ucinku... to vies, dochodci uz tazsie chapu, hlavne ked je naucena v inom programe... co uz... ja zas nakupy moc nemusim... a hlavne ked je tam milion ludi... staci, ze za mnou niekto chodi a to ma dostatocne otravi... naposledy ma tak vytocil jeden ujo vo flore... kam som isla isiel on za mnou... skoro ma tam trafilo....
Odpovedať
možno to nedopadlo tak ako si myslíš.. niekedy vedia prekvapiť aj starší ludia ;-) ja mam rada nakupovanie, ale musím mať tiež na to naladu.. a neopýtala si sa ho či mate rovnaky zoznam nakupu? či čo ma za problem? 8-)
Odpovedať
gabi: moja reakcia zalezi od nalady a zrovna som nemala naladu, tak som len odisla inde, nech si ujo vyberie co chce a vratila sa tam neskor... inak vo flore mam vzdy takuto skusenost... akoby tam isli ludia bez fantazie a pozeraju co mas v kosiku a obkukavaju... :-D
Odpovedať
ja som skôr kludna ale ked ma niekto zastihne naozaj v zlej nalade tak je to čoro moro :-D to potom ma riško musí ukludnovať, že riči? :-N a dnes maš čo na praci?
Odpovedať
gabi: dokopy nic... ale robim teraz danove priznanie jednej firmy... trapim sa s kontrolami... ale inak pohodka... za chvilu pride po mna manzo, zbehneme na obed a vybehnem na chvilu k inemu klientovi... moc sa mi nechce lebo som taaaak unavena... nas krpec v poslednej dobe strasne chrape a chrci, tak sa pravidelne budime a musime ho vyniest do spalne a my sa zavrieme... mne sa potom zle spi, lebo som naucena na jeho teplo ked sa pride pritulit... takze ani z voza ani na voz...
Odpovedať
nemate sucho v spalni? alebo je moc unavený že tak chrapka? naša ked je unavena tak chrape ako hroch ... kam chodievate na obed?
Odpovedať
gabi: do soku (teraz uz idea, ale my stale pouzivame sok) ... no neviem, ci tam je sucho... ale oni to maju akoby vrodene, kedze maju mensi cumacik... nasla som aj koooopec videi spiacich amikov a kazdy jeden chrapka ako ten nas :-D pripadne skusim tam zapnut zvlhcovac hodinku pred spanim...
Odpovedať
Profilova fotka
tak damy obyvacko jedalno pracovnu na 25m2 som dokoncila ;-) v albume
Odpovedať
bell: kraaaasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sharin diiiiky. teraz robim haluz odpocivaren gabine, to som zvedava ako mi nada, ze co to je za strasne nieco :-D :-D
Odpovedať
bell: no obavam sa ze tvoja predpoved nevyjde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ide o spojenie sedej, vinovocervenej, bielej a ciernej :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no a dozeleni to dakym velkym kvetom... :-) mne sa moc lubi lipka africka... nikde ju neviem zohnat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sharin aj mne, starka ju mala ale zakapala :-(
Odpovedať
už som tu... behala som po stavbe.. bell, tie navrhy su super!!! a ten krb!! x-) tak haluz odpočivaren,hej??? :-D :-D ale neobavam sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste haved? :-)
Odpovedať
na tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
naaa totka a v koscele ste boli? dnes je popolec
Odpovedať
bell: my sme neni koscelovy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
naaa a to jak ... v ziline
Odpovedať
Profilova fotka
prisery s r.o. kde steeee? chat nie je holubnik :-D :-p
Odpovedať
halooo 8-) ja som tu,hlasim príchod :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ráno kočky
Odpovedať
tak uz som tu aj ja... :-) bell: no tak ja som povodne z hlavneho mesta ;-) a muza k tomu rodicia tiez neviedli... co uz s nami :-)
Odpovedať
ozaj, dnes je to stretko?
Odpovedať
no hádam ano... nikto nepísal,že by sa niečo zmenilo :-)
Odpovedať
idem si ja umyt haaaro, nech nemusim ist v siltovke :-D a dnes ma caka este gynda... och ale sa mi tam nechceeeeeeeee
Odpovedať
utekaj nech poprovokuješ s dlhým haaarom :-)
Odpovedať
gabi: to je jedna z mala veci, kt. sa mi na mne pacia :-) 8-)
Odpovedať
ale prosím ťa! istotne je toho viac! ;-) ja som mala tiež dlhe haro,ale postupne som to skracovala až kým som nemala centimetrove "haro" :-D ale teraz mam asi 5-6 cm :-D 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?