Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, dnes je tu pokoj a klud :-.
Odpovedať
belle..tam sa dvaja nezmestia:-)) iba ak poschodova postel..budeme ju casom zvacsovat urcite..je to len 3x3m. Kupelne nerobis? cau fifi
Odpovedať
sorky babky..je mi blbe..zase. idem si lahnut..fakt pozehnany stav !!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Evik, teda ked sme sa tu takto zisli :-D :-D tak vsetko naj k narodeninkam x-) - dodatocne... + k dvojnasobnemu mamickovaniu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vio, ja kupelne neviem ... odporucam hasaciska
Odpovedať
ahojte ;-) Gabi štvrtok preto, lebo v piatok väčšinou už každý niečo má... buď cestuje alebo podobne... zatiaľ nám to vyhovovalo, ale ak má niekto iný návrh, rada ho uvítam :-D štandardne sa stretávame o 17,00 pred Carolinou na Masaryčke... Bell vítaní sú všetci, ktorí chcú prísť a zoznámiť sa aj osobne ;-) takže dúfam, že sa pridáš! Zuzi neboj, my ťa počkáme :-) Evi, to je zlaté, že húsenica x-) deti sú úžasné, fakt...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ako sa mame v piatok 13???? inak chcem sa opytat k tym nalepkam na stenu drzi vam to pekne ak to niektora mate?
Odpovedať
lindus ja ich nemam, ale asi ked touz kupis specialne urcene na steny, tak istotne drzia..ake by si chcela a kam? uz mate nieco na ten cerveny sviatok zajtra? som zvedava, co dnes moja husenica vyvedie svojej nositelke..uz od rana mi lieta tlak..najradsej len lezkat a buvat. a ta velka husenica dvojrocna..tak ta tiez od rana taha snuru vystupení :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj evi hned ti chcem popriat vsetko naj lepsie k zajtrajsim narodkam...vela zdravia, lasky a hlavne nech mas poho tehu a zdrave babo....a nech rychlo byvas v za:))) chcem makovicu...ale neviem este kde:) tak len pekne odychuj dnes ideme na ples tak to bude aj take valentinske a kupim nejaku sladkost
Odpovedať
makovice maju tusimv Ikei, heheh..tymto zdravim bell ;-) ja mam narodky az v nedelu ale dakujem ti pekne drahusik- si uplne prva!
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, vsetko naj teda vio, hlavne nech ste zdrave - ty aj huseniciatko no ved ja uz az tak nenadavam ... ale aj tak, ikea sa rovna uniforma ... kazdy bude mat to iste, len inak polozene ... a to sa mi nepaci
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ich nasla v za v idei :-D evi uz som uplne zblbnuta z toho valentina myslela som ze je dnes a zajtra je 15 :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie nie Lindus- dnes je piatok 13teho!! to je rozdiel:-) a diky aj tebe Zuzu za prianie! a kam chces tie maky lepit?
Odpovedať
Profilova fotka
muma a tebe nevadi ze ma maky kazdy? ved je tolko inych peknych nalepiek ...
Odpovedať
mne sa maky uz okukali tiez, ale keby sa mi vyslovene hodili do interieru, tak si ich dam, je mi jedno potom, ci ich ma kazdy..kua, vy ste tu dohadovali stretko na stvrtok 19teho?? hm..len kde budem ..zase neviem.. idem sa obliekat, susedka nahlasila rande s kocarmi pred domom..
Odpovedať
tak som aj ja uz tu... vcera som upratovala kupelnu a zistila som ze po tych pravidelnych vytopeniach od susedov sa nam uvolnil obklad... pri dverach je normalne vydute acko a ked klepkam po obkladackach, tak z drvivej vacsiny ide duty zvuk ... vrrrrr... dnes rano prisiel obhliadnut likvidator a najhorsie je, ze neviem najst fotky z toho posledneho vytopenia, co nas ti magori natotal vytopili ze to smrdelo akoby sme akurat malovali... schlo to asi tri dni... ze uznava nam jeden roh a tu jednu vydutu ackovu stenu... akoze "parada" ... lebo ten obklad uz na milion percent nekupim a mame si dat spravit dve steny v inych farbach???? to je chore! a bohvie, co je pod tymi ostatnymi obkladackami... a dalsi bonbonik z dnesneho rana.. volal mi druhy majitel z tej firmy, kde som nenastupila... ze som sa mu pozdavala, padla som mu do oka, ze hned som rozumela co potrebuje, a ci by som si to nerozmyslela, lebo kolega je taky zvlastny ze ho treba spoznat... ma mi volat cez vikend a dohodneme si stretnutie v trojici... a podla toho sa rozhodnem... ale rozhodne nepristupim na 8h pracovnu dobu, ked tam nemam co robit... staci im v pohode 4h doobeda... ale na druhu stranu, nemam ani daku chut tam ist robit, ale kazda koruna dobra... sak uvidim ako sa budu chovat
Odpovedať
Profilova fotka
aqua je chcem maky lebo my sme makovicki :-D mali sme maki aj na oznamku:)))
Odpovedať
Profilova fotka
oprava maky:))
Odpovedať
ahaa!! to je mile!! a ja som mala spoluziacku na ZS makovicku Katarinu:-)) Mala dvoch bratov..a byvali na velkej okruznej..nie ste to vy? :-)) Sharin tak uvidiiiis...ale pravda- kazda koruna dobra..to ja viem velmi dobre uz druhy rok.. bell odpisal mi hasacisko..ze tak cca 40eur za navrh..uf
Odpovedať
Profilova fotka
muma: ahhhaaaaa, tak to je ina :) ale tak si pozri dake akuratne makovice, nie kvety, to bude aj originalne aj zabavne :) sharin: z a s t r e l i t . (susedov)
Odpovedať
Profilova fotka
nie on je z ruzomberka...ale tiez ma sestru katku :-D no my sme mali makovicu a aj kvet na oznamku navrhla nam to kamoska dizajnerka :-D no tak baby ak najdete nejake suce makovice tak mi poslite:)))
Odpovedať
Lindus- zelene mozu byt?? alebo makovus trudlicku??? mnam!
Odpovedať
Profilova fotka
muma: http://nalepsi.cz/collections.aspx dake nalepky, ale da sa aj tak ze si navrhnes a oni ti vyrobia vio: tak to pyta malo este
Odpovedať
viem, ze to nie je vela za navrh..viem, kolko beru priemerne studia..no ale vies..tiez beries to vreckove, co ja, nie?.-)
Odpovedať
tak ja som nasla 6 druhov makov... obrazky mozem jedine pridat do albumu
Odpovedať
opravujem sa na 5 druhov :-) su uz pridane v albume
Odpovedať
Profilova fotka
sharin dakujem za inspiraciu...este ich tak niekde najst :-D
Odpovedať
ahojte..tak ja si prave vychutnavam ranajky :-p niezeby som pred chvilkou vstala..ale uz mam upratanu obyvku..este zvysok.. a mame krasny datum..som zvedava,co moj mily vyvedie..vecer leti za mnou..a pri nom clovek nikdy nevie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kde len je gabina? dala som do albumu fakt pekne kresielko :)
Odpovedať
muma: ale to su obrazky uz nalepiek :-) mozem ti napisat cenu do IP a mozem ti to rovno objednat :-) budes moja prva testovacia zakaznicka 8-) ... a je to vonku :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?