Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak! blahozelam najma k odvahe ;-)
Odpovedať
sharin, veľa uspechov prajem v podnikaní :-) istotne si urobila správne rozhodnutie ;-)
Odpovedať
kocky vdaka :-) snad to pojde :-)
Odpovedať
nie snad!! ale určite to pôjde 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze to pojde, musi.
Odpovedať
:-)
Odpovedať
kočky čo hovoríte na vyber toho postelneho pradla? :-)
Odpovedať
gabi: no neviem si vybrat :-D ale este pockajte, mam doma spracovanu ponuku od jedneho predajcu... je tam toho cez 60 druhov... a su prenadherne a bude tam aj lepsia cena, lebo sa u neho plati mensie postovne ked sa vezme viac tovaru :-) takze do vecera vam preposlem link na novy album aj s popisom s cenami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty sharin a nejake prehodzy by sa nenasli?
Odpovedať
oki počkame si na ponuku :-)
Odpovedať
bell: na sak kuknem :-) akej farby?
Odpovedať
caute! Tak zajtra cestujeme teda do ZA a neviem dokedy ostaneme..do nedele urcite a mozno aj dlhsie. V piatok idem na potvrdenie a kontrolu na gyndu- drzte palce, nech je vsetko v poriadku. Po tych vcerajsich spravach na Markize, som fakt nadsena myslienkou rodit v ZA :-) Dnes je tu konecne pekne, nesnezi, svieti slnko a cesty su relativne suche..a ako tam?
Odpovedať
Článok sa načítava...
som sa aj zabudla pochvalit... dnes sme zasli na stavebny urad, ze si podame stavebko... chyba nam jedna jedina vecicka... a to razitko od stavebneho dozoru, ze nam bude ktosi dozorovat pri svojpomocnych pracach... takze uz len ten stempel a mozeme to zaniest! huraaaaaaa
Odpovedať
vio, a čo davali v správach? jasne,že budeme držať palce :-) sharin, no super, tak čoskoro sa pušťate do prace ;-)
Odpovedať
no prvorodicka, vraj utleho vzrastu, mala pred tehotenstvom zakrok na maternici robeny, dietatko im sono ukazalo 3,7kg, no presne platila odchylka moznych 500g a maly mal 4,2kg. Sekciu zavrhli, isli na klasicky porod, no chudera nemohla vytlacit, pouzili vakuovu pumpu aby maleho vytiahli, 3sestricky jej pomahali tlacenim na brucho, nakoniec maleho dostali von, no potom jej pravdepodobne praskla maternica a dostala krvacanie, nakoniec ju aj tak museli urychlene operovat a vybrali jej aj maternicu, takze dalsie deti nebude mat. Pravda je niekde uprostred toho, co tvrdia lekari a co tvrdil otec a matka..ale aj tak..kto ma po takom chut tam sa im zverit do ruk..stat sa to moze kdekolkvek a komukolvek, ale asi mali zvazit sekciu hned.
Odpovedať
Profilova fotka
vio ja som bola v mt, tam snad rodia vsetky baby zo za ... a parada. zaplatila som si vlastnu izbu a lekari len lietali. fakt dzez. a mama bola so mnou cele 4 dni
Odpovedať
no teda... ja som nekukala tv noviny tak som to nepočula... ale nepači sa mi,keď sa všade rozoberaju len tie zle veci a o dobrom sa ani sekundou nikto nezaobera! toto ma vie naozaj rozčuliť lebo všetci su potom len a len pesimistický a na všetko nadavaju.. na ničom inom nevidia nič dobre a to je podla mna chyba.. :-( nehovorím,že sa netreba aj takto vážnym veciam venovať to určite nie, ale pozabuda sa spomenuť aj to dobre :-) nech je ten život krajší :-N
Odpovedať
Zuzi, Teri sa kedy narodila? ja mamKiku presne na obed a druhe by som tiez cez den chcela..v noci nieee
Odpovedať
Profilova fotka
terku vytiahli o pol osmej vecer ako maca z vreca ... ja som bola pod drogami, parada :-D
Odpovedať
takze cisara si mala? mne samotny porod trval tak 3hodinky, ak neratam tie katastrofalne tri dnia dve noci na prijme, co mi vyvolavali kontrakcie..ale potom to bolo coby dup.
Odpovedať
kuk :-) som tu zas na chvilu..dokedy uvidim..kedze momentalne cakam az manzel skonci v praci a mozem mu zavolat.. suknu mam na 40% hotovu..a dokonca sa mi zips podarilo prisit na prvykrat :-D len budem musiet este dokupit nejake somarinky na sijaci stroj.. a aj som otestovala zehlicku..musim si ale zvyknut na keramicky povrch..
Odpovedať
baby..kde ste zdrhli =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
mate preposlany link na album :-) zatial mam urobeny len prvy album, ale pre inspiraciu je aj druhy album, to su ale veci z anglicka a prave tam maju vacsi vyber pre rozmer 200x200. Ked najdem nieco nove, dam vediet. idem sa ja venovat muzickovi... pekny vecer
Odpovedať
bre rankok :-) idem si ja vysusit haro, hodit cosi do zaludka a idem do martina skolit... dnes sa teda "uvidime" az podvecer. pekny dnik.
Odpovedať
ahojte kočky :-) sharin, ďakujem za link, sú tam krasne kusky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, jej potešilo ma že robíte stretko, ste na mňa nezabudli ani keď som na materskej, diki bamulka za IP. Rozmýšľam, že by sme aj s malou dobehli tak na pohodinku, len neviem ako sa tam do tej pizzerie dostaneme s kočíkom, ale minule som čítala že Carolina je baby friendly reštika, tak hádam to zvládneme. Inak som si aj trošku počítala čo máte noví, aby som bola v obraze, hihi :-)
Odpovedať
ahojte..my dnes mame celkom pekne pocasie..aj ked nadrano prsalo ako dive.. polovicku mam doma,tak sa pojdeme potom niekam prejst..nech nie som zavreta cele dni.. sharin..pekne obliecky,len je tam malo dvojitych :-) erika..stretavame sa pred carolinou ale zvacsa sa ide inde sadnut..takze nebudes musiet znasat kociar..baby urcite vymyslia dobre miesto ;-) v lete su zas dobre letne terasy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi aha som sa dočítala že ste to posunuli, tak bamulka napíš mi IP či to potom platí to stretko toho 26.2., diki :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea, ako sa máš? ešte si v anglicku? alebo už v žiline?
Odpovedať
:-) som este v uk..ale v maji pridem kuknut a spravim stretko ;-) nebolo stretko pri vinocnom punci,tak aspon teraz sa baby snazia :-) po svadbe som si tu zobrala aj manzelika,tak mi uz nie je az tak smutno.. tebe sa ako dari?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?